FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2007, 20:16   

Tokyo Majin Gakuen Kenpucho: Tou 1 - Zapowiada się całkiem ciekawie...dużo zombich, krwawych pojedynków i mocnych scen...czyli to co tygryski lubią najbardziej :). Zobaczymy jak akcja się potoczy dalej...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 00:12   

Claymore 7 - łał coraz ciekawiej się robi, walka zaczyna mi się coraz bardziej podać. Tylko szkoda, że soundtracka na necie nie ma.
Hayate 7 - Tu brak mi słów.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 16:01   

Claymore 7 - odcinek uniknął najczarniejszego dla mnie scenariusza ( czyli takiego skopania, że przestałbym oglądać ), ale również nie zachwycił specjalnie. Bardzo się bałem po zobaczeniu początku odcinka ( znowu czerwona, ciemna sceneria +
Spoiler: pokaż / ukryj
scena, w której nr. 4 i 5 zaglądają w uliczkę i widz ma okazję podziwiać czarną pustkę -.-
), ale potem było lepiej. Ogólnie odcinek ok, ale bez przesady ( za bardzo ich też poniosło z efektami towarzyszącymi wymianie ciosów... ).

Lovely Complex 6 - seria dalej mi się podoba, podejście do romansu dużo bardziej "luźne" niż zazwyczaj.
Spoiler: pokaż / ukryj
Otani potrafi być strasznie tępy czasem:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-05-2007, 19:31   

eLuke napisał/a:
Tokyo Majin Gakuen Kenpucho: Tou 1 - Zapowiada się całkiem ciekawie...dużo zombich, krwawych pojedynków i mocnych scen...czyli to co tygryski lubią najbardziej :). Zobaczymy jak akcja się potoczy dalej...
Ach.
Bez zmian aż do końca.
Niestety, bardzo przeciętna seria - na tyle przeciętna, że właśnie "odleciała w cyfrowy niebyt". Groteskowe pomysły, stadko bohaterów drętwych jak kukły i przeraźliwie sztampowych... Do tego Shinsen totalnie spie*#$%& tłumaczenie (co ich tłumacz brał, kiedy z "herezji" wyszło mu "mroczne prawo"? Do tego już w pierwszym odcinku Hii mówi "Tajemniczy? Ja jestem tajmniczy?" a oni przetłumaczyli to jako... "Huh?" LOL! Tyle? ROFLMAO.) Niestety, jedyna alternatywa - Static, jest na 4 epku. Jakby tego było mało, puchar świata za najgorszej jakości encode dla 14 odcinka (i kilku innych po drodze, też). I to jeszcze nie koniec - teraz mamy przerwę w nadawaniu, w lipcu "ciąg dalszy programu"...

Ja poza nowościami (patrz tutaj) wczoraj ponadganiałem na bieżąco serie które śledzę. Dziś chcę się wziąć za Darker than Black.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 20:04   

Nie chcę nic mówić, ale poczekaj na "trzeci rzut oka";p

Kenichi do 14 epka - bardzo mi się podoba, kreska jedynie troszkę archaiczna, ale poza tym jest naprawdę niezłe:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-05-2007, 20:37   

Totem: O, a mnie podoba sie na tyle, że oglądam... Chociaż jak obiektywnie spojrzeć, to bohaterowie faktycznie są drętwi jakby kołek połknęli. Ale co się dziwić, kiedy pierwowzorem była gra, a postacie to popłuczyny... err... potomkowie herosów z gry właśnie. Chyba po prostu brakowało mi czegoś mało ambitnego a ładnie narysowanego (bo chara-design całkiem przyjemny).

Za to w niebyt poleciały 3 odcinki Seto no Hanayome - fajnie, totalne moe z syrenką w tle, ale jeden Hayate mi wystarcza, jeżeli o kretyńskie komedie z nutką romansu chodzi. Poza tym yakuza-tatuś mnie zwyczajnie wkurzał, o rodzicach bohatera litościwie nie wspominając. Zostawiłam sobie tylko piosenki tytułowe - jedyne, co w tej serii mnie zauroczyło. Opening rozsiewa pozytywne emocje dookoła i naprawdę czuć te słońce, wodę i lato w tle :3

Za syrenką zerojedynkową otchłań zobaczył Claymore - bohaterka antypatyczna na pierwszy rzut oka (na drugi też) i naiwny chłopina za nią łażący. Plus paskudny chara design. Bardzo paskudny.

Żeby nie było, że tylko czystki robię... odcinki 2-5 Lovely Complex rozbawiły mnie niemal do łez. Chyba zabiorę się znowu za mangę. Poza tym ciągnę Darker than Black, świetne Seirei no Moribito (urzekły mnie tła. A Balsa jest kolejną - po panu z Ayakashi Ayashi - bohaterką w konkretnym wieku. In plus, dzięki temu wydaje się bardziej konkretna.)
Zaczęłam też Bokurano - z tego co mówił totem warto poszukać mangi, co też uczynię, bo seria mnie wessała brutalnie.

