FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-04-2007, 18:07   

Heh wiem, że Tonagura to nie yuri:p Możliwe, że zobaczę jak toto wygląda.
Co do Strawberry Panic - ja bym powiedział, że przede wszystkim jest toto bardziej strawne dla przeciętnego odbiorcy od MariMite. Plus jest taki, że większej liczbie osób może się spodobać:p

Edit:
Fanfary!:p Udało mi się przetrwać pierwszy odcinek MariMite. Bynajmniej póki co nie mam żadnego zdania na temat tego anime. Może tylko to, że główna bohatera jest jedną z mniej urodziwych jak na mój gust:p

Edit no.2 :
MariMite 2-3 - dobra, jeżeli nic dziwnego nie zacznie się dziać ( innymi słowy jeśli za bardzo nie przeciążę mózgownicy:p ), to jest szansa, że seria będzie mi się podobać. Wygląda na to, że będę jednym z niewielu, którzy obejrzeli w całości i im się podobało:D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 10-04-2007, 16:42   

Zlozylam dzis male zamowienie :D BO mnie cos naszlo i oto one:
Haibane Renmai
Gunslinger Girl
Neon Genesis Evangelion

Ale mam radoche :D

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 18:02   

Cytat:
Fanfary!:p Udało mi się przetrwać pierwszy odcinek MariMite. Bynajmniej póki co nie mam żadnego zdania na temat tego anime. Może tylko to, że główna bohatera jest jedną z mniej urodziwych jak na mój gust:p

Bo Marimite stawia na realizm...o klasycznych, mangowych wielkobiuściastych pannicach możesz w tej serii zapomnieć.
Cytat:
MariMite 2-3 - dobra, jeżeli nic dziwnego nie zacznie się dziać ( innymi słowy jeśli za bardzo nie przeciążę mózgownicy:p ), to jest szansa, że seria będzie mi się podobać. Wygląda na to, że będę jednym z niewielu, którzy obejrzeli w całości i im się podobało:

Jeżeli przez "dziwne" rozumiesz duchy, paranormal, albo inne tego typu przyjemności - to nie. Nastaw się natomiast na trochę grzebiania w uczuciach, oraz pewne typowo dziewczęco - literackie rozwiązania (dokładnie nie napiszę jakie - byłby spoiler).
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 18:35   

MariMite 4-7 - ok, póki co mi się podoba:p

Cytat:
Bo Marimite stawia na realizm...o klasycznych, mangowych wielkobiuściastych pannicach możesz w tej serii zapomnieć.


Grisz mi tu idzie, że w porównaniu z innymi dziewczynami z tego ich specyficznego student council to ona jest raczej jakaś taka nieszczególnie piękna. Chyba, że to ja jestem jakiś dziwny:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 18:39   

ByTheWay napisał/a:
MariMite 4-7 - ok, póki co mi się podoba:p

Cytat:
Bo Marimite stawia na realizm...o klasycznych, mangowych wielkobiuściastych pannicach możesz w tej serii zapomnieć.


Grisz mi tu idzie, że w porównaniu z innymi dziewczynami z tego ich specyficznego student council to ona jest raczej jakaś taka nieszczególnie piękna. Chyba, że to ja jestem jakiś dziwny:p

W końcu musi być taka, z którą przeciętna Japonka musi się utożsamiać. A gdyby głowną bohaterką była Sachiko, to budziłoby by to u nich jedynie jeszcze więcej kompleksów. Stąd też Yumi jest po prostu naturalna.
Obejrzyj sobie dla porównania Brother, Dear Brother a zobaczysz, ile nawiązań do tego anime jest w Marimite. I główna bohaterka nie jest wyjątkiem.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-04-2007, 18:39   

Wow udało mi sie skończyć wysubowane Inukami i Tonagura. Wrażenia pozytywne. Teraz ogladam Kari. Jest Oki

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Hio-chan Płeć:Mężczyzna
Gyuunyuu


