FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 11:37   

"Thank You!!" HOME MADE KAZOKU - fajne ale mnie nie oczarowali :/ czy to wina płci :P jeszcze z 10 razy przesłucham to może mi wpadnie w ucho :D
natomiast Younha mnie oczarowała spodobało mi się to "Houkiboshi" ale widze a raczej słysze że żaden z tych endów to nie ten o który mi chodziło :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 11:46   

Death Note... boskie.. dokładnie to co tygryski lubią najbardziej xD

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 19:33   

Madlax 1-6 - odpadłem, ja rozumiem, że anime może mieć wolno rozwijającą się fabułę, ale bez przesady. Po 6ciu odcinkach dalej nie miałem pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Do tego główne bohaterki jakieś takie dziwne / niemrawe mi się wydawały...

Zasysam Hellsing OVA 3, wygląda na to, że w końcu są suby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 20:05   

tez ogladalem pare dni temu hellsinga ova3
ale w.g. mnie cała seria OAV to porażka ... jakos ten humor w niej mnie nieziemsko WNERWIA ;/ ;/ ;/ nie pasuje poprostu do tej atmosfery .... seria TV IMO była duzooo lepsza ...

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 20:43   

Zacznijmy od tego, że Hellsing to nie jest seria, w której stawia się na humor:p Jakbym to miał opisać to jest to "mroczna sieczka":D
Ja osobiście lubiłem serię TV, ale OAV jest dużo lepsze moim zdaniem, lepiej oddaje klimat mangi.

MariMite OVA 3 + special - odcinek trzyma poziom poprzednich. Innymi słowy jeśli komuś się podoba reszta serii to się nie zawiedzie:p Moim zdaniem special był gorszy od poprzednich, jakoś mało śmieszny jak dla mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-04-2007, 21:31   

ByTheWay napisał/a:
Madlax 1-6 - odpadłem, ja rozumiem, że anime może mieć wolno rozwijającą się fabułę, ale bez przesady. Po 6ciu odcinkach dalej nie miałem pojęcia o co tak naprawdę chodzi. Do tego główne bohaterki jakieś takie dziwne / niemrawe mi się wydawały...

Widziałeś Noir?
A o niezrozumiałych seriach proszę nie mówić, jeśli się Touka Gettan nie widziało.
(nota bene, jest już czwarty ep, jeśli ktoś tutaj też to ogląda)
Powrót do góry
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2007, 22:05   

Touka Gettan? Kompletnie nie kojarzę, ale dobrze wiedzieć, że jest taka nowa seria. xD I skoro jest takie niezrozumiałe to możliwe, że rzucę na to okiem. Lubię takie pogmatwane i niejasne, ale z umiarem oczywiście.
Grisznak, i przez Ciebie mam kolejne anime do przejrzenia;P Ale najpierw i tak Moonlight Mile chcę zobaczyć.

Grisznak napisał/a:
W Evie to się sprawdziło, więc kto wie. Pewne nawiązania są, np. opening, który jest mocno evowaty.

Niom, tu się muszę zgodzić. Jak oglądałam opening to miałam lekkie wrażenie deja vu;] Lubiłam NGE, ale nie chcę widzieć powtórki z rozrywki, nawet jeśli miałoby przypominać to anime tylko po części.

Shuffle! - no dobra, wytrwałam do końca.. Początek był niezły, dosłownie jakieś 3-5 pierwszych odcinków. Potem nudy, okropne nudy i dramatyzm, który zadziałał odwrotnie i mnie rozśmieszył. I koniec, od jakiegoś 20 odcinka, oglądało się nieźle.


Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko ja miałam wielką nadzieję, że Asa-senpai umrze. Ale oczywiście musiało się zakończyć typowo - i żyli długo i szczęśliwie. Ale czego ja wymagam od komedii romantycznych...

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-04-2007, 13:04   

Touka Gettan - czwarty epizod - cokolwiek by się fabulranir nie działo, to anime ma już u mnie nioty 10/10 za wygląd i muzykę - a nowym anime się to praktycznie nie zdarza. Co się tyczy fabuły - wiem już mniej więcej, gdzie i kiedy, nie wiem dokładnie jak, i po co, a z dlaczego mam wątpliwości - czyli ogólnie niewiele się zmieniło.
Mogę dodać, że ten odcinek był nieco bardziej dynamiczny. Błagam, niech to ma 12, bo dla takich serii to liczba optymalna.
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2007, 20:15   

Lol, Grisz mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz:p
Hmm nie nie widziałem Noir.

