FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-12-2006, 19:20   

Busou Renkin 10. W pewnym momencie ponownie oplułem ekran herbatą, ryknąwszy śmiechem.
Tak. Ten inside joke i żart z amerykanów autorowi wyszedł bezbłędnie.
A sama seria trzyma poziom. Oby nie podzieliła losów wybielacza.
A propos Blicza. Koniec fillerów bliski!
Przejdź na dół
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2006, 20:28   

Hmmm...ostatnio obejrzałam :
- Onegai Twins
- Final Fantasy: Spirits Within
- Witch Hunter Robin
- Zero no Tsukaima

W trakcie oglądania :
- Kanon (2006) "uguu" ahaha xDD
- Utawarerumono

... i chyba to by było na tyle ;)

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2006, 21:31   

ofcoz zapomniałem o Wolfs Rain.. Zero.. FF: Advent Children... i Princess Mononoke xDD a w trakcie Kanon 2002 i 2006 :PP ciekawe czy mi to na dobre wyjdzie xDD

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-12-2006, 14:52   

Bakumatsu... 6. - w porządku, ta seria ma klimat. Korosu jest naprawdę wymawiane z zaparciem:) i równie mocno się zakończyło:D

Kannaduki no Miko 1. - nie powiem coś w tym jest (o dziwo właśnie podobają mi się walki tych mechów, a zwłaszcza pompatyczne gesty tego chłopaka co jednym sterował, najlepsze że w ogóle nie wnika nic czemu akurat to prowadzi:), czekają jeszcze dwa do zobaczenia, ale wątpie by chciało mi się oglądać to anime dalej.

Twin Spica 3. - inny klimat, nie sentymentalny, jak w poprzednich dwóch, i robi się dalej ciekawie. Wprawdzie po tym odcinku odczuwałem, że troche proste to anime, ale jednak potrafi zainteresować.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-12-2006, 17:35   

Bakumatsu [coś tam dalej] 06. Głowny bochater zasługuje na poządnego kopa w tyłek. Kto mi powie z kiom mi sie kojaży jego postawa: Zawsze z boku zawsze pierwszy do walki i zawsze burczy zamiast gadać? A! I jeszcze wygląda mchocznie? Vegeta mi sie kojaży tylko troszkę... Ale kto jeszcze!? No i Hied ale on się liczy tylko jako Fotelik... Ale kto jeszcze?

Hentaj Mooglight Lady. Nie wiem czy już nie pisałam... W każdym razie mimo dwukrotnego objejżenia i czytania tekstów bardzo uważnie i ze słownikiem miejscami nadal nie mam bladego pojęcia o cóż tam biegało...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
fonewm Płeć:Kobieta
*Der Elf Drache*


Dołączyła: 03 Gru 2006
Skąd: Chorzów
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2006, 18:06   

Następne anime doszło do moich łapek. Jakoś nie mogłam się pogodzić z tym, że Bokura Ga Ito dostało ocenę 10/10 na download anime dlatego postanowiłam obejrzeć. Przyznam szczerze, że jeszcze do teraz nie widziałam anime z bardziej melancholijną muzyką. Plusem może jest naturalność w rozmowach, chodzeniu itd. Ale brakuje mi szczegółowości w kresce (jestem raczej do tego przyzwyczajona). Kreska i akcja Skupia się jedynie na głównych bohaterach, a resztę pozostawia w tle (właściwie tak naprawdę nikt poza Yano i Takahashirą się nie liczy). Do tego głos głównej bohaterki jest tak usypiający, że z początku nie mogłam jej znieść - po 10 odc już jest lepiej :)

<oglądam za dużo anime... oglądam za dużo anime... oglą..>

_________________
...navigare necesse est, vivere non est necesse...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2006, 01:01   

in favor of Death Note:

11. No po prostu najlepszy odcinek, jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową. Faktem że trochę przeskrobany ten odcinek (dokładniej po więcej niż połowie jak się okazuje), jednakże (jednakże:) i tak nie mogłem wyjść z podziwu w jego trakcie, jak wszystko jest ułożone. Anime na styk (a jak ktoś twierdzi inaczej to po prostu jest nikim).
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-12-2006, 10:51   

Poraz drugi zaczelam Juuni Kokki. W dwa dni 26 odcinkow... I nadal tak samo dobre, a moze nawet lepsze, z uwagi na to, ze juz orientuje sie w fabule i postaciach. Bo za pierwszym razem te 5 okreslen na chociazby Youko to troche za duzo bylo momentami, gubilam sie. Wazne - Yuka nie denerwuje tak bardzo, chyba dlatego, ze wiem jak sie skonczy watek z nia. Tak samo rozdzial o czarnym Kirinie: przy pierwszym ogladaniu Taiki denerwowal niemozebnie (ta, wiem ze to mialo jakies 11 lat, ale...). Scena kiedy Taiki klania sie Shouryuu... genialna, boska, krol En w roli badassa wypada pierwszorzednie. Za to Rokuta dalej jest najwiekszym bizonem serii >.<. I ta pozytywna zoofilia...
Do poniedzialku skoncze serie! O!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-12-2006, 20:15   

D Gray-man, obejrzanych jedenaście odcinków i na razie jest dobrze, może niezbyt to odkrywcza seria, ale jakoś mnie urzekła. Nadal jestem pod wrażeniem "oprawy plastycznej", mam nadzieję że dalej będzie tylko lepiej.
Ściągam też sobie Full Metal Panic, Ouran High School..., Vampire Princess Miyu, ale niestety mój internet zawodzi mnie ostatnio, przykre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-12-2006, 20:20   

achiever napisał/a:
Anime na styk

Na styk czego z czym?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-12-2006, 20:38   

IT.:

Cytat:
Na styk czego z czym?