Dołączył: 10 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 19:45   

Ja jestem dopiero przy 43 odcinku FMA (kiedyś całe widziałem ale obejrzec jeszcze raz nie zaszkodzi ^^) i 27 Naruto (nie wiem czemu dopiero teraz zaczołem oglądać to świetne anime) pewnie po FMA obejrzę sobie Today in class 5-2 anime mam chyba tylko 4 odcinki i 1 OVA :< ,mangi jest tylko jeden tom niestety (już przeczytałem ma sie rozumieć :)) a potem sam nie wiem co obejrzę ,może Eureka 7 słyszałem ,że bardzo dobre
Edit:Przypomiało mi się że chciałem tez Elfen Lied zobaczyc bo kiedyś 4 odcinki widziałem ale nie pamiętam czemu przestałe ,anime było ostre ^^


Ostatnio zmieniony przez Hio-chan dnia 10-04-2007, 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2965316
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-04-2007, 19:45   

Jako osoba nowa na forum postanawiam powiedziec moje tytuly w trakcie ogladania :D
a wiec jest to ah my goddess sezon 2 i ovki czekaja juz mam na dysku, Naruto, FMA, Fruits basket, Tsukuyomi moon phase, Elven lied, I''S pure w sumie to chyba tyle wiem ze to duzo tytulow ale to nie tak ze siedze i caly czas ogladam wrecz przeciwnie ogladam raz na jakis czas i dlugo mi schodzi skonczyc serie a szkoda mi nie ogladac innych :D

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 20:20   

Heh, ja nie lubię oglądać więcej jak 2-3 serii na raz.
Cytat:
W końcu musi być taka, z którą przeciętna Japonka musi się utożsamiać. A gdyby głowną bohaterką była Sachiko, to budziłoby by to u nich jedynie jeszcze więcej kompleksów. Stąd też Yumi jest po prostu naturalna.

O tym jakoś nie pomyślałem:p Tak wogóle to wydaje mi się, że Yumi by lepiej wyglądała jakby miała inną fryzurę. Aha, no i jestem na 9 odcinku właśnie:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 20:45   

Przynajmniej w mandze Yumi trochę z czasem dorasta, i wygląda juz lepiej. Ale może to tylko kwestia poprawy jakości kreski ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-04-2007, 20:52   

O mandze trudno mi na razie mówić, bo mam tylko pierwszy tomik - Sachiko tam wyszła wyraźnie lepiej, jest (wizualnie) bardziej dojrzała. Zaś po lekturze dwóch tomów książki moją faworytką jest Tsutoko w mandze ją zbrzydzili niestety i wpakowali na nos idiotycznie różowe okulary. Zaś w anime zyskała Sei, choć chwilami mam wrażenie, że przedramatyzowali ją nieco.

Zaś jeśli chodzi o Yumi - uważam, że jest po prostu uroczo naturalna. Nie jest może tak idealna jak Robin z WHR - najpiękniejsza nastolatka jaką w anime widziałem. A co do fryzury - de gustibus... - te kitki dodają jej dziewczęcości. Takiej Rei czy Sachiko by faktycznie nie pasowały.
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2007, 20:59   

Właśnie odkryłem, że zapowiedzi kolejnych odcinków MariMite są naprawdę niezłe i obejrzałem wszystkie^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-04-2007, 21:40   

Tokyo Majin... do 9 odcinka - mrocznie, krwawo i dołująco, oby tak dalej, oczywiście musiała w końcu wypłynąć tragiczna przeszłość bohaterów, przecież nikt nie będący sierotą, wyalienowanym dzieckiem, kimś kto stracił w przeszłości ważną dla siebie osobę - dowolne skreślić, nie biega w nocy po mieście, uzbrojony w nadnaturalne moce, walcząc z demonami.

Spoiler: pokaż / ukryj
Czy dobrze mi się wydaje, że Kisaragi będzie zmuszony z opiekuna słodziutkiej Aoi zamienić się w jej kata? Istnieje też druga opcja, tylko mniej dramatyczna, bohaterowie będa musieli bronić ją przed ZUYMI, pewnie ginąc przy okazji po kolei...


