FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-05-2007, 20:48   

ByTheWay napisał/a:
Nie zmienia to faktu, że po prostu sceny walk nie powinny składać się ze stop klatek i ogólnie redukcja do minimum to nie jest dobry pomysł w serii, która opiera się w dużym stopniu na mandze

W Samurai Champloo jest sporo tego typu sekwencji. np przedostatnia walka Jina( dałem jeden przykład bo nie wiem czy oglądałeś. w tej serii wygladało że oni bardziej tańczą niż walczą.
w Serei moribito jest też jedna ładna scena

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2007, 21:56   

ByTheWay napisał/a:
sceny walk są po prostu załamujące
Mam dalej nadzieje, że oszczędzali rysowników, żeby właśnie te najważniejsze sceny wyszły dobrze. Nie jest znowu tak strasznie. Widziałem dużo serii bardziej spapranych pod tym względem. Zresztą poza Air Master nie widziałem jeszcze serii anime gdzie pojedynki byłyby naprawdę dobrze zrealizowane (i to nie w 1-2 odcinkach tylko przez większość serii).

LOOL. Właśnie doczytałem, że ten sam autor rysuje Angel Densetsu. Poczynił straszne postępy od swojej pierwszej serii (w rysunku), ale od początku mi tą mangą zalatywał wygląd bohaterów i bohaterek.

Gurenn Lagann 5 - Całkiem fajny, ale trochę mało śmieszny. Szóstkę odpuszczam bo składa się z reminescencji poprzednich odcinków :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-05-2007, 22:05   

Jak dla mnie w Darker than BLACK ep 5 było za mało Li-kuna... A jak zobaczyłam w poprzedim preview, jak jest w masce w deszczu, to spodziewałam sie wiecej walki, troszke mnie zawiodło, ale i tak ten odcinek był wspaniały :-)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2007, 23:09   

Dembol napisał/a:
LOOL. Właśnie doczytałem, że ten sam autor rysuje Angel Densetsu.

o.O Claymore ten sam co od Angel Densetsu? OMG.
To może ja jednak zabiorę się za mnagę...mimo, że anime, choć było ładne to jednak nie przypadło mi za bardzo do gustu...
Dembol napisał/a:
Poczynił straszne postępy od swojej pierwszej serii (w rysunku),

"STRASZNE". Toż to jego kreska z AD była...ostro-łysa...nie wiem jak to nazwać. Ale muszę przyznać, że AD bardzo mi się podoba, a taka kreska imho dodawała temu tylko uroku (choć po pewnym czasie przerwalam czytanie, ale mam w planach powrócić do tego).
Obejrzałam Lovely Complex ep. 5. Lubę tą scenę, gdy
Spoiler: pokaż / ukryj
Koizumi bierze na ręce Otaniego, to jest słodkie.
Denerwuje mnie za to głos Saiko, w mandze była o wiele sympatyczniejszą postacią
Spoiler: pokaż / ukryj
(specjanie używam formy "ona").

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.



Ostatnio zmieniony przez Melmothia dnia 11-05-2007, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-05-2007, 23:09   

Tytułem skojarzenia z avatarem Dembola:
Hokuto no Ken - Yuria Densetsu - ładnie wykonana kinówka, ale hermetyczna. Mnie ratowała znajomość filmu z 1983r. (koszmarnego zresztą). Yuria densetsu uzupełnia go o parę nowych wątków, ale w rzeczywistości nie wnosi zbyt wiele.

Raoh Den Junai no Sho - to z kolei prawie nadaje się już do oglądania bez wcześniejszego kontaktu z Fist of the north star (jeśli przełknie się koncepcję pozbawionych mimiki gór mięśni w roli bohaterów). Pomijając projekty postaci i nie zawsze płynną animację, grafika stoi na wysokim poziomie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-05-2007, 23:15   

Le Chevalier d'Eon 15-19 - co mogę powiedzieć, to samo co o wcześniejszych odcinkach, ciekawą wizję miał autor:p

Co do walk w Claymore. Powiem tyle, jakby zrobili je tak jak wyglądają starcia w Fate/Stay-Night to ja bym skakał z radości. Tutaj mnie najbardziej dobija ciemne otoczenie w czasie walk. Żałosne jest również unikanie w ten sposób wyraźnych rysunków Yoma. Mam nadzieję, że nie zrobią tego samego w przypadku Awakened Beings ( co do Yoma jeszcze -> sceny w których widać co nieco dobijają jeszcze bardziej:p Czemu oni mają takie problemy z tym? ). W danej chwili to ja się boję, że w ten sposób to oni zepsują nawet najlepsze starcia z mangi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2007, 12:28   

Bokurano 4 odcinek. Totem miał rację, choć co by nie mówić, idea tegoż anime, mimo że genialna w założeniu, była do przewidzenia. Jednak, abstrachując od tego, udało sie twórcom zafundować w tym odcinku niespodziankę (i to nie w głównym wątku). Wątpliwości co do zasad gry się wyjaśniły, a mimo tego wciąż chce się wiedzieć więcej. Jak to się dzieje, że zprostym w sumie pomysłem można stworzyć aż tak dobry tytuł? Nawet jeśli pewne nawiązania do Evy są czytelne (sama idea, w której boahterami aniem o mechach są ludzie a nie mechy) to i tak bije toto przeładowanego bełkotem Evangeliona na łeb, na szyję.
Aha, zwykle openingi przewijam po jednym, dwóch przsłuchaniach. A tu słucham, bo i piosenka ładna, klip do rzeczy i tekst pasujący.
Obok Les Miserables anime roku, jak do tej pory (Z Touka Gettan poczekam aż wyjasni się o co w tym chodzi).

