FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2006, 23:21   

Wciągnąłem RahXephona po raz drugi (obiecałem sobie, że kiedyś obejrzę NG:E i RX jedno po drugim i w końcu udało się osiągnąć cel). No wiadomo, dla fanów NG:E pozycja obowiązkowa (jednych gorszy, drudzy uważają, że lepsze niż NG:E, trzeci uważają, że są to anime inne i nie ma czego porównywać). Teraz przymierzam się do Ergo Proxy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-12-2006, 14:32   

Dalej oglądam D Gray-man (jestem po 12 ep) i Shounen Onmyouji (7ep), zabrałam się też za Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto i jak narazie bardzo mi się podoba, wczoraj zaczęłam też oglądać Mahou Sensei Negima, może być, tak dla zabicia czasu. Widziałam też jeden odc. Blood+, ale raczej dam sobie z tym spokój, w ogóle mi nie leży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-12-2006, 16:07   

Nadrobiłam Shounen Onmyouji do 8 odcinka. Dziadek rządzi, te jego zbolałe miny kiedy nakręca Masahiro żeby tamten zrobił co dziadek wymyślił... Seria z gatunku tych humorystycznych i lżejszych fabularnie, co jest dobrym przeciwieństwem dla Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoeto, w którym z kolei za bardzo nie wiadomo o co chodzi jak do tej pory. Połowa chce dostać Głowę, połowa chce zemsty, a jeszcze inna połowa grom ich wie czego. Poza tym muzyka jest świetna, o.
Poza tym 23 Black Lagoon jest ZUY i basta. Pomijając już engrisza tysiąclecia, z którego nie rozumiałam kompletnie nic, mamy tu moralne rozterki Rocka i coraz bardziej przestaje mi się podobać odejście serii od tego lekkiego klimatu pierwszych odcinków. Co nie znaczy, że jest zła, ale...

W kolejce czekają jeszcze 4 odcinki Sumomomomomo, tyle samo Busou Renkin, 2 Ayakashi Ayashi, jakieś 7ep Night Head Genesis (obejrzę dopiero kiedy BARDZO bedzie mi się nudziło), zaniedbany Chevalier i końcówka NHK, której się boję od kiedy Ave stwierdziła, że jest Gonzo. A Gonzo, jak wszyscy wiedzą, to zuo wcielone.

Z rzeczy nieanimowanych - dorwałam 3ci sezon Numb3rs! Ten serial jest po prostu genialny... A już para fizyk x agentka bije wszelkie rekordy. Właściwie też chciałabym faceta, który do określania spraw uczuciowych używa pojeć z astrofizyki XD


Moshi, tylko jeden ep Blood+ ? Jeżeli tak, to spróbuj więcej, to rozkręca sie naprawdę wolno. Takie Juuni Kokki przez pierwszych 10 odcinków można posądzać o standardowe 'przenosimy się do innego świata żeby go ratować, mając przy tym Poważne Problemy Egzystencjalne' - a seria jest naprawdę świetna. [może trochę nietrafione porównanie, bo JK i B+ to inna klasa anime, ale równie mozolnie się rozkrecają]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-12-2006, 18:11   

Dzięki GoNik, może skuszę się na więcej odcinków, a co do dziadka to faktycznie rządzi, zbolałe miny plus to zawodzenie, że wszystkie jego nauki poszły na marne i jak on teraz ma umrzeć...już nie mówiąc o tym co wnuczek potem w pokoju wyprawia, niezły duecik.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dusia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2006, 18:47   

Ja aktualnie nie oglądam nic (najwyżej jakieś AMV :) ), ale wczoraj skończyłam Sailor Moon (200 odcinków) a jutro sie chcę zabrać za Full Moon wo Sagashite
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2505311
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-12-2006, 17:56   

Dobra będzie krótko, bo w końcu to "the last one", a zatem jakiekolwiek napomnienie o czymś z treści to kara śmierci. A dokładniej ostatni epizod, czyli 24. Welcome to the NHK!. Mi zakończenie podobało się, nie oczekiwałem fajerwerków, choć jedno przedobrzenie to wg mnie jest. Zakończenie jak zakończenie, nie nadzwyczajne, ale przyjemne i gustowne w moich oczach. Ostatecznie za całość seria ma u mnie silne 8/10, a jeśli jeszcze bardziej w to wtłoczyć mocno subiektywne podejście, to dokładam, czysto od siebie, jeszcze plusa, czyli 8+/10.