Nie wiem, zapytaj się mamy.

EDIT/

Dokończone I''s Pure - ogólnie całkiem przyjemna seria, choć dość dużo elementów "on ma już dosłownie teraz jej powiedzieć, a tu ring komórkowy albo sth". Najciekawiej było jak dla mnie w ostatnich dwóch odcinkach i znacznie zmieniły serię w moich oczach. Właściwie najgorzej w odcinkach środkowych, a samo anime jest w ilości epizodów - 6:) Grafika natomiast podobała mi się bardzo a i muzyka zaskoczyć potrafi (w porządku opening).


Mugen no Ryvius 5-6
- nie wiem jak określić to anime, dzieje się w nim, ale tak jakoś bez większego wyrazu, a zarazem jednak wciąga. Postacie ma wszak całkiem interesujące (tu bym dodał, że naprawde sympatyczne dziewczyny w nim występują:). Akcja się rowija i robi trochę konspiracyjna, tylko ta różowa dama non-stop coś dorzuci ni stąd ni zowąd, naprawdę ten element bije wszystko na głowę (nie negatywnie jakkolwiek, bo wcale nie przeszkadza nazbyt, a niektórym może się nawet pewnie spodobać, ja się już nawet przywyczaiłem:).

A no i takie coś: Makai Senki Disgaea 1. po obejrzeniu pierwszych 3 minut i przeleceniu suwakiem odcinka, nastąpiła szybka eksterminacja pliku z ów tworem.
Powrót do góry
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2006, 20:07   

Aria ukończona , biore się za Mai hime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-12-2006, 11:19   

ja ogladam .hack/roots anime takie cos ze postacie z anime sa w grze morpg i klepia mopki lvl bija i wogole tak se ogladam jak mam czas :P
wczesniej Bleach 100-106odc
Powrót do góry
Dante Płeć:Mężczyzna
ghouls eater


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Łęczna
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2006, 16:57   

Niedawno skończyłem oglądać:

Samurai Champloo - ciekawe połączenie współczesnych motywów z feudalną Japonią i samurajami, ma swój klimacik trzeba przyznać. Dużo akcji, główny wątek fabularny nie należy moim zdaniem do najsilniejszych punktów tego anime, ale warto obejrzeć.

Higurashi na noku koro ni - już pierwsza scena i opening dają wyraźnie wskazówki w jakim kierunku będzie się rozwijać ta seria. Kreska o dziwo nie jest "poważna" pasuje raczej do haremówek, ale nie psuje klimatu. Przyznaję, że odpowiedzi do zagadek poszczególnych rozdziałów mnie zaskoczyły.

Paranoia Agent - polecam każdemu kto lubi psychodeliczny, oryginalny klimat i ciekawą fabułę. Kreska ładna, postacie dobrze zarysowane. No i interesujące zakończenie.

Jestem w trakcie:

Black Lagoon - przyjemna, nie męcząca zbytnio szarych komórek, seria z dużą dawką akcji i parodiami hollywoodzkiego kina akcji (chociażby motyw z terminatorem), czasami zahacza też o poważniejszą problematykę.

Asatte no houkou - hmm właściwie do końca sam nie wiem dlaczego lubię to anime. Może z powodu przyjemnej grafiki, ładnych kolorów i niesztampowej fabuły, która jak na razie nie powiela zbyt wielu oklepanych stereotypów.

Mushishi - po obejrzeniu 4 odcinków muszę powiedzieć że zapowiada się nieźle. Grafika nie powala, ale też nie pszeszkadza w śledzeniu fabuły.

_________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoli Cię zabija.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2006, 18:56   

Carnivale do 4. (nie z anime) - dobry serial, dobry. Dobrze wykreowani bohaterowie, kontrowersyjni z lekką nutkądekadencji, a we wszystko zamieszane moce większe niż podniesienie przez Pódziana dwóch Boeingów.

EDIT/

A no właśnie. Teraz mi się przypomniało, co do Ourana, jakieś 3 mies. temu po 2 czy 3 odcinkach odpadłem znudzony. Anime chwalone i tu zapewne kwestia gustu, bo mnie głównie grafika wpędzała w nieprzyjemny nastrój, ale sam humor to też dla mnie lipa była (choć nie powiem że z 30 % jednak mnie bawiło).

Po Asatte no houkou 1. również - na razie bez większego wrażenia, postacie nieszczególnie zarysowane jeszcze, acz sztampę widać. Przewodni motyw dosyć mnie zniechęca, bo już go znam od dawien dawna (i zapewne każdy). Sama kreska całkiem całkiem. Ale największe szanse na odrzucenie anime po tym odcinku.


Ostatnio zmieniony przez Dante dnia 19-12-2006, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 112 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group