FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-12-2006, 20:04   

The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Ja nie wiem może jestem dziwna, ale podczas każdego odcinka mam ochotę walić wszystkich bohaterów bez wyjątku po łbie. No jak książki kocham !!! Z największą intensywnością zaś Haruhi. Co nie przeszkadza mi ich lubić. Na kolana mnie powalił film z odcinka pierwszego, popłakałam się ze śmiechu przy komentarzach Kyona... Przy tańcu z endingu też, jak tańczyli panowie... Poza tym jestem oczarowana kreską i dynamizmem postaci.

Senkaiden Houshin Engi. Strasznie mi się podoba ! Nie rozumiem czemu tak mało jest informacji o tym anime. Ja jestem zachwycona...

Ouran High School Host Club. Bez komentarza.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Elbereth Płeć:Kobieta
Pani Gwiazd


Dołączyła: 18 Gru 2006
Skąd: Zza Morza..
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2006, 21:35   

Ja oglądam "Saint Seiya" z polskim dubbingiem. I ryczę ze śmiechu nad niektórymi kwestiami. Nie wiem kto to tłumaczył, ale ciąg myślowy postaci jest czasem zaskakujący. Np:
Hyoga: Przykro mi, ale żeby samolot doleciał na miejsce, musi najpierw wylądować…

Nie wspominając o pewnych kwestiach, które muszą obowiązkowo paść w każdym odcinku " To niemożliwe!" , "A to, co znowu?!", "Moje ataki nie robią na nim żadnego wrażenia!" i "Koniec tych pogaduszek" :D.Ale i tak kocham to anime ^___^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4124381
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-12-2006, 22:49   

Cytat:
Carnivale do 4. (nie z anime) - dobry serial, dobry. Dobrze wykreowani bohaterowie, kontrowersyjni z lekką nutkądekadencji, a we wszystko zamieszane moce większe niż podniesienie przez Pódziana dwóch Boeingów.


Ja jestem po obydwu seriach i muszę przyznać, że podobało mi się bardzo, a zakończenie jest ciekawe i satysfakcjonujące. Najlepszy serial jaki widziałem (LOSTy bije na głowę moim skromnym zdaniem, głównie ze względu na nastrój oraz fabułę)

No i nie ma tych irytujących retrospekcji (w zagubionych momentami doprowadzały mnie do szału, szczególnie gdy przerywały fajny wątek fabularny by opowiedzieć o postaci, którą najchętniej zamordowałbym w pierwszym odcinku)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 21-12-2006, 13:21   

A ja nemietnie ogladam Disney Chanel :D

- Kim Kolwiek
- Kaczor Donald
- Amerykanski Smok

Same najlepsze bajki xD

^^ Mrrr ^^

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-12-2006, 14:25   

Zaczęłam oglądać Shounen Onmyouji- jestem po czterech odcinkach, na razie wrażenia całkiem pozytywne, akcja rozwija się bardzo powoli, ale jest za to sporo humoru. Nie jest to jakieś ambitne anime, ale przyjemny zapełniacz czasu i co jest dla mnie bardzo ważne, bardzo ładne graficznie.
Bohaterem jest 13-letni chłopiec, który jest kimś w rodzaju egzorcysty (rzecz dzieje się w dawnej Japonii), chce przewyższyć swojego dziadka, pomaga i opiekuje się nim demon-bóg Guren. Zobaczymy jak rozwinie się akcja, fajerwerków się nie spodziewam, w końcu to anime przeznaczone raczej dla młodszej widowni, ale na razie może być, trzeba się zrelaksować od czasu do czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2006, 02:22   

Full Metal Alchemist
Sasasa, po *dwóch* (!) latach od obejrzenia mniej więcej 3/5 serii *nareszcie* mam okazję zobaczyć resztę ;_:
W sumie to traumatyczne to trochę, bo cały czas liczyłam na to, że będę miała dokończyć tak jak zaczynałam, razem z przyjaciółką, i ni w ząb nie mogłam ruszyć dalej.
Tak się jakoś teraz okazja trafiła, nooo, i siedzę przed monitorem w ostatni radosny wieczór przedświąteczny we Wro.
Ostatnio stwierdziłam, że podan połowę rzeczy, które lubię, lubię ze względu na taki czy inny sentyment....

