FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-03-2007, 15:26   

Ostatnio zrobiła się ładna pogoda od czwartku, więc nie chciało mi się zbytnio nic oglądać

Zero no cuś tam( czemu Japońska pisownię przerzucony na Fenicki alfabet tak trudno zapamiętać )- miałem wrażenie że oglądam mix Shakungan Shanę, Harrego Pottera i jeszcze czegoś eee zaraz hmmm. Dobra nieważne, docierając do mojej ostatecznej konkluzji oglądało się przyjemnie

Giniro Coś tam(replay) 4- Mechowy średniak nic wnoszący w gatunek, można powiedzieć że lekko nudnawy. Intrugująco wygląda główna bohaterka. Nigdy nie widziałem postaci, która ma czerwone oczy i szare włosy, i zachowywała się w anielski sposób, jakoś mi to nie pasuje. Może pózniejsze odcinki mnie zaciekawią.

Tokimekki only love 8-11 wczoraj obejrzałem- Oj oj zacznijmy od tego że dla mnie to a n i m e jest porażką.Pomysły zerżnietę w widoczny sposób z innych serii, choćby z ah my goddess, postacię totalnie głupie i mdłe, może prócz kurczaka i tej rudej ( ale ledwo ledwo), nudne. Nie bede dalej kopał tej serii,jeszcze na pewno znazło się kilka małych drobnostek . W kwestii Haremówek jest o 4 klasy gorsze od Kanonu

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan 2 z 4- HeHe strasznie głupie, parodia chyba, trzeba mieć chory umysł żeby obejrzeć całę za jednym razem. Pozytywny gniot

Drobne Uzupełnienie:
Kekkaishi 4- Bardzo podobne jest do Shounen Omnouji, ale bez tego 'uroku".
Kenichi 12- Narazie jest to najlepsza seria o walkach jaką oglądałem gdzie nie ma supermocy. Najbardziej mue dziwi ze humor ma charakter dosyć inteligetny jak na ten typ anime.
Bakumatsu 17-18- Bardziej sie skupię na 18 , bowiem 17 jest preliudium zdarzeń właśnie do tego 18. ufff Niech ja tylko ochłonę, bo te odcinki były strasznie emocjonujące, skomplikowane i nieprzewidywalne. Własciwie juz wiem czemu lubię Bakusia.
Zacznijmy od tego:

Spoiler: pokaż / ukryj
Siły Enomoto zostały powiększone o kontygent Hijikata, co powoduje jeszcze większe zamieszanie, teraz sam nie wiem kto jest przeciwko komu, a zamysł Iburagiego jest nadal nie odgadniony. mam wrażenie że wszystko wie i dzieje sie według jego planu, co powoduje że staje sie jedną z najbardziej tajemniczych postaci jakie udało mi sie obejrzeć wogle
.
W sprawie bitwy morskiej

Spoiler: pokaż / ukryj
Mogłaby byc trochę lepsza szkoda że Rokke zginął no cóż ktoś musi. Jedyne co mnie zastanawia kto był nawigatorem tego brytyjskiego statku, bo jakoś załogi nie widziałem, prócz eskadry Gunsika:). Pewnie małe niedopatrzenie ze strony scenarzystów

Końcówka mue naprawdę zaskoczyła i nie spodziewałem

Spoiler: pokaż / ukryj
Ta scena zdrady świadczy o wielkości tego anime, a zarazem zgapką z samurai champloo jak Jin wpadł do wody podczas prawie przed ostatniej swojej walki. Trochę odbiegłem od tematu. Chief pewnie będzie teraz zamartwiała się nad swoim uczynkiem. Jestem teraz ciekaw, co sie stanie z ich romansem, bo nie wierze żeby jej zaufał o ile oczywiście przeżył, lecz wtedy skończyłaby sie ta znakomita seria


Już sie cieszyłem że obejrze odcinki Sumomo 17-22, a tu gzyms iż jedynie Zesubowali 21 i 22. Jestem zły