Strzeliła mnie zaś ochota na objerzenie (tak, śmiejcie się)...Saint Seiya Hades...jak znajdę gdzieś i opbejrzę, to postaram się opisać, bo zauważyłem, ża Tanuku tego nie mamy.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-05-2007, 12:41   

Grisznak napisał/a:
Saint Seiya Hades...jak znajdę gdzieś i opbejrzę

khykhykhymamtokhykhy

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-05-2007, 12:47   

Grisznak napisał/a:
Wątpliwości co do zasad gry się wyjaśniły, a mimo tego wciąż chce się wiedzieć więcej.
Właśnie to jest najlepsze... tak w serii, jak w mandze. Zanim coś zostanie powiedziane wprost, zaczynasz się domyślać. W sensie "zaraz, a może... nieee, to byłoby paskudne" A potem może się okazać, że jest jeszcze gorzej. Tak co do kwestii osi fabuły, jak historii konkretnych postaci.
A poczekaj, aż się wyjaśni z kim walczą...
Poza tym, autor nie paja się walkami - w niektórych przypadkach, starcie całkowicie pominięto, to co zdarzyło się przed lub na samym początku wystarczało.
Zdecydowanie, bardzo przemyślana fabuła z ciekawymi problemami do rozważenia.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2007, 12:56   

GoNik napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Saint Seiya Hades...jak znajdę gdzieś i opbejrzę

khykhykhymamtokhykhy

Goniu, młodaś, ale z szacunkiem dla klasyki, proszę. Poza tym znowu będzie okazja ponabijać siż tych cudownych plastykowych zbroi. Dziś już takich serii się nie robi.
Inna bajka, że o ile Posejdona kiedyś widziałem, tak Hades mnie ominął. Wiem, że znowu będzie Atena i tak dalej, ale z tego co słyszałem, najbardziej chyba irytująca postać, czyli Seiya ginie na samym początku (pytanie, na jak długo?).

Cytat:
A poczekaj, aż się wyjaśni z kim walczą...

"China, I bet. Things like this are always coming from those people" (nota bene, jeden z lepszych cytatów z czwartego ep'a).
Cytat:
Poza tym, autor nie paja się walkami

I pięknie. W każdej serii o mechach to się w pewnym momencie zaczyna robić nudne.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-05-2007, 14:13   

Grisznak napisał/a:
Goniu, młodaś, ale z szacunkiem dla klasyki, proszę.

Grisz. Punkt drugi Konstytucji Forum, żaden brak szacunku. Saint Seiya jest świetnym źródłem taniej rozrywki - nie tylko plastykowe zbroje, o których wspomniałeś, ale te namiętne przemowy, dramaty osobiste, popisy gimnastyczne, które przyprawiłyby o ból głowy niejednego mistrza świata... Ja też oglądałam to namiętnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magenta Płeć:Kobieta
atnegam


Dołączyła: 12 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2007, 16:48   

obecnie oglądam night head genesis- takie sobie, raczej dla małolatów

widze fanów Tańca Wampirów tutaj! : D jak miło

tak w ogóle to mój pierwszy post na forum- dzień dobry : )

_________________
everything is clear now, life is just a dream, you know?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-05-2007, 17:58   

Kanon 17-24- już koniec serii. Skończyło się szczęśliwie(tak, happy end, nareszcie^^), ostatnie odcinki były po prostu świetne, do tego zapowiedź nowego anime od twórców, które też bym chciała w przyszłości obejrzeć

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2007, 18:55   

Claymore 6 - widzę, że sporo osób narzeka na walkę. Ogólnie rzecz biorąc nie jest bosko zrobiona, lecz mi się podoba ponieważ jest szybka a co do:

Spoiler: pokaż / ukryj
Teressy kiedy rozwala tego kolesia bez ręki, tam nie było powiedziane, że to jeden cios

Inną kwestią jest muzyka, chyba dzięki niej ta seria niebiera mocy, bo nic mi się tak w Claymore nie podoba jak muzyka.
Touka gettan 5 - z każdym odcinkiem robi się ciekawiej.
Samurai champloo 1-17 - jedna z najlepszych serii jakie w życiu widziałem, hehe nawet mam podobne włosy do Mugena. :P

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-05-2007, 19:08   

Azariel napisał/a:
Samurai champloo 1-17 - jedna z najlepszych serii jakie w życiu widziałem, hehe nawet mam podobne włosy do Mugena. :P

Uwaga seria bardzo wkrecająca. Nawet człowiek nie zauważy że siedział na niej 8 godzin pod rząd kiedyś. Przez So Dakki jestem na 2 odcinku i mam ochotę na wiecej.
Seto 5- coraz lepiej mi sie ogląda, coraz bardfziej świrniete

Azariel napisał/a:
Claymore 6 - widzę, że sporo osób narzeka na walkę. Ogólnie rzecz biorąc nie jest bosko zrobiona, lecz mi się podoba ponieważ jest szybka a co do:


Spoiler: pokaż / ukryj

Teressy kiedy rozwala tego kolesia bez ręki, tam nie było powiedziane, że to jeden cios


Spoiler: pokaż / ukryj
Może szybka, nie widać ruchów innych próćz jednego skoku do przodu. Gdyby walczyła mieczem mniejszego za o kalibru i dwoma broniami. To udałoby sie wytłumaczyć. moim zdaniem lepiej gdyby zrobili tego typu sceny z perspektywy poszkodowanych

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 163 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group