FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2007, 19:58   

Obejrzałam Hungry Heart Wild Striker ep. 1. Anime o piłce nożnej. Co prawda lubie anime sportowe, ale tu spartaczyli robotę. Myślałam, że są jakieś granice obrzydliwości kreski i animacji. Widocznie się myliłam. Nie ruszać.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2007, 00:43   

Slayers TV było mi jednak za mało, zabrałem się za Slayers Next ^^' Zelgadis i Xellos rządzą XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-05-2007, 14:42   

pestis napisał/a:
chyba ze sie myle i wyciagam pochopne wnioski. myle sie ? ; ]
Raczej nie. Ja odpadłem dość szybko. Znudziło mnie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-05-2007, 15:10   

Sain Seiya Hades - nawet nawet...może dlatego, że miałem sporą przerwę między poprzednim kontaktem z rycerzami (ładnych kilka lat) da się to nawet oglądać. Shun zachowuje się jeszcze bardziej gejowato niż wcześniej, Seiya jest inteligentny inaczej (jak zwykle), a całość osadza się wokół Hadesa, który wskrzesił wykończonych złotych rycerzy i (jak mi się wydaje) chce (niespodzianka) porwać Atenę.
Powrót do góry
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2007, 16:56   

Dominion i New Dominion Tank Police. Moim zdaniem najlepsze adaptacje mang Masamune Shirow. Druga seria może fabularnie ciut słabsza od pierwszej ale za to ładniejsza graficznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2007, 19:22   

Murder Princess 1 - lol schizowa fabuła, ale szczerze mi się podoba pierwszy odcinek:D Jeszcze ta muzyka mi się podoba:p

Heroic Age 4-6 - moja nadzieja, że jeszcze ktoś zrobi fansuby oprócz Your-Mom umarła śmiercią naturalną. Ogólnie plusem jest wprowadzenie silniejszych przeciwników, przynajmniej nie wygląda to już tak jak wcześniej, że gość kosi wszystko na swojej drodze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2007, 22:22   

A co do Eureki 7 fabuła się potem rozkręca.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pixa Płeć:Mężczyzna
Bu de bu ai


Dołączył: 12 Maj 2007
Skąd: z Popiouf
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2007, 19:39   

genshiken - jestem na 8 epsie =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-05-2007, 19:41   

Scrapped Princess - siadam do 3 epka. Narazie bardzo mi się podoba :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2007, 21:07   

Kashimashi: Girl meets Girl - Bardzo ciekawe anime - moge je polecić wszystkim wielbicielom/ka romansów :]

Ergo Proxy - 1>>17 odc - uchh cała nocka poszła na to :] musze przyznać ze świetnie zrobione i wciagające anime w klimatach SF - ciekaw jestem jak sie skończy :]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2007, 21:45   

Emma II ep.2: Grafika absolutnie śliczna, muzyka też, całość ewidentnie urocza. Mnóstwo pozmieniali z mangi, niestety wycięli moje ulubione scenki z Hansem, zamiast tego dodali dużo Eleanor (niekoniecznie tak, jakbym tego sobie życzyła... wolę jej mangową wersję) i prawdziwy fanserwis! W Emmie! Toż to się w głowie nie mieści!

Oprócz tego: Nodame Cantabile ep.13-14. Podpity Chiaki jest przesłodki. Oprócz tego, najlepsze momenty tych odcinków:

Spoiler: pokaż / ukryj
1) Shinichi naprawdę chciał się wykazać w salonie gier i na karaoke. Nie dali mu, żyły jedne.
2) Przynajmniej mógł sobie potańczyć walca z Nodame...
3) ...i spędzić z nią noc... i dzień... na piciu w kotatsu. Oh, well. Tylko dlaczego trochę się przestraszył po przebudzeniu?...
4) ...czemu się nie trzeba dziwić, jak ta się znowu zrobiła na "Marylin Monroe"
5) Z drugiej strony, rodzinka Chiakiego była naprawdę chamska w stosunku do niej w niektórych momentach
6) Wszystko wszystkim zostało wybaczone, bo nic nie zastąpi widoku miny Chiakiego, gdy ten zobaczył Nodame w koszuli nocnej... (Czy dostrzegliście mikrorumieńce pod tą ciemną chmurą nad jego głową? ^___~)


