FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2007, 16:17   

Oh! My Goddess 13-17 -> Nie jest złe, przyjemnie się ogląda, ale też nie zachwyca niczym szczególnym. Ma klimat, ale fabuły praktycznie żadnej, gdyby było inaczej to może bym to z większym smaczkiem oglądała... Parę historii z tymi samymi bohaterami, które jak na razie do niczego nie prowadzą, na dłuższą metę nudzi. Naszczęście można się przy tym nieźle pośmiać.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2007, 17:24   

Vandread 11-13 - hmmm można powiedzieć, że na koniec serii się ożywili pod względem fabuły:p

Le Chevalier d'Eon 1-5 - hmmm nie jestem fanem anime opartych na XVIII wiecznej Francji, ale to się przedstawia ciekawie. Jeśli lubisz tajemnice, zjawiska paranormalne + trochę akcji to jest to coś dla ciebie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Najbardziej rozwala mnie główny bohater z tymi jego "przemianami". Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie to śmieszy:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-05-2007, 17:29   

ByTheWay napisał/a:


Le Chevalier d'Eon 1-5 - hmmm nie jestem fanem anime opartych na XVIII wiecznej Francji, ale to się przedstawia ciekawie. Jeśli lubisz tajemnice, zjawiska paranormalne + trochę akcji to jest to coś dla ciebie.
Spoiler: pokaż / ukryj
Najbardziej rozwala mnie główny bohater z tymi jego "przemianami". Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie to śmieszy:p

Bo kojarzy się z Ranmą albo KKJ?
Powrót do góry
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2007, 18:25   

Wiesz, szczerze mówiąc dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Ciężko mi powiedzieć dlaczego mnie to bawi. Stawiałbym chyba na to, że jak dla mnie to wygląda tak,
Spoiler: pokaż / ukryj
jakby bohater miał rozdwojenie jaźni i do tego w wersji dwupłciowej xD


Btw. Grisz słyszałeś może o jakiejś niezłej serii shoujo-ai wśród nowości? Ja słyszałem tylko o czymś co się bodajże Hitohira nazywa, ale szczerze jakoś tak niezbyt mi się spodobał pierwszy odcinek. Nie licząc tego, że w sumie nie jestem pewien czy to faktycznie shoujo-ai jest (jednak pierwszy odcinek raczej mi na taki wyglądał).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 00:01   

D.Gray-man 28-29 - łojezu, jakie nudy. Powoli zaczynam się wkurzać.
Darker Than Black 3 - świetny początek, scena jak z horroru. Kolejny dobry odcinek, i wiemy już, że Hei
Spoiler: pokaż / ukryj
posiada zdolność kontrolowania elektryczności i że ceną, jaką płaci za swój kontrakt jest spożywanie dużej ilości jedzenia - żyć nie umierać :D

Gintama 1-5 - to jest boskie! To jest coś dla mnie. Głupkowaty humor + intertekstualność = ja lubię. Nie mówiąc już o tym, że tak jak Gintoki nie mogę żyć bez cotygodniowej dawki mang z Jumpa. Crofe, dzięki że tak gorąco reklamowałaś tę serię!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-05-2007, 00:32   

Bokura ga ita - jestem aktualnie na 3cim odcinku. Ogląda się bardzo przyjemnie - sposób rysowania, jakkolwiek nie najpiękniejszy, działa na mnie relaksująco. Tak samo jak głos głównej bohaterki. Co do fabuły, to zbyt wiele jeszcze się nie wydarzyło, ale zapowiada się ciekawie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-05-2007, 01:21   

ghostface napisał/a:
D.Gray-man 28-29 - łojezu, jakie nudy. Powoli zaczynam się wkurzać.

Popieram. Jeśli następny odcinek nie będzie interesujący (a raczej nie będzie), to pewnie rzucę tę serię. Zbyt wiele ciekawszych rzeczy do oglądania.

