FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
SenSeiji Płeć:Mężczyzna
Wild Soul


Dołączył: 03 Gru 2006
Skąd: Rum-un-ia ^^
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2007, 21:05   

Skończyłem oglądać Hanaukyo Maid Tai - La Verite i DearS

A teraz zaczynam oglądać To Heart, w sumie to dwa odcinki obejrzałem narazie, reszte musze zassać

_________________
A Dream like my, Dream always about nightmare's
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5487885
marecek_65
Gość
PostWysłany: 10-01-2007, 22:01   

Shakugan no Shana-troche te anime tragiczne
he is my master-chyba najlepsze ecchi jakie kiedykolwiek ogladalem
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-01-2007, 17:03   

Utawarerumono zresztą całkiem zaawansowane.

O! Paladynka!

[marudzenie mode]


Spoiler: pokaż / ukryj
Główny bohater okazał się jakimś zbrodniarzem. Kurcze, we wszystko mogę uwierzyć, ale nie w to, że ten facet - uczciwy, zewnątrzsterowny, dający się nieść życiu geniusz - jest zbrodniarzem. Prędzej uwierzyłby, że zamknięty w burdelu przez 30 lat zachowałby cnote i nawrócił panienki, a nie, że popełnił zbrodnie... Przecież on nie ma żadnych ambicji, robi tylko to, co od niego wymagają.


Tak swoją drogą... Pobiłbym w bitwie każdego z bohaterów (bitwie, nie pojedynku). Zachowują się frajersko... Niektóre sytuacje proszą się o rozkazy "Nastawić piki! Tylne szeregi wyciągnąć łuki", albo "kawaleria na flanke" albo "Wycofują się? Ścigać ich i nie pozwolić nikomu ujść z życiem!"

Taktrycy z nich są żadni...

Nie mówiąc już o tym, że - gdyby bohater był pomysłowy - to sytuacje taką, jak bitwa w odcinkach 11-12 rozwiązałby pojedynkiem wodzów. Zresztą, pomysł jego oponentów też był głupi... Urazów osobistych nie powinno się rozwiązywać przy pomocy armii.

Jedna postać, która myśli to catgirls - najemniczka. Pewnie dlatego, że ma charakter Neutral Evil lub coś w tym stylu.

[/marudzenie mode]

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-01-2007, 17:45   

Zaczęłam to oglądać i przerwałam w momencie pojawienia się bardzo złego przeciwnika, tego mrocznego dziadka i jego ładnego, mocno podejrzanego, doradcy ze skrzydłami, coś mi mówi że chyba powinnam wrócić do tego anime.
Co do głównego bohatera, to raczej do przewidzenia było, znaleziony w lesie, prawie martwy i do tego z amnezją, dobroć aż się z niego wylewa, to jasne że z jego przeszłością jest coś nie tak.

Skończyłam Ouran, rewelacja, odcinek o młodym jakuzie jest genialny, ale te dwa ostatnie mogli sobie darować, nie są złe, ale jakoś nie pasują do reszty serii.
Poza tym wkurzyłam się dzisiaj nieco, okazało się że Fruit Basket, który ściągam, od 13 ep. jest z angielskim dubbingiem, jestem przerażona, fatalnie się to ogląda w tej wersji.

Za mną 14 D Grey-man, jeszcze bez porządnej walki, ale za to Lavi zaplata warkocz Yu... :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-01-2007, 03:05   

No to małe zaskoczenie. Le Chevalier 01 - niesamowite zaskoczenie. Wprawdzie obejrzałem na siłę, żeby coś obejrzeć jeszcze, bo zaraz się w jakiś dziwoląg, a potem niebyt zanurzę, więc będę musiał (chciał) jeszcze raz to oblukakać przesuwakiem (a może nawet całe?? - takiej aktywności z anime to nie pamiętam, kiedy robiłem, od czasu gdy Akirę powtórzyłem po 8 latach od 1. obejrzenia a potem jakoś znowu po 3; Monoke też się zalicza no i coś jeszcze by się znalazło, ale nie dużo <jutro natomiast Modę na sukces powtórzę>) Więc po pierwszym odcinku mocny kop z czaka norisa grafiką, najważniejsze fabuła i postaci - kultowy klimat (że jaki?:), ale co najważniejsze superkameleon - i to z poczuciem dobrej estetyki. A na dobicie ending jakiego jeszcze nie słyszałem, zmysłowa piosenka z głosem kobiecym jakim lubię (dobre są house'y itp. z takim). Seiyuu tutaj taka ciekawostka co głównego bohatera gra, to jak się nie pomyliłem brat z dwójki Xmanów z Night Head Genesis (ten spokojniejszy).

