FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 29-04-2007, 16:55   

Claymore 4- ech ten chłopczyk mnie dobija ze swoja zbytnią emocjonalność. Z drugiej strony nie jest tłem wobec głownej bohaterki. Mam wrażenie ze bedzie ciągle wpadał w jakieś problemy, a ona bedzie go ratować. Brakuje mi w tym anime popisowego ukazania fechtunku. walki wszystkie wyglądaja na siekaninę.
Seto 2 . Dawno nie widzaiłem tak żle złaczonych subsów z dżwiękiem. czysta tragedia. Na szczeście poszedłem za poradą i właczyłem jedno po drugim w odstępach 4 sekundowych, gdzie przyczyściłęm głos w ostatnim. Dzieki temu można było obejrzeć.
Spoiler: pokaż / ukryj
Chłopak ma poprostu pecha. Przyszły teść jest gangsta syrenka z mafia na czele. Czy mi wydaje sie czy głowny bohater ma jakieś inne yaoyowe popędy:). Dziwi mnie fakt że nikt nie dowiedział sie wcześniej, że dziewczyna jest syrenką clumsy clumsy.
. Opening mógłby być dużo lepszy, ma w sobie potencjał.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 19:10   

Utawarerumono 11-26 - serię wchłonąłem ekspresem:p Ogólnie podobała mi się, chociaż minusem są powtarzające się sceny walki w bitwach ( te same ciosy, jedynie zmiania scenerii i kolorystyki przeciwników ), po jakimś czasie zaczynało to irytować. Wydaje mi się, że za dużo czasu poświęcono bitwom, a za mało postaciom. Niby fajnie się ogląda, ale ostatecznie dochodzisz do wniosku, że:
a) niewiele wiesz o świecie tego anime
b) w sumie również za wiele nie wiadomo o psychice bohaterów
c) o wyjaśnieniu niektórych rzeczy to chyba można jedynie pomarzyć :/

Zakończenie jak dla mnie satysfakcjonujące, chociaż niby mogło być lepiej według mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2007, 20:17   

Do postu powyżej:
d) A spojna fabuła nie istnieje.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-04-2007, 20:35   

pestis napisał/a:
mam nadzieję, że przyszle nie zaskoczą mnie również jakąś smiertelnie chorą bohaterką, tudzież miłosnym pięciokątem. na szczeście nic na to nie wskazuje :)

2 sezon H&C jest trochę bardziej dramatyczny od pierwszego, ale nie traci klimatu i żadnych zgonów nie stwierdzono.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 20:38   

Heh no niby tak, ale szczerze w tym przypadku mnie to za bardzo nie drażniło.

Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS 4 - dalej nie wiem po co to oglądam, ale chyba niedługo sobie odpuszczę, bo o ile w przypadku wcześniejszych odcinkach można jeszcze było mieć nadzieję, że będzie to coś ciekawego, to w danej chwili wygląda to na 100% kopii wielu różnych pomysłów z raczej średnią grafiką:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-04-2007, 22:30   

ByTheWay aporpo Utawarerumono, jesteś chyba jedynym tutaj który uważa zakończenie za satysfakcjonujące... O, już wiem z kim mi się kojarzył Dilandau z Escaflowne, z tym takim co wyglądało jak ni facet ni baba, a było klasycznym psychopatą.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-04-2007, 23:16   

Cytat:
Wydaje mi się, że za dużo czasu poświęcono bitwom, a za mało postaciom.


I dobrze. Bitwy są tylko takie sobie, za to postaci tragiczne...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 23:21   

Angel's Egg... Tyle ukrytych symboli, na najdrobniejsze szczegóły trzeba było zwrócić uwagę. Ukryty sens był niemalże we wszystkim. I nie przeszkadzało to, że postacie mało co mówiły. Mamoru Oshi jest genialny *^^*
Próba ogarnięcia tego filmu, zrozumienia go choć po części, kazała mi dość silnie wytężyć mózg. Miałam chwilowe wrażenie, że te anime nie ma sensu, a jednak przy próbie zinterpretowania go dużo się wyjaśniało.
Jeśli ktoś miałby ochotę się zgłębiać, a nie robił tego jeszcze, polecam tekst pewnego pana -> http://rodman.most.org.pl/MaciejT.htm

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2007, 23:47   

Tengen Toppa Gurren Lagan - FLCL meets NGE. Bardzo dziwni bohaterowie, dużo wybuchów i śmiechu. Jak nie lubię mechów to całkiem przyjemna seria. Yoko rządzi.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-04-2007, 23:56   

Seirei no Moribito - 3. Brak mi słów. To jest za piękne, żeby było prawdziwe. Na dodatek jednak trzyma w napięciu i sprawia, że NAPRAWDĘ jestem ciekawa kolejnych odcinków! Niesamowite.

Romeo x Juliet - 3. Nadal takie naiwne i głupie... na dodatek praktycznie akcja stoi w miejscu. I ludziom się to podoba?!