I na koniec coś starszego: 10 odcinków Lost Universe na odmóżdżenie. Acz manga-jest-lepsza! I basta.
Plus 2 odcinki Mushishi. Mam nieodparte wrażenie, że skończę tą serię SZYBKO. Znowu tła! Piękne, w żywych, nasyconych barwach. I hipnotyzujący opening. A inne przeczucie mówi mi, że stanie obok Juuni Kokki z 10/10 i znaczkiem jakości...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 22:24   

Witam
w obrebie mojego zainteresowania jako widza, znajduja sie -
D.Gray Man - choc mam mieszane uczucia ale moj okrojony wolny czas pozwolil mi jedynie na obejrzenie kilku wstepnych odcinkow, wiec mysle ze jest znacznie za wczesnie na jakakolwiek ocene.
Slayers Premium, po raz kolejny, uroku glosu pani Cynthi Martinez nie trzeba chyba nikomu tlumaczyc.
I Elfen Lied manga, zaczynam sie wczytywac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 22:41   

Elfen Lied 1-2 - po raz pierwszy mam do czynienia z tą serią. Brutalnie, krwisto, dołująco... Niesamowita muzyka i inne efekty dźwiękowe, które budują świetny klimat. Śliczna, niemalże cukierkowa kreska. Fabuła zapowiada się ciekawie, po drugim odcinku czuję niedosyt.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-05-2007, 23:01   

Sugestia - dalszy ciąg oglądaj z kimś. Wtedy "świetny klimat" okazuje się wywołany wyłącznie sugestywnym openingiem, a sama seria pokazuje, że jest naprawdę świetną... komedią.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 23:24   

Coz
So_Dakki, a ja tobie polecam to serie, w sensie obejrzyj (lub tez nie), i sam zadecyduj czy taki typ anime tobie odpowiada i czy jest to komedia czy cokolwiek innego.
Free Will
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2007, 23:59   

Po siódmym odcinku "Romeo x Juliet" mam doła... -.-'
Bo taka dziewoja jak ja chciałaby przeżyć coś podobnego do sytuacji w tym odcinku... ; _ ;
Jakie to było ładne (klasyczna scena z romantycznego anime)... *-*
I do tego muzyka "You raise me up!" śpiewane przez Lenę Park po angielsku... i - i
Niieee... Ja chcę do anime, nie chcę być tutaj gdzie jestem... T-T

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 00:05   

"Walka z rzeczywistoscia zaczyna sie o poranku a konczy w nocy. Wszytko zalezy od tego kiedy idziesz spac, a kiedy wstajesz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 16:17   

Scrapped Princess epik 12 chciałem pooglądać coś z walką na miecze i odrobiną magii w świecie fantasy,
Spoiler: pokaż / ukryj
a tu jak bum cykcyk przed oczami ukazuje mi sie jakiś statek( i to nie wodny, tylko inny;/)
Chciałem w tą serie uciec po Geneshaft i NGE, ale i tak sie tym nie pzejmuje anime bardzo fajne, chociaż szkoda że to już połowa:P

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2007, 18:39   

Heh dlatego napisałem, żebyś poczekał na "trzeci rzut oka":p Poczekaj, to się dopiero rozkręca teraz:D

Dalej oglądam Kenichiego, naprawdę mi się podoba, świetna seria:p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-05-2007, 19:42   

ByTheWay napisał/a:
Dalej oglądam Kenichiego, naprawdę mi się podoba, świetna seria:p

Kiedys była mania na Dragon balla. Owczesnym świecie rządzi Bleach i Naruto, a przyszłość należy do Kenichi. mam nadzieje że nie zrobią z tego byczego tasiemca bez uroku i składu.

Lovely complex 6-
Spoiler: pokaż / ukryj
Przyjaciele i podryw hehehe. Zdenerwoanie Amazon girl :)nie zapomniane

Daeth Note 31- pierwsza rzecz nasuwa sie na wierzch w tym odcinku, aż dziw ze nie pomyśłałęm o tym wcześniej
Spoiler: pokaż / ukryj
Czemu nie sprawdzili sprzętu komputerowego( e-maila, bazy danych itp) i bilingów telefonicznych Lighta i Misy. Zreszta poczułęm sie jakbym oglądał stary Notek, ale brak mi naprawde L. Pojedynek był niewiarygodnie interesujący

Nodame 16-
Spoiler: pokaż / ukryj
Ooo ktoś sie podkuchuje w Nodzi, która wyyszła ze swojego przygnebienia i antypatii do pianina

Gift raibow- Shufflowate opowieść z odrobina magii, za mało Kanonowych konwersacji. Tło mogłoby być bardziej żwawe. Nie było złe

Dla relaksu oglądam znowuSamurai Champloo i jestem na 10 odcinku. Nadal przyjemnie sie widzi sie ich przygody. Pewnie za pół roku zrobię 3 powtórzenie tej serii

Edit

P.S Mała rada dla przyszłych forumowiczów. Weżcie 100 postów na jednej stronie nie 50

Wypowiedż FM z przed kilku dni
Cytat:
Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto 25-26(end) - Jestem dosyć zawiedziony zakończeniem. Miałem nadzieję, że cała ta gimnastyka z Lord's Head i kolejnymi sztukami Soutetsu ułoży się w sensowny plan, ale zamiast tego dostałem pogadankę na temat przeznaczenia, sięgającego 500 lat wstecz. Jednak poza końcowymi kilkoma odcinkami, gdzie fabuła rozłazi się na wszystkie strony, to i tak jedna z lepszych samurajskich serii.
.
Już chciałem klnąć na końcówkę, ale nie była zła. Przecież zakończenie anime nie musi być koniecznie skomplikowane.
Muszę sie zgodzić z FM, że można doczepić sie do kilku aspektów, które nieraz denerwują. U mnie są innego typu, ale zgadzam sie zupełności z stwierdzeniem iż Bakumatsu wyróżnia sie wsród swego gatunku i coś w niego wnosi.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 19-05-2007, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 166 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group