FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 18:36   

W ramach porządków...

Tsubasa Chronicle S2 - trochę obniża loty po S1; właściwie tylko historia Ashury warta uwagi, no i Chaos-a. I wciąż mielą to samo... Nie żeby nie dało się oglądać, ale zdecydowanie mogło być lepiej... Nanami, jak się nie zgadzasz to nie czekaj tylko zaczynaj pisać recenzję alternatywną xD

Garasu no Kantai 1-2 - początkowo bardzo niepochlebnie tą serię oceniałem, ale teraz zaczynam się wahać. Nie wiem~~

La Corda d'Oro 1-2 - urzekła mnie piosenka początkowa... generalnie anime nie jest adresowane do takich jak ja, ale chodziłem do szkoły muzycznej (Fortepian) i zwiałem z niej na włąsne życzenie przechodząc do nauki z doskoku - coś jak główna bohaterka. Korci mnie coby kontynuować oglądanie...

Red Garden 1 - Ummmmmmm... wagon martwych, zdecydowanie NIE kawaii uczennic... hmmm....

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 19:48   

Crofesima napisał/a:
Mogli z niej zrobić typ niepłaczącej, tak bardzo tego chciałam! I nie trafiają do mnie argumenty typu "chyba każdy by w takiej sytuacji płakał, bla bla". Ja właśnie chciałam postać, która się różni od tego 'każdego'.


Nieważne czy płacze czy nie, ważne jakie podejmuje decyzje i czym się w życiu kieruje, a to nie jest już takie typowe. Dziewczyna ma charakter, daj jej szansę. Dla mnie przynajmniej jej problemy, które w dużej mierze wynikają z jej podejścia do życia i ambicji, są o wiele ciekawsze od rozterek Hachi, w które nie do końca potrafię się zaangażować, nie dlatego, że uważam jej za głupie czy coś w tym rodzaju, ale po prostu nie potrafię się identyfikować z jej sposobem myślenia... sorry, musiałam się wtrącić ^^

A wracając do tematu: NIC nie oglądam, a na dysku piętrzy się tyle świetnych rzeczy T_T
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2007, 19:49   

Rumijro Senkitan - od powietrza, wody i ognia oraz głupich, hurrapatryjotycznych anime z majtkami w rolach głównych ustrzeż nas panie!

Black Cat - po pierwszym odcinku jest dziwne... Może się poprawi...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2007, 19:59   

Sumomomomo 13 - Nowy opening/ending ("inne" od poprzednich, wydaje mi się, że minimalnie gorsze) oraz pojawienie się nowej postaci. Nawet niezłe, aczkolwiek mało śmieszne. Za to ma bardzo niepokojące zakończenie X.x

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 21:05   

XXXholic o tym anime moge powiedziec jedno zjaralo mi przewody w mozgu X_X poki co 5 episod :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 21:49   

Zegarmistrz napisał/a:
Black Cat - po pierwszym odcinku jest dziwne... Może się poprawi...


Zapewniam, że im dalej tym jest tylko gorzej. GONZO skopało końcówkę jak nigdy.

Code Geass - Hangyaku no Lelouch do 12 odcinka nic specjalnego się nie dzieje, mam nadzieje, że to nie jest zapowiedź, że pójdzie drogą Gundam Seed Destiny >_>.

Ergo Proxy - ciekawe, zobaczę jak się dalej akcja rozwinie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2007, 22:51   

Zacząłem oglądać Geneshaft - żenada - mam nadzieje, że to się potem jakoś rozkręci bo narazie no to niestety, ale kicha jak dla mnie. Muzyka to jakiś pospolity "roczek" bez polotu i indywidualności. Fabuła też narazie kichowata, pozbawiona choćby cienia wiarygodności. Bohaterowie też jacyś tacy "przewidywalni". Co jest??? Spodziewałem się czegoś innego.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 16-01-2007, 13:19   

tknelo mnie i zamowilam z Ebaya Fullmetal Alchemist :D jestem taka ciekawa :D

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2007, 19:51   

Może się wreście za AIR wezmę, miałem go juz 2 tygodnie temu zacząć, ale jakoś po drodze zahaczyłem o Chobits, Love Hina, a przed chwilą skończyłem Onegai Twins.

Mam nadzieje że teraz mi się uda, przynajmniej będę się starał:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 16-01-2007, 20:21   

Ja się biorę za Ouran High School Club. Mam od jakiegoś czasu, ale jak znam siebie, to jak zacznę to od razu kilka dni wyciętych z życiorysu, więc się wtrzymywałam. Napięty okres był, ale teraz klamka zapadła i mogę sobie odpuścić.
Szukałam ostatnio Nodame Cantabile, ale jakoś nie mogę trafić. Poda mi ktoś sympatyczną stronkę? W ostateczności pobuszuję w torrentach.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets



Ostatnio zmieniony przez Momoko dnia 18-01-2007, 19:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-01-2007, 21:07   

Ssę Ai no Kusabi. Jak by to nie brzmiało postanowiłam obejżeć z dwuch powodów w tym jeden jest osobisty a drugi brzmi: "Bo skoro i tak już wiem o czym to jest to mogę równie dobrze obejżeć anime..."

Powoli staram się nadrabiać cokolwiek ale idzie mi to jak po grudzie...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-01-2007, 21:17   

Za mną Fruits Basket, ogólnie wrażenia dobre, nie mam się do czego specjalnie przyczepić, jak już wcześniej pisałam bohaterowie bardzo sympatyczni, tylko Thoru za słodka i dobra jak na mój gust, wyidealizowana maksymalnie, ale to anime w końcu.
Teraz się chyba za Triguna zabiorę i może Death Note, zaczynam oglądać odcinek i skończyć nie mogę, strasznie mnie ta seria dołuje, nawet kolorystyka jakaś taka brudna, przydymiona, bardzo psychodeliczne...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-01-2007, 23:37   

Nodame Cantabile 1. - jakżebym mógł nie obejrzeć po takich pochwałach. Tyle, że jakkolwiek istotnie seria ma potencjał i obejrzałem ją właściwie jednym tchem, mimo wszystko specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła. Głównie chyba z powodu szczególnego podobieństwa do Hachimitsu to clover, którego pierwszy odcinek spowodował we mnie większą impresję;a jeśli ktoś zauważa takie podobieństwa w formie, to normalką, że zwycięży lepszy wg osobistego werdyktu:) Trochę surowo pisałem, ale na tle anime, o których mi wiadomo, rzeczywiście wypada na starcie porządnie.

No iii... zaraz Death Note 13 jeah!:D
Powrót do góry
asthmatickitty Płeć:Kobieta
*khy khy*


Dołączyła: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2007, 16:57   

teraz zaczęłam oglądać La Corda d'Oro
typowe shounen D;
ale grafika BARDZO mi się podoba.
ogólnie tematyka ciekawa, tym bardziej, że sama chodzę do szkoły muzycznej ;D 9 rok już z resztą {: w każdym razie mniejsza o to.
w tym samym czasie zresztą oglądam Death Note, bo i w tym przypadku, jak i we wcześniejszym, odcinki jeszcze wychodzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9551665
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2007, 21:58   

A ja sobie oglądam Hellsing Ultimate. Jestem po pierwszym epie i zabieram się już do drugiego. Szkoda że są tylko dwa. Nie mogę się doczekać kiedy zrobią kolejne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 120 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group