FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2007, 13:18   

Cytat:
Stąd też ideałem byłaby haremówka bishoujo yuri, ale takich chyba nie ma.

Iono the Fanatics (aut. Fujieda Miyabi); powinna spełnić wszystkie Twoje wymagania. Co prawda nie powstała wersja anime, ale mandze nie mam nic do zarzucenia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-03-2007, 15:02   

Grisznak napisał/a:
Kenshina warto ogladać wyłącznie w oav, wersja tv lezy i kwiczy.


... i dostaje konwulsji...


Yamato Nadeshiko itd... po 19 odcinku. Sama w to nie wierzę ale przyzwyczajam się do kreski, w każdym razie doszłam do etapu, gdzie czasem uznaję Sunako za zupełnie nieźle narysowaną ( nie w SD, swoją drogą pobili rekord, ona jest w SD 90% czasu albo i więcej ). Ale anime ma dużo wad, zdecydowanie za dużo wad. Dooglądam do końca bo co mi zależy, ale nie polecam. Naprawdę nie polecam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2007, 15:20   

Ja też się męczę z Yamato Nadeshiko... i mam pewne podejrzenia co do tego, że oni w trakcie serii trochę poprawili kreskę, bo nie wierzę w takie duchy, żeby się do tego dało przyzwyczaić. Dokończę to i napiszę recenzję. A będzie to recenzja wredna...

Poza tym czekam na kolejne odcinki Hataraki-man, które dostanie mocną 8 jako doskonała seria obyczajowa, Nodame Cantabile (ditto, chyba, że mi totem zabierze recenzję), Aria Natural (powinna być "Aria Paranormal", biorąc pod uwagę ostatnie odcinki), od czasu do czasu Captain Harlock albo Galaxy Express 999, no i oczywiście zdrowe dawki bizonów w postaci La Corda d'Oro. No i te wszystkie rzeczy, które aktualnie recenzuję (chyba sięgnę teraz po Master Keaton, bo Harukanaru Toki no Nakade to chwilowo przesyt).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2007, 15:32   

Kanon 2006 - jak dla mnie badzo przyjemna seria. Kreska, muzyka, postacie... wszystko very good. Szczerze mówiąc zakończenie mnie zaskoczyło, bo myślałam, że wyleje morze łez, ale było miło ;]

Honey & Clover - zabawna seria, muszę przyznać, że przypadła mi do gustu ;) ale... od pewnego odcinka zaczynała mnie trochę nudzić, bo...

Spoiler: pokaż / ukryj
przez kilka epków ciągle męczyli jeden wątek z Mayamą i Yamadą, co wcale nie oznacza, że coś posuwało się do przodu... troche mnie ten fakt bulwersował... Mayama mnie bulwersował... -_-"

Ogólnie każdy bohater był bardzo sympatyczny ^^ Oczywiście zakończenie nie było satysfakcjonujące.... Jak się okazało jest druga seria... ale nie ma napisów T_T No nic... cierpliwości ^^

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2007, 16:10   

Avellana napisał/a:
Ja też się męczę z Yamato Nadeshiko... i mam pewne podejrzenia co do tego, że oni w trakcie serii trochę poprawili kreskę, bo nie wierzę w takie duchy, żeby się do tego dało przyzwyczaić. Dokończę to i napiszę recenzję. A będzie to recenzja wredna...


Napisz bardzo, ale to bardzo wredną recenzję za wszystkich, którzy się na to natknęli, uważają, że jest okropne, ale jakoś oglądają dalej (niewytłumaczalne zjawisko, którego także jestem częścią). Straszne uzależnienie, skad się takie coś bierze?. Wyżyj się do woli, chętnie sobie poczytam :)

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-03-2007, 19:50   

Grisznak napisał/a:
Problem w tym, że haremówki i bishoujo mają fabułę, którą można przewidzieć po dwóch odcinkach,

Gdybyś po obejrzeniu 2 odcinków potrafił przewidzieć zakończenie Kanon... ba, choćby odpowiedzieć na pytanie "z którą najpierw się ożeni", postawiłbym ci piwo.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-03-2007, 20:15   

