FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-01-2007, 16:49   

Czyżbym podpadła Strasznemu Smoczysku? :D

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-01-2007, 16:52   

ROOOAAAAARRRRRR!!!!!!!!! ...o!

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-01-2007, 19:32   

A ja poszłam za ciosem i oglądam :

Fruits Basket, nadal. Jestem po 17 odcinku i wypowiem się dopiero po zakończeniu serii, na razie trochę mi się zmieniły poglądy ale zobaczymy w praniu czy na korzyść czy wręcz przeciwnie.

Rurouni kenshin... odcinek 4, cóż, cholernie mi się podoba ! Dużo milej jest sie nastwić negatywnie i potem zdziwić, a coś takiego mnie właśnie w tym wypadku spotkało.

Full Metal Panic, też mi się póki co podoba ( 6 odcinek ). Znalazłam całkiem przypadkiem kiedy szukałam czegoś o Utenie ( postanowiłam jednak poszukać czegoś o Utenie, mimo że zraziłam się po 1 odcinku, efekt był jeden, zrozumiałam co mnie razi i dlaczego tego anime do końca nigdy nie obejrzę ).

Lost Universe, takie bardzo Slayers, też mi się podoba. Rozbraja mnie główny bohater...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-01-2007, 15:42   

Otome Wa Boku Koisheru - Harem! Yuri! Szkoła Katolicka! Yuri! Harem! - i to właściwie wszystko. Opowiastka o chłopaku, który na wskutek kretyńskiego testamentu dziadka musiał stać się dziewczyną i zapisac do żeńskiej szkoły katolickiej. Chyba wiadomo, co będzie dalej?
Plusem serii jest to, jak opiekunka uczy Mizuho (bo tak się on/ona zwie) kobiecych zachowań. Jak do tej pory o depilowaniu nie było mowy, ale ciekaw jestem, jak zamierzają rozwiązać problem hairy legs podczas lekcji wf.
Powrót do góry
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2007, 17:02   

Wczoraj skończyłem oglądać Elfen Lied.

A dziś zaczęłem oglądać Death Note i skończyłem oglądać na 5 odcinku, ale jutro to nadrobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-01-2007, 18:20   

Za mną pierwszy ep. D.N.Angel, na razie żadnych wrażeń, zobaczę jeszcze ze dwa i wtedy zdecyduję czy to ma sens, mam też zamiar dzisiaj obejrzeć pierwszy odcinek Fruits Basket.

Naruto nadrobiony, nic ciekawego, mam nadzieję że następne odcinki rozczarują mnie trochę mniej (ma pojawić się Gaara z towarzystwem).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-01-2007, 19:57   

Chlast:


Death Note the mówi: Lipa, nawet nie mogłem patrzeć na te ludzkie odpowiedniki i Rjuka jakby z gry ściągniętego, że jakbym go naprawdę w życiu zobaczył to by mnie musieli dobić, bo i tak do śmierci bym się śmiał. Dlatego poprzesuwałem trochę suwakiem, a że dużo zajmował (1,3 giga <wow>) to go szybko posłałem jak Shinigami.

Twin Spica do 7.
- do 6. było ładnie, sympatycznie, ciekawie; 7. mnie trochę nudził.


De Grejman pierwszy.: zbyt typowo, wszystko jakbym już gdzieś widział. Podobało mi sięza to, że stwórca, milenijny ktośtam, jak mówi to mu się nic nie rusza i ma cały czas uśmiech (właściwie na upartego to mogliby próbować autorów anime podać do sądu o prawa autorskie twórcy Wilqa, a dokładniej poprzez postać Alkmana, który jest także tworzywem mejdin Minkiewicz), dlatego ma u mnie respekt (taki sam jaki mieli do siebie diesel z tym blondynem w końcowej scenie Szybkich i Wściekłych).

Bakumatsu do 8. - nieźle rozwinięty motyw z czaszką, jakiś kot, jakaś pułapka, a to czego nie pamiętam to małoważne/ciekawe/czywtymstylu/lub brak lecytyny w głowie, omega 3 itp..

Ajimu Kaigan Monogatari first - pozytywnie, niezły humor , ładna grafika, miłe babki - będę wykańczał:P


Sumomo momo mo 9.: oprócz 1. i 2. (za sprawą ojców) najlepszy dotychczas, prawie nonstop leżałem ze śmiechu (i tak leżałem jak oglądałem), niesamowita landlordka i jej metody, prawdziwi faceci (hahaha sam się ich boję ale girlsy mają niezłe:P a ta obecna taka sobie do tego himaruuu czy jak mu tam:DD).


EDIT/


No, Mugen no Ryvius 10. i 11. wprawiły mnie w niezłe zamieszanie ze względu na swoją jakość, w pozytywne zamieszanie. Dotąd ciągle mnie nurtowało poczucie specyficznego znudzenia w tle w trakcie oglądania tej serii (nie żeby to było coś strasznego, ale czyniło anime mniej dobrym niż by mogło być), a w tych odcinkach radykalna zmiana. Oglądałem z zapartym tchem, a bohaterowie, najmocniejszy aspekt wg mnie Ryvius'a, jeszcze ciekawiej przedstawieni, dodatki muzyczne, no miodzio (dziś kupiłem dwa rodzaje: lipowy i wielokwiatowy, ten drugi lepszy w smaku jak dla mnie).


