FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
finok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lut 2007
Skąd: z plastikowego worka
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2007, 23:57   

Ja właśnie kończe oglądać Neon Genesis Evangelion (po raz drugi :P) i jestem na 16 odcinku Samurai Deeper Kyo.

@Mai_chan

Jaki psychopata? Po prostu chłopak chce stworzyć lepszy świat ;).

BTW jestem tu nowy :).

Czerwona czcionka jest zarezerwowana dla uwag moderatora, dlatego został usunięty znacznik kolor.

IKa
Moderacja


Ostatnio zmieniony przez finok dnia 11-02-2007, 12:22, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6680861
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-02-2007, 10:49   

Onegai Twins 8 odcinek. Jestem w poważnym szoku, że doszłam tak daleko. Aż się sama podziwiam i zapewne za chwilę popadnę w samozachwyt. Napawa mnie to dumą. Ciekawe czy okażę dosyć siły charakteru żeby tą szmirę obejrzeć do końca ...?

W natłoku anime nie napisałam nic o DNAngel. Niech mi ktoś mądry powie o co w tym do cholery chodzi ?! Po 4 odcinkach widziałam tak gigantyczne dziury fabularne, że chyba to anime pobije na głowę Karin ( a to już będzie wyczyn ! ). Intrygujące metody działania Darka mnie delikatnie mówiąc odrzucają ( pamiętam jak mnie wgniotło w fotel w ostatnim momencie 1 odcinka ). Relacji między bohaterami nie rozumiem w ogóle, są dwie rzeczy które mnie przy tym anime trzymają. I jak siebie znam to już jedna z nich by wystarczyła żebym miała pewność że serię obejrzę do końca. Zaczęłam też lubić głównego bohatera ( czerwonego rozmamłńca, nie jego hent... mało sympatyczne alterego ).

Nodame 3 odcinek. To mi się jednak coraz bardziej podoba, mimo że strasznie razi mnie kreska, do której nie mogę sie przyzwyczaić.

Rurouni Kenshin po 65 odcinku. Wrócili trochę do normy. Tak nawiasem mówiąc twórcy zdolni są, rozciągnąć wypychacze to już jest jednak sztuka. Humor mi się podoba. Nie mogłam nie zacząć się śmiać jak Kenshin stosował swój super mocny Hitten Mitsurugi Style na ... kotlecie. Aż dziw że stołu nie rozwalił...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-02-2007, 11:17   

Higurashi no Naku koro ni - do 21 odcinka. Powiem tylko tyle: "o matko O____o". To jest straszne, i mówię to z pełną odpowiedzialnością okolicznej miłośniczki horroru. Straszne, dołujące i kompletnie pochrzanione. Gdzieś w środku serii konwencja alternatywnych historyjek, w których losowa ilość losowych bohaterów zostaje zamordowana w dowolnie brutalny sposób przez losową uroczą, wydawałoby się, osóbkę, trochę mi się znudziła, ale wlaśnie skonczyłam pierwszy łuk wyjaśniający (pierwsze cztery to łuki-zagadki) i muszę przyznać, że na takie rozwiązanie w życiu bym nie wpadła... Jeśli drugi będzie równie dobry, będę musiała wysoko ocenić... I już teraz strasznie żałuję, że dwie historie pozostaną niewyjaśnione, bo nie sfilmowano całej gry.

Efekt uboczny Higurashi jest taki, że skończyłam łuk i rozpaczliwie rzuciłam się na jakąkolwiek odtrutkę - wszystko, byleby nie było psychpdeliczne. Z braku lepszego materiału trafilo na wypełniaczowe odcinki Bleacha. Ufff, już mi lepiej, chociaż głupie to było jak sto pięćdziesiąt i jeszcze bardziej niespójne.
(Bleacha poza tym oglądam na bieżąco, z wypełniaczową dziurą - fajne to, tylko grafika okropnie się popsuła. Ale Ulquiorra jest słudziutki!)

Poza tym Nodame do odcinka 4 - buhaha? Oraz Death Note do 17 - nie mam pojęcia, jak oni mają zamiar wybrnąć z zaistniałej sytuacji tak, żeby utrzymać poziom. To przykre, ale jestem dziwnie pewna, że im nie wyjdzie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-02-2007, 11:21   

Ja wczoraj zrobiłam trochę większy maraton...

