FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-04-2007, 20:36   

Gintama do 18 odcinka. To-Jest-Wspaniałe! I basta! Dawno nie oglądałam czysto komediowej serii na tak dobrym poziomie. I te nawiązania~~
Space Capitan Zura... przepraszam, Katsura. O dziwo - 'Zura ja nai, Katsura da!' nie nudzi się wcale...
Całe Shinsengumi: czysty fanserwis, w dodatku z premedytacją. Poza tym źle i niedobrze jet pierwszy raz się z nimi zetknąć w Peacemakerze, bo później się KOJARZĄ. Na przykład znerwicowany Hijikata czy Okita Sougou (tak, Sougou...) i jego bazooka, nie wspominając już o Yamazakim, który w Peacemakerze był ivil i angsto-emo bizonem, a tu... boże, spuść bombę, biega z rakietą do tenisa (i wygląda jak bohater pewnej serii o tenisie traktującej khy, khy)
I Sadaharu. Sadaharu rządzi. Elizabeth zresztą też (a z kaczką z endingu to zrobię tapetę!).

Poza tym Bleach do 121, yay for Mhoczna i Emo przeszłość Ikkaku i mniejsze for Yumichika z długim kucykiem i w rozchełstanym kimonie, brrr~~ Ja go wolę jednak w wersji obecnej, mniej przeraża.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2007, 21:37   

Grenadier full - bo ja wiem, fabuła tak jakby na coś dłuższego się nadawała. Historia opowiedziana zbyt powierzchownie jak dla mnie. W miarę niezłe do obejrzenia jako przerwa między "cięższymi" anime, ale w sumie nic szczególnego.

Heroic Age 3 suby Sphere - dalej uważam, że będzie to niezłe sf^^

Lovely Complex 1 - zapowiada się wyjątkowo żywiołowa komedia romantyczna, takie sympatyczne cuś

Lucky Star 2 - hmmm, tak szczerze to moje zainteresowanie serią spadło odrobinę. Wydaje mi się, że brakuje temu anime czegoś co przyciąga widza do ekranu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-04-2007, 21:42   

I znowu Sutepri. Bo warto, na boginię!
Powrót do góry
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-04-2007, 22:02   

GoNik napisał/a:
Gintama do 18 odcinka. To-Jest-Wspaniałe! I basta! Dawno nie oglądałam czysto komediowej serii na tak dobrym poziomie. I te nawiązania~~
Space Capitan Zura... przepraszam, Katsura. O dziwo - 'Zura ja nai, Katsura da!' nie nudzi się wcale...


OHOHOHOHO.... Nieprawdaż?! xD Ta seria JEST genialna. Niby głupia, ale ona jest ŚWIADOMIE głupia.
Oj tam od razu fanserwis... ^^;
Miło, że w końcu ktoś zwrócił na tą serię uwagę ;]

A ja widziałam dzisiaj dwie OAV'ki Tokyo Babylon. Stare... ale jare! W sumie nic szczególnego. Żałuję, że nie zrobili OAVki z wydarzeń z ostatniego tomu mangi. Cóż, nie można mieć wszystkiego.
Co do animki - w drugim odcinku kreska postaci była dużo lepsza. Subaru wyglądał jak Subaru...
Zaraz zabieram się za Seirei no Moribito zwei.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 16:17   

W dalszym ciągu Slayers.
10 odcinek.
Spoiler: pokaż / ukryj
Demon Shabranido (czy jak mu tam) ostatecznie pokonany.
Mógłby to być w zasadzie koniec serii (rozwiązanie wątku który się ciągnął od początku)... A to nie jest jeszcze połowa >]


Ja wiem, że Slayersów wszyscy oglądali. Jednak jest to spoiler.

IKa
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 17:16   

Hellsing 2006 - 3 odcinek, Alucard mnie rozwala jak nikt. Psychopata, i Seras też jest niezła. Ogólnie odcinek bardzo ciekawy, brutalny, krwawy, i jeszcze raz krwawy.
Lovely Complex - całkiem ciekawe oglądałem tylko pierwsze 10 min, i mi się spodobało.
Naruto 2 - coś akcja opadła, ale można się tego było spodziewać.
Bleach - Nareszcie coś się zaczyna dziać, bo część z Bounto była beznadziejna.
Monster princess - Hehe wymiatające szczególnie:

Spoiler: pokaż / ukryj
gdy księżniczka latała z piłą motorową po mieszkaniu, i wszystko nisczyła.

Nie wiem co tam jescze oglądałem, lecz kwiecień jest całkiem ciekawy.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2007, 19:27   

Tokyo Majin do 11 - robi się coraz ciekawiej, nadal bardzo mrocznie i krwawo, dramatyzm rośnie z odcinka na odcinek,
Spoiler: pokaż / ukryj
Aoi w nowej wersji przestaje mnie irytować, szkoda tylko że nie jest w pełni świadoma tego co robi, jak przypuszczam jedyną osobą która może jej pomóc jest Hiyuu, obecnie ledwo żywy, wszystko przez skłonność do martwych kobiet,
tak sobie myślę że bohaterowie jeszcze nim otrzymali moc nie byli całkiem normalni. W każdym razie ta seria ma u mnie duży plus, nie spodziewałam się że będzie tak wciągająca.

