FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2007, 14:45   

W tempie ekspresowym nadrabiam Nanę (ileż można czekać na ureshii...) Trochę mnie martwią opinie osób czytających mangę (sama nie czytam), że bohaterowie zaczęli wylewać ostatnio potoki łez - jak dla mnie to oni JUŻ powinni zacząć uważać, żeby nie zatonąć.
Co nie zmienia faktu, że Ai Yazawa Wyielka Jest a ja mimo wszystko chyba lubię obyczajówki.

A tak poza tym, to po odcinku 22 stwierdzam, że Reira/Shin = moje OTP. Bo tak ^_^

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-02-2007, 15:54   

Co kto lubi.. Moim zdaniem to jest wlaśnie miłe, że Monster nie jest napakowany standardowymi elementami mającymi przykuć widza do ekranu - one się naprawdę potrafią w końcu znudzić... A i nie o bardzo dynamiczną akcję w nim chodzi, więc jeśli ktoś nie lubi powolnego lawirowania po kolejnych elementach intrygi, to anime naprawdę ma spore szanse mu się nie spodobać.

A u mnie:
Death Note 15-16 - ale przewrotka! O___o Nie mam pojęcia, jak oni zamierzają pociągnąć dalej akcję w sensowny sposób, ale będę się twardo łudzić, że jakoś się uda.

Higurashi no naku koro ni, do 12 - dołujące! I nadal intrygujące, naprawdę jestem ciekawa, do czego to anime dąży ^^'

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-02-2007, 10:09   

Erementar Gerad po 17 odcinku. Niby takie typowe shonen, niby dla dzieci, niby takie proste, ale jak to się miło na odmianę po ostatnich moich seriach ogląda... Bardzo mi się podoba.

Rurouni Kenshin 50. No nareszcie zaczęło się coś dziać. Legend of Kyoto jest zdecydowanie najlepszą częścią RK chociaż mogliby sobie spokojnie darować te starszliwe dłużyzny i rozwlekanie tego na niewiadomo jaką liczbę odcinków. Ale RK jest jedynym anime w którym co najmniej kilka razy podczas prawie każdego odcinka włączam pauzę żeby podziwiać to co widzę na monitorze. No i podoba mi się pomieszanie z poplątaniem jakie zapanowało w fabule, Saito, Master Kenshina, Sanosuke, sam Kenshin, Aoshi. No i wreszcie śmieszą mnie sytuacje w założeniu komediowe. Interesująco jest, chociaż nie moge powstrzymac ziewania podczas kolejnego Wielkiego Monologu Który Mur Beton Nawróci Złego Na Dobra Drogę Kenshina. No i co oni do cholery zrobili z Kaoru ?! Wierną żonę, która potulnie czeka na swojego Kenshina. Irytujące. Przeciez Kaoru bardziej przypomina Megumi niż siebie samą. Ona się zachowywała jak Miaso, a nie ... Zobaczymy co dalej.

DNAngel 5, na razie bez komentarza. Mam nadzieję ze dotrwam do końca serii.

Nodame Cantabile po 1 odcinku. Zaczęłam bo mnie zainteresowały komentarze na temat tej serii. I chyba ja nie jestem docelowym odbiorcą dla tego anime bo kompletnie mnie nie wciagnęło. Pierwszy raz się zdarzyło żeby anime zniechęciło mnie do oglądania już po pierwszym odcinku. Zazwyczaj dopiero po kilku stwierdzam, że to nie jest "to" ( chociaż cały czas mam w pamięci bohaterską, heroiczną walkę z Love Hiną, którą probowałam obejrzeć do końca i nie dałam rady). Bohater glówny mnie odrzuca, bohaterka główna też. Zniechęciłam się.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-02-2007, 15:50   