W takim razie obejrze ehm Kekkaishi dalsze odcinki

Tak nawiasie, czy subsy obojętnie kogo wyszły na Shounen Omnouji 13 -....., ponieważ znalazłem jedynie języku Mandaryńskim:)


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 26-03-2007, 00:31, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-03-2007, 21:48   

Full Metal Alchemist 25 ep... Pierwszy raz zdarzyło się, że podczas oglądania czegokolwiek miałam mokre oczy,
Spoiler: pokaż / ukryj
ale też pierwszy raz zdarzyło się żeby mi ubili ulubionego bohatera. A ja zaczęłam dopiero nabierać do niego szacunku ! Nie zdążyłam, co mnie jeszcze będzie trzymać przy tym anime ? Chyba, że zacznie robić więcej numerów w stylu tego z ostatnich sekund odcinka, gdy się ukazał jako duch Edwardowi. Co ciekawe jest to dziwne jak na mnie, ale cały czas obwiniam o to Mustanga. Dziwny objaw. Smutny odcinek, mimo wielu wesołych akcentów ( płacz Armstronga za braćmi ).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 25-03-2007, 22:05   

Salva napisał/a:
Full Metal Alchemist 25 ep... Pierwszy raz zdarzyło się, że podczas oglądania czegokolwiek miałam mokre oczy,

Strasznie płakałam przy tym odcinku... aż rodzina jakoś dziwnie na mnie patrzała==. Za ten genialny pomysł miałam ochotę zrobić komuś ciężką krzywdę i chyba od tego momentu zaczęły się mało przychylne epitety dołączone każdorazowo do imienia "Envy"

Skończyłam z Kapeluszem (czyt. Black Blood Brothers, ale to Kapelusz najbardziej wyrył mi się w pamięci>.<) i zaczęłam oglądać na zmianę Higurashi i Ouran High School Host Club, przy czym obiecałam sobie, że będę oglądać max po jednym odcinku dziennie, ale... nic z tego nie wyszło. Słaba wola.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets



Ostatnio zmieniony przez Momoko dnia 25-03-2007, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-03-2007, 22:05   

Salva, to, co opisujesz, jest przypadłością, która dotyka niemal wszystkich oglądających Alchemista. Nie spotkałam się chyba jeszcze z kimś, kto serię obejrzał a nie klął na czym świat stoi za mord na TYM właśnie bohaterze. Pomijam tu tych, którym się Alchemist nie podobał.
Hm, jeżeli o mnie chodzi, to w FMA była jeszcze jedna zua śmierć, konkretnie:
Spoiler: pokaż / ukryj
Greed
, w późniejszych odcinkach (coś koło 30, o ile dobrze pamiętam) Jego tez lubiłam.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2007, 22:12   Manabi Straight:P

Teraz jestem na etapie oglądania Manabi Straight. Bardzo wciągające i ciekawa kreska, o i Mei -chan jest genialna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-03-2007, 22:15   

Podpisuję się pod tym co napisała GoNik obiema łapkami, po obejrzeniu 25 ep myślałam że mnie diabli wezmą, zresztą ta druga śmierć też była dla mnie bezsensowna, do tej pory uważam że oni powinni przeżyć, to chyba jedyne anime przy którym nie pogodziłam się ze śmiercią bohaterów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2007, 22:34   CG

22 odcinek wprowadza niezlą rewolucje ciekawy zwrot akcji, nie spodziewałem się tego. A ogólnie Euphie jest beznadziejna, zresztą Suzaku jest nie lepszy. Ogólnie seria jest ciekawa i wciągająca, i trzyma klimat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-03-2007, 22:42   

Co mnie dziwi to właśnie fakt, że była to śmierć kompletnie bezsensowna. Przecież on się zachowywał jak kompletny idiota... Po co tam lazł i sie ujawniał ? Po cholerę ? I jak oni szybciutko uwierzyli braciszkom, co do celu podróży. Nie, tu było coś cholernie nie tak w tym odcinku. Co nie zmienia faktu, że pierwszy raz mi się zdarzyło żeby mi zwilgotniały oczy. Zazwyczaj byłam kamienna przy oglądaniu tudzież czytaniu czegokolwiek. A tu nagle nauczyłam się, nie tyle okazywać emocje, co odczuwać. Co anime robią z ludźmi...

