FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 00:13   

Hmm, mnie tam się zakończenie WHR podobało raczej. Znaczy się mogło być lepiej, ale w sumie ok, pasowało mi klimatem do reszty serii. W sumie szczerze, o ile nie wiadomo co się stało z Robin i Amonem to jednak ja miałem wrażenie, że na 100% przeżyli. Jak dla mnie to wystarczająco dużo info:p

Hayate no Gotoku! 2 - lol ta seria jest jedwabista. Zastanawiałem się, czy starczy im pomysłów na kolejne odcinki, żeby wszystko było tak śmieszne, ale wygląda na to, że niepotrzebnie się obawiałem:D Chyba najbardziej śmiechowa seria jaką widziałem, może niezbyt wyrafinowany ten humor, ale to jest genialne^^

Edit: Aha, lol, właśnie się zastanawiałem, dlaczego mam napisane "jedwabista":p No coż, niech zostanie, tak w sumie fajnie to wygląda.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-04-2007, 01:34   

ByTheWay napisał/a:
Zastanawiałem się, czy starczy im pomysłów na kolejne odcinki, żeby wszystko było tak śmieszne, ale wygląda na to, że niepotrzebnie się obawiałem:D

Ano, niepotrzebnie. Mangi na razie jest 5 tomów i powiem, że wciąż trzyma poziom - jest wciąż tak samo radośnie głupia z pomysłem ;>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 12:34   Kwiecień

Kwiecień, dużo nowych serii.

Claymore - bardzo ciekawie się zapowiada, podobał mi się pierwszy odcinek, i muzyka jest super.

Hayate no Gotoku - Ciekawa komedia, i lubię aktorkę grającą heroine.

Darker Then Black - Też może być fajne, pierwszy odcinek całkiem udany, lecz gorsze od Claymore.

Nie wiem co tam leciało jeszcze lecz ciekaw jestem Kaze no Stigma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-04-2007, 18:24   

ByTheWay napisał/a:
W sumie szczerze, o ile nie wiadomo co się stało z Robin i Amonem to jednak ja miałem wrażenie, że na 100% przeżyli.

I właśnie to chyba mnie boli najbardziej.

Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym wiemy na pewno, że Robin żyje. Patrz -> OSTATNIA scena.


GoNik (dot. Code Geass):
GoNik napisał/a:
Wkurza mnie to, że to anime nie może się dobrze skończyć, po prostu nie ma prawa przy tym, co się teraz dzieje.

To Ty liczyłaś na dobre zakończenie?! Przecież tragiczne, smutne i angstowate zakończenie było pewnikiem zaraz po tym, jak dowiedzieliśmy się o kompleksie Lulu (czyli...hm... po ok. 10minutach pierwszego odcinka?).
Zresztą... złe zakończenie a dobre to pojęcia względne.
[chyba powyższego tekstu nie muszę 'spoilerować'... bez przesady. To są jedynie moje spekulacje!]

Spoiler: pokaż / ukryj
Jednak chyba wszyscy możemy postawić krzyżyk na Lulu. Na Suzaku zapewne też.
(A co do odstrzeliwania - Ja Suzaku bym jeszcze oszczędziła na rzecz... jak jej tam? Kagura? Ta śmieszna dziewczynka co chce ślubu z Zero. Code Geass chyba stara się odpowiedzieć na pytanie "Jak dużo idiotek można umieścić w jednej serii, żeby była ona nadal popularna wśród przedstawicieli obu płci?")


Dla mnie nie ma już znaczenia zakończenie. Nie ma tam postaci, na której by mi specjalnie zależało. Ewentualnie C.C.
V.V. to, jak ktoś już stwierdził, kolejna fanserwiśna postać. YAWN.

btw.