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2006, 10:50   

..::Lila::.. napisał/a:
A ja nemietnie ogladam Disney Chanel :D

/me też ma ten kanał :) . Na razie widziałem tam Tarzana, ten film o dinozaurach (jak mu tam było?), Cuzco... :) A zdarzały się tam też takie kreskówki, które bardziej kojażyły się z Cartoon Network niż z Disneyem :/ zwykle wtedy zmieniałem kanał...
Mam nadzieję, że Tale Spin (aka Super Baloo) też się tam pojawi :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-12-2006, 01:09   

Death Note, odcinek pierwszy. Moje szczere wyrazy uznania dla autorów, którym udalo się stworzyć tak niesamowicie i do końca antypatycznego głównego bohatera, bawiac się w motywowanie go tak, żeby udawać, że jest tu miejsce na wątpliwosci. Pomysł mi się podoba. Muzyka mi się podoba (nie licząc fatalnego moim zdaniem openingu). Wykonanie nie bardzo, ale pal sześć - zobaczymy co dalej :) Na razie jestem na tak.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-12-2006, 12:09   

Mizuiro 2003. OMG, ale ripoff. >.> Trudnostrawialne, tyle że chociaż ładne, ale trochę za bardzo moé.

Tsubasa Chronicke II po kawałku... o rany, ciągnie się jak zagniatane ciasto drożdżowe. I tak jak ono rośnie ~.~ I wciąż (14) nic nowego >_<

Kanon 12. M-m-moé!!!!!!!!!!!! *_____*
Mai can dance...
Cały bal (2 połowa epka) siedziałem z opadniętą koparą i zastanawiałem się JAK to możliwe że KyotoAni potrafi COŚ TAKIEGO zrobić nie w OAVce a w zwyczajnej, normalnej 26-epowej serii.
Przy okazji, pierwszy raz zamiast fanserwisu sztampowego, jak pantsu czy mizugi, mamy wybrane bohaterki w kreacjach wieczorowych... nie wspomnę już o tym, że 'dziewczyny #1, #2 i #3 w tle' są w tej serii lepiej narysowane i staranniej animowane niż główne postaci w całej masie serii... jak niesławne "Yoake mae..."

Bleach do 108: Yaaay! wreszcie koniec Bounto!

Ghost Hunt 1: Ghost Busters w wersji animowanej. kilka uczennic, mHoczny bizon o zimnych oczach z własnym ordynansem, nadęta miko, biuściasta egzorcystka i blondasek-europejczyk mówiący nieziemsko 'wsiowym' kansai-benem, wszyscy z ramienia różnych instytucji ruszają polować na zjawy, duchy i upiory. LOL! Zapowiada się nieźle...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-12-2006, 15:57   

Obejrzane 4 pierwsze odcinki Death Note. Mając przed oczami wszystkie cholerne yaoiowe fanarty i wszystkie fangirle piszczące: Raito! L! Kyaaa!, moje nastwienie do tej serii było.... gorzej niż negatywne, a spróbowałam ją tylko dlatego, że kolega namiętnie zachęcał.

O cholera. <- tak można podsumować moje wrażenia po pierwszym odcinku XD jestem pod niesamowitym wrażeniem - nawet jeśli mrok, gothic i te de biją po oczach, a główny bohater jest tak pokręcony, że bardziej sie chyba nie dało, to i tak... Jeżeli seria utrzyma poziom, którym zachwyciła mnie do tej pory, to wyskoczy baaardzo wysoko w mym prywatnym rankingu.

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-12-2006, 22:35   

Nie oglądam już anime.













Hehe to tak: NHK NI YOUKOUSO!!! DWADZIEŚCIA TRZY - nieźle, ładnie wybrnęli wg mnie, taki techniczny zwód. Wprawdzie poniekąd powtórka z rozrwyki, ale to chyba naprawdę jednyny sposób i realny w wyniknięciu. No i wciąż niewiadomo co w końcówce, choć stawiam 7:10 na happy end (co w moim rozważaniu będzie dla serii dobre i raczej bad end to byłby bez sensu z takim kozakiem jak Satou).

Mugen no Ryvius do 9. - w porządku, że jeszcze oglądam - wciąż to wrażenie, że jest nudno, a jednak chce się oglądać. Na plus dla 9. Pink Lady pojawia się bardzo flashowo. Elementy transakcji międzyludzkich do przewidzenia i typowe, ale nie zmienia faktu że bohaterowie ciekawi.[/b]
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-12-2006, 11:28   

Vanille napisał/a:
a główny bohater jest tak pokręcony, że bardziej sie chyba nie dało

Najpierw Seriś a teraz Vanny... Czy tylko mnie Light wydaje się całkiem zrozumiały i trzeźwo myślący z początku? On jeszcze nie jest objechany w pierwszych 11 epach... Objechany to on dopiero będzie...

