FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-01-2007, 19:15   

Nodame Cantabile - występuje w tym temacie na tyle często że postanowiłem się przyjrzeć, zapowiada się ciekawie

Kimagure Orange Road, obecnie do 46 odcinka. W pełni zgadzam się z Ave, to klasyka gatunku, jest świetne :)

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
manki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2007, 20:50   

Wczoraj zaliczyłyem ostatni odcinek Beck.Miło sie to oglądało jeszcze lepiej słuchało konkretna rzecz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2863826
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2007, 22:57   

Major sprawia, że ciągle siedze przed ekranem - zaliczyłem już dziś 17 odcinków pod rząd - bije swoje rekordy. Ten kto to stworzył był albo geniuszem albo przeżył tę historię w swoim życiu...

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-01-2007, 23:51   

Za mną 112 Bleach - nie mogę się doczekać następnego, tatusiowie fantastyczni i w ogóle bajecznie się robi..., La Corda D'Oro razy osiem, ładne to to, niesamowicie słodziutkie, odmóżdża aż miło :)
Busou Renkin również razy osiem, po obejrzeniu odcinka, w którym facet w stringach i masce motylka biega po mieście i morduje ludzi, wysiadłam, wrócę do tego anime jak mi szok minie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2007, 15:25   

Po drugim sezonie Majora mam tylko jedno pytanie - kiedy będzie nastĘPNY!!!?!?!?!?!!

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-01-2007, 21:08   

La Corda D'Oro, bo zdarzyło mi się chodzić (krótko) do szkoły muzycznej. Miłe toto, takie... lekkie.
Nodame Cantabile... bo mi polecono. Przeywższa La Corda... o rząd wielkości, a kto wie czy nie o kilka rzędów.
The Third - całkiem-całkiem, recka będzie na Tanuku jutro.
Ar Tonelico - niezła OAVka, to może być miły j-RPG, a jeśli go kiedyś zekranizują to całkiem fajna shoenówka. Recka na Tanuku pojutrze.
Ray the Animation - Koszmarek, kpina z inteligencji każdego widza wiedzącego cokolwiek o medycynie... lub technice roentgenowskiej. Recka w czwartek 8 lutego (yup... porządki w <hostname>/home/Anime/Tanuki/unfinished/ xD).
W następnej kolejności (dziś wieczorem) poznęcam się nad Yoake mae... oraz Soul Link. Co za okropieństwa...
Poza tym, wreszcie skończyłem Yomigaeru Sora. Niby reklamówka japońskiego lotnictwa, ale... ktoś chyba czegoś nie przemyślał do końca... Dużo realistycznie oddanych ...śmigłowców UH-60J SeaHawk-JP.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2007, 21:47   

Le Chevalier D'Eon po pierwszym odcinku. Chłopak poszukujący morderców swojej siostry w osiemnastowiecznym Paryżu. Trochę fantastyki w postaci zombi i sił nadprzyrodzonych. I ciekawostka, element polski, spotykamy tam Marie Leszczyńską. Przy tym grafika całkiem ładna.


Przykład grafiki


Duże obrazki rozciągające ramki są ZŁE. Zedytowano. Mai
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-01-2007, 22:04   