Ostatnio nie miałem dużo czasu na oglądanie anime, więc nadszedł czas na nadrobienie zaległości.
Skończone:
-NHK- świetna seria, dająca dużo do myślenia nad sensem życia. Największym plusem tej serii są postacie i ich otocznie wokół. Warto ją obejrzeć
-Genshiken- Czekam na 2 sezon mam niedosyt
-Otome- zastanawiałem przez większość serii czy to chłopiec czy dziewczyna, mimo wszystko sympatyczne.
-strawberry panic- wiem że jak bede miał dzieci to nie pośle ich do tego typu szkoły. odnośnie do anime zbytnio przesłodzone
-black lagoon- szukałem dobrej akcji i ją znalazłem
-Beck- muza, realizm, osobowości, nawet jak sie nie lubi sie rock&rolla to warto obejrzeć
Bieżące:
-Kanon remake 18- ładnie sie uśmiałęm, ale mam wrażenie, że następnym odcinek będzie trochę przygnębiający, .
-Nodame 3- najlepszy narazie odcinek. tym razem podwójna dawka śmiechu(tajemnica), a muzyka hm jestem siódmym niebie, nieżle sie zapowiada sie to anime.
-Shounen 11- nic sie nie wyjaśniło, lecz nie długo chyba walka z tym złym demonem. to anime ciągłe trzyma równy dobry poziom
-maburaho 16- a miałem nadzieje że akcja ruszy bardziej z kopyta
Właściwie jest jeszcze więcej tych anime, ale już mnie bolą palce i główka, a smoczek musi odpocząć przy someday flipsyde i zajrzeć co jest po drugiej stronie lustra.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-02-2007, 16:46   

Wróciłam z ferii i uoooo~~~~~zabrałam się za animki.

+ Shonen Onmyouji - do 11.... wielkie 'yhm'. Seria przypomina mi grę komputerową... jest, cóż, dziwaczna. Trochę irytuje mnie fakt, że praktycznie nic nie wiemy o pozostałych bogach. Akcja kręci się wokół 3 głównych postaci... a inni Wielcy i Wspaniali bogowie zostali zdegradowani do poziomu 'pomocników'. Mogliby pogłębić ich wątki...a tu już przy 11 odcinku zaczyna im wszystko pasować, nawet największemu fochmasterowi. Hm.
Poza tym nigdy nie widziałam tak STRASZNEJ kobiecej postaci. Na dodatek ISTOTNEJ. Mam ochotę wbić ją na pal i wystawić przed dom jako przestrogę.
Muszę zobaczyć kolejne odcinki, bo obawiam się najgorszego....

+ Busou Renkin - tylko pierwszy odcinek. Postaci dziwnie kojarzą mi się z Air Gear... nie podoba mi się to. Nawet kreska jest odrobinę podobna... w efekcie cały czas obawiałam się jakiś zboczonych elementów... których na całe szczęście nie było. Co za ulga!
Klimatem przypomina mi jakieś Archiwum X dla nastolatków... poza tym prawie oplułam się słysząc "renkinjutsushi" i "homunculus". Edward, Alfons, gdzie jesteścieeee?..

No i główna bohaterka jest całkiem sympatyczna.

+ Bleach - straciłam już rachubę... 112 i 113? W każdym razie do pojawienia się Daisuke Namik-... znaczy się Ulquiorry. Te nowe postaci rysują całkiem nieźle! Natomiast Orihime dziwnieje z epizodu na epizod. Wydaje się być młodsza niż w mandze. Zresztą Ichigo też jest... jakiś...inny.

+ D.Gray-man - do 17. Ludzie narzekają na te fillery, ale cóż... wątek mięśniaka zakończyli całkiem nieźle, chociaż w tym 17 odcinku kreska była słabiutka.
Ja chcę kolejny odcinek! Zapowiada się śmiesznie.
Swoją drogą dobry pomysł - najpierw parę 'mHroczniejszych' fillerów, a potem szczypta komedii. Mnie się osobiście to podoba.

+ Nodame Cantabile - 2. Go, go, go Chiaki-senpai! TO jest właśnie mój typ faceta. Zabawny odcinek. No i wspaniała muzyka... animacja gry na skrzypcach - MNIAM. Ten efekt trójwymiarowy wcale mnie nie razi. Chcę więcej!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-02-2007, 17:29   

Kończę Amaenaideyo! Katsu!! Oj będzie recka, będzie...

Poza tym dalej Bleach. No i Kanon. Waai~~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
sesshoumaru83 Płeć:Mężczyzna
olny one true master


Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Narew
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2007, 18:13   

jestem w trakcie School Rumble 2:) Ogólnie stwierdzając seria jest lepsza niż dobra, chociaż pierwszy okres jest o wiele lepszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-02-2007, 19:56   

Próbowałem obejrzeć drugą serię "Maria Sama Go Miteru"...