Co do Envy, Envy polubiłam od pierwszego momentu, przede wszystkim za głos. Chociaż ogólnie za zachowanie też. Za to pałam niezrouzmiałą nienawiścią do Mustanga. I też nie wiem czemu. Jedno tylko wiem na pewno, gdybym spotkała kogoś takiego w prawdziwym życiu, pozabijalibyśmy się w kilka minut.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2007, 17:21   

Obejrzałem pierszy Kimagure Orange Road, niezłe nawet, sympatyczny klimat, tylko jakieś ESPery. Pewnie lepiej by było bez nich, ale wtedy w ogóle nie powstałaby seria.
Powrót do góry
marezcek_65
Gość
PostWysłany: 26-03-2007, 19:45   

ja dzisiaj sobie gungrave obejrze-bo:
Spoiler: pokaż / ukryj
lubie historie o mafii
    Cytat:
ale jak
Spoiler: pokaż / ukryj
nagle jakies potwory wyskoczyly to mnie to troche odstraszylo bo wszytko zostalo popsute
ale wiem czemu tak zrobili
Spoiler: pokaż / ukryj
bo zbyt szybko wyczerpywali temat
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2007, 00:13   

NHK, jak się okazuje nie lubie serii obyczajowych.

Platinumhugen Ordian - ale bardziej nie lubie serii, w których denna fabuła pojawia się po 11 odcinkach o niczym. Będzie kolejna krytyczna recenzja.

Ponadto avek Salwy skłonił mnie do zrobienia sobie powtórki ze Scraped Princess. Z tego, co wiem, to nie mnie jednego.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2007, 11:29   

Dino napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
brytyjskiego statku, bo jakoś załogi nie widziałem

Załogi nie widziałeś bo połowę jej wybili zanim stwierdzili: Nic się nie zmienia, kontynuować misję według planu!
Przyznam ze MNIE to trochę powaliło.
Dino napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
scena zdrady świadczy o wielkości tego anime

Nie spodziewałeś się? Oglądając opening naprawdę, realy, truly NIE spodziewałeś sie?
Bo ja nie mogłam się doczekać.
Dino napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Jestem teraz ciekaw, co sie stanie z ich romansem

Sypiając z wrogiem?
A serio mówiąc: Ja chwilowo nakręcam się na Hollywoodzki a nie Japoński end. Acz przy Kurogane też się jakiś czas nakręcałam... Byle ich nie pozabijali to wszystko da się zrobić.
Dino napisał/a:
czy subsy obojętnie kogo wyszły na Shounen Omnouji 13

Na TK coś jest. Nie wiem jaka grupa ale po angielsku.
moshi_moshi napisał/a:
Podpisuję się pod tym co napisała GoNik obiema łapkami

Ja nie. Acz by może chodzi o to ze na dłuższą metę nie bardzo
Spoiler: pokaż / ukryj
Hugsa
lubiłam. Z tych dwóch zawsze wolałam Enviego.
Musze sie natomiast zgodzi co do
Spoiler: pokaż / ukryj
Greeda
i reszty homunkulusów.
WTF?! Nie tak to miało być!
Acz że
Spoiler: pokaż / ukryj
cały end anime
to jedna wielka pomyłka... cóż. Czekam na end mangi.

CG 21: Fascynuje mnie fanserwis tej serii. Jednoosobowy fanserwis tam gdzie zwykle występuje cały szwadron.
Na końcu odcinka, kiedy Lacus udowodniła ostatecznie że jest głupia mina Lulu była majstersztykiem. Więcej takich.