Nodame Cantabile - 12. (czy będzie następna seria tegoż dzieła?! Albowiem dzisiaj na ANN wyczytałam, że ma to mieć 23 odcinki, a manga nadal jest wydawana...)
Od kiedy w sub'ach mam wypisane wszystkie "gyabo!" i "mukya!" to dużo bardziej rzuca się to w oczy... (i, co dziwne, śmieszy nadal)
Poza tym mimo że wielu osobom ta postać niekoniecznie się podoba, mi osobiście naprawdę jest żal tej ex-gyrlfrend Chiakiego (jak ona miała? Sakaki?..).

Darker than Black
- 3. Oh tak, to nadal trzyma poziom. Poza tym pewne elementy tego odcinka niebezpiecznie przypominały mi Cowboya Bebopa (nawet ten park rozrywki...)
Czemu 'niebezpiecznie'? Bo już wróżę głównemu bohaterowi podobne zakończenie jakie miał Spike.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2007, 00:39   

Salva napisał/a:
ByTheWay aporpo Utawarerumono, jesteś chyba jedynym tutaj który uważa zakończenie za satysfakcjonujące...


Hmm no jak dla mnie jest ok, jakoś "zamyka" fabułę i
Spoiler: pokaż / ukryj
nie jest szczególnie przedramatyzowane. Ok no trochę dramatyzmu jest, ale w granicach rozsądku. Miałem okazję spotkać skopane zakończenia i to się klasyfikuje mniej więcej jako przeciętne, innymi słowy normalne.

Tak czy inaczej anime oglądało mi się przyjemnie. Ma trochę wad, ale stanowczo zasługuje na obejrzenie.

Vandread 1-7 - stare, ale jare:p Niektóre komediowe akcje mnie rozbrajają, ogólnie fajne. Jak ktoś lubi komediowo-romantyczne sf + trochę akcji to raczej powinno się podobać:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 30-04-2007, 09:56   

Naruto movie 1 powiem że miło mnie zaskoczył, spodziewałem sie czegos dennego po tych filerach a tu nawet przyjemnie się oglądało.

Ah my goddess skończyłem ovy i film pełnometrażwoy, bardzo mi się podobały bardziej niż seria nawet, bo cos sie w miare działo.

Ai yori aoshi 02 Fajne dość zabawne w nieprzesadzony sposób, zobaczymy co dalej narazie mi się podoba ;].

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-04-2007, 10:11   

ByTheWay napisał/a:
Hmm no jak dla mnie jest ok, jakoś "zamyka" fabułę


Problem w tym, że tam nie ma fabuły!

Są 3 czy 4 łuki: Bohater staje na czele rebelii, Bohater staje przeciwko agresji wrogiego królestwa x2, Bohater staje w obronie uciskanej ludności obcego państwa, Łuk końcowy, cokolwiek z księżyca.

Nie wiążą się one ze sobą, nie eksplorują wątków postaci (mimo, że było co), nie rozwijają postaci, ich stanu posiadania, umiejętności. Nie odpowiadają na pytania o ich przeszłość ani motywacje, nie stawiają też przed nimi nowych pytań na ten temat. Przeciwnie: bohaterowie zachowują się tak, jakby byli obserwatorami, a nie głównymi uczestnikami.

Obserwujemy ciąg zdarzeń, które jednak nie wiążą się ze sobą w rzaden, logiczny sposób. Ot wojna, maskakra, przerywnik humorystyczny, wojna, masakra, przerywnik humorystyczny...

Jedyne, co oferuje nam to anime to seria bitew oraz dość estetyczna grafika. Jedno i drugie jednak z czasem staje się monotonne.

ByTheWay napisał/a:
Tak czy inaczej anime oglądało mi się przyjemnie. Ma trochę wad, ale stanowczo zasługuje na obejrzenie.


Prosze, uzasadnij, dlaczego to anime zasługuje na obejrzenie (w domyśle: przez każdego?).

Utawarerumono posiada w zasadzie 4 zalety:
- jest fantasy, a fani fantasy rzadko dostają coś dla siebie.
- jest łatwe w odbiorze
- jest technicznie dobre
- w zasadzie nie ma fabuły (a mogło mieć np. skopaną fabułe).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zetsubou Billy Płeć:Mężczyzna
Psychopata


Dołączył: 29 Kwi 2007
Skąd: Ciastkarnia
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2007, 10:50   

Ostatnio nie mam zbyt duzo czasu na ogladanie anime :( chociaz w wolnych chwilach staram sie ogladac ich jak najwiecej...a mianowicie wlasnie ogladam DeathNote po przeczytaniu mangi i obejrzeniu filmu postanowilem zrobic troche miejsca na kompie i sciagnac sobie to oto anime....oczywiscie znany wszystkim Bleach jak i rowniez Naruto i polecone przez znanego wam znajomego Azumanga Daioh Narazie tego tyle.

_________________
Your death is my victory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2007, 12:09   

Heh Zeg, ja nie mówię, że dla każdego, ale jak ktoś lubi te elementy, które występują w tym anime, to jak najbardziej warto obejrzeć, bo jak już mówiłem mimo wszystko ogląda się w miarę przyjemnie ( nie mówię, że jest to anime do zachwycania się:p ).

sola 4 - moja cierpliwość się kończy powoli, 4 odcinek i w sumie akcja stoi w miejscu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie mogę zrozumieć dlaczego aż taki nacisk jest kładziony na to co dzieje się w szpitalu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 157 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group