Może nie jestem w nastroju, ale po prostu zasypiam po kilku minutach, to jest tak strasznie specyficzne (czyt. nudne). Już z pierwszą serią miałem problemy, ale przebiłem się przez nią, głównie dlatego, że jest to seria wazna dla historii yuri. Chyba po prostu trzeba być kobietą, żeby oglądać takie tytuły, facet, nawet najbardziej przychylnie nastawiony do takich pozycji, odpada. Niniejszym też ogłaszam, że recenzji tego pisał nie będę. Bianca napisała bardzo ładną recenzję pierwszej i gdyby chciała pisać drugą, nie miałbym nic przeciwko.
Powrót do góry
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2007, 20:53   

skończone Ergo Proxy, ale coś mi się wydaje że bede musiał zacząc to wszystko od nowa, ale tym razem ze słownikiem angielskiego w rękach, tak aby sie upewnić czy napewno wszytko pojąłem:P

Czas zacząć Ichigo 100% albo Noir, a może obydwa, najlepsze wyjście:D

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2007, 12:25   

Nodame Cantabile 3 - świetne jest to anime! Uwielbiam wrzaski Nodame, i to "Hiii" Chiakiego. Poza tym Masumi-chan powala. "To moje włosy, nie peruka!" :D Nie wiem czy zauważyliście, jego seiyuu to Fujita Yoshinori, czyli Kaoru z Ourana. Dużo fajnych momentów w tym odcinku, szczególnie rozbawiła mnie ta scena:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2007, 15:00   

Oj, tak, jak tylko "ją" usłyszałam, krzyknęłam: "Kaoruuu~~" A poza tym, muszę stwierdzić, że Chiaki ma wielkie szanse na awans na mojej liście ulubionych bohaterów. Za to, że czegokolwiek by nie mówił, naprawdę dużo robi dla Nodame. A przyjaciele Nodame są naszymi przyjaciółmi, prawda?

Ten tydzień w ogóle jest nodamowy, bo mi manga doszła. Łiiii! Opłacało się czakać miesiąc.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass


Ostatnio zmieniony przez Yumegari dnia 06-02-2007, 22:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-02-2007, 15:46   

Wczoraj wieczorem zastanawiałem się co obejrzeć, miałem ochotę na coś mrocznego, ale bez hektolitrów krwi, a tu przez przypadek znalazłem Ghost Hunt 15, ogólnie lubie tego typu klimaty, przypominają mi stare archiwum X, czy Milenium, trochę odszedłem od tematu.
Sytuacja wygląda następująco nasza kochana bohaterka dowiaduje sie ze jest coraz bardziej przydatna, inaczej Naru by jej nie przyjął gdyby nie wiedział. przy okazji okularnik nie pamietam jak sie nazywał(mam słabą pamięć do nazw, imion itd) przybliża się do Mai. File 6 jest jeszcze nie rozwiązane.
Teraz zastanawiam się co dziś wieczorem obejrzeć albo skończę ah my goddess i maburaho lub zobacze co to jest Ayakashi Ayashi
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-02-2007, 21:46   

Skończone Haibane Renmei, bardzo ciepłe i miłe anime, naprawdę świetne :)

zabieram się za Nodame Cantabile i Death Note

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2007, 16:01   

Nodame Cantabile Dlaczego tylko 3 odcinki???? waaaa! świetne anime, czegoś takiego było mi trzeba ^^ fajne gagi, naprawdę sympatyczni bohaterowie i piekna kreska. No i muzyka, która jest świetna pomimo togo, że muszę włożyć sporo wysiłku w zauważenie różnicy w grze Chiakiego i Nodame (bo nie chodziłem do rzadnej szkoły muzycznej). Ja chcę więcej!

czas na Death Note. Tego przynajmniej jest więcej.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-02-2007, 16:43   

Cytat:
Dlaczego tylko 3 odcinki????

Już cztery, Vodh, już cztery :D
Właśnie czekam na czwarty, a przez ten czas oglądam Saiunkoku i... Pora na podjęcie przerwanego oglądania Sailorek live. Mają za duży potencjał, by je tak zaniedbywać :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 126 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group