Spoiler: pokaż / ukryj
A TO KTO?!
Random: Moją pierwszą myślą było "Ashura-ou, co Ty robisz w Code Geass?..."
Nie mam pojęcia kto to, ale już mi się podoba (zdążył mi się spodobać w ciągu tych 6,3 sekund. Pobiłam rekord.)
No chyba że to KOLEJNA postać kobieca >.>' Ja czasami mam problem z rozpoznaniem płci w anime...

Poza tym przyznać się muszę, że jakoś tak smutno mijają tygodnie bez CG. Nie mam się z czego pośmiać! A Kamuilouch i Syaozaku byli tacy przezabawni...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 18:26   

D.Gray-man do 26 włącznie.

No, to mamy połowę serii. Akcja z Krorym, choć niezła, ciągnęła się trochę za długo, a teraz pewnie facet przepadnie tak jak Miranda. Podoba mi się, że
Spoiler: pokaż / ukryj
Allen jest znów małym chłopcem gdy rozmawia z Maną - co pięknie pokazuje, że Mana należy do przeszłości, a ich więź została brutalnie zerwana.
W odcinku 26 fabuła wreszcie ruszyła naprzód i powiało grozą, i to porządnie. Ostatnia scena w pokoju z rannym generałem Yeegerem - aż mnie ciarki przeszły. Nowy OP i ED - na plus, podobają mi się nowi Noah w czołówce. Już się nie mogę doczekać aż się pojawią w anime. Póki co Tyki powala swoim bizońskim urokiem :D Dajcie Yu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-04-2007, 18:47   

ByTheWay napisał/a:
Hmm, mnie tam się zakończenie WHR podobało raczej. Znaczy się mogło być lepiej, ale w sumie ok, pasowało mi klimatem do reszty serii. W sumie szczerze, o ile nie wiadomo co się stało z Robin i Amonem to jednak ja miałem wrażenie, że na 100% przeżyli. Jak dla mnie to wystarczająco dużo info:p

Polecam lekturę: http://www.fanfiction.net/s/1695122/1/ - najlepszych chyba fanfik jaki w życiu czytałem, przy tym rozwiązujący wiele kwestii związanych z anime.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-04-2007, 19:14   

Azariel napisał/a:
Claymore - bardzo ciekawie się zapowiada, podobał mi się pierwszy odcinek, i muzyka jest supe


Dobrze rozumiem, że ta seria jest dość typowym Fantasy?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 20:22   

Aye Zeg^^

Claymore 2 - przekazali w sumie mniej więcej wszystko co było w mandze, brawa dla nich z mojej strony:>

MariMite 13 +1 2nd season - dalej mi się podoba:D

Staram się zdobyć Seto no Hanayome z angielskimi subami. Wyszły wogóle jakieś? -.-

Poza tym zdobyłem Lucky Star 1, doprowadziło do tego nieopatrzne zobaczenie openingu:D ( "kawaii overnuke" hits you for 12989834 damage. You die. xD )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 20:29   

Tak Claymore to fantasy, a raczej dark fantasy. Można znaleźć podobieństwa do wiedźmina.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 20:33   

Widziałem 26 odcinek Death Note. Poza końcowym popisem al'a orkiestra Kiry nie było tam nic ciekawego. Prawie cały epizod był swoistym podsumowaniem dotychczasowych odcinków.
Spoiler: pokaż / ukryj
Właściwie, gdyby nie doskonała scena, gdzie Raito wciela się w rolę dyrygenta i zabija wspólników L i yotsubowców, to można byłoby spisać te 45 minuty na straty.
Aha, mała ciekawostka dla fanów Mello i Near: oboje się pojawiają, przy czym Mello wypowiada krótką kwestie (a konkretnie jedno słowo).

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 20:35   

Co do wiedźmina w Claymore to po przeczytaniu mangi do 6 tomu doszedłem do wniosku, że podobne toto jest, ale tylko na początku.