Jestem po kolejnych dwu odcinkach D Gray-man, kocham bohaterów tego anime, już dawno się tak nie uśmiałam, Lavi i Allen w roli opiekunek wypadają niezwykle uroczo, szkoda że Yu z nimi nie było. Krory jest tak nieporadny życiowo że aż mi go żal, to idealny cel dla Komuiego - po ostatnich popisach jestem pewna, że to urodzony sadysta, chyba tylko Cross jest od niego gorszy - biedny Allen.
Dwa tygodnie czekałam na nowego Bleacha, w końcu jest i niestety czuję sie mocno rozczarowana, cały odcinek poświęcony Ikkaku, nic specjalnego. Mam wrażenie że kreska nieco lepsza, ale ponieważ Rukii i Ichigo brak, nie mam stuprocentowej pewności, następny zapowiada się całkiem interesująco. Dodatkowy plus to zapowiedź nowego przewodnika / konkursu Kona.
Zrobiłam sobie przerwę w Wolf's Rain, niestety brak miejsca na dysku daje o sobie znać, zaliczyłam dawkę bizonów w postaci La Corda d'Oro, niecierpliwie czekam na więcej. Był jesze Naruto, trzyma klasę jak na razie, ale te pojedynki trwające cztery odcinki - chyba nigdy się nie przyzwyczaję, następny ma być specjalny, może wreszcie wyjaśni się sytuacja z Gaarą.
Ostatnio zdałam sobie sprawę, że .hack//SIGN zalega mi na dysku, tak jak Bakumatsu zresztą, muszę się wreszcie za nie zabrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-03-2007, 20:21   

moshi_moshi napisał/a:
.hack//SIGN zalega mi na dysku

Do oglądania tegoż polecam usadzić się na twardym i niewygodnym krześle z dzbankiem mocnej kawy pod ręką i zapałkami, coby powieki podeprzeć... Mówię poważnie - SIGN jest koszmarnie nudny i zamulający.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2007, 20:41   

Z tym hack//sign'em to prawda...
A myślałam, że to ze mną coś nie tak jest... oglądając tą serię zaczęłam wątpić w anime. Uff co za ulga, że nie jestem jedyna, która na tym zasypiała...

Oglądam wiele rzeczy (chociaż ostatnio coraz mniej... ah, czas...czas..)... A więc wspomnę tylko o Code Geass'ie (do 21). Po prostu... LOL. Całe wydarzenia na wyspie to była JEDNA WIELKA GROTESKA.

Można to streścić tak:

Spoiler: pokaż / ukryj

Euphemia: Lulu, to Ty?...
Lulu: *ściąga maskę* Hell yeah.
E: *sniff* *sob* *błogi uśmiech*
Lulu: *evil grin*
E: W ogóle... wiesz, że przez Ciebie zginęło tysiące ludzi?
Lulu: Taa.
E: To ja idę poszukać owoców.
Lulu: Uważaj na siebie~~~~~! :*


Cała ta Euphemia chyba pomyliła bajki. Do złego studia trafiłaś dziewczyno!
Teraz to już NAPRAWDĘ nie wiem o czym to anime jest.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2007, 21:03   

Crofesima napisał/a:

Teraz to już NAPRAWDĘ nie wiem o czym to anime jest.

O mechach na rolkach? Właściwie to od następnych odcinków o
Spoiler: pokaż / ukryj
latających
mechach na rolkach. Przy takim punkcie wyjścia nie ma co się nastawiać na zbyt wiele zwłaszcza, że to produkcja SUNRISE.

Wydarzenia na wyspie służyły zasadniczo po to, by wcisnąć więcej fanserwisu.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-03-2007, 21:13   

Wszysy mi mówią że .hack//SIGN działa lepiej niż proszki nasenne, jak będzie tak tragicznie to po prostu wywalę to w diabły, 5GB wolnego miejsca to niezwykle kusząca wizja :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-03-2007, 21:38   

