FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-04-2007, 20:00   

sola 3- mysłąłęm ze odpadne z tego anime ale wampirzyca zdaje sie ciekawą postacią z niekonwencjonalną osobowość. Mysłałęm że bedzie standardowa haremówka. po co ogladałęm Kanon 2006.
Nagasaretu 3- głupie jak but, są lepsze głupoty na rynku anime typu Lucky Channel odcinam sie od tego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-04-2007, 20:31   

Hmmm... Oglądałem obydwie. Podobieństwo wzięło się chyba z Kawaii, które opublikowało kiedyś recenzje porównawczą Onegai z OMG. Generalnie wspólne cechy są takie, że obie serie to komedie romantyczne.

I w OMG ona też nie bije swojego faceta. Choć być może to pomogłoby ich związkowi.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-04-2007, 20:51   

Zegarmistrz napisał/a:
I w OMG ona też nie bije swojego faceta. Choć być może to pomogłoby ich związkowi.


Zaintrygowałeś mnie...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 21:54   

Ich związek jest jakiś taki...nijaki xD Więc może rzeczywiście lekka brutalność by coś poprawiła. Onegai Teacher nie oglądałam, więc nie mogę porównać. Ale OMG nie podchodzi pod ecchi jak tamto.
Dalej brnę z serią Shuffle!, o boshe... zastanawiam się czy nie rzucić tego w cholerę, a rzadko kiedy przerywam oglądanie jakichkolwiek serii. Schemat -> chłopak i kilka dziewczyn wokół niego biegających nie przeraził mnie na początku. Ale teraz to się zrobiło nudne i do tego próbują wprowadzić dramatyzm. Wielce nieudane, no ale niektórym się podoba^^''
Nawet jak to skończę to Shuffle Memories, odpada na pewno.

Enkidu napisał/a:
Ja właśnie jestem na 3 odcinku OVki Oh my goddess i powiem że tu sie coś dzieje, jest według mnie nawet lepsze od seri tzn. oni nie stoją w miejscu !!

I chyba nie mają aż tak bardzo spłaszczonych twarzy. Bo jak tak porównywałam sobie screeny z seri TV i OAVek OMG, to te drugie, choć starszej produkcji, prezentowało się lepiej. Będę musiała po nie sięgnąć.

Salva napisał/a:
Juri prześliczny avatarek :)

Dzięki:D

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 22:45   

Karin 1-20 - Lubię historie o wampirach, więc ta w sumie też mi się podoba, ale w sumie nic szczególnego.

Seto no Hanayome 1 - no wreszcie, myślałem, że nigdy się subów nie doczekam, wyjątkowo spodobał mi się ojciec naszej syrenki:p

Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS 1-2 - geez, mam nadzieję, że dobrze tytuł przepisałem. Po prawdzie to nie mam pojęcia dlaczego się za to wziąłem. Wydaje mi się, że jestem cokolwiek na to za stary zresztą, ale póki co zasysam 3 odcinek.

EDIT:

Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS 3 - coraz bardziej wydaje mi się, że to nie dla mnie:p Za cholerę nie mogę pojąć rozumem dlaczego helikopter od zewnątrz jest narysowany, a w środku zrobiony komputerowo. Jeśli ktoś ma rozsądne wyjaśnienie na tą sytuację to niech mnie oświeci:p Ogólnie w grafice przytrafiają się "kfiatki" od czasu do czasu. W sumie jest to raczej anime powstałe z pomieszania całej sterty czyichś pomysłów.
No i w sumie sporo cukru w tym wszystkim jest.


Spoiler: pokaż / ukryj
Aha no i w tym odcinku pojawia się dość wyraźny podtekst yuri -> Dwie babki śpią w jednym pokoju na puszyście wyglądającym łóżku, może w przypadku jakichś mało istotnych dla hmmm organizacji osób to byłoby do uznania, że pokoje są dwu osobowe czy coś, ale one są jednymi z najwyższych rangą tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-04-2007, 08:21   

Przyznaje że OVki wyglądają naprawde dobrze jak na produkcje z 93 roku, naprawde ładana animacja. A co do bicia Keichiego to za co miał by niby dostawać jak on nigdy nie robi nic złego, to włąśnie może męczyć ;P.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-04-2007, 12:43   

Enkidu napisał/a:
Ja właśnie jestem na 3 odcinku OVki Oh my goddess i powiem że tu sie coś dzieje, jest według mnie nawet lepsze od seri tzn. oni nie stoją w miejscu !!