Aha, widzę, że wcześniej zapomniałam o tym wspomnieć. Rose of Versailles jest genialna. Rzadko mi się to zdarza, ale przy odcinku 39 miałam łzy w oczach. Czy manga jest dostępna w jakimś zrozumiałym języku? Oprócz niemieckiego (cena za tomik, szczerze mówiąc, ksztynkę mnie odstrasza).

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2007, 23:03   

taa scrapped princess rox :> jedno z najlepszych anime jakie ogladalem:>

aha teraz jestem 12 odcinek jigoku shojou :) no i sciagam cos tam ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-05-2007, 14:30   

Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto 25-26(end) - Jestem dosyć zawiedziony zakończeniem. Miałem nadzieję, że cała ta gimnastyka z Lord's Head i kolejnymi sztukami Soutetsu ułoży się w sensowny plan, ale zamiast tego dostałem pogadankę na temat przeznaczenia, sięgającego 500 lat wstecz. Jednak poza końcowymi kilkoma odcinkami, gdzie fabuła rozłazi się na wszystkie strony, to i tak jedna z lepszych samurajskich serii.

Touka Gettan 06 - bohaterka powinna wziąć parę lekcji u aktualnie rządzących bliźniaków.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!


Ostatnio zmieniony przez fm dnia 15-05-2007, 17:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-05-2007, 15:13   

Cytat:
Czy manga jest dostępna w jakimś zrozumiałym języku? Oprócz niemieckiego (cena za tomik, szczerze mówiąc, ksztynkę mnie odstrasza).

Weź poprawkę, że wydanie niemckie ma rozmiary większe od naszej Hiroshimy - to dość duże cełgy i elegancko wydane - ja kupuję po niemiecku i nie narzekam. Tym bardziej że wersja mangowa liczy tylko sześć tomów - siódmy jest niekanoniczny.
Wydano jeszcze po włosku, chińsku, francusku i chyba po hiszpańsku. Jest też fanowskie tłumaczenie angielskie, ale stoi na pierwszym tomie.

Touka Gettan - odcinek szósty, o zgrozo, komediowy! Tym razem głównymi postaciami są te trzy dziwaczne siostrzyczki zmieniające się w motyle.

Saint Seiya Hades - albo mi się wydaje, albo jednak rzeczywiście mamy progress w stosunku do serii TV. Grafika jest lepsza, animacja komputerowe prezentują się udanie. Nie zmienili sie tylko bohaterowie.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2007, 18:57   

Dobra zaszaleje i troche opisze to i owo. Ostatnio mam malutko czasu aby cokolwiek zrelacjonować, a notatniku mam bałagan i nie wiem, gdzie jestem

Darker Than Black 6- Mało akcji w tym odcinku, ale nie ujmuje temu że jest poprostu super. przy okazji poznajemu kilka ciekawych rzeczy.
Sola 6- obiecałem że nie wezme żadnego gryza z tego anime, ale nie miałem nic pod ręką. Musze zdziwić co sie wydarzyło plus malutkie zaskoczenie. Tak naprawdę. Mysłąłęm że bedzie kolejna haremówka bez wyrazu i nudna( teraz jest bez wyrazu) . Ode mnie dodam że Umarlaczka jest bardziej ludzka niż te kukły wokół niej.
Kenichi 21. Naruto i Bleach nie podobały mi sie . To anime lubie. Dużo lepiej dopracowane postacie pod wzgledem zachowań i humorków.
Gift coś tam 3- połaczcie trochę Shuffle z Kanonem mniejszym stopniu i wyjdzie wam otoż mieszaniec. Jako Haremówka nie jest zła. W tamtym roku były dużo gorsze.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 164 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group