Crofesima, apropos Code Geass - hell yeah... różowa księżniczka jest głupia do granic możliwości.
Spoiler: pokaż / ukryj
A już sielska scena z łąką pełną kwiatków i motylków, a na niej Suzaku i Euphemia, tacy zawstydzeni... i uroczo się rumienią oboje... a ten Lancelot stoi sobie w tle i fanserwisi... zeszłam. A w ogóle - oni są idealnym pairingiem: oboje równie skretyniali.
Równie genialny pairing to Lulu i CC, ale to inna para kaloszy :}
Zastanawia mnie też ten latający mech Lulu, czysty fanserwis. Nawet zrobiony tak, żeby CC się do niego zmieściła jako drugi pilot, khe.
Poza tym scena ze skopaniem tyłków chinolom (przepraszam: rządowi Japonii na emigracji XD) wspólnymi siłami Suzaku i Lulu... jedno wielkie no comment. Najpiękniejsze jest chyba to, że Suzaku nadal nie ma pojecia, że to Lelouch jest szefem Tych ZUYCH Bojowników O Wolność. ROTFL!


moshi_moshi, to nie jest tak, że seria jest ZŁA. Ma świetną muzykę, niezgorszą grafikę i animację. Po prostu fabuła wlecze się jak w peruwiańskiej telenoweli, a bohaterowie na zmianę zmuły albo angsty mają. To się DA obejrzeć bez zasypiania, jestem tu najlepszym przykładem XD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2007, 22:59   

Ale CG na początku zapowiadało się całkiem całkiem... eh. Niestety na Sunrise się nie znam, wybaczcie. Nie jestem ofiarą Gundam'a.
GoNik: Scena na łączce była cudowna. Oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.

I strzelać z wiatrówki.


Aaa zapomniałabym - ostatnio widziałam 3 odcinki Peacemaker'a Kurogane. Nie mam zielonego pojęcia czemu, ale ta seria niesamowicie przypadła mi do gustu. Bardzo. Chcę więcej... a nie mogę. Ciężkie to życie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2007, 13:41   

Skończyłam drugą serięAh My Goddess-moim zdaniem ciekawsza niż pierwsza. Było parę fajnych epków. Podobało mi się jak
Spoiler: pokaż / ukryj
oni wszyscy poszli na imprezę do Sayoko, Belldandy wypiła morze najrozmaitszych trunków i nic jej nie było a upiła się colą.
Fajne były też odcinki w których
Spoiler: pokaż / ukryj
Keichi spotkał ducha dziewczyny, której jego dziadek obiecał przejażdżkę na motorze
i w którym
Spoiler: pokaż / ukryj
Hild "rozkochała" w sobie Keichiego
Ech, też bym chciała mieć taką moc.
W openingu zdecydowanie przesadzili z kobzą. Moje uszy ledwo to zniosły.

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2007, 17:41   

Crofesima napisał/a:
Niestety na Sunrise

Gundam Seed [bo Wing się do tego samego worka jednak nie mieści] to jeszcze nic. Poszukujesz agnsta sięgnij po Fafnera. W przypadku niezadowalającego poziomu zangstowania zwrot pieniędzy.

Crofesima napisał/a:
Scena na łączce była cudowna. Oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem.
I strzelać z wiatrówki.


Nie wiem jeszcze co to konkretnie za scena [pewnie i tak przewinę bo wszystko co dotyczy Suzaku bądź Lacus przewijam równo] ale z miny Gonik wnioskuję ze bazooka przydałaby się bardziej niż wiatrówka

Ostatnio zaliczyłam:
PetoPeto-san: Nie mój styl. Och jak bardzo, bardzo nie mój... Co nie zmienia faktu że mi się podobało. Zwłaszcza fakt ze dzieweczka NIE miała śmiertelnej choroby
Spoiler: pokaż / ukryj
a tylko robiła się niewidzialna
i na koniec NIE zdechła
Spoiler: pokaż / ukryj
a tylko pojechała robić karierę.
Przesłanie to samo a jakiż inny sposób podania. Acz gdyby miało jeszcze drugie 13 epów to już bym niestety nie wytrzymała.

Samurai7: Czemu to się tak beznadziejnie skończyło? ;_;
No bo kurna te
Spoiler: pokaż / ukryj
groby
z wbitymi mieczami... i ten cholerny dzieciak w ZA szerokich spodniach... i czemu nie ubili głupiej Kirary?
Acz tym co przerosło moją tolerancję była piosenka o ryżu. Co to miało właściwie znaczyć?
Hej ho, hej ho na pole by się szło!
Samurajem użyźnione,
Nowym ryżem obsadzone
Hej ho, hej ho, hej ho!
W cholerę z czymś takim...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 140 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group