Kannaduki no Miko 3 (2 ominięta - emul się ociąga, ale to przez ten net) - po francusku z napisami, więc oglądałem po japońsku całkę. Nawet tak się dało obejrzeć, choć z fabuły nic raczej nie wziąłem (ale było jej z 2 min. na 10 min. tekstu?), do tego właściwie 1. raz rozbawiło mnie bardziej niż zawsze same głosy seiyuu. Całkiem dobry odcinek, choć głupi.

[/center]
Powrót do góry
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2007, 11:52   

DearS... gash.. ecchi.. ale poza tymi kilkoma scenami, spora dawka śmiechu.. po 1 epku narazie na plus :P

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2007, 15:27   

Hoshi no Koe mimo drobnych niedopracowań, sam sens i pomysł na historię bardzo fajne, całkiem przyjemnie się oglądało (dosłownie i w przenośni) szczególnie ze względu na długość :). Dobre na szybkie odstresowanie się.

Karas jestem w połowie 2 odcinka i poza pierwszymi 5 minutami pierwszego odcinka, bije nudą i kiczem na kilometr. Ładnie wygląda, niezła muzyka ale kicz typu power rangers przeraża. Nie wiem czy dotrwam do końca :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-01-2007, 20:12   

To ja może trochę offtopicznie...

Na Cartoon Network właśnie skończyło się Justice League Unlimited. Absolutnie NAJPIĘKNIEJSZY odcinek czegokolwiek o superherosach, jaki widziałam EVER...

Idea: młody Mordred, przez stulecia pozostający w postaci małego chłopca i kształcony na Króla Tego Świata, się wściekł i zamknął wszystkich dorosłych w innym wymiarze. Nie wyłączając superbohaterów ani własnej matki. Matce się to NIE spodobało, w związku z tym zawarła z superbohaterami umowę - ona ich zamieni w dzieci, a oni usadzą Mordreda...

Green Lantern jako nieco nadpobudliwy Typowy Nastolatek "ojej, jakie to cooooool!!", Superman, który Znowu Nie Wie O Co Chodzi (bo młode to i naiwne), Batman nie mający Planu, "brzydki potwór!" w wieku niemowlęcym i moja osobista faworytka - 12-letnia Wonder Woman trzymająca wszystkich pod pantofelkiem, w której na dobitkę właśnie budzą się hormony... "No dobrze, to ja mam inny plan. Ja idę z Brucem. A wy... jak tam sobie chcecie"

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2007, 22:55   

Code Geass - Hangyaku no Lelouch po odcinkach 1-3 Od pierwszej chwili skojarzyło mi się to z Gundam seed, i nie myliłam się widać że się trochę wzorowali. Najbardziej denerwującym faktem jest utwór z jakąś trąbką czy czymś takim, jak to usłyszałam pierwszy raz to myślałam że padnę. Dobrze że chociaż za często tego motywu nie puszczają. Nie wątpliwą zaletą jest główny bohater, całkiem przystojny, i co najważniejsze nie ch...... co pięć minut o pokoju (jak na razie tylko jego siostra coś tam o tym wspominała, ale na szczęście nie wygląda na to że będzie mieć jakąś większą rolą, a przynajmniej mam taką nadzieję) nie beczy po kątach że musi walczyć. Nie jest bohaterem który obiecywał mamusi/ukochanej/ulubionemu pieskowi etc że nie będzie zabijał. Plus dla niego. Ogólne wrażenie dobre i jak na razie zamierzam oglądać dalej.

