FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 02:11   

Cytat:
Zastanawiam się, czy znajdzie się jakieś fantasy, ktore będzie zupełnie niepodobne do wiedźmina?

Chodziło mi o główną postać, żę jest w pdobny sposób stworzona do wiedźmina. Jest odmieńcem, pół-demon-pół-człowiek, tak jak geralt był mutantem. A zresztą sam oglądnij.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 08:35   

Nabu napisał/a:
26 odcinek Death Note. Poza końcowym popisem al'a orkiestra Kiry nie było tam nic ciekawego

Kira Cantabile? Swoją drogą, nie cierpię takich odcinków. Dajcie porządny, stuprocentowy recap, bedzie można z czystym sercem sobie odpuścić. A tak trzeba oglądać i się denerwować... NIENAWIDZĘ recapów.

Oprócz tego: Róża Wersalu do 10. Nie wiem za bardzo, co sądzi o tym anime. Z jednej strony, niebanalne spojrzenie na historię Francji, pal licho do jakiego stopnia z nią zgodne, ale bez wątpienia wciągające. Z drugiej strony, hmm... maniera twórców zdecydowanie mnie denerwuje. Ja wiem, kiedyś tak właśnie się robiło, ale te wszystkie błyski, kwiatuszki, powtórzenia, z dramatyczną muzyką w tle... Za dużo się człowiek parodii w życiu naoglądał. Szkoda, bo sama w sobie kreska, pomimo wieku, jest naprawdę ładna i dopracowana. No nic, oglądamy do końca, jak juz się wciągnęliśmy.

A oprócz tego... nic. Dzisiaj kończy się dwutygodniowa przerwa w Nodame - już myślałam, że nie dożyję. A jako że Nana się skończyła, a nigdzie ni widu ni słychu subów do Lovely Complex, robię sobie małą przerwę w anime. Może mi dobrze zrobi.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 14:19   

Skończony Beck - aaaa, jaka świetna końcówka, wylałam wiadro łez. Myślałam, że odpadnę gdzieś w połowie serii, bo z początku ciągnie się to niemiłosiernie i kreska trochę rozlazła, ale cieszę się, że dotrwałam do końca, bo było warto! Ciepło mi się robi na sercu, jak myślę o tej serii. Zaraz zarzucam soundtrack, żeby jeszcze trochę powspominać.

Strasznie przywiązałam się do bohaterów Becka: Taira-kun, Chiba, Saku... wszyscy. Bardzo odpowiada mi taki typ głównego bohatera jak Koyuki - zwykły chłopak, który nie udaje lepszego niż jest w rzeczywistości, ani też specjalnie się nie umartwia. Żadnej mrocznej traumy, tylko szara codzienność i pragnienie, żeby robić w życiu coś ważnego.

Beck opowiada naprawdę świetną, prostą historię. Kompletowanie zespołu przez Ryuusuke, pierwsza fascynacja rockiem Koyukiego, nauka gry na gitarze, jego przeprawy w szkole, pierwsze przyjaźnie z dziewczynami, kolejne gitary, bolesne życiowe lekcje, magiczne momenty - to wszystko było bardzo ciekawe, a patrząc na całość - zmierzało bardzo konsekwentnie do finału, który mnie nie zawiódł. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 16:04   

Ja do dziś nie mogę zapomnieć raptem przedostatniego odcinka, kiedy
Spoiler: pokaż / ukryj
Koyuki wychodzi sam na scenę i gra the Beatles...
Ach, aż chyba sobie odświezę tą serię, była naprawdę świetna.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-04-2007, 17:32   

ByTheWay napisał/a:
czemu nie ma subów do Lucky Star i Seto no Hanayome?

Do lucky star są. To JEST fazogenne xD
Do Seto no Hanayome... są, 6 chińskich grup; ciekawe...
O angielskich właśnie słyszałem, ale jeszcze nie ma releasu czyli ta grupa co mi mówiono, zapewne traktuje serię jako drugorzędną.
Czas posprzątać tenpouibun...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-04-2007, 18:06   

wa-totem napisał/a:
Czas posprzątać tenpouibun...