Bakumatsu 7 i 8: Nie Mam Najmniejszego Pojęcia CO się dzieje. Trzeba to powiedzie głośno i wyraźnie. Z czego konkretnie wynikła ta fanserwiśna potyczka? Po licho zuczonemu debilowi głowa w słoiku? A swoją drogą nienawidzę tego długowłosego, zuczonego debila jak mało jakiego bohatera na razie. Mam nadzieję że umrze.
dodam jeszcze że dostałam krękca na punkcie endingu. A co doopeningu... Mam nadzieję że nie należy go traktowa jako wskazówki. Baaardzo mi się nie podoba to co wskazywać by mógł.

DN 11: W anime istotnie nie widać. Nie wiem jaki mądry człowiek się o to zatroszczył ale buduję mu ołtażyk. Zaczynam się też zastanawia jak oni wpasują w ten dziwny klimat Mella który przecież zaginał rzeczywistość wokół siebie...
Naprawdę fascynuje mnie aż tak wycyrklowany wybór seiju. Właściwie złapałam się na nadziei że Kira/Tamaki będzie mówił jak najdłużej a Light/Moondogie będzie siedział cicho... Dość dziwne jak na mnie.

Od siebie polecam wszystkim uważać co czytają i jakie arty przeglądają. Ja właśnie zostałam obdarowana animką którą z powodów niesamowitej ilości najprzeróżniejszych czynników z miejsca zakwalifikowałam jako Zyaoiowaciałe Złooo. A to całkiem fajna i w 100% niewinna seria... No w 90%.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-12-2006, 18:08   

TO.:



Cytat:
Czy tylko mnie Light wydaje się całkiem zrozumiały i trzeźwo myślący z początku?



Ha, widzisz sam jak o nim myślę to w niezły labirynt wpadam. Na początku Raito (Light? nie wiem jak jest prawidłowo) jest do przyjęcia (zaraz rozwinę, bo i to wcale nie jest jasne), pozniej już zdecydowanie nie, a jeśli dalej będzie jeszcze bardziej pokręcony to już "nie" z wielkiej litery, choc i tak to "nie" nie ma znaczenia, bo wystarczy już pierwsze.

Zakładając że zabija się tylko tych pewnych zdegenerowanych przestępców to wszelkie systemy moralne mogą iść na bok. Jeśli Noteś Śmierci można by mieć, to osoba go posiadająca i wykorzystująca bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za unicestwianie morderców. Sama też odchodzi od dobra, ale jest to jej sprawa, tak samo jak to co się stanie z nią później. Niewiadomo czy zmieniłoby to świat na lepsze (wątpliwe baaardzo), jednak istnieje szansa jakiejś małoprocentowej poprawy, istnieje też szansa na pogorszenie. Z tego powodu taka odpowiedzialność jednej osoby jest tak ważna, ale co właśnie najmniej praktyczne, że jak widać w serialu ciężko byłoby zabijać tylko prawdziwych przestępców [a jakiekolwiek zabijanie niewinnych w imieniu większego dobra to totalny absurd i rzecz jaśnie zła (w ogóle sama sprawa "prawdziwych przestępców" to ogromnie trudna kwestia czyniąca cała sprawę bezsensem i naprawdę trzebaby być wszystkowiedzącym by działać odpowiednio, a do tego dochodzi element znacznie obszerniejszy, którego poruszać nie będę bo tu już jednak wkraczaja systemy moralne wymagające naprawdę mocnego rozważania)]. Dlatego wg mnie w tej kwestii najlepiej zostawić świat samemu sobie, a Notes Śmierci jeśli by istniało coś na jego podobieństwo to daleko ode mnie.

Po co chcieć zmieniać świat w taki sposób jak nie tylko dla chorej satysfakcji bycia kimś na podobieństwo Boga i zachwycania się nowym, potężnym wizerunkiem. Takie myślenie jest nieuniknione i czyni wykorzystującego NŚ nikim myślącym że jest kimś.
Powrót do góry
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2006, 19:08   

Oglądam w tej chwili coś, co niekoniecznie potrzebuje by zsubowane (chociaż nie obraziłabym się... naprawdę!) - Nodame Cantabile - drama. Tu muzyka broni się sama. I powiem wam coś - nawet nie rozumiejąc praktycznie nic, ratując się jedynie streszczeniami, naprawdę świetnie się bawię. Nadchodzące - bo zaczynające się już w styczniu! - anime będzie dla mnie numerem jeden przyszłego sezonu. Coś, co sobie zarezerwuję jeszcze przed premierą do recenzowania. Nie mogę się doczekać! A manga już zamówiona, tra~la~la... I wiecie co? To rzeczywiście popularyzuje muzykę klasyczną - aż sobie odkurzyłam nieużywane przez dobre trzy lata skrzypeczki...

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
VampirLord
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-12-2006, 21:28   

ostatnio ogladalem fate stay night (anime calkiem przystempne)
atualenie planuje shaman kinga :D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 113 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group