Edit:
-.-, czemu nie ma subów do Lucky Star i Seto no Hanayome?
Bleh, zanim się upewniłem, że do Seto no Hanayome nie ma subów to miałem okazję ściągnąć ze 3 wersje. We wszystkich były jakieś szlaczki jako suby (czyt. pewnie chiński albo koreański, albo cholera wie:p)


Ostatnio zmieniony przez ByTheWay dnia 11-04-2007, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-04-2007, 21:17   

Azariel napisał/a:
dark fantasy.


Czyli nie warto się interesować.

Azariel napisał/a:
Można znaleźć podobieństwa do wiedźmina.


Zastanawiam się, czy znajdzie się jakieś fantasy, ktore będzie zupełnie niepodobne do wiedźmina?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
krad88 Płeć:Mężczyzna
Agemo Krad


Dołączył: 11 Kwi 2007
Skąd: Midgar na Śląsku ^_^
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 21:22   

Tak sobie czytam i czytam, doszedłem do wniosku , ze Claymore wpisze sobie do listy tytułów ,które muszę zaliczyć (osobiście lubie wiedżmina ^^) ...

A Jeśli chodzi o tytuły oglądane przezemnie aktualnie to :

- Gintama
- Dai Mahou Touge
- Hitman Reborn
- Yamato Nadeshiko Shichi Henge
- Naruto

Takie troszke pokręcone produkcje , ale ciekawe ^^
Skończyłem swoją sesje z FMP (wszystk 3 sezony) i... i ja chcę więcej ...
Nie moja wina ,że kocham produkcje , w których występują mechy ,a jeśli przy okazji jest to komedyjka .. hehe ... Może macie jakieś tytuły tego typu godne polecenia ?

Ja osobiście dopiero zaczynam zagłebiać się w świat mangi i anime - jakoś daję sobie rade ^^ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8757912
Sivii Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lis 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 22:55   ...

Death Note 26 Typowy odcinek-recap poprzednich zdarzeń. Ta końcowa scena z Lightem bardzo podobna do tej z pierwszego odcinka, choć nie wiem nawet czy nie lepsza...
Hayate no Gotoku! 01-02 Głupie to to ale śmieszne - i to jak... Odrazu sie lepszy humor przez cały dziń ma... Świetna seria, warta ogłądania...
Seto no Hanayome 02 Jakiś taki okres gdy większość dobrych tytułów widziałem już w mandze, co nie zmienia faktu że odcineczek bardzo dobry...

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale z tym Syrenim krzykiem to chyba troche przesadzili


Crofesima napisał/a:
Poza tym przyznać się muszę, że jakoś tak smutno mijają tygodnie bez CG. Nie mam się z czego pośmiać! A Kamuilouch i Syaozaku byli tacy przezabawni...

Ale najgorsze w tym jest to że nie wiadomo kiedy dokładnie te odcinki wyjdą, i może się okazać że i przez pół wakacji czekać będzie trzeba...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4101202
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-04-2007, 23:10   

krad88 napisał/a:

A Jeśli chodzi o tytuły oglądane przezemnie aktualnie to :

- Yamato Nadeshiko Shichi Henge


(Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać) I Ty to piszesz tak spokojnie ?! Anime ma zabójczą kreskę. Nie wspominając o fabule, chociaż tu można sobie filozoficznie sparafrazować Hamleta " Ma to fabułę, czyli też nie ma, oto jest pytanie !" (retoryczne że tak powiem). Dooglądam do końca bo jestem już po 19 odcinkach, ale nigdy więcej !!!

Im dalej w las tym bardziej się utwierdzam, że jestem zachwycona Bleachem... Rukia mi sie tak straszliwie podoba. Mam uraz, bo ostatnio zostałam przymuszona do oglądania haremówki. Niech będzie, że to dla 14 letnich chłopców. Mnie się szlaeńczo podoba. Lubię długie serie /nie myśleć co przeszłam oglądając Kenshina, nie myśleć co przeszłam oglądając Kenshina.../

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 149 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group