FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 11-02-2007, 20:00   

Skończyłam Higurashi. Łoł. Łoł, bo to wszystko ulożyło się w jedną całość, pomimo że pozornie wydarzenia się wykluczaly (w sumie powinnam to zamaskować jako spojler, ale...). I chcę więcej wyjaśnień! Bo wiadomo że, a nie wiadomo dlaczego... Całe szczęście, że powstaje druga seria, nie będę się mogła doczekać. Mam nadzieję, że dogrzebią się do całego rozwiązania zagadki...
Recenzja będzie, jak napiszę :)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 20:02   

Cytat:
trzymaj się, trzymaj! Przez cierpienie do gwiazd!
Obejrzałem to i nie uważam tego czasu za stracony.


Ogólnie to lubię romansidła, ale to mnie akurat rozbraja.
Występowanie po 6 zwrotów typu "Kaoru-sama- Aoi-chan" w jednym odcinku trochę mnie dobija :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Gustavus Płeć:Mężczyzna
mechalistkoholik


Dołączył: 22 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 20:07   

"twardem trza być, nie mientkim"

_________________
"Ich okręty są jak ich kobiety...
Piękne i szybkie, ale fatalnie się prowadzą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6540254
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2007, 20:45   

Skończyłem Fate Stay Night. Teraz zabieram się za ogromnego tasiemca jakim jest One Piece. Między odcinkami zamierzam oglądać drugi i trzeci sezon FMP oraz Ai Yori Aoshi: Enishi. Pewnie po drodze jeszcze coś się znajdzie. W końcu kto by wtrzymał oglądając tyle czasu jedną serię??:P:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-02-2007, 02:00   

Nodame Cantabile 4 - no, seria dzięki temu epizodowi ubiła sobie dobrą pozycję i niesamowite nadzieje na przyszłość (no przynajmniej b. dobre, pisząc bliżej prawdy). Humor wysokiej próby, bohaterowie coraz lepiej zarysowani i mocne wejście nowego, wstrząsającego charakteru (który trzęsie się na widok pewnych niezwykłych istot XD). Za epizod 8+/10.
Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-02-2007, 08:00   

Onegai Teacher 6 odcinek. O niebo lepsze od Onegai Twins, przynajmniej na tym etapie. Na razie mi się podoba. Przynajmniej jest to coś innego od tego co dotychczas oglądałam. Marie jest bezwzględnie najbardziej interesującym z bohaterów.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2007, 12:21   

Oglądałaś najpierw Twins a potem Teacher?? Troszke nie pokolei:P:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-02-2007, 17:45   

Wiem. Zaczęłam od Twins bo miało być lepsze. Okazało się że wręcz przeciwnie. Im dłużej oglądałam Twins tym bardziej miałam ochotę na Teacher. Niemały wpływ na to miały sceny z udziałem Kei i Sensei ... tfu ... Mizuho ( nie mogę sie odzwyczaić od nazywania jej w sposób w jaki robił to Kei ).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2007, 19:31   

Szczerze mówiąc to tak bardzo mi nie przeszkadzało. Raczej motyw z zakochaniem się w swoim ewentualnym rodzeństwie. To mnie po prostu obrzydzało. Sczerze mówiąc nie przypadło mi to anime do gustu szczególnie w porównaniu z Teacherem, ale jednak postanowiłem obejrzeć do końca (w końcu nie jest takie długie). I miałem rację bo OAV-ka była sporo lepsza od serii i nawet dzięki niej byłem w stanie polubić tą serię. Jednak nadal uważam że najmocniejszym punktem całej serii jest opening.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-02-2007, 21:55   

Owszem 13 odcinek Twins jest zdecydowanie najlepszy. Jego jednego sobie zostawiłam. Ichigo mnie zachwyciła, w przeciwieństwie do tych dwóch niewyżytych kretynek. Ich relacje z Maiku były chore. Albo ja taka prosta jestem i po sklasyfikowaniu kogoś jako rodziny inaczej na tego kogoś nie patrzę, albo one obie miały nierówno pod sufitem...

A żeby nie było całkiem off topic.

Trigun odcinek 5. Nabrałam ochoty na coś w innym typie po słodkich seriach Onegai. I jestem zachwycona. I wcale nie dlatego, że identycznego Vasha znam w naturze ( tylko włosy sie nie zgadzają, a konkretnie ułożenie, chociaż też są takie bardziej do góry niż na dół )... Rozbraja mnie. Miły odpoczynek po w/w seriach. Nota bene gdyby z Kenshina zrobić dwie serie po 26 odcinków, mniej patetyczne to mogłyby sie te dwie serie nawet równać. Póki co Trigun bije Kenshina na główkę i wszystko inne.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-02-2007, 22:15   

Bieżące:
Kanon 2006 19- no no powiem uguu i wszystko jasne, romansik chyba sie robi czy co
Sumomo 15- troche ta seria obniża loty, ale segiu( tak sie chyba pisze) całkiem sympatyczny i nieśmiały gościu, a po raz pierwszy sie odezwał.

Nawiasie mówiąc poluje dzisiaj jeszcze na nodame 5 i bakumatsu 6 moze sie pofarci

Experiment lain i Junni Kokki powolutku dokańczam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-02-2007, 22:37   

@Dino - to, co aktualnie jest w Sumomo to fillery ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-02-2007, 17:02   

Cytat:
to, co aktualnie jest w Sumomo to fillery ;)

a czy one musze koniecznie być takie, mogliby je troche uatrakcyjnić :), a zapomniałem że nic nie wolno mówić żle o sumcio. mam kryzys zjedli mi Bakusia, nie wiem co ogladac jakos nie mam ochoty na junni i lain, wiec chyba zostaje mi basilisk wreście i czekanie na nodame 5, lub obejrzenie nowego d gray. Nie mam dzisiaj weny twórczej, więc jak złapie to drugie anime, to dam jedynie znać, jeśli oczywiscie nie zapuszcze korzeni
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-02-2007, 09:55   

Trigun 17 ep. W życiu bym siebie nie podejrzewała o to, że TAKI opening z TAKĄ muzyką będzie mi się TAK podobał... Zresztą przerywnik to samo. Vash wyjąwszy parę elementów jest coraz bardziej podobny do swojego ludzkiego sobowtóra, aż się boję.

No i miło zobaczyć coś co ma się ochotę obejrzeć jednym ciągiem.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-02-2007, 17:26   

DETF NOŁT 16 -17: nie wiem już za bardzo czy to dlatego, że nie wystarczająco już analizuje od paru odcinków to anime, czy w istocie logika zaczyna w fabule szwankować (17 też na razie po hiszpańsku oglądałem, za co brawa dla hardsuber'ów, że nie umieszczają w tytule jaka wersja językowa; inna sprawa i tak super że im się chce), ale jakoś nie bardzo mnie przekonywuje to co się obecnie dzieje. Jedynie eL ratuje serię i wciąż mnie ciągnie, bo co teraz wyczaruje to nie wiem (będę wiedział lepiej jak przejrzę englisza 17 kę).

Odcinek nowej wersji Hellsinga - porządne kino akcji (choć trochę nie odpowiadają mi te wstawki cellshading'u, o ile to cellshading a nie coś jeszcze nowszego).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 129 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group