Bleach 121, 122 - dużo się dzieje, z przyjemnością oglądam kolejne odcinki, chociaż w ostatnim kreska była koszmarna, co oni zrobili z twarzą Ichigo...a już myślałam że będzie lepiej,
Spoiler: pokaż / ukryj
poza tym, po tym jak załatwił go Grimmjow, jego kręgosłup powinnien być w kawałkach, a mózg wylewać się uszami (tak wiem, że to dusza, ale bez przesady, w końcu jak wyglądał Ikkaku po walce). Zastanawia mnie rozmowa Aizena z Ginem, odnoszę wrażenie że Gin nie jest wcale tak lojalny - w przeciwieństwie do Tousena, w mandze Gin również trzyma się z boku, on ma jakiś tylko sobie znany cel i wcale sie nie zdziwię kiedy zdradzi Aizena.
Nowy opening jestem w stanie znieść i to chyba tylko z powodu teledysku, ale ending jest koszmarny, jestem zawiedziona bo pomijając jeden wyjątek, muzyka w Bleachu zawsze bardzo mi się podobała.

D Gray-man 27, 28 - odcinek z Crossem bardzo mnie zawiódł, uważam go za ciekawą postać, szkoda że twórcy jak na razie nie potrafią wykorzystać tego potencjału, natomiast "historia indyjska" była zupełnie niepotrzebna, nie wniosła nic nowego, ot nudny, "dhamatyczny" zapychacz. Odcinek z Krorym również bez rewelacji, za to co raz bardziej lubię Laviego, nawet taki wesołek potrafi od czasu do czasu być poważny. Kiedy wreszcie nadejdzie kolej Yu, oczywiście z Allenem jako towarzyszem?
Muszę nadrobić Bakumatsu, mam nadzieję że coś się zaczęło dziać, w końcu to już końcówka serii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2007, 19:35   

Gintama - 25,26.
Zastanawiam się w jaki sposób ja ominęłam ten 25 odcinek...
"Genialny" to mało powiedziane. Nikt tak jeszcze nie wyśmiał Death Note jak twórcy Gintamy... uśmiałam się jak nigdy. Już na samym początku pomyślałam sobie "Co to, Shinpachi cosplay'uje Light'a?!"...
Albo Gin-san udający Itachiego... "You should hate me more, curse me and detest me!" Nawiązania w tej serii są świetne.
I kocham nowy opening. Bosko oddaje klimat tej serii. Ending też jest niczego sobie (szczególnie animacja).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-04-2007, 17:57   

Darker Than Black 3- fajny klimacik. Nieco spokojniejszy odcinek, bym napisał wiecej ale nie chce zbytnio spoilerować, leniwy jestem dziś, a muzyczka Bepowa jakaś.
może jutro załapie sie na Seto

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2007, 20:56   

Kenichi - Takie to jakieś fajne i motywujące do pracy :) Taki bardziej symulator walk jakaś odskocznia od tych wszystkich magicznych jutsu itp.

Sola - NIe wiem co mnie w tym wciąga ale miło się ogląda :P.

Shounen - Kolejny ciekawy magiczny świat + fantastyczny Op i End

Nagasarete Airantou- marzenia z dzieciństwa :D

No i standard naruto i bleach.

Dodam tylko że dzięki tym anime lecze się z nałogu oglądania calych serii po weekendach :D bo odcinki wychodzą raz na tydzień ale tak jak każdy nałóg trzeba z czasem brać w coraz mniejszych dawkach :P Mam nadzieje że kiedyś to przejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-04-2007, 09:28   

Zabralam sie za Bleach... mam narazie tylko 3 odcinki, ale byly boskie, juz mam zamowieone wiecej z eBay :D az nie moge sie doczekac !!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 17:10   

Bleach się rozkręca dalej jeszcze bardziej, więc jeśli te według Ciebie były boskie, to nie wiem jakie będą następne ;D
Ja jestem w trakcie Ah! My Goddess, trzeba ponadrabiać trochę starszych tytułów. Seria przyjemna, szybko się ogląda. Tylko razi mnie troszkę kreska, no ale po przeczytaniu mangi zawsze dziwnie mi się patrzy na anime.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-04-2007, 18:42   

Ja Bleachem też jestem zachwycona... Głównie przypadła mi do gustu muzyka. Drugiego endingu mogę słuchać bez końca, ewentualnie na przemian z pierwszym openingiem.

Skończyłam FMA, zasadniczo już chyba w piątek ? Albo w sobotę... W każdym razie obfity komentarz jak zwykle zamieściłam pod recenzją. Bardzo schrzanione anime, bardzo...Teraz się biorę za mangę.


Juri prześliczny avatarek :)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-04-2007, 19:00   

Ja właśnie jestem na 3 odcinku OVki Oh my goddess i powiem że tu sie coś dzieje, jest według mnie nawet lepsze od seri tzn. oni nie stoją w miejscu !!
Ja na Bleacha się niedługo skusze jak tylko będe miał więcej czasu, albo skończe jakąś inną serie ;].

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-04-2007, 19:03   

A powiedzcie mi OMG naprawdę jest podobne do Onegaia ? Bo często spotykam się, że się te serie porównuje, ale recenzja mnie odrzuciła... A Onegai Teacher nie był aż taki zły, przynajmniej ona go tam nie biła...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 153 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group