Też musze posprzątać, bo mi zalega od 2 miechów parenaście odcinków. przy okazji dojem Tsukoyomi Moon phase, o której zapomniałem. Tylko problem na jakim odcinku wtedy stanełem?
Death note 26- nie cierpie powtarzania akcji z wcześniejszych odcinków.
Karin - Nabijanie sie z stereotypów wampirów. Wersja komediowo -romansowa Wywiadu z wampirem. So Embarrasing i fontanna krwi, urocze.

Yumegari napisał/a:
Ach, aż chyba sobie odświezę tą serię, była naprawdę świetna

szkoda że staneli na bodajże 50 którejś tomie mangi. Wakacje też znowu obejrze. Mój ulubiony motyw był z 4 odcinka
Spoiler: pokaż / ukryj
Jak Koyoki z Maho śpiewali do księżyca Full moon sway...

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 18:46   

Cytat:
Do lucky star są. To JEST fazogenne xD
Do Seto no Hanayome... są, 6 chińskich grup; ciekawe...


Lucky Star dziś dorwałem, jakieś 2h temu:p Chyba jedynie anime gdzie nie byłbym w stanie obejrzeć więcej jak jednego odcinka na dzień, te wszystkie filozoficzne rozmowy na temat sposobu jedzenia, itp. xD

Seto no Hanayome, nom niestety -.- nie ma to jak do wersji RAW dodać szlaczki na dole ekranu:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-04-2007, 19:48   

Ja aktualnie jestem w trakcie oglądania Scrapped Princess, póki co fabuła jakoś specjalnie nie porywa, ale miło i przyjemnie się to ogląda i nie mozna sie doczekać jak sie to zakończy, zżera mnie ciekawość :)

Poza tym na bieżąco Naruto, a konkretniej nowe odcinku Shippuudena jak wychodzą.

No a pobocznie, to pierwsze odcinki nowych serii, teraz sie Romeo x Juliet sciaga, bede kontynuowac oglądanie Darker than Black, a Heroic Age odpada.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2007, 21:16   

Yumegari napisał/a:
Ja do dziś nie mogę zapomnieć raptem przedostatniego odcinka, kiedy

Spoiler: pokaż / ukryj

Koyuki wychodzi sam na scenę i gra the Beatles...
Prawda? W ogóle te ostatnie odcinki były genialne. Ja się bardzo wczułam ;)

Dino napisał/a:
szkoda że staneli na bodajże 50 którejś tomie mangi.

Hm, to nawet dobra wiadomość, muszę rozejrzeć się za mangą. Chętnie zobaczę, co było dalej, chociaż anime stanowi fajną całość. Czy manga jest już skończona?

Dino napisał/a:
Mój ulubiony motyw był z 4 odcinka

Spoiler: pokaż / ukryj

Jak Koyoki z Maho śpiewali do księżyca Full moon sway...

Ja mam tych motywów chyba z milion. Na przykład ten, gdy w odcinku 6 czy 7
Spoiler: pokaż / ukryj
Koyuki odbiera gitarę, którą wcześniej przejechał samochód, i którą z takim trudem udało mu się naprawić, żeby móc znów spojrzeć Ryusuke w oczy, ale oczywiście na swojej drodze spotyka Hyodo i jego osiłków, którzy rozwalają mu tę gitarę w cholerę...

Miałam ochotę wejść pod stół w tym momencie. A w następnym odcinku
Spoiler: pokaż / ukryj
okazuje się, że Ryusuke pomylił gitary i tamta nie była wcale taka ważna :D
Efekt całej tej historii z gitarą był taki, że Koyuki nauczył się grać - to było przeznaczenie.

Inny fajny moment, to ten gdy w gabinecie pielęgniarki
Spoiler: pokaż / ukryj
Koyuki gra "Face" śpiewając Masuoka Hiromi zamiast tekstu. Piękne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-04-2007, 14:05   

Grisznak napisał/a:
Bokurano


Też to obejrzałam. Bardzo ciekawe. Szczególnie w zderzeniu z innymi seriami o mechach. Dla porównania przy pierwszym odcinku tego okropieństwa jakim jest Dancouga Nova, czy jak to dziadostwo się zwie, od razu rzuca się w oczy schematyczność i idiotyczne próby jej przełamania, odechciewa się to oglądać po paru minutach. W Bokurano takiego czegoś nie ma, ono od razu przykuwa uwagę. Postaci mają odrębne charaktery i są bardzo realistyczne. I gdy w Dancouga Nova czterech (chyba) pilotów w mechu było idiotyzmem i sileniem się na oryginalność tak 14 osób (nie wiem czy tą dziewczynkę też liczyć) w przypadku Bokutano JEST oryginalne i nie ma żadnego odczucia sztuczności.

