FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2007, 16:08   

Salva który to 2 end? Ja oglądam Bleacha od 99 odcinka i enda z tego odcinka i kilku kolejnych nie tylko mógłbym słuchać bez końca ale słucham bez końca :P Ta piosenka jest jak dla mnie Boska :)

Hayate no gotoku - bardzo fajne anime przy którym można naprawdę się odprężyć
kenichi - czy ktoś to ogląda przecież to naprawde fajne :p

Seto no Hanayome - ma ktoś do tego suby? Bo już byłem tak zdesperowany i oglądnołem bez :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2007, 17:42   

Seto no Hanayome jest robione przez gg Fansubs, póki co 1 odcinek, drugi pewnie wyjdzie do końca tego tygodnia.

sola 1-3 - zupełnie nie wiem co o tym powiedzieć, obejrzenie 3 odcinków nie dało mi nic poza prezentacją postaci i to taką bardzo powierzchowną.
Spoiler: pokaż / ukryj
Czy tylko mnie dziwi zachowanie głównego bohcia względem wampirki? Sorry, ale ta scena jak nasz ciekawy kolega z mieczem mu mówi o tym, że ona nie jest człowiekiem i reakcja bohatera wygląda jakby wyjęto ją z zakończenia jakiejś serii romantycznej... Do jasnej, przecież on ją znał od 2 dni i rozmawiał przez ok. 1h O.o Jak dla mnie to oni strasznie szybko zaznajomili bohaterów ze sobą ( może to i dobrze patrząc na to jak wolno rozwija się fabuła póki co ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-04-2007, 20:41   

Darker than Black ep. 3 zdecydowanie moje klimaty. Muzyka moze póki co jakos szczególnie sie nie wyróznia, ale nadaje dobry klimat. Początkowa scena humorystyczna z kotem bardzo udana :-)) Późniejszy rozwój akcji troche wolniejszy niz w poprzednich epach, ale nadal na plus. Seria wciąga! Nie mam juz wyjscia jak obejrzec do konca.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2007, 20:46   

Eclipse szaleje, wypuścili Claymore 04 chyba nawet przed RAWami.

Claymore 04 - hmmm tak jakby cokolwiek mniej na podstawie mangi ( idzie mi o pewną ilość drobnych pominięć czy zmian ), i tak jakby klimat nie do końca ten sam co w mandze. Uważam, że odcinek odrobinę gorszy od poprzednich dwóch. Do tego cokolwiek zaczyna irytować czarna sceneria walk i niewyraźny wygląd Yoma ( + brak prawdziwej wymiany ciosów, ale to się może zmieni już w następnym odcinku, więc nie jestem tego w stanie jako aktualną wadę anime uznać ). Tak czy inaczej wygląda na to, że twórcy zamierzają podążać za mangą w miarę możliwości.

Seirei no Moribito 03 - hmmm dalej nie jestem w stanie powiedzieć, czy mi pasuje to anime:p

Czekam na Heroic Age 04, mam nadzieję, że Sphere będzie dalej robiło suby ( bo jakoś subów Your-Mom nie mam ochoty oglądać ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-04-2007, 21:13   

Hayate 4 rozluzniać szczeki, sam raz na ładną pogodę.
edit
Ostatno mózg jest zaprzątnietny innymi sprawami iz zapomnieł tutaj opisać swoje wrażenia z Heroic age 4- O drazu rzekne wzystko fajne ale brakuje mi zasadniczej rzeczy moze dwóch. pierwsza brak charazmatycznej jednostki. Księżniczka może ma pasję, ale bardziej ona przydałaby sie w czasie odbudowy bądz pokoju, a nie w trakcie zmagań wojennych, kiedy potrzeba zrywu. Brakuje mi w tej serii emocjii typu zdenerwowanie, niepewność jutro itp.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-04-2007, 12:38   

Juri napisał/a:
No to jestem już po pierwszym odcinku Bokurano. Podoba mi się pomysł, to naprawdę może być coś, ciekawe jak im pójdzie z dalszą realizacją. Przeraziłam się trochę tą liczbą dzieciaków (15 O_o), ale dobrze ich przedstawiono, każdy ma odmienny charakter.
Niedługo biorę się za następny odcinek, i jeśli po 3-5 mnie nie zniechęci, to pewnie będę to śledzić do końca.
O, i opening jest dobry^^

Ja jestem świeżo po 1-2.
Świetne!
Opening i ending są bardzo udane, nastrojowe.
Po kresce BARDZO widać że to praca tego samego mangaki który wymyślił Narutaru, i pewne pomysły - jak 'smocze' tatuaże - są poniekąd z recyklingu.
Ale mam też swoje obawy... narutaru zostało przerwane w połowie, bo jak producenci zobaczyli jak OSTRO BRUTALNA I ZBOCZONA jest końcówka mangi, to nie odważyli się tego ruszyć. Angielskie wydanie mangi też od dawna stoi, i znając końcowe tomy, nie sądzę by kiedykolwiek się ukazały poza Japonią.
Oby tylko Bokurano nie skończyło podobnie.
Bo pierwsze zapowiedzi już widzę.

Blog/dyskusja: http://forum.tanuki.pl/tematy10/3000.htm

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 26-06-2007, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-04-2007, 14:44   

Powiem tak: po zakończeniu drugiego odcinka jestem pewien, że na zachodzie w TV to nie pójdzie.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-04-2007, 15:33   

Grisznak napisał/a:
Powiem tak: po zakończeniu drugiego odcinka jestem pewien, że na zachodzie w TV to nie pójdzie.

