FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-02-2007, 17:19   

Miya chan długo już nie musisz czekać na(Nodame) na youtube już jest wejdzcie na CUT!!, dzięki za info, że dzisiaj wypuszczają ten odcinek- 3 minuty już wiem że to jest genialne.

-Ayakashi Ayashi 7- jakoś ostatnio mam szczęście do dobrych serii, w skrócie magia słowa, bogowie, 19 epoka w japonii, aztekowie, bohater nie jest święty, ale pozytywny.

Mabuharo- skończone nic rewelacyjnego moze prócz końcówki, która mnie zaskoczyła.

Na mocy drugiego punktu Konstytucji forum Tanuki upominam użytkownika Dino. Linki i instrukcje dostępu do nielegalnych materiałów są zabronione. Mai
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2007, 18:03   

Nodame Cantabile ep 4 poszedł trochę nie w tę stronę, w którą oczekiwałem, ale dalej świetne ^^

Death Note ZPEŁNIE czegoś innego się spodziewałem, po pierwszym epku muszę powiedzieć tyle - wciąga. I zapowiada się świetnie.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
FranzKafka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2007, 19:41   

W ciągu ostatnich trzech dni obejrzałem: Genshiken, Paranoia Agent, Black Lagoon: The Second Barrage oraz Eternal Family. Teraz zabieram się za [B]Ayakashi.

_________________
- Wiesz, mój znajomy kiedyś oglądał anime...
- I co z tego?
- Teraz spoczywa na Powązkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-02-2007, 21:10   

Nodame trójka - nie bardzo, najsłabszy jak dla mnie odcinek z trzech dotychczasowych. Akcje wobec Nodame liniowe, do przewidzenia i nudne. Już Sumomo momo mo zaczęło temat. Bohaterowie typowi, ale nie powiem, że nie ciekawi. Kreska jednak taka jaką lubie i ogólnie klimat (pozostało mi po H to Clover - tutaj jednak w ciągu trzech odcinków Nodame miałem tyle zabawy, co przez połowę statystycznego jednego epizodu Hachimitsu to Kuroba). Fabuła prowadzona dosyć schematycznie. Koniec pojedynku łatwy do przewidzenia, jednak miał parę "smacznych kąsków". Za epizod 7/10
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-02-2007, 21:19   

Death Note ciągiem 16 epów obejrzane jednego dnia. GE NIA LNE! /me chce więcej. /me czyta mangę.

I chwilowo /me nie wie co oglądać =.= bo wszystko już pokończył i nie wie za co się zabrać.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-02-2007, 21:24   

Nodame 3 i 4 - brak mi słów, każdy kolejny odcinek jest lepszy, chociaż muszę przyznać że końcówka czwartego mnie zaskoczyła, jestem ciekawa w jaki błyskotliwy sposób zakończy się ta akcja.
Shounen Onmyouji 11 - niecierpliwie czekam na więcej informacji dotyczących kolejnych "duchów", w końcu to już jedenasty epizod, poza tym walka ze złym zbytnio się przeciąga jak dla mnie, co nie zmienia faktu że to bardzo ładna seria jest.
Bleach 114 - nareszcie, dalej pełna podziwu dla Ulquiorry, poza tym duet Urahara - Yoruichi i Matsumoto w mundurku, tylko grafika coś nie bardzo...
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, jedenaście odcinków, bardzo pokręcone anime, łatwo się pogubić, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem, bardzo podoba mi się grafika i muzyka, na pewno wkurza mnie Ibaragi, fascynuje Kanna, poza tym ciekawie było zobaczyć inną wersję Okity, nie wiem jak rozwinie się akcja, na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-02-2007, 11:39   

moshi_moshi napisał/a:
Nodame 3 i 4 - brak mi słów, każdy kolejny odcinek jest lepszy
:> deshou? deshou? Wreszcie znalazłem coś co zastępuje mi brak nowych porcji Ourana... I popadam w depresję czekając na single, OP 21szego a ED tydzień później...
moshi_moshi napisał/a:
Yoruichi i Matsumoto w mundurkach
;3 ...no i sarniooka pettanko™ Rukia is back xD

Ja z racji skompletowania a-keep wróciłem do Nishi no Yoki Majo. Ach te wątki Yuri i opętane Yaoistki ^.^ Tłumaczenie genialne, ale edycja i kontrola padły na pysk, żeby a-keep przepuszczał literówki ("sward" zamiast "sword")? Świat się kończy...