DN do 13 odcinka - bosko, bosko, Kira to nadal psychopata. Dobre, wciągające, w okolicach dziewiątki.

Les Miserables odc. 1 - Łojeżu! Japońce potrafią wszystko, nawet zrobić z Nędzników serial dla dzieci z koszmarną grafiką i niesamowicie optymistyczną muzyką... (ja chcę opening!)

Digimon 11 - no, tego mi brakowało XD Rozczulające, kiedy urodzona liderka oddaje przywództwo nad grupą facetowi, który się do tego NIE nadaję, żeby poprawić jego poczucie własnej wartości... ^^"

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-02-2007, 11:46   

Serika - jeżeli nadal będą się trzymać wiernie mangi, to z tej sytuacji wybrną jeszcze fajnie :) poziom (według mnie) zaczyna spadać później.

A ja w tej chwili nie oglądam nic :( bo nic nie mam, a że się uparłem na Ajimu Kaigan Monogatari to jeszcze trochę nicniemanie potrwa >.<

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-02-2007, 12:32   

Mai_chan napisał/a:
Les Miserables odc. 1 - Łojeżu! Japońce potrafią wszystko, nawet zrobić z Nędzników serial dla dzieci z koszmarną grafiką i niesamowicie optymistyczną muzyką... (ja chcę opening!)

Mai, to jakas staroć czy coś nowego? Bo mam do oryginalnych Nędzników spory sentyment i zastanawiam się, czy aby nie szukać?

Blood: The Last Vampire - bardzo przyjemna dla oka rzeźnia, na dodatek polskie wydanie jest niemal wzorcowe.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-02-2007, 12:50   

Griszu - nóweczka, dopiero co pierwszy odcinek wyszedł. Ma mieć 52 odcinki (bu! Tasiemce ><)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-02-2007, 15:51   

skończone:
Soul link- nie podobało mi sie to echi, bowiem miałem wrażenie że scenariusz zrobiono migiem. bohaterowie głowni bez wyrazu, poboczni niektórzy byli lepsi, czasami zastanwaiłem sie, czy przypadkiem oni nie są właśnie najważniejszymi postaciami. akcja sztampowa, jedynie fanów tego gatunku, albo dla tych którzy nic nie maja ciekawszego do obejrzenia.

bieżące:
Ghost hunt 16 - ......... poczekam na następny odcinek, bo lepiej bedzie mi sie analizować filesy niż odcinki. ogólnie lekko zaczyna sie wyjaśniać ta sprawa
Shounen 12- końcówka tego odcinka bardzo mi poprawiła humor. sympatyczna seria

[/b]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 16:54   

wa-totem napisał/a:
OP 21szego a ED tydzień później...


Na jutjub znalazłam PV do "Allegro Cantabile". Cóż, piosenka brzmi jeszcze lepiej w pełnej wersji, sam klip to po prostu facet grający na bielutkim fortepianie... które później ktoś okropnie brudzi farbą. Ot, takie zwykłe, proste, eleganckie. Utwór nadal pozostaje świetny. Tylko niech mi ktoś ending wytrzaśnie, nooo!!

Oglądnęłam po raz któryś z rzędu wszystkie cztery odcinki. Najbardziej brakuje mi maleńkich, niby nieistotnych fragmentów, które pominięto w anime. Na przykład, w drugim odcinku opuszczono:
Spoiler: pokaż / ukryj
1) Zamiast pocieszać Nodame, kiedy jest w dołku po "stracie" Chiakiego, Mine wypomina jej, że jej głowa śmierdzi ^^"
2) Zaraz potem Mine pyta ją, czy może zamiast tego nie zostałaby jego dziewczyną (O_o), ona patrzy na niego jak na idiotę, więc ten szybko się reflektuje.
3) Po egzaminie nauczycielkiardziej zachwycają się tym, jacy przystojniacy grali (szczególnie Chiaki) niż samym wykonianiem

Boli mnie tylko jedna rzecz: o ile rączki i instrumenty animowane są prześlicznie, to oprócz tego nie uświadczymy jakichkolwiek ujęć grających muzyków. Co to ma być? Już nawet w La Corda D'Oro oni się ruszają! Wprawdzie może nie tak idealnie, ale przynajmniej nawet do rytmu i pokazują jakąś ekspresję... Wydawało mi się, że ci od NC mają dosyć funduszy, żeby się postarac. Jeżeli tak będą wyglądały wszystkie
Spoiler: pokaż / ukryj
przyszłe występy orkiestr....
to będzie to dla mnie ogromny zawód.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2007, 17:02   

