FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 18:42   

moglby ktos dac jakies lepsze anime ( cos powazniejszego... bo juz tymi komediami zygam.... ale anime mi malo na razie ogladam darker then black i claymore

lecze ciagle mi malo :> wiec co mi doradzicie :>
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 18:48   

Origin - Spirit of the Past - ładna historia, przyjemna dla oka kreska, niesamowita muzyka (to chyba największy plus), ale ogólnie anime nie poruszyło mojego serducha, bo tak jakby gdzieś już widziałam podobne motywy.

Fullmetal Alchemist The Movie - Conqueror of Shamballa - seria telewizyjna zakończyła się ni w trąbkę ni w pompkę, ale na szczęście OAV pozamykało najważniejsze wątki. Klimat i tempo zostały zachowane, muzyka wtopiła się w wydarzenia, kreska bardzo przyzwoita, jedyne co mnie zdołowało, to zakończenie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Niby szczęśliwe, bo bracia w końcu się odnaleźli i pozostali razem, tylko szkoda, że w nie swoim świecie. Żal mi Winry ( ;_; ).


=edit by Dakki=
racja Keii, już zmieniłam, nie chciało mi się pisac całego tytułu i wyszło z tego... co wyszło
-_-

_________________


Ostatnio zmieniony przez So_Dakki dnia 07-05-2007, 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-05-2007, 19:04   

@So_Dakki:
To o czym piszesz, to nie OAV, tylko kinówka z FMA. OAVki są dwie i trwają po bodaj kilka minut - jedna to SDkowa impreza prawie wszystkich postaci (oglądać po filmie ;), druga natomiast to pierwszy dzień pracy jakiegoś dziwnego alchemika.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 19:14   

szukam anime... troche bardziej powaznego. Bo wszedzie tylko komedie, komedie, komedie komedie.... normalnie X_X
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 19:36   

No cóż, a mnie chyba odbija lekko na starość, bo zacząłem oglądać Naruto :P. Muszę przyznać że całkiem sympatyczny, dragonballowaty tasiemiec - dobry na odtrucie się z haremówek (przynajmniej w moim przypadku).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 19:37   

Hanus, odsyłam tu ~_^ http://forum.tanuki.pl/tematy10/2153.htm

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 19:57   

Bakusie 23-24. Akcja ruszyła z kopyta i zaczęła być znacznie szybsza, i mniej melancholijna( dopiero teraz). Mimo tego jestem nie zadowolony, bo mam wrażenie że scenarzyści nie do końca sie postarali oto żeby stworzyć legendę, ponieważ ma zadatki ta seria.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 21:02   

NGE chyba dzisiaj troszke przesadziłem(1 dzień i 20 odcinków), wiedziałem że to ciężkie anime, ale nie wiedziałem że aż tak zakręci mi mózgownicą!!!:P heh najlepsze jest to że jednak chce to zobaczyc dzisiaj do końca, ale sie chyba powstrzymam bo chodzenie do roboty po takim praniu mózgu nie jest wskazane, ale i tak anime sukoi!!!!:D

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 07-05-2007, 21:04   

Voyager - mała rada: przed obejrzeniem dwóch ostatnich odcinków serii TV, koniecznie obejrzyj obie części End Of Evangelion.
W przeciwnym razie...

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 22:03   

Hmm w sumie dlaczego? Ja obejrzałem najpierw serię TV full i nie widzę w tym problemu. Na pewno nie warto się na siłę zmuszać do obejrzenia wszystkich odcinków serii TV na raz. Wtedy na pewno nie będziesz w stanie obejrzeć End of Eva zaraz po serii TV ( w sumie dopiero film kończy fabułę, wiem, że to nie jest najważniejszy element tego anime, ale jednak:p ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-05-2007, 22:47   

Zarówno End, jak i 2 ostatnie odcinki serii są różnymi wersjami jej zakończenia. 25 i 26 miały wyglądać jak End, jednak autorom nie starczyło pieniędzy i dlatego dostaliśmy spojrzenie na to, co dzieje się w głowach bohaterów.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 22:59   

Nom, ale to dalej dla mnie nie powód żeby oglądać film przed ostatnimi odcinkami TV:p

Inukami! ??-12 - zapomniałem które odcinki były w ostatnim poście:p Ta seria podoba mi się coraz bardziej z każdym kolejnym odcinkiem. Pierwszy raz widzę tak fenomenalne połączenie sterty podtekstów, komedii i romansu. Dodajmy do tego jeszcze nadprzyrodzone istoty i mamy coś naprawdę unikatowego:D Fabuły w tym nie uświadczysz, sensu również, ale będziesz się świetnie bawił. Jedyną prawdziwą wadą jest grafika co zresztą zauważyłem już wcześniej. Naprawdę polecam, chyba, że naprawdę bardzo nie lubisz podtekstów i pewnej ilości fanserwisu.

UPDATE:

Inukami! 13-20 - Lol ja nie mogę, to jest fenomenalne, znaczy się teraz cokolwiek mniej, bo zaczęły się fillery ( w sumie nie rozumiem czemu na koniec serii przerywać fabułę i wstawiać fillery O.o ), ale nie są takie straszne:p
Spoiler: pokaż / ukryj
np. 20 odcinek daje nam cokolwiek info o bohaterach + mamy śmieszny story o złodzieju bielizny:p

Szczerze zastanawiam się, czy nie napiszę recenzji dla tego anime:D Pierwszy raz mam faktycznie ochotę to zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-05-2007, 08:34   

Majokko Tsukune Chan - jak każda seria z "chan" w tytule, ta także jest głupawą komedyjką w sdkowych klimatach. Tym razem dostajemy bajkę o małej czarownicy. Nie w moich klimatach, ale chwilami nawet śmieszne.
Aha, pierwszy raz chyba w anime słyszałem opening w stylu country.
Don't Tell This Maria Sama - czyli parodia Marimite, krótkie, wesołe półtoraminutowe filmiki w klimacie "making the movie". Fajna rzecz.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-05-2007, 14:48   

Lucky Star 05 - zmiana reżysera sprawiła, że odzyskałem wiarę w tą serię i wreszcie miałem sporo okazji do śmiechu. Ciekawy jestem reakcji osób, którym Lucky Star wcześniej wydawało się zabawne.

Romeo x Juliet 05 - tak jak poprzedni odcinek parodiował komedię ecchi, tym razem dostaliśmy film policyjny ze sceną w stylu: dobry glina - zły glina (i niewielką domieszką matrixowych akrobacji).

Bleach 125 - cóż za niesamowity zbieg okoliczności, że powodzenie planów Aizena wymaga
Spoiler: pokaż / ukryj
zniszczenia akurat rodzinnego miasta Ichigo
. Zwrot akcji godny Sailor Moon.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-05-2007, 14:38   

Kanon 1-17- seria naprawdę dobra, chociaż ze studia Kioto Animation, które wypuściło anime bardziej przypadło mi do gustu Air.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 161 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group