Romeo x Juliet 04 - Romeo nie dość, że wybitnie krótkowzroczny (Julia w peruce staje się dla niego kompletnie nierozpoznawalna - pewnie brak makijażu czyni cuda), to dodatkowo nie jest szczególnie wybredny w swoich podbojach miłosnych, skoro nawet
Spoiler: pokaż / ukryj
świeżo poznanego młodzieńca zwabia do opuszczonej szopy.
Końcówka w stylu komedii ecchi:
Spoiler: pokaż / ukryj
Julia podpala suszące się ubrania, a Romeo stara się ja ratować i oboje kończą niekompletnie odziani, w dwuznacznej sytuacji.
Pomyśleć, że wcześniejsze odcinki starałem się brać na poważnie.

edit:
D.Gray-man 30 - moje przewidywania z poprzedniego odcinka sprawdziły się w 100%, tymczasem Allen i Lenalee prowadzą śledztwo z gracją robota do omijania przeszkód. W następnym tygodniu: Miranda gubi drogę. Zapowiada się "ekscytująco".

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 09:15   

ghostface napisał/a:
D.Gray-man 28-29 (...)
Gintama 1-5 - to jest boskie! To jest coś dla mnie. Głupkowaty humor + intertekstualność = ja lubię. Nie mówiąc już o tym, że tak jak Gintoki nie mogę żyć bez cotygodniowej dawki mang z Jumpa. Crofe, dzięki że tak gorąco reklamowałaś tę serię!

Widzę, że jednak nie tylko ja dostrzegłem wspaniałość tego anime. Zobaczcie co na temat Gintamy pisała Avellana: link,stronę dalej jest moja odpowiedź. Zdaję się, że były to pierwsze posty dotyczące tej genialnej serii (na tym forum).

City Hunter - stare, ale jare. Seria opowiada o "sweeperze" (nie wiem jak to przetłumaczyć na polski, czyściciel/najemnik) Ryo Saebie obdarzonym niezwykłymi umiejętnościami strzeleckimi, który zlecenia (od ochrony po zabójstwo) przyjmuje tylko od pięknych kobiet. To osoba o niepodważalnej reputacji w świecie przestępczym, nawet yakuza ma wobec niego szacunek. Ma on jednak również drugie oblicze - to niepoprawny zbereźnik, który przy byle okazji stara sie zaliczyć kolejną panienkę.
Serię wyróżniają ciekawi i wiarygodni bohaterowie, a także klimat podziemnego Tokyo co sprawia, że seria nie nudzi się wcale. Na uwagę zasługuje również genialna gra aktorów podkładajacych głosy pod głównych bohaterów, szczególnie chodzi mi o Akirę KAMIYA, znanego jako Kogoro Mouri z Detektywa Conana. Tak świetnego operowania głosem mógłby mu pozazdrościć każdy dubbingujący artysta.
Aktualnie jestem w trakcie oglądania kontynuacji serii, niestety tutaj już zacząłem zauważać powielanie schematów z części pierwszej i tak fajnie już nie jest. Tym nie mniej dobrze się ogląda, dlatego polecam ją również.
City Hunter to pozycja obowiązkowa - wypada w końcu zobaczyć na kim wzorowali się twórcy takich serii jak Black Cat czy Get Backers.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mareczek65
Gość
PostWysłany: 05-05-2007, 10:10   

dzisiaj gunxswor-15-16itigun 15-16ss
Powrót do góry
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 12:12   

fm napisał/a:
D.Gray-man 30 - moje przewidywania z poprzedniego odcinka sprawdziły się w 100% ... W następnym tygodniu: Miranda gubi drogę. Zapowiada się "ekscytująco".

Dlaczego mnie to nie dziwi :/

Wszczebrzeszyn napisał/a:

Widzę, że jednak nie tylko ja dostrzegłem wspaniałość tego anime. Zobaczcie co na temat Gintamy pisała Avellana: link,stronę dalej jest moja odpowiedź.

Hm, Avellanie się nie spodobało, co tylko potwierdza, jak trudną sztuką jest rozśmieszanie ludzi. Co jednych bawi, na innych nie robi wrażenia.

Avellana pisze jeszcze:
Avellana napisał/a:
Nie zdziwię się, jeśli zdąża do Tragicznego Finału, uwzględniającego Przeszłość, o Której Bohater Pragnął Zapomnieć.