Eureka7 Po dwóch odcinakach nawet mi się podoba, główny bohater mnie nie wkurza, poza tym intryguje mnie postać Hollanda, jeszcze zobaczę co będzie dalej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-01-2007, 01:28   

The Melancholy of Haruhi Suzumiya - do gdzieś tak czwartego odcinka. Nie wciągnęło mnie...


Spoiler: pokaż / ukryj
Czy dobrze rozumiem, że całe anime będzie się kręciło wokół faktu, iż gdy Haruhi się nudzi to światu grozi zagłada? Jeśli tak to ja podziękuję, to pomysł dobry na odcinek (np. w Galaxy Angel był taki), ale nie całą serię...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-01-2007, 01:51   

Co do spoilera haruhicznego: dokładnie tak, jednak nie tak prosto jak się wydaje. A by to zrozumieć to trzeba obejrzeć. Oczywiście może Ci się nie podobać, tak jak mi Ouran, który dla mnie to dno.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-01-2007, 02:06   

Oł-kej, w takim razie jeśli chodzi o stronnictwa haruhiczne pozostanę chyba w barwach Ouranu;p. Ale dla pewności spróbuję jeszcze obejrzeć parę odcinków.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-01-2007, 10:11   

"Otome Wa Boku..." - koniec, z którego nic nie wynika. Będzie na 100 % odcinek dodatkowy. Generalnie cała seria, choć wesoła, nie miała na dobrą sprawę żadnego wątku głównego, odcinki były epizodami same w sobie, dopiero w samej końcówce (odcinki 9-12) coś było, ale nie powiem, żeby to było coś wciągającego. Dziwne, bo po seriach yuri (O ile Otome do takich zaliczamy - fandom tak robi, ja mam wątpliwości) zazwyczaj można się spodziewać dobrej fabuły.
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-01-2007, 11:00   

Higurashi no naku koro ni, 1-8. Na pierwszy rzut oka (jeśli pominąć pierwszą scenę i nieziemski opening) - bardzo sztampowa haremówka z tęczowowłosymi, przesłodkimi dziewczynkami, SDeczkami i nieszczególnie zdecydowanym głównym bohaterem (ale nie, nie jest szczególnie tragiczny). A potem okazuje się, że za haremówką czai się coś innego...

Póki co niezły horror (jako gatunek, nie jakość anime). Klimat ma rewelacyjny, zwłaszcza w kontraście z kawaii panienkami, a intryga jest zakręcona jak świński ogon i wcale nie ulatwia połapania się fakt, że anime nie ma ciągłej akcji, tylko przedstawia kilka alternatywnych wersji tej samej historii, z których trzeba sobie informacje wyłuskać. Obejrzałam dwa pełne obejścia historii, wydarzenia są odrobinę inne, ale generalnie informacje o tym, kto i dlaczego zabija, chyba faktycznie dadzą się ulożyć w coś spójnego. Zobaczymy dalej... Na razie duży plus za muzykę i klimat, fabuła niezła, grafika.. No, chyba ktoś dysponował bardzos skromnym budżetem, ale horror w konwencji wściekle kolorowej haremówki wygląda niewtpliwie interesująco :)


A, i ostrzeżenie - naprawdę dla widzów o mocnych nerwach, jest bardzo brutalne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-01-2007, 17:08   

Ysengrinn, mnie też na początku to anime niespecjalnie przypadło do gustu. Ale w miarę poznawania samej głównej bohaterki ( nigdy jej nie polubiłam, ale jednak troszeczkę minimalnej sympatii dla niej się we mnie obudziło, troszeczkę ) anime przestaje być takie za jakie się je miało na początku. Warto to obejrzeć chociażby przez Kyona. Jego komenatrze są jedyną rzeczą, która pozwoliła mi przebrnąć przez pierwszą część serii. Chociaż potem przekonałam się, że faktycznie nie jest to takie głupie jakie się wydawało. Jeśli po +/- 8 odcinku ( wg porządku sugerowanego, nie właściwego ) Ci się choć trochę nie spodoba to dalej sobie odpuść. Mnie właśnie wtedy mniej więcej wciagnęło.

Mam pytanie co sądzicie na temat "Air", ktoś to ogląda może ? Polecono mi, przeczytałam recenzje ale ciągle się waham czy warto się za to zabierać.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 118 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group