FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 11:26   

Nodame Cantabile 16

Spoiler: pokaż / ukryj
Strasznie mi sie spodobal sposob zwabienia Nodame na lekcje :D


Hataraki Man
Hmm, tego mi wlasnie brakowalo. Dobry serial obyczajowy, do tego opowiadajacy o doroslych ludziach, a nie pierwszej milosci z liceum ;)
[/spoiler]

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 20:15   

Elfen Lied 3-14 - powiem, że każdy odcinek oglądałam z dużym zaciekawieniem. Zaczęło się krwisto i dynamicznie, a potem z każdym kolejnym epizodem wszystko zwalniało. Przede wszystkim anime jest niewątpliwie mieszanką, niestety dla mnie ciężkostrawną.

Spoiler: pokaż / ukryj
W jednej chwili oglądamy sceny chorego okrucieństwa, masakra, krew, itd., za chwilę jest słodko, cukierkowo, wszyscy wszystkich kochają, potem zaczyna się melodramat, ona go kocha, on przytula inną, ona się obraża (wkurza mnie Yuka, cały czas policzkuje biednego chłopaka, dąsa się niewiadomo o co... tzn. wiadomo ^^"), następnie poznajemy kilka faktów z przeszłości, tragicznych oczywiście, później cukierki, krew, miłośc... i tak do znudzenia.

Zbyt wiele kontrastów. Pomijając to wszystko, fabuła jest całkiem przyzwoita, muzyka jak najbardziej na "plus", bohaterowie trochę naciągani, a kreska kawaii.

Ysengrinn napisał/a:
Sugestia - dalszy ciąg oglądaj z kimś. Wtedy "świetny klimat" okazuje się wywołany wyłącznie sugestywnym openingiem

Miałam na myśli muzyke i efekty dźwiękowe budujące klimat (tylko w niektórych momentach).
Ysengrinn napisał/a:
a sama seria pokazuje, że jest naprawdę świetną... komedią.

Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek scena wywołała u mnie salwę śmiechu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 20:21   

Ostatnio było...

Naruto Shippuuden 04-14 - kreska o wiele lepsza niż w poprzedniej serii, historia poważniejsza, choć Naruto i tak na zawsze głupkiem pozostanie xP Muzyczka jak zawsze - pasuje do sytuacji. Tylko te momenty: bohater patrzy się na wroga, wróg patrzy się na niego i tak stoją, i stoją... minie minuta i dopiero walka się zacznie, strasznie mnie to irytuje.

Darker than Black 01-03, no no, początkowe odcinki mnie zachęciły, więc jest dobrze. Kreska ładna i historia niczego sobie. Walki są fajne, nie pistolety i pięści, tylko specjalne umiejętności bohaterów, ciekawie to wygląda.

Bokurano 04, ja chcę jeszcze! T__T Wyjaśnili jedną sytuację, a zaraz potem więcej zagadek się pojawiło. Chyba w końcu skończy się na tym, że wezmę się za mangę.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2007, 21:42   

Monster Princess 6 - bo ja wiem, wydaje mi się, że wykorzystanie w miarę interesującego pomysłu spada:/

Heroic Age 7 - hmmm, fajne walki, ale zaczynam gubić sens fabuły ( na cholerę ta ich podróż trwa tak długo? jakby oni to jakoś sensownie wykorzystywali, ale te odcinki to w sumie tylko pokaz kolejnych starć przez większą część czasu antenowego )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-05-2007, 13:14   

Bleach 01-04 po czterech odcinkach powiem tyle, że się zakochałem w tej seri. Poprostu nie jestem w stanie wyrazić mojego zachwytu ;D. A do tego ten ending nie potrafie go przestać słuchać.

Ai yori aoshi 22 czuje już że zbliża się do końca może być ciekawie.

Onegai twins 04 Fajne ale to nie to samo co Onegai teacher a cały czas jak to oglądam przypomina mi się tamto ale i tak fajne.

Full metal alchemist 42 jest ciekawie ;D.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-05-2007, 13:43   

Seto 6- Standardowa Przjażn między rywalkami o faceta, czyli nic nowego.
Spoiler: pokaż / ukryj
Octopus jest najlepszy. jha on wysydł tam

Nodame 17.
Spoiler: pokaż / ukryj
Mina chiakiego podczas stosunku Yaoi:P Bezcenne. Ciekawe co brał on że widział te nuty na dłoni. Przy okazji podoba mi sie podejście orkiestry do tego projektu muzycznego.
Ogólny zabawnie
Edit
Claymore 7- Uwielbiam krytykować dobre serię, bo oczywistego punktu widzenia maja większy potencjał niz inne. w tym odcinku duzo nie mogłem sie doczepić, ale jak już to raczej niektóre sceny mnie bardziej rozbawiły niż wkurzyły. Na przykład gdy[
Spoiler: pokaż / ukryj
Terasa i Perciila zadawały pewnym momencie szybkie ciosy. Przypomniały mi sie niektóre walki z Dragonballa. Poza tym byłem właściwie zadowolony
. Tak nawiasie czemu Youma są słabsze i wolniejsze od Claymorek, które są pół Youma?