Pierwsze 2 odcinki to jeszcze dosyć łagodne wprowadzenie. Dopiero później zaczyna się robić kontrowersyjne. Póki co trzymam się mangi, bo tamtejszy sposób przedstawiania fabuły bardziej mi odpowiada, ale zamierzam zobaczyć jak zekranizują parę fragmentów. Najgorsze co mogłoby sie przytrafić Bokurano, to sytuacja, gdy anime dogania mangę i scenarzyści z GONZO tworzą własną alternatywną wizję.
-
Wracając do tematu:
Lucky star 03 - poziom zszedł poniżej 1 odcinka. Postacie i sytuacje mają pewien potencjał komediowy, ale mam wrażenie, że wyczucie czasu zupełnie zawodzi. Pozostaje mieć nadzieje, że KyoAni zaoszczędzony budżet wykorzysta w pełni np. w Clannad

Claymore 04 - z nastepnymi odcinkami fabuła powinna stać sie trochę bardziej interesująca, ale strasznie mnie męczy oglądanie odcinków, których akcja cały czas dzieje się w ciemnościach.

Kaze no Stigma 01-02 - charaktery postaci nie dość że są zbudowane z klisz, to jeszcze zachowują się zupełnie nieadekwatnie do sytuacji. Bohaterka widzi 2 członków klanu, którzy leżą
Spoiler: pokaż / ukryj
zamordowani
i zaczyna się zachowywać jak typowa tsundere, gdy ktoś np. zajrzy jej pod spódnicę. Nie zamierzam się tym dłużej torturować.

Seirei no Moribito 03 - Emocjonujący odcinek z przepiękną choreografią walk.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-04-2007, 17:52   

Grygus napisał/a:
Salva który to 2 end? Ja oglądam Bleacha od 99 odcinka i enda z tego odcinka i kilku kolejnych nie tylko mógłbym słuchać bez końca ale słucham bez końca :P Ta piosenka jest jak dla mnie Boska :)


Ja mam to pod nazwą "Thank you", ale nie wiem może to się inaczej nazywa.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2007, 18:23   

To manga Bokurano jeszcze nie jest zakończona? Niech oni jej nie doganiają, bo przeważnie własne wymysły scenarzystów są okropne i mogą zrazić do serii.

fm napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Powiem tak: po zakończeniu drugiego odcinka jestem pewien, że na zachodzie w TV to nie pójdzie.

Pierwsze 2 odcinki to jeszcze dosyć łagodne wprowadzenie. Dopiero później zaczyna się robić kontrowersyjne.

Ciekawie brzmi.. Jeśli to było łagodne, to ja nie wiem co oni potem mają z tymi dzieciakami zamiar robić xD
Ale zakończenie drugiego odc. to mnie mocno zaskoczyło. Dosłownie mnie w fotel wbiło, nie spodziewałam się, ale to był duży plus.

Czyżby mech był tylko tłem dla tej całej historii? Chyba będą się skupiać głównie na dzieciakach.

Claymore 1 - a ja myślałam, że to coś lepszego będzie. Dużo ludzi zachwalało to anime, ale ta główna bohaterka, działa mi na nerwy ><'' No ale mam jeszcze trzy następne do obejrzenia, więc moja opinia może się zmienić.
I zgadzam się z fm, ta ciemność męczy.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-04-2007, 18:59   

Salva napisał/a:

Ja mam to pod nazwą "Thank you", ale nie wiem może to się inaczej nazywa.


Salva masz to pod dobrą nazwą - "Thank You!!" HOME MADE KAZOKU, a co powiesz o trzecim endingu, "Houkiboshi" Younha (moim ulubionym zresztą)?

Przepraszam za offtop :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-04-2007, 19:08   

Podoba mi się, acz jednak trochę mniej. HOME MADE KAZOKU mnie oczarowali, jestem też zachwycona ich piosenką do Eureka 7.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-04-2007, 21:40   

Nodame 13- zawsze mi poprawia humor Gyapo.
Spoiler: pokaż / ukryj
Nowa orkiestra, oraz pijane towarzystwo po zdanych egzaminach, jak ja im zazdroszczę( fajna scena)
.

lovely complex 2- ogłaszem wszystkim że to jest najlpesza komedia Wiosny 2007. zafajnie podkładają ci aktorzy(dbam o jezyk polski:). miałem wrażenie że podczas swoich rozmów rapowali.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-04-2007, 08:20   

Cytat:
Czyżby mech był tylko tłem dla tej całej historii? Chyba będą się skupiać głównie na dzieciakach.

W Evie to się sprawdziło, więc kto wie. Pewne nawiązania są, np. opening, który jest mocno evowaty.
Powrót do góry
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 09:04   

a ja jestem przy 4 odcinku claymore i hmm hmm ...pomysl iście wiedźmakowaty, jak ktoś tu juz raczył napomknąć, fabuła póki co nie powala, aczkolwiek i tak zapowiada się w miare ciekawie, kreska niezła, póki co irytują mnie jedynie miejscowe przedramatyzowania i czestotliwość z jaką pojawiają się slowa "poł-człowiek, pól-yoma" (może nawet w ostatecznym rozrachunku ilość ta będzie porównywalna z ilością padających "errgo...prakszii" w wiadomym tytule). no ale fanom gatunku polecić można ; ]

no i no i zaczynam dziś w końcu darker than black, obejrzałam kilka migawek i czuję, że to będzie to ;].

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 155 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group