Yumegari napisał/a:
Na jutjub znalazłam PV do "Allegro Cantabile"
mwah, wczoraj zdobyłem nagranie w innym źródle :) Fakt, klip mocno średni, j-ziom przy fortepianie xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 19:17   

"Ah! My Goddess" po polskiemu ( ostatni wyraz z premedytacją ).
Anime Vision wydało! Hura! a teraz do rzeczy.
Dwie płyty, w sumie 9 odcinków za 89zł - ujdzie. Dwie karty kolekcjonerskie - czyżby wpływ AnimeGate? Menu - może być, i tak o niebo lepsze o tego czym raczy nas Beez Ent.. Tłumaczenie lepsze niż GTO ale niestety skrzypi. W zasadzie, po obejrzeniu dwu odcinków, nic mnie nie poraziło ale często czuć dyskomfort ( składnia ? ). Wielkim błedem jest brak angielskich napisów oraz dźwięk w standardzie 2.0.
( Absolutny brak jakiejkolwiek ścieżki dźwiękowej w formacie 5.1! )
Porównanie z ostatnimi wydaniami AnimeGate wypada zdecydowanie na korzyść tego ostatniego ( niestety Mr.Jedi preferuje cycate panienki więc repertuar AG jest dosyć jednorodny ).
Morał - wydanie dla fanów boginek, inni mogę się zniechęcić / przynieście mi głowę tego kto zatwierdził wydanie w tej postaci.

dopisek: polskie napisy w odcinkach 2 i 3 spaprane!! dalej ujdzie ale jest jeden przypadek pomylenia rodzajnika, wiele by pomogło gdyby ktokolwiek przeczytał te napisy przed zmontowaniem.

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"


Ostatnio zmieniony przez Gustavus dnia 12-02-2007, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-02-2007, 19:25   

Shounen Onmyouji 12 - przynajmniej część moich życzeń spełniła się i tak jak napisał Dino optymistycznie nastrajająca końcówka.
Bakumatsu... 12 - krótka acz interesująca konfrontacja Yojiro i Sotetsu, plus jak zawsze intrygujący Kanna, nie mam pojęcia co mu po głowie chodzi...
Naruto 220 - promyczek nadziei na solidny zwrot akcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 19:42   

"Ai Yori Aoshi: Enishii", jakoś wytrzymuje ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-02-2007, 19:53   

^ *yaaaawn* Naruto już po fillerach?... NARESZCIE. Teraz pora na *fanfary* Naruto Shippuden (czy coś takiego).

Jestem po Meine Liebe, a oglądam teraz kontynuację - Meine Liebe Wieder. Wszystko rozgrywa się powooooooliii... Ale dziwna sprawa, że mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza. To pewnie przez naprawdę bardzo ładne wykonanie tego anime i jego klimat, który mi odpowiada (...mmm...mundury...arystokracja....). Gdyby jeszcze bohaterowie wykazywali jakieś uczucia na swoich twarzach....

Po 18 odcinkach Gintamy krzyczę: "CHCĘ WIĘCEJ!" Dawno się tak nie uśmiałam przy shonenie. Serię trzeba brać w przymrużeniem oka. Według mnie jest genialną parodią.
"Zura janai... Katsura dattebayo!"

Bakumatsu 12 w pewnym momencie przypominało telenowelę, a poza tym nic nowego. Nadrabiali słabą kreską dziwnymi manewrami z kamerą... ale był to całkiem ciekawy zabieg.

Mushishi do 5. Cudowne. Przypomina mi Mononoke Hime. Niesamowicie mnie uspokaja ta seria, aczkolwiek muszę ograniczyć się chyba do jednego odcinka dziennie. Dla bezpieczeństwa.

Jeszcze tam w którymś momencie pojawił się Death Note (17), Bleach (114?), Nodame Cantabile (4)...

Teraz pora zabrać się za Shonen Onmyouji 12.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 19:54   

Tyczek napisał/a:
jakoś wytrzymuje

trzymaj się, trzymaj! Przez cierpienie do gwiazd!
Obejrzałem to i nie uważam tego czasu za stracony.

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 128 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group