Ostatnio zmieniony przez moshi_moshi dnia 09-01-2007, 01:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mareczek_+65
Gość
PostWysłany: 08-01-2007, 21:44   

samurai champloo-spoko anime naprawde,obejrzalem calosc
black lagoon-wszystko naprawde sam miod
sakuran 2-6 odcinkow naprawde super anime
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2007, 23:21   

Nitaboh obejrzane i... no, "piękne" to chyba ciut za wiele. CG miejscami "nie pasuje", ale to za mało powiedziane. Muzyka oprócz shamisenu to równiez bardziej filmowe kawałki i nawet świetnie pasują. Ale sam shamisen, a do tego ostatni występ...

Spoiler: pokaż / ukryj
Co do scenki z tzw. ostatecznym treningiem - jednak nie tylko mnie agresywne Tsugaru kojarzy się z wiatrem i morzem XD.

Tyle mego. Jak ktoś lubi dźwięki tego niepozornego instrumentu, nie może sobie odpuścić Nitaboh, po prostu postąpi wbrew sobie. Jak się następnym razem wbiję na IRC, będę pewnie monotematyczny (jedyna nadzieja w tym, że ochłonę z wrażeń). Uff...

Ave - chcesz małą czy dużą światynię? Kuchnia, ja bez Tanuków jestem niczym samuraj bez daisho... albo Nitaboh bez shamisenu XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-01-2007, 01:20   

Ostatnio [konkretnie 3 minuty temu] zaliczyłam pierwszego Shonen Omnyoji. Ogulnie fajne bo juz pierwszy odcinek przygotował mnie na to że z tej serii fików nie będzie... Ja w każdym razie na poważnie szuka ich nie bedę. Bo wiem gdzie je znajde.
Jezu jak tak można?
Dziadek głównego bochatera jest wyczesany.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-01-2007, 13:47   

Dalszy ciąg "Otome wa Boku..." - poza tym, że yuri to na szczęście komedia, a do tego dochodzi duch dziewczynki, która zmarła, zakochana w matce głównego bohatera/ki.

Pytanie do pań: czy w kobiecej szkole facet, nawet najlepiej przebrany za kobietę, miałby szansę zachować incognito choć kilka dni? Nie mówiąc już o tym, że zostanie wybranym przewodniczącym komitetu szkolengo, jako osoba o największej urodzie?
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2007, 20:09   

Celem ostrzeżenia, bo recenzji nie będzie:

Toki no Tabibito: Time Stranger - czyli staroć, za który złapałam, bo starocie lubię i mam na nie sporą tolerancję. Wyłączyłam film w połowie (trwa półtorej godziny), bo doszłam do wniosku, że skoro kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, to albo ja byłam dla niego za głupia, albo on dla mnie. W związku z tym nie bardzo umiem podać zawiązanie fabuły (jakiej fabuły?!) - ktoś kogoś za coś ganiał po czasie i rozmaitych epokach historycznych Japonii.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-01-2007, 21:23   

Nausika from Windy Valley (dokładnie na tytuł nie zwracałem uwagi, dzieło Miyazakiego, jest w recenzjach) - ma już trochę lat to anime (1988 chyba), więc grafika to nie "niewiadadomoco", ale i tak kolorystyka i dobór barw sprawiają, że anime wygląda ładnie. Typowa interesująca fabuła dla dzieł Miyazakiego traktująca ważkie dla ludzi sprawy (tym razem problem ekologiczny i w ogóle stosunek człowieka do natury szeroko pojęty), postacie trochę sztampowe, ale można posłuchać co mają do powiedzenia (właściwie to ciekawe są te drugoplanowe). Jako że nie dałem rady obejrzeć na jeden raz (fakt że byłem z lekka już zmęczony, ale dobre anime i tak zazwyczaj daje sobie ze mną radę) a na dwa, powoduje że anime jako wyjątkowo wciągające nie postrzegam, ale czas był pozytywnie spędzony, więc takie mocne 7/10 za "wszysko" (jednak z dotychczasowych anime Hayao tych bajkowych <nie biorę pod uwagę obyczajówek typu Only Yesterday> czyli Pr. Mononoke (9/10), Sp. Away (10/10), Hauru chodzący zamek (8/10), zajmuje miejsce ostatnie).
Powrót do góry
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 16:19   

Z filmów Miyazakiego największe wrażenie zrobiła na mnie "Laputa". Też starawa choć nowsza od Nausiki. Osobiście dałbym jej 10/10 za to Spirited Away obniżył do 8/10.

A w tej "chwili" oglądam "Sokou no Strain".
Ładne i nastrojowe. Bardzo ładnie zanimowane mechy i przyzwoicie zrobione ujęcia kosmosu. Nastrój trochę smutny ale dobry w stronę bardzo dobrego.
Absolutnie pierwszy przypadek w kórym mechy "klasy" Gundam wywołały u mnie pozytywną reakcje ( scena jak mech zagląda przez wyrwę w burcie statku - "przecudowna- za resztę zapłacisz kartą...").

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-01-2007, 17:59   

Zabrałam się za Fruit Basket, jestem koło 10 odcinka, w sumie nie mam się do czego przyczepić jak na razie, ale to chyba dobrze, w każdym razie seria na pewno w odstawkę nie pójdzie.

Wczoraj oglądałam z bratem Ouran do drugiej w nocy, poskładałam się ze śmiechu, przed nami jeszcze kilka odcinków, już nie mogę się doczekać - ojciec Haruhi jest masakryczny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 117 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group