DN 22: Jako że manga była przy tym kawałku mało ciekawa to i anime jest również. Acz muszę podzielić się spostrzeżeniem że Op i Ed zaczynają mnie ostro wkużac.

Yamato Nadeshiko 18-19: Zastanawiam się co to ma być. Po co konkretnie powstają takie serie? Żeby nie było podobało mi sie bo panował totalny absurd a z mangi wiedziałam o co chodzi ale... Właściwie po co?

Busou Renkin 24: WTF!? Jakby nie dali previva na końcu to by było źle oj źle. TO ani ma się okazać bezdennie głupie i pozytywnie fanserwiśne i w mordę nic innego w grę nie wchodzi. Acz właściwie to 24 istotnie był krańcowo wręcz... pozytywny.

Kiba [end]: Ach, ach, ach...
Spoiler: pokaż / ukryj
Pustooki, skrzydlaty Zed
... Szczyt moich marzeń... Najwspanialszy end jaki mogłam sobie wymarzyć...
Co jest z tymi endami!? TO ma być zakończenie dla pokemoniastej batlle'ówki!? Kpisz czy o drogę pytasz?!
Ani nie zabili
Spoiler: pokaż / ukryj
Noaha
, ani nie rozkręcili
Spoiler: pokaż / ukryj
żadnego parringu
ani... nic. Drugą serię planują czy jak?

DGM 22: Ach Crowley... A nie Krory. Acz wolałam Krory jednak. Mimo wszystko.
Ktoś się sprzeczać będzie że nie ma to jak dobry angst na początku kariery zawodowej? Acz cel jego życia jednak jest odrobinę... nie pojęty dla mnie:
"
Spoiler: pokaż / ukryj
Zabiłem cię
moja droga Eliade! A teraz będę zabijał inne akumy żeby
Spoiler: pokaż / ukryj
twoja śmierć
nie poszła na marne..." WTF!?
Tyki w previevie rulez.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-03-2007, 12:39   

Kyoshiro No Towa No Sora - 4-6. Na Bogów Mhroku i Kaosu, jakby było mało, to jeszcze dowalili nam gothykiem i thraumatyczną przeszłością bohatera z jego liczną rodziną. Cieżkie jest życie biednego recenzenta, który musi takie badziewy oglądać.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-03-2007, 16:29   

IT powiedziała:
Załogi nie widziałeś bo połowę jej wybili zanim stwierdzili: Nic się nie zmienia, kontynuować misję według planu!
Nie pamiętam że zostali oni wybici na "gnE + tam gdzie stoi samolot ->syrenka-> z R" w tym momencie. Teraz zastanawiam sie czy była kiedykolwiek jakaś załoga, bowiem przypomniało mi sie że misja miała być tajna, więc ten fakt wszystko wyjaśnia, ale nadal stwierdzam, że atak był nieco bezsensowny. Ostatnio oglądam stare filmy pirackie może dlatego.

IT wspomniała;
Nie spodziewałeś się? Oglądając opening naprawdę, realy, truly NIE spodziewałeś sie?

Zazwyczaj słucham opening , przy okazji podczas tej czynności szukam czegoś tam lub od razu przechodze do sedna, czyli oglądam anime. Dzieki temu nieraz dana seria mnie zaskakuje, co mnie cieszy niewątpliwie.

PS. Cytowanie osób sprawia jeszcze mi problem:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-03-2007, 16:37   

Przymierzam się do obejrzenia Slayers Gorgeous (miałem wszystkie OAV i kinówki oprócz Premium jeszcze za czasów "Wszechbiblii", ale Gorgeous było w tak tragicznej jakości, że nie nadawało się do oglądania - rozjechany dźwięk z obrazem ftw ;).
Nad Premium też się zastanawiałem, ale po przeczytaniu komentarzy do recenzji jakoś mi się odechciało.
Poza tym ostatnie odcinki Ai Yori Aoshi.
No i może niedługo Excel Saga ;)

@Dino
Kod:
[quote="nick"]cytowany tekst[/quote]

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 141 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group