EDT/

Death Note 12, gorzej od pozostałych, ale cały czas trzyma poziom. Trochę bajkowo, do tego dziwnie przemieszane, nie duzo napięcia, ale może być dobry start dla dalszych. Zobaczymy.
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-12-2006, 14:11   

Bajkowo... Zastanawiam sie czy oglądamy tę samą serię... Bajkowo...

Busou Renkin [01-07]
O Bogowie. Nawet nie wiecie jak męskie stringi mogą człowieka oszołomić kiedy mają... in front różowego motylka. Musiałam się ratować telefonem do przyjaciela żeby nie postradać zmysów... A później... ten... ubiór który on miał na sobie. I te... Motylki. Kiedy on pojawia sie na ekranie ja automatycznie przestawaiam sie na mode rejestracji bez analizy. Bogowie... Ale anime faaajne jest! Głupie jak lato z radiem ale fajne. Ogląda się lekko i przyjemne, bochaterowie dają sie ulibić i to wszyscy, w okolicy majaczy baaardzo cięzki angst ale jeszcze go nie widać. Wszystko kojaży mi sie z Kibą ale z pozytywnymi aspektmi... Ech jak miło pooglądać fajną seryjkę bez... Różnych wątków.

A wiecie że po przeczytaniu całego moża fików różnorakiej płci i maści z FF zrozumiłam o co chodzi i Advent Children? A dziwne jest w tym to ze oglądałam bez napisów, w grę nie grałam, żadnego streszczenia nie czytałam a imiona znam z fików. A Advent Children powala za każdym razem. Jak ja kocham taie walki... A poza tym to ten zały Zack przekazał skinieniem dłoni więcej niż ta Aerith dosć oczywistym zachowaniem... Chyba polubiłam gościa.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-12-2006, 18:50   

DAS.:


Cytat:
Bajkowo... Zastanawiam sie czy oglądamy tę samą serię... Bajkowo...


Lubie Kubusia Puchatka.
Powrót do góry
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 00:21   

Mai Hime jest już za mną. Wizualna postac głownej bohaterki totalnie spaprana została. Chyba zaczne ogladac Tenchiego GXT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FranzKafka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 13:01   

ja twierdze, że w Mai-HiME główna bohaterka miała dość świetną wizualnie postać (ot taka normalna, zwykła dziewczyna).

A wracając do tematu, to właśnie oglądam Fate/Stay Night...

_________________
- Wiesz, mój znajomy kiedyś oglądał anime...
- I co z tego?
- Teraz spoczywa na Powązkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-12-2006, 18:18   

Dawno cosik nie pisałam tutej... pora nadrobić~ chociaż nie ma się czym chwalić... jakoś niezbyt dużo widziałam ostatnio animek.

Zacznijmy może...hm.. od naszej 'bajki' xD - Death Note. Ten 12 odcinek rzeczywiście jakiś bajkowy. Wszystko przez Misę ;P ale ogólnie wrażenie mam nadal dobre. Nic się nie zmieniło w tej kwestii... może trochę krecha w tym odcinku była gorsza, ale to pewnie ja jestem zbyt pedantyczna (i na siłę próbuję znaleźć jakieś niedociągnięcia... jak niejeden z forumowiczów ;]~)

D.Gray-man - bodajże do 10 odcinka... coś mi nie pasuje. Chyba wykonanie tej małej z Noah'ów (nigdy nie pamiętam jej imienia). Czegoś mi brakuje.... dziwnie ją zrobili >.> muszę oglądnąć pozostałe 2 odcinki żeby w końcu to odkryć. I jej głos mi się nie podoba. Oj nie.
I znów mam wrażenie, że wykonanie tej animki staje się gorsze z odcinka na odcinek ._.