No i wreszcie czas nadszedł na NHK! Yay!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-02-2007, 12:19   

wa-totem napisał/a:
No i wreszcie czas nadszedł na NHK! Yay!

Nie daj się 日本引き篭り協会!
A ja od 2 tygodni czekam na nowe Sumomomo >_>

Plus przeczytałem wczoraj Mx0... /me chce anime z tego >_<;

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-02-2007, 14:53   

Keii napisał/a:
Nie daj się 日本引き篭り協会!
頑張れ、俺! \^_^/

Keii napisał/a:
A ja od 2 tygodni czekam na nowe Sumomomo >_>
ja dłużej... przeklęci ci na 'M'...

Za to niedawno natknąłem się na Jetixie na odcinek czegoś pt. "Shaman King". Bolało... (/me niecierpi pokemonowatości)

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 09-02-2007, 15:34   

Cytat:
Za to niedawno natknąłem się na Jetixie na odcinek czegoś pt. "Shaman King". Bolało... (/me niecierpi pokemonowatości)


Nom, ja próbowałam kiedyś to oglądać (jak po raz pierwszy puszczali, gwoli wyjaśnienia, więc jakiś czas temu), a to dlatego, że kiedyś trafiłam na kilka odcinków mangi, która była nienajgorsza. Bez ochów i achów, ale całkiem do przetrawienia.
Natomiast serial... dobił mnie z kilku powodów, z których przeważające znaczenie miał fakt, że bohaterka, którą naprawdę lubiłam, miała głos jak klakson >_<
A może i nie... nie będę się w to zagłębiać, bo mnie to przygnębia

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-02-2007, 17:02   

wa-totem napisał/a:
OP 21szego a ED tydzień później...

Weee~ /me wczoraj się zaraziła endingiem *poszła szukać wersji tv rip*
Co do samej serii - 3 był taki sobie, za to w 4 'u can stay for the night' i tak jak moshi się zastanawiam nad zakończeniem tej akcji z końca.

Bleach 114: łeeee! Gdzie się podziała moja urokliwa kanciasta bliczowa kreska?! Tylko 'kanciasta' została. W dodatku ma skłonność do paskudnego zniekształcania twarzy bohaterów.

Za to 18 Busou Renkin przyprawił mnie o nagły atak śmiechu: ta regeneracja całego ciała! Jezu!

Po za tym te 8 odcinków Jungle Wa Itsumo Hale Nochi Guu i Ivil Guu... Czuję się spaczona.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-02-2007, 17:03   

Skończyłem pierwszy sezon ah my goddess, air gear
NHG- mam nadzieje że będzie drugi sezon, bo to anime ma jeszcze wiele mozliwości

Ayakashi ayashi 8- nowy wątek z lisim bogiem, zamaskowani lisie upiory pod postacią człeczą i gadający koń- ogólnie podobają się pomysły w tym anime, inne od d gray, bardziej adult i nieco wolniejsze, ale podobnej konwencji.

Teraz zobacze, co w notatkach zostało do zobaczenia lub dokończenia
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
manki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2007, 18:38   

Jestem po 6 odcinkach Full Metal Panic Fumoffu i chyba jest to pierwsze anime w trakcie, którego łapały mnie napady dzikiego śmiechu, w kategorii komedii mój zdecydowany faworyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2863826
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-02-2007, 19:25   

Cytat:
Nodame Cantabile po 1 odcinku. Zaczęłam bo mnie zainteresowały komentarze na temat tej serii. I chyba ja nie jestem docelowym odbiorcą dla tego anime bo kompletnie mnie nie wciagnęło. Pierwszy raz się zdarzyło żeby anime zniechęciło mnie do oglądania już po pierwszym odcinku. Zazwyczaj dopiero po kilku stwierdzam, że to nie jest "to" ( chociaż cały czas mam w pamięci bohaterską, heroiczną walkę z Love Hiną, którą probowałam obejrzeć do końca i nie dałam rady). Bohater glówny mnie odrzuca, bohaterka główna też. Zniechęciłam się.


2 ep, 12 minuta, odszczekuję wszystko !!!!!!! Chociaż nie wiem czy dam radę bo płuca mnie bolą od śmiechu jak cholera...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-02-2007, 11:18   

Po pierwszym odcinku Death Note. O... bogowie... Anime o psychopacie X__x No dobra, nie powiem, że się tego nie spodziewałam... Ale nie sądziłam, że o aż takim psychopacie! Zapowiada się nieźle...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 127 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group