Poza tym obejrzałam Hayate no Gotoku. Gdzie to niby jest podobne do Ourana? x_x W ogóle nie ten gatunek xD Ale zabawne, głupkowato zabawne, ale w tym pozytywnym znaczeniu.

A! Prawie bym zapomniała. Obejrzałam jeszcze wczoraj pierwszy ep. Romeo & Juliet. Śliczne. Taka ciepła, delikatna kreska, ich buźki są po prostu słodkie. W ogóle to anime jest takie ciepłe i hmmm...jakby to nazwać...magiczne? Troche, co prawda dziwne, chociażby ze względu na ekhem...Laputa, pegazy? no, mniejsza z tym. Warte obejrzenia.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arita Płeć:Kobieta
Unpredictable


Dołączyła: 02 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 20:50   

Ja właśnie oglądam Air narazie odc 1-3 ale już mi sie podoba^^ grafika i muzyka wspaniała... ahh zachwyciłam się i na pewno obejrze dalsze odc;)

_________________
"Przyszłość ma wiele imion. Dla słabych ma imię - niemożliwe, dla nieśmiałych - nieznane, dla myślących i walczących - ideał."
Victor Hugo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6735058
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 21:14   

W czasie czekania na nowe odcinki Naruto Shippuden, obejrzałem wreszcie Elfen Lied, zakończenie powinno być ciut inne, na ale jest manga:P
A teraz czas na Neon Genesis Evangelion, a potem sie zobaczy , moze pokaże sie choć jeden nowy odc Naruto:/

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-04-2007, 21:32   

Touka Gettan 2- Już bardziej rozumiem tą serię, ale nadal mi sie kojarzy się z 'czeskim filmem". Przynajmniej wiem, że jest o miłości i mistyczmnych mocach. Watek bardziej spójny od poprzednika, lecz zbytnio weryfikowo go przedstawiają. graficznie niezle sie przedstawia, ale nie potrafię odróznić poszczególnych postaci, którzy sa strasznie do siebie podobni, a zarazem nie maja zindywidualizowanych cech. Mam wrażenie, że seria pójdzie droga fanserwisu lub kiepskiego yuri. Jak dla mnie jest zanadto Kawaizmu i Bishonowatości w tym anime. Dalej bede oglądał, aby osądzić czy warto obejrzeć.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2007, 21:56   

MariMite 2nd season - w pewnym momencie tak jakby nudniejsze mi się wydawało od pierwszej 13tki, ale w sumie trzymało poziom:p Zaczynałem mieć wątpliwości co do tego, czy nazywanie tego yuri to nie przesada z racji zazwyczaj niezbyt jasnego wyjaśniania tego typu wydarzeń, ale ostatni odcinek jednak przekonał mnie, że faktycznie nie można pominąć yuri przy określaniu gatunku. Nie zmienia to faktu, że jak na serię yuri, o której tyle słyszałem to yuri jako takie jest bardzo lekkie:p

MariMite OVA 1 + bonus - kreska na początku wydawała mi się nieco dziwna, ale ostatecznie się przyzwyczaiłem. Anime oceniam trochę lepiej niż serie TV nawet. Bonus był genialny:D Nie ma to jak śmieszny, kawaii, trwający półtorej minuty odcinek^^

Btw. Są suby do więcej jak 2 odcinków OVA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2007, 00:30   

Voyager - Naruto już jest.

U mnie Bleach 121. Generalnie wciąż się biją i biją, a Truskawka dostaje od Pana Zły Uśmiech. Pojawił się też nowy opening i ending, ten ostatni zawiera ciekawe obrazki przedstawiające Shiningami w modnych, "ludzkich" ciuszkach. Szkoda tylko, że muzyka taka sobie.

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 150 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group