Eee... chyba tak nie będzie? Na razie nie widzę potencjału, ale może za mało widziałam, zarówno Gintamy, jak i innych serii tego typu. Mam nadzieję, że to anime do końca pozostanie tak radośnie głupie.

Wszczebrzeszyn napisał/a:
Fakt, początkowe odcinki są drętwe, wcale nieśmieszne prawie, ale szybko robi się lepiej.

Dobra, zaczynam czuć się głupio, bo mnie bawi od samego początku. Cóż. Skoro dalej ma być jeszcze śmieszniej, tym lepiej dla mnie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-05-2007, 12:39   

Ja przy Gintamie odpadłam po połowie pierwszego odcinka, może było zbyt "radośnie głupie"? nie wiem. Ale skoro tyle sie na ten temat rozpisujecie i skoro są w tym anime parodie innych serii (coś chyba o Death Note słyszałam) to się za to zabiorę na wakacjach jeszcze raz :)

Aktualnie dalej oglądam Code Geass, jestem po 16 epizodzie. Ta seria jest wspaniała, w ogóle nie straciła na niczym w trakcie trwania, cały czas utrzymuje poziom. Jeszcze nigdy nie widziałam jednak, aby opening tak często ulegał transformacjom, i żeby odcinki powtórzeniowe były tak szybko...trochę to irytujące.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nich mi ktoś, proszę powie w spoilerze jak brzmi prawdziwe imię C.C. I dlaczego tak to zszokowało Lulu (Leolucha). Ale tylko o to jedno proszę, nic więcej nie chcę wiedzieć ^^.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-05-2007, 13:07   

Ohohoho, ktoś się zainteresował Gintamą!
Nie ma sprawy ghostface, jestem szczęśliwa przeogromnie, że ludzie zaczynają to oglądać ;] Do tej serii trzeba mieć odpowiednie podejście. Ja ją traktuję jak jedną wielką parodię. I jest świetnie ;]

Szkoda tylko, że tak rzadko wychodzą sub'y.

Melmothia - dopiero bodajże 26 odcinek parodiuje Death Note.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 13:22   

Ja przypominam, że Gintamę "oceniałam" po dwóch odcinkach więc miarodajne w żaden sposób to nie jest. Odrzuciło mnie, bo było tam za dużo naćkane, za hałaśliwie, a do tego właśnie za podobne do Bebopa, GetBackers i paru innych znanych mi serii. Niebanalne znacznie miało też to, że akurat ten odcinek nijak nie chciał się dogadać z moimi ówczesnymi kodekami i ciął się jak wściekły, co raczej nie pomagało w odbiorze... Natomiast tragiczny finał przewidywałam przy założeniu, że jest to "klasyczne" 24-26 odcinków; tasiemców ta reguła nie obejmuje.

Natomiast ja gorzko żałuję mojej recenzenckiej doli bo po fajnym Ayakashi Ayashi zakopałam się w paskudnie przygnębiających starociach typu Hi no Tori, które pozwalają mi wyprodukować recenzje - bo niestety z tym na Tanuku nagle zrobiło się strasznie krucho.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nancor Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: Bielsko-Biała ;)
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2007, 13:32   

Zaczęłam oglądać 'X' ;] co prawda oglądałam go już ale po niemiecku i to pare lat temu. Niestety nic z niego nie zrozumiałam wtedy xD dlatego chce sobie odświerzyc wiadomości xD

_________________
'kiedyś kupie nóż i powyrzynam wszystkich wkoło'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-05-2007, 14:13   

Melmothia napisał/a:
Nich mi ktoś, proszę powie w spoilerze jak brzmi prawdziwe imię C.C.

And that's the question... nie wiemy, nie powiedziano nam. Na pewno jest to ZUO w najczystszej postaci.
Spoiler: pokaż / ukryj
Poza tym interesuje mnie JAKIE powiązania ma CC z mamusią Lulu. Ktoś jakiś pomysł?
A 24 i 25 dopiero latem, geez...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 159 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group