Wiesz, OAV jest krótsze więc musieli narzucić tempo :)
Zegarmistrz napisał/a:

I w OMG ona też nie bije swojego faceta. Choć być może to pomogłoby ich związkowi.

Mogłoby być ciekawie

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-04-2007, 15:07   

Bokurano odcinek 2. O dziwo, wcale nie gorszy, a zakończenie po prostu wbiło mnie w ziemię - o zakład idę, że nikt by go nie dał rady przewidzieć. To może być najlepsza seria o mechach, jaką kiedykolwiek widziałem - może dlatego. Oby tylko tak dalej...
Powrót do góry
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 16:27   

Bokurano.. to o tym mechu, którego prowadzi kilka dzieciaków naraz? Jeśli dobrze kojarzę, to może być ciekawe, przeważnie czytałam dobre opinie o tym anime.

Jeśli Keichi nic złego nie robi, to zawsze można mu jakąś świnie podłożyć, tak jak to sprytnie w LH dziewczyny robiły ;) Na razie, po następnych odcinkach OMG, prezentuje się to dla mnie lepiej niż Love Hina, zobaczymy jak to będzie pod koniec.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-04-2007, 18:09   

Salva napisał/a:
Zaintrygowałeś mnie...


Generalnie problem polega na tym, że manga jest jedną z najdłużej wychodzących mang w Japonii. Ukazuje się już pewnie ze 20 lat i generalnie mało kogo już obchodzi, jak się skończy z autorem włącznie. Ciągnie się więc i ciągnie od zawsze, a bohater z bohaterką przeżywają gorący romans całując się średnio raz na 10 tomów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 18:28   

Hmmm manga bodajże wychodzi od 1988:p
Raz ściągnąłem 34tomy i odpadłem po bodajże 10ciu ( w ten sposób zmarnowałem czas na ściągnięcie 1.6GB, po prawdzie to jak zobaczyłem, że plik ma 1.6GB i jest to manga to moje pierwsze skojarzenie było "WTF?!" )

Hayate no Gotoku 4 - dalej radośnie głupie / śmieszne:D będzie to chyba jedna z najlepszych komedii jakie kiedykolwiek oglądałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-04-2007, 19:16   

Nodame 12- Mam dzisiaj szczęście, bo mnie głowa boli od zmęczenia. przynajmie troche sie odprężyłęm sie przed nauką
Serei moribito 3- krótko piękne sekwencje walk.
Kenichi 16- Od dawna nie widziałem dobrej serii stricto fight bez mocy od czasów Tiger Mask. Humor świetny, przy którym też odpoczełem

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 19:33   

Darker Than Black odc.1 - dobra muzyka, ciekawa fabuła - czekam na więcej ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-04-2007, 20:30   

Juri napisał/a:
Bokurano.. to o tym mechu, którego prowadzi kilka dzieciaków naraz? Jeśli dobrze kojarzę, to może być ciekawe, przeważnie czytałam dobre opinie o tym anime.

Dobre, naprawdę dobre. Bo z pomysłem i bez (jak na razie) jakiegoś idiotycznego bełkotu w stylu Evy. Co prawda mam jedno negatywne podejrzenie, ale w tym celu musze obejrzeć jeszcze jeden - dwa odcinki (bo obawiam się, co by twórcy nie wpadli na pomysł powtarzania zakończenia).
Aha, mechy wyglądają jak wyjete z Zone of the Enders - i dobrze. Czasy się zmieniają i transformers a'la Gundam nie wygląda już najlepiej.
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 20:33   

Karin 23-24 -
Spoiler: pokaż / ukryj
spodziewałem się, że zakończenie zniszczy całe w miarę dobre wrażenie z oglądania serii od około 20 odcinka. Na moje szczęście wszystko wyszło standardowo, ale jest ok ( nie spodziewałem się nic więcej ). W sumie do momentu aż cała rodzinka Karin się nie podniosła z "martwych" to naprawdę myślałem, że jest to jedne z najgorszych możliwych zakończeń. Jedyne na co liczyłem a nie zostało zrealizowane to sprawa życia razem Karin i Usuiego ( Karin jako wampir jest co najmniej długowieczna... ). Aha jest jeszcze sprawa ecchi w openingu. Na cholerę to jest? W tym anime nawet fanserwisu się za bardzo nie uświadczy.


Zasysam sola, się zobaczy czy mi się spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 154 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 153, 154, 155 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group