FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2007, 00:13   

Black Lagoon 2 Sezon - niestety całkowity deficyt czasu dosyć przeszkadza mi w rozpoczęciu seansu:(

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2007, 14:12   

*próbuje przestać się śmiać żeby złapać oddech*
Busou Renkin 13-15, jezuuuuuu! ale to anime daje pozytywnego kopa! Mało się nie popłakałam ze śmiechu, takie radośnie głupie. Najpierw Dialog Wyjaśniający Wszystko, Prowadzony W Czasie Ostatecznej Bitwy w wykonaniu Papillona i doktorka. Potem ten przecudnie umięśniony mulat w spodniach (?) w różyczki... i Kazuki wersja SSJ. I bezcenny widok Papillona jak holuje Kazukiego uczepionego jego nogi...
Bardzo pozytywną fazę mam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-01-2007, 14:20   

Windy Tales, właśnie skończyłam 10 odcinek. Jeju, jakie to cudownie pozytywne...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2007, 18:46   

Skończyłem Wolf's Raina i zastanawiam się co wybrać Fate Stay'a czy One Piece'a. A oprócz tego oglądam cały czas Chobits na Hyperze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Flesh Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 29 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2007, 19:29   

A więc tak, z tego co oglądnołem: Chobits, tenjou tenge,shingetsutan. green green (boska komedia romantyczna ;p), Zero no Tsukaima, FMA, Suzuka, Get Backers (jest tego więcej ale wymieniac nie bede bo po co ?! :). Obecnie oglądam Chrno Crusade i (jak wychodzą nowe odcinki) Bleacha i Inukami :) Chrono kończe w sumie i z tego co zdążyłem tu przeczytać wychwalaliście DN więc planuje ściągnąć jakiś odcinek i zobaczyć co to dokłądnie jest :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hurek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Sty 2007
Skąd: sz-ek
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2007, 11:59   

teraz to oglądam kapitana daimosa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8867232
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-01-2007, 22:41   

Repertuar znowu mi uległ zmianie.

Skończone Full Metal Panic i FMP Fumoffu! Nie wiem czemu się za to wzięłam, ale się wzięłam. Nie żałuję.

Zaczęte Erementar Gerad ! I tu chcę złożyć podziękowania Avellanie za podrzucenie tytułu. Podoba mi się strasznie. Jak miło znowu zobaczyć normalne postacie... ( na dodatek z takimi seiyuu ).

Pierwszy epek DNAngel. Zachęciła mnie do tego anime jedna konkretna rzecz, ale nie przyznam się do niej nigdy w życiu. Z tego samego powodu byłam bardzo zadowolona z Utawarerumono. Poza tym recenzja też mnie zachęciła, chcę zobaczyć czy to naprawdę takie straszne.


Właśnie odkryłam że mam za sobą już 18 serii. I zaczynam kolejne, a jeszcze 13 tytułów grzecznie sobie czeka na swoją kolej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2007, 20:15   

Skończyłem właśnie "Mahoromatic"Seria ogólnie bardzo fajna, ecchi komedia i te sprawy, tylko gdyby nie ten koniec, no ale cóż nie można mieć wszystkiego:(Zaczynasz serie jestes w czyścu, środek niebo, a kończysz piekłem i to prawdziwym. Ale mimo wszytko polecam, odpuścić sobie co najwyżej ostatni episod.

Kolej na Ergo ProxyZobacze jak mi podejdzie po czymś takim jak Mehoromatic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-02-2007, 22:01   

A miałem GIFT ~Eternal Rainbow~ NIE obejrzeć i zrecenzować w jeden dzień... LOL...