Karin po odcinku 16. Takich gigantycznych dziur fabularnych to ja chyba jeszcze w życiu nie widziałam. A w każdym razie dotąd w innych anime przynajmniej jakoś zamaskowane były. Ja już nie mogę oczu zamykać na tak oczywiste nieścisłości jakie pojawiają się w Karin! To jest irytujące. Poza tym z głównej bohaterki jest kretynka wszechświatowa. Jej brat ( Ren ) to nadęty bufon, który nijak nie mógł mnie do siebie zachęcić. Na uwagę zasługuje tylko Lalek Anju. Jest abslutnie boski. Najrozsądniejsza osoba w całym tym domu wariatów. Uwielbiam go, powala mnie za kazdym razem. Ewentualnie wart uwagi jest jeszcze Winner ( ma ten sam rodzaj uroku którym mnie otumanił Tamaki... i nie, wcale nie chodzi o róże, podobieństwo w zachowaniu, kretyńskie pomysły i prawie identyczny wygląd... ) bo jego seiyuu mnie zachwyca ! Anju też jest do przyjęcia. Ja jednak pozostanę wierna bezgranicznie Lalkowi ( nie pamiętam jak on miał na imię, dla użytku własnego ochrzciłam go Lalkiem ), który jest bezbłędny. Tylko dla niego dalej to oglądam. Gdyby nie on i Winner porzuciłabym tą serię już dawno. Jeśli ktoś jest wrażliwy na niekonsekwencje fabularne to niech nawet nie patrzy na ten tytuł. Ja już przestałam się zastanawiać czy coś się zgadza czy nie ( można nerwicy dostać ... ). Pomijam opening który obejrzałam raz, wgniotło mnie w fotel i przez resztę odcinków go przewijałam ( jakoś nie gustuję w TAK zrobionych openingach, nie znam się ale wygląda jak z hentai ). Ja naprawdę nie wiem czemu to oglądam, za każdym razem jak postanawiam tą serie porzucić w diabły, występuje Lalek albo Winner i cholera oglądam tą szmirę dalej. Chyba sie jakiegoś urazu nabawię...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-01-2007, 15:04   

Sumomo momo mo 11 i 12. 11 średnio udana, choć pare (i to chyba dosłownie dwa) dobrych gagów była (głównie za sprawą landlordki:D).

No a 12ka no to przede wszystkim znowu wielki plus za choć chwilowe pojawienie się zwierzchnika (najlepszy był odlot "samolotem" buahahaha:D:D), no i w ogóle Hikaru niezły kolo, więcej grzechów nie pamiętam, czyli podsumowując - całkiem udany odcinek i dobra zabawa.

Death Note 14.
- taki spokojny, nawet wzruszający lekko. Zdecydowanie inny klimat niż poprzednie. Trochę zbliżony do bajkowego 11 czy to 12 był, za sprawą Rem'a i jego odlotów (choć co on knuje, to za bardzo głowy urwać sobie bym nie dał, bo na 100 procent mu wierzyć lub choć na te 73,456 rady bym nie dał). A końcówka to już w ogóle ostry zaskok, ale co oznaczała ta mina Light'a?
Powrót do góry
Exodus Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2007, 15:24   

Ja jestem poczakująca i obecnie ściągam sobie Angel Sanctuary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7041928
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 27-01-2007, 15:31   

Deth Note. Wreszcie. Viktoria.Zwycięstwo.
Innymi słowy cieszę się, że się udało =,="

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-01-2007, 15:32   

Nie martw się, oglądając dobre i w miare ilościowe serie w szybkim tempie wejdzie Ci sporo Exp. points, a więc level 5 to bez problemu po tej serii, co ją ściągasz.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-01-2007, 17:48   

Mahou Sensei Negima - Haru i Natsu. Łącznie około 50 minut czystego fanserwisu ze śladową ilością fabuły. Imo nie warte czasu poświęconego na oglądanie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan
Gość
PostWysłany: 27-01-2007, 20:09   

Keii napisał/a:
u Sensei Negima
Keii czy to coś w stylu Love Hina ? Bo manga też autorstwa Akamatsu...
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-01-2007, 20:16   

Negima również jest haremówką, ale w trochę innym stylu. Dodano magię, masę dziewczyn (cała klasa tym razem, każda z niewiast ma swoje pięć minut), bohater ma 10 lat.
Po więcej informacji zapraszam do recenzji na Tanuki-Anime
Tak btw. Sakura, to może byś się zarejestrowała? ;)
Bo widzę, że to nie pierwszy Twój post z gościa ^^"

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 124 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group