D Gray-man 26 - uwzięli się w tym tygodniu, wszędzie mrok i tragedia, wiedziałam że ta seria zmieni klimat, nie przypuszczałam że tak szybko i drastycznie, na dodatek ta makabryczna piosenka śpiewana przez Earla. Nowe opening i ending, muszę przyznać że podobają mi się, w następnym odcinku zapowiada się duża dawka fanserwisu w postaci generała sadysty.
Hayate no Gotoku 1 i 2 - jakie to jest głupie, genialnie odmóżdża, zdecydowanie przyda mi się ta seria, ostatnio tylko krew, psychopaci, ludzkie ciała w kawałkach...
Nodame 10 - fantastycznie wyglądali w tych kimonach, bardzo sympatyczny odcinek, piękny koncert i Chiaki jakby złagodniał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-04-2007, 21:59   

Hihi, ja mam zaczęte 13 serii, w tym 3 cały czas wychodzące. Ale to jest bardzo dobry sposób. Nie ma tego przywiązania do bohaterów, bo tyle ich jest. Jako jednostka, która w ten sam dzień, w który skończyła jedną serię nie jest w stanie sięgnąć po inną ( chyba, że ta skończona była wyjątkowo idiotyczna ) sposób uważam za bardzo dobry.

Get Backers Rany jakie to sympatyczne. Ginji to Al z Alchemika wypisz wymaluj. A przynajmniej takie budzi skojarzenia, od razu mi się spodobał. Ten drugi, cholera nie pamiętam jak miał na imię nie podoba mi się. Coś w nim jest takiego, że mi się cholernik nie podoba.

Gatekeepers Szanowny Onii-chan ( żeby go reumatyzm pokręcił ) przymusił mnie do oglądania tego z zemsty za Kenshina. Żeby to chociaż parodia była, ale im dalej w las tym bardziej odnoszę wrażenie, że oni to biorą na poważnie. Na dodatek to haremówka. Ratunku...

Alchemik Nie podoba mi się kierunek w którym idzie to anime. Nie podoba mi się.


Excel Saga ... Ilpalazzo-sama !!! .... Rany kota, co za anime... Ale przynajmniej konkretna parodia. Mdlejąca Hayatt, Marsjanie z trzepaczkami do dywanów używające "kawaii ataku", Ilpalazzo-sama grający w grę ... Jeden odcinek na 2 dni poprawia humor trwale i skutecznie.

Bleach Podoba mi się, podoba mi się, podoba mi się ! Obok Scrapped Princess i Get Backers jedno z lepszych anime jakie teraz oglądam. Jestem zachwycona ! I jaka okropna kreska ! I jaki świetny pierwszy opening. Piosenka mnie urzekła. Ogółem strasznie mi przypadło do gustu.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 10-04-2007, 22:42, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-04-2007, 22:33   

Salva napisał/a:
Obok Scrapped Princess i Get Backers jedno z lepszych anime jakie teraz oglądam. Jestem zachwycona ! I jaka okropna kreska ! I jaki świetny pierwszy opening.

Zabrzmiało to niesamowicie zacnie :D

A ja zapomniałam powiedzieć... ostatnio w końcu zobaczyłam Witch Hunter Robin. W ciągu jednego dnia wciągnęłam 24 odcinki. W ciągu 24 godzin - całą serię. (na poranek zostawiłam 2 ostatnie odcinki). WCIĄGAJĄCE. I bardzo, bardzo przyjemne. Ale gdyby nie Amon ( *cough cough* ) to pewnie by mnie to aż tak bardzo nie zainteresowało.
Na początku emoRobin mnie trochę denerwowała, ale z czasem zaczęłam ją coraz bardziej lubić.
Ale oczywiście wszystko musiało zepsuć zakończenie. ŚWIETNIE. Dziękuję bardzo!

Spoiler: pokaż / ukryj
Miałam wsobie taką pustkę jak po obejrzeniu ostatniego odcinka Last Exile. Może dlatego, że Amon tak bardzo przypomina Alexa? A główny pairing w WHR tak bardzo mi się spodobał! I nic. Świetnie. Pocieszam się, że mogło być gorzej...oj mogło.

Szkoda tylko, że od pewnego momentu miałam swoistego rodzaju deja vu - cała ta sprawa z Robin przypominała fabułę Blood+

Spoiler: pokaż / ukryj
"Kim ja jestem?! Po co ja żyję? Kim byli moi rodzice? Jestem niechciana, ah!" itd. Nie narzekam, w żadnym razie... tylko ciągle miałam wrażenie, że skądś już to znam...
.
W każdym razie polecam... (sama nie wiem po co to piszę. Wszyscy już zapewne tą serię znają... tylko ja taka zacofana jestem).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 148 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group