FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-04-2007, 12:22   

ByTheWay napisał/a:
Ma trochę wad, ale stanowczo zasługuje na obejrzenie.


Zasługuje na obejrzenie = powinno być obejrzane, stanowi wartość samo w sobie, jest na tyle uniwersalne, żeby każdy powinien je obejrzeć. Posiada na tyle duże zalety, żebym polecał je każdemu. Jest niedoceniane, szerzej nieznane lub z powodu błędnego, pierwszego wrażenia uznawane za złe, tymczasem po bliższym poznaniu spodoba się każdemu.

Tyle znaczy ta figura retoryczna.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2007, 12:22   

ByTheWay Też mam dość ale i tak mi się sola podoba mimo że akcja się tak ślimaczy. Ale powinni przynajmniej po 2 odcinki naraz wypuszczać.

A wie ktoś może kiedy jest wypuszczany Shounen Onmyouji bo tak już z 2 tygodnie czekam na 16 odcinek i doczekać się nie mogę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-04-2007, 20:27   

Sumomo 18-
Spoiler: pokaż / ukryj
nie chciałbym jeść takiej zupy. Oj biedak że spalił mu sie dom i musi zyć teraz ze wszystkimi martial arts pod jednym dachem.

-> przy oby dwóch dobrze sie bawiłem,
Kenichi 17-
Spoiler: pokaż / ukryj
Nareszcie wyjaśnili skąd oni biorą tą kasę całą( głupia a zarazem inteligetna seria, albo ja jestem głupszy od serii:)). Trochę odbiegłem od tematu, gdzie ja byłem, a chciałbym tak zarabiać. Idę ćwiczyć karatę na jabłku
.
Sola 4- miałem wrażenie że przy tym odcinku sie skisze, dawać mi tą nieumarłą, bo na wampirzycę nie wygląda. Wniosek jest taki iż undeath są ciekawsi niż ludzie

Serei Moribito 4-Fabuła ładnie trzyma sie całości, oraz
Spoiler: pokaż / ukryj
Egg and Stomach
, czyli hahaha.

Darker than black 4-seria trzyma równy poziom, bardzo obiecujace

jestem zmęczony, więc nabrazgoliłem troche ostatnich dwóch tytułach:). warto obejrzeć je.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2007, 21:02   

Darker than Black 2-3 - co prawda nie lubię oglądac anime z angielskimi subami (proces translacji w mojej głowie zachodzi nadzwyczaj powolnie), a na polskie się chyba nie doczekam (prędzej sama zrobię), ale mężnie skoncentrowałam swój umysł i przebrnęłam przez 2 kolejne odcinki (4ty w drodze). Ale do rzeczy - interesująco się robi, nawet bardzo. Kiedy słyszę myzykę, łezka kręci mi się w oku i przypominam sobie Cowboya Bebopa... eh. Kreska bardzo przyzwoita i ogólnie anime ma fajny klimat.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2007, 12:39   

Bokurano 3 - no no, z odcinka na odcinek coraz lepiej, a i zakończenie ciekawe. Niech no utrzyma poziom, a będziemy mieli najlepsze anime ostatnich lat.
Przy okazji, współczesny pogrzeb po japońsku, mała rzecz, a edukacyjna.
Powrót do góry
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 11:00   

W końcu skończyłam Utawarerumono... Ogólnie seria wywołała we mnie pozytywne uczucia (przyjemny opening, kreska, bohaterowie), ale jej zakończenie mnie zbulwersowało -_-" W ogóle mi się nie podobało...

Dawno niczego nie oglądałam i nie ściągałam... (w tym miejscu pragnę podziękować mojemu LO) I jak narazie nie mam zielonego pojęcia za co się wziąść... Może skończę w końcu Slayers Try ^^"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-05-2007, 11:01   

claymore 5= nie lubie retrospekcji przeszłości typu Tenjo Tenge w środku serii lub gdziekolwiek bez żadnego uzasadnienia, co umniejsza ze ogladało sie wspaniale, mimo wypróbowengo motywu w świecie fantasy.
Hayate 4 i 5= Zastanwiam sie po co im ochroniarze, jak dobrze sobie radzą , nie licząc jednego przypadku
Nagasarato 4= nie wiem po co to ogladam, bo chyba nic nie było innego w tamtej chwili
Murder princess 1 i 2= Ujdzie, Beka jest z manier królewskichch księżniczki dla gości.
Lucky Star 4= dobry odcinek, troszeczke ruszyło i bardziej skupili sie na komizmie sytuacyjnym. Czasem nie nadażam za tekstem
Herioc age 5= anime lekko zniża swoje loty. Age jest najbardziej znośną postacią, reszta bez charakterku. Naprawdę nie widze tu żadneh wojny, lecz sielankę przy pikniku
Seto 3= Very Agressive Chibit On The Beach

zostawiam sobie na kiedyś tam Lagan i Bokurano

Dla mnie zastanawiające jest że nie ma od od 3 dni subsów na rynku do Serei Moribito 4 odkąd obejrzałem je po angielsku. Nie spotkałem takim zdarzeniem[/b]

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 03-05-2007, 18:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 12:07   

Jestem w trakcie oglądania Zero no Tsukaima, seria genialna, już dawno się tak nie uśmiałem :D W dodatku jak można być, aż takim kretynem?