xxxHolic - całość. A jednak jestem zadowolona! Świetnie zakończyli (jednym z tych ważniejszych wydarzeń z mangi) i nawet drobne fillersy oraz niektóre elementy dodane w bonusie przez twórców były naprawdę świetne! Odcinek z bitwą na śnieżki mnie zabił ;d ale nadal będę się upierać przy tych długich szyjach. Momentami przesadzali.
(i jeszcze wielkie <3 dla endingów i openingu)

Code Geass (do 11) - mówcie co chcecie, ale mi się to zaczyna podobać. I spoilery zapowiedziały mi już, że będzie jeszcze lepiej. No cóż, musiałam się przyznać do tego. Co mnie pociąga w tej serii? Sama nie wiem. W pewnym stopniu zapewne wykonanie - mam jakąś dziwną słabość do takiej kreski.... a poza tym animacja stoi na naprawdę wysokim poziomie. Walki mechów są NIESAMOWITE. I tu nie zmienię zdania.
Ogólnie jest bardzo dużo różnych i całkiem ciekawych wątków (głównie z tejże przyczyny, iż wprowadzonych zoastało mnóstwo postaci o przeróżnych charakterach) - dla mnie duży plus. (i znów jestem subiektywna, eh..)
Chociaż główny bohater zapowiada się na niezłego 'Yagami Light'a teh second'. Ale coooo tam.
A co mnie gryzie w tej serii? WŁOSY. Różnokolorowe ._. zapewne mam tak silne wrażenie ponieważ ostatnio widziałam całkiem dużo serii, w których kolor włosów można zaliczyć do kategorii "całkiem prawdopodobne". Natomiast tutaj mamy pełen oldschool.... aż przypomniały mi się moje pierwsze serie anime... owszem, mogę się przyzwyczaić do tego... ale intensywne różowe, różowo-fioletowe, niebieskie, zielone itd. to LETKIE przegięcie. Ot co.

Bakumatsu Kikansestu Irohanihoheto - yhm. Sama muszę przyznać, że zaczynam się w tym gubić... ale myślę, że wszystko wyjaśni się z czasem. I to jest chyba najlepsze ;] Nadal jestem na plus. Duży plus.
A Youjirou ma 17 lat o___o ke?!

jeszcze pare odcinków Tsubasy RC- byłam naiwna i łudziłam się, że może to nie jest aż tak złe, jak wcześniej myślałam. PFFFFFFFFFFFFFF. (nic więcej mówić chyba nie muszę).
Ale jest jeden plus - [najprawdopodobniej] nie będzie 3 serii. O JAK DOBRZE. Ufff.
Nie zwalą tego, co CLAMP nam pokazał w mandze. Co za ulga.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dragonfly125 Płeć:Mężczyzna
I love anime:D


Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 20:18   

Gdzie można ściągnąć te anime które oglądacie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1336098
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 20:20   

Polecamy lekturę Konstytucji Forum Tanuki. Punkt 2 powinien rozwiać Twoje wątpliwości.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dragonfly125 Płeć:Mężczyzna
I love anime:D


Dołączył: 31 Gru 2006
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2006, 22:23   

Wie ktoś gdzie można ściągnąć jakieś anime z listy na tej stronie(kategoria anime) japońskie z ang. napisami. POSZUKUJE NANA SEVEN OF SEVEN:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1336098
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-12-2006, 23:03   

Cytat:
Wie ktoś gdzie można ściągnąć jakieś anime z listy na tej stronie(kategoria anime) japońskie z ang. napisami. POSZUKUJE NANA SEVEN OF SEVEN:D



TO SE SZUKAJ DALEJ.

Jeśli nie wiesz, to w tym kraju piractwo komputerowe jest przestępstwem. Logika i instynkt samozachowawczy wskazywałyby na to, że nikt rozsądny rozmów typu "gdzie łatwo mogę przestępstwo popełnić" prowadzić nie będzie.

Nie, nie wiemy, skąd możesz ściągnąć to anime. A gdybyśmy wiedzieli I TAK BYŚMY CI NIE POWIEDZIELI!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 114 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group