Następne - NHK.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-02-2007, 13:28   

Meine Liebe całość, doszłam do wniosku że akcja celowo rozwija się tak wolno, dzięki czemu można dłużej podziwiać piękną grafikę i bardzo udaną ściężkę dźwiękową, panowie ładni, szkoda tylko że te ich ładne buzie nie wyrażają żadnych emocji, ale to przecież arystokracja, zapewne okazywanie swoich uczuć im nie przystoi. Generalnie całkiem przyzwoita seria, dla samej oprawy plastycznej warto było to obejrzeć.
Nodame Cantabile 1 i 2, genialne, pierwszy raz widzę taką bohaterkę w anime, popłakałam się ze śmiechu, swoją drogą jak można mieć taki burdel w mieszkaniu, pedantką nie jestem ale to już masakra.
Bleach 113 - nareszcie pojawili się ci ŹLI, przyznam że Ulquiorra ma klasę, ale ten drugi do odstrzału i to szybko, poza tym dlaczego mam wrażenie że Ichigo w następnym odcinku solidnie oberwie i co ma znaczyć ta jego depresja?
D Gray-Man 17, nic specjalnego, chociaż sposób w jaki Allen potraktował Kandę robi wrażenie, poziom tej serii spada, a ja nadal ją lubię, to wszystko przez bohaterów, dawno nie widziałam tak sympatycznych :)
Shounen Onmyouji 10, wreszcie się doczekałam, odcinek w którym coś się zaczyna a nic nie wyjaśnia, ale to nie ważne dziadek i tak rządzi, chociaż ten bóg Kifune? to też niezły egzemplarz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-02-2007, 14:44   

moshi_moshi napisał/a:
Nodame Cantabile 1 i 2, genialne, pierwszy raz widzę taką bohaterkę w anime, popłakałam się ze śmiechu, swoją drogą jak można mieć taki burdel w mieszkaniu, pedantką nie jestem ale to już masakra.

Heh^^ też się dałam zarazić. Moshi, powiedz: wiedziałaś że to będzie TO anime przy akcji z puszką czy z paskiem?


Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou, 1ep. Na razie mogę powiedzieć tylko, że dziwne jest. Ma niezłą oprawę graficzną, dobrą animację, a muzyka spodobała mi się od razu. Tyle, że ten pierwszy odcinek ogląda się z wielkim pytajnikiem nad głową. Zombie, wielgachny pająk w czerwone ciapki i yin-yang na pysku, bardzo Mhoczna strona Tokyo, bohaterowie... co najmniej, khem, interesujący. Po opisie na AniDB spodziewałam się czegoś w rodzaju Busou Renkin, a tu niespodzianka. Jest Mhoczne. I poważne. Może mieć też zapędy angstogenne (jedna pani już je ma...). Zastanawiam się tez o której emitują to w tv, bo te zombie były dość sugestywne.
Czekam na kolejny, może coś mi się rozjaśni.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-02-2007, 15:17   

GoNik ja wysiadłam już przy akcji z puszką, numer z paskiem o mało mnie nie zabił no i te MRÓWKI, ta seria jest niebezpieczna dla zdrowia:D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-02-2007, 19:12   

Sumomo momo mo 15. - nienajgorzej, ale właściwie chyba najnudniejszy odcinek serii. Ale... taak, jeden raz był ojciec i jak zwykle jak każdy z nim element rozbawił mnie do rozpuku:D:P

Nodame Cantabile 2. - drugi odcinek w moim odbiorze gorzej od pierwszego. Ciekawie, ale bez polotu. Klimat za to bardzo sympatyczny.
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-02-2007, 20:23   

Zaraziłam się i zaczęłam Nodame Cantabile.

O b o g o w i e.

To było oczywiście a propos tytułowej bohaterki :> Natomiast Chiakiego na samym początku miałam ochotę udusić, a z upływem czasu to już tylko coraz bardziej uściskać. Nyo i pianinko! Oj, dojdzie mi kolejna seria, dojdzie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hoynuki Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2007, 22:20   

Moje pole widzenia w tej chwili obejmuje:
Monitor: Hm w tej chwili na nim od 23 minut oglądam anime "Spirited away - w krainie bogów"
Biurko: paluszki oraz nadgryziony snikers ^^
Parapet: Akwarium z chomikiem który usilnie próbuje dowieść że uda mu sie przecisnąć przez centymetrową przerwe miedzy szczebelkami karuzeli =='
ech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 125 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group