Spoiler: pokaż / ukryj
Pocałować królewnę w usta zamiast w rękę... Ten moment mnie powalił i kilka minut nie mogłem przestać się śmiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 17:05   

Slayers, odcinek 18 i 19

Spoiler: pokaż / ukryj
czy tylko mnie scena z laboratorium z chimerami przywiodła na myśl lochy Irenicusa z Baldur's Gate? ^^' Z kolei scena walki z klonami Rumuguna przypomniało starcie Irenicusa i Zakapturzonych Czarodziej (Even if we falls, our numbers are many). Jeśli jeszcze się okaże, że Lina, Gourry i Amelia są dziećmi Baala... :}~~


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 05-05-2007, 14:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 03-05-2007, 18:04   

No to co tam ostatnio było...
Lucky Star ep4 - hmm... tym razem twórcy pobawili się w parodię, mam nadzieję, ze to nie zwiastuje rychłego konca pomysłów. Szkoda by było.
Hayate no Gotoku ep5 - wciąż bawi. Kolejny odcinek przeładowany tym i owym_^_. Kontynuujmy, kontynuujmy...
Darker than Black ep4 - ciągle mnie intryguje, ale albo mi się wydaje, albo muzyka się troszkę pogorszyła.
Lovely Complex ep3 - amrruuu... me tak czekała na ten odcinek... i się nie zawiodła^^
Jeszcze czekam na Romeo x Juliet... ale trochę się boję==

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 20:40   

Jestem z powrotem po 3 dniowym wypadzie do Płocka:p

Seto no Hanayome 2&3 - lol po pierwszym odcinku nie spodziewałem się aż tak komediowej serii. 3 odcinek to mnie rozwalił zupełnie, szczególnie
Spoiler: pokaż / ukryj
akcja z ojcem naszej syrenki przyczepionym do okna pociągu, ta scena, w której bohater uderza w tą szybę i słychać jak jej ojciec odpada jest fenomenalna:D


Hayate no Gotoku 5 - hmmm odcinek jakoś nie wzbudził większych wybuchów śmiechu:p Nie znaczy to, że był gorszy od wcześniejszych, rozwaliła mnie za to zapowiedź następnego.

Edit:

Kaze no Stigma 1-3 - hmmm jeszcze trudno powiedzieć, ale możliwe, że będzie to coś niezłego. Jeśli interesują cię żywioły i raczej młodzi bohaterowie posługujący się nimi to dobrze trafiliście:p Możliwe, że będzie w tym nutka romansu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-05-2007, 20:46   

Ja dziś miałem pracowity dzień :D

Naruto OVki w sumie to średnie są, może dlatego że umieszczone są w nieciekawych momętach fabuły,

The cat returns takie miłe spokojne anime, najfajniejsza jest piosenka końcowa, taka nastrojowa strasznie mi w ucho wpadła,

Ai yori aoshi 5 taka że tak to ujme bardzo szydercza seria, nie jest niewiadomo jak przesadzona i dlatego jest poprostu fajna jak narazie podoba mi się,

Full metal alchemist 25 Seria coraz bardziej mnie wciąga naprawde fajne anime jak narazie.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 20:56   

Co do Ai Yori Aoshi to radzę uważać, jeśli nie lubisz bardzo spokojnych serii w raczej dość utopijnym świecie, to strasznie szybko to się robi nudne, a trzeba wziąć pod uwagę, że to to ma 24 odcinki. Elementy komediowe z czasem również stają się coraz rzadsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
B-Real Płeć:Mężczyzna
Me, Myself and I


Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Polska / Zamosc
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2007, 08:35   

Na chwile obecna ogladam to :

Filmy Anime : DBZ the Movie - Rebirth of the fusion

link usunięty

Najlepszy brecht z tej kinowki to jak Goku iVegeta nieudanie sie zcalili xD

edit=Avellana: Proponuję przeczytać 1. Konstytucję Forum Tanuki ze szczególnym uwzględnieniem punktu drugiego; 2. Zasady cytowania tekstów(!)

_________________
- Po Drugie Szacunek Lojalnosc po Piersze
- Uwazaj jak tanczysz bo zyciowy parkiet byla sliski...Badz bliski dla Bliskich...
- Pomoc jest zawsze gestem pieknym !!
- Blokowiska i Bloki betonowe uroki...
- Dniem i Noca...Przyjaciolom sluzyc Pomoca !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10745502
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2007, 10:43   

B-Real napisał/a:

Najlepszy brecht z tej kinowki to jak Goku iVegeta nieudanie sie zcalili xD


Nie żebym się czepiał, ale to chyba spoiler jest.

Vandread 10 - rofl fajny odcinek, nie ma to jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Xmas na statku kosmicznym:p
. Chociaż ciężko mi w tym wszystkim jakąś fabułę znaleźć. Póki co wygląda bardziej jak obraz życia załogi tego statku ( nie żeby aż tak bardzo mi to przeszkadzało:D).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 158 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group