Hellsing OVA 3 - hmmm albo mi się wydaje, albo kreska się trochę zmieniła w porównaniu z 1 i 2. Tak ogólnie to całkiem fajne + wreszcie fabuła, której nie było w serii TV.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-04-2007, 21:23   

Mushi-shi
Obejrzawszy to anime mogę spokojnie umrzeć. Nie wierze by cokolwiek, kiedykolwiek okazało się lepsze.
Jestem w stanie zachwycenia tym anime bo jest absolutnie doskonałe. Nie da się powiedzie złego słowa ani o muzyce, ani o grafice, ani o fabule [pierwszy raz widziałam coś co kończyło się ODPOWIEDNIO. Nie dobrze, nie źle tylko tak jak powinno się zakończyć. Pod koniec każdej historii widzowi pozostało tylko skinąć głową i uśmiechnąć sie z błogim zadowoleniem i to niezależnie od sytuacji. A z czymś TAKIM sie jeszcze nie spotkałam.]
W dodatku jeśli miałabym opowiadać jakimś dzieciom jakieś bajki to po pierwsze chciałabym żeby to były dzieci z tego anime [ładne, spokojne, inteligentne, mądre... WTF? Pierwsze dwa odcinki przesiedziałam o szeroko otwartych oczach chłonąc te nieprawdopodobne kłamstwa o narodzie dziecięcym] a po drugie żeby były to te bajki. Komu potrzebni bracia Grimm kiedy ma przypowieść o białym bambusie? Albo którąkolwiek inną. wszystkie były doskonałe. No i nieliche znaczenie ma fakt że chyba każdy chciałby być taki jak Ginko. Na pewno byłabym innym człowiekiem gdyby to jego podawali mi za wzór w dzieciństwie.
Podsumowując nic co aktualnie oglądam nie jest warte nawet wzmianki bo nie powstało nic co dorosłoby Mushi-shi do pięt.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2007, 22:52   

Łał jak ja tu dawno nie byłem. Co ja ostatnio oglądałaem??:

Nana - dopiero co zacząłem ale całkiem ciekawe, fajne są główne bohaterki.

D-gray men - właśnie nadrabiam.

Fantastic children - to na jutro, a tak wogóle warto to oglądać, proszę o opinie.

To chyba tyle i to co na bierząco to każdy wie co warto teraz oglądać, Claymore :).

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 09:14   

mój kochający masakrę, tempo i przekaz umysł (film 'Crank' polecam ludzie, bo to m-a-s-a-k-ra, wiem że nie anime ale kopie w jajka) teraz katowany jest... School Rumble :P heh no, są momenty w których padam ze śmiechu i nie wiem gdzie schody a gdzie poręcz.

a wieczorkiem to chyba ku pokrzepieniu serc zapuszczę znowu end of evangelion

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-04-2007, 09:19   

ByTheWay napisał/a:
Lol, Grisz mam nadzieję, że jakoś to przeżyjesz:p
Hmm nie nie widziałem Noir.

no właśnie. A Madlax to nic innego jak kopia Noir, a jak to z kopiami bywa, zazwyczaj są mniej udane niż oryginał. Z Madlax broni się jedynie OST (który też nawiązuje do Noir, tak przy okazji - w końcu nie przez przypadek).
Różnica jest tylko taka, że Madlax jest mniej fanserwisu yuri.
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 11:36   

Cytat:
Różnica jest tylko taka, że Madlax jest mniej fanserwisu yuri.


O to mnie zaciekawiłeś:D Chyba będę się tym musiał wcześniej zainteresować.

Utawarerumono 1-10 - ten tytuł jest strasznie trudny do napisania poprawnie:p Tak ogólnie to mi się podoba, jak ktoś lubi coś w rodzaju magia&miecz + całkiem zjadliwie przedstawiona wojna różnych rozmiarów to tutaj to znajdzie:p Znaczy się nie wiem jak dalej, ale póki co jest ok.
Spoiler: pokaż / ukryj
Jedynie wątek miłosny cokolwiek działa mi na nerwy, geez ta Eruruw w prawie każdej scenie gdzie jest blisko / myśli o głównym bohciu to się rumieni. Zastanawia mnie ile ona zamierza się w nim po cichu kochać, zaczyna mnie to irytować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 12:07   

"Naruto"

dokładniej to z nudów oglądam, seria taka sobie, czysty tasiemiec (podobnie jak DB) ulubiona postac? Neji ;p reszta jakoś mi nie podchodzi, w sumie ciekawe jak sie skończą przygody tego "Twardo głowego, nadenergicznego, głupkawego Ninja" xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 156 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group