Seto 7-Istne Furi Kuri. Najlepszy odcinek. Ładnie sparadowali parę motywów z innych serii. Tylko subsy mnie zirytowały, bowiem nie mogłem je dokładnie rozczytać.zapowiada sie naprawde nieżle. Z tych nowszych Seto stawiam wyżej od Hayate, które należy do podobnego rodzaju komedii.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 21-05-2007, 13:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2007, 19:06   

Za mną podwójny odcinek rozpoczynający serię Gintama. Wspaniałe, spełnia moje oczekiwania i zamierzam oglądać dalej. A to nawiązanie do Bleacha - mniam!

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie dziwię się, że Gin chciałby mieć bankai'a XD


A tak poza tym - czy tylko mi się wydaje, że Gin wygląda jak starsza wersja Neara z DN?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-05-2007, 20:36   

Tsunami, jak miło, że kolejna osoba się tą serią zainteresowała ;]

Co do Gin-sana:

Spoiler: pokaż / ukryj
W którymś z późniejszych odcinków (nie mam pojęcia w którym... widziałam tylko zrobione z tej sceny ikonki) Gintoki nakłada na palce takie figurki niczym Near. A poza tym w 25 odcinku Gintama się śmieje z DN'a. ;] Swoją drogą BOSKI odcinek.


A ja zabrałam się za RahXephon'a. Niestety mam ograniczoną ilość odcinków (khm.. jeden dziennie?...). Po czterech stwierdzam, że jest ciekawie, aczkolwiek...cóż, to jest rzeczywiście bardzo podobne do NGE. Bardzo. I, co najdziwniejsze, wydaje się być od Evangeliona lepsze... cóż, zobaczym dalej.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2007, 23:26   

Enkidu nie chcę nic mówić, ale nie masz się co spodziewać jakichś rewelacji:p

Hayate no Gotoku! 7 - dalej idiotycznie zabawna komedia:D

Spoiler: pokaż / ukryj
najbardziej mi się podobał pojedynek między Hayate i tym dzieciakiem:p


Tona-Gura! 1 - po przeczytaniu recenzji uznałem, że zobaczę jak toto wygląda. Szczerze to póki co średnio mi się podoba, jedyna postać która się przedstawia ciekawie to siostra głównego bohatera:p Graficznie jest całkiem nieźle, ale czegoś chyba jednak brakuje.
Fakt faktem póki co nie porywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2007, 16:29   

sola 7 - szczerze to anime jest cokolwiek pokrętne jak dla mnie, lubią robić mnóstwo niewyjaśnionych rzeczy i potem wyjaśniać tylko część z nich. Ja w danej chwili naprawdę niewiele z tego anime rozumiem, w sumie głównie byłoby to chyba na temat niektórych odczuć bohaterów, ale jakichkolwiek faktów na ich temat to raczej nie uświadczysz -.-. No ile można jechać tylko na podstawowych informacjach w sytuacji gdy jeszcze cały czas dochodzą kolejne podstawowe informacje. Ja w danej chwili to marzę o odcinku, w którym choć parę rzeczy się wyjaśni ( nie mówię tu o strzępkach informacji jakie pojawiały się póki co, niech coś wreszcie dogłębnie wytłumaczą ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2007, 17:02   

Gintama do 5 odcinka. Świetne jest to anime; dobrze, że zwróciłam uwagę na pozytywne opinie na jego temat :)


Spoiler: pokaż / ukryj
Klimat 5 przypominał mi trochę ten z Kenshina w tomach początkowych. Zresztą, tutaj wiele rzeczy przypomina mi inne. A Katsura, gdyby związał włosy, mógłby swobodnie odstawić cosplay Yuu Kandy. Albo odwrotnie.
Na dodatek ta cała gra shiritori przypomniała mi, jak Watanuki i Mokona w nią grali jednym z rozdziałów.
Bizony z Shinsengumi to banda niesamowitych nieudaczników, ale są uroczy ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2007, 17:58   

Dzisiaj Bleach Memories of Nobody, ale chyba nigdy nie naucze sie japonskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-05-2007, 21:06   

Jestem właśnie po ósmym odcinku Tengen Toppa Gurren Lagann i normalnie szlag mnie trafił.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak ja nienawidzę, kiedy umierają moje ulubione postacie!!! Kamina, niestety odszedł, a jest nie tylko moją ulubioną postacią, ale też najciekawszą w tej serii. W następnym odcinku pojawi się Nia, ale ona nie będzie w stanie zastąpić Kaminy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-05-2007, 22:01   

Bokurano 7. Historię Chizu conieco złagodzono - usunięto gang i szantaż, jak na razie. Ale głowy nie dam, bo konkluzja w 8 odcinku... za tydzień. Generalnie nie wypadło to źle. A w każdym razie, lepiej niż można było się spodziewać po tym co zrobili z Kako.

Darker than Black 1-5 powiem jedno - DOBRE...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-05-2007, 13:15   

Ech Totem, apetyt robisz, a tłumocze się op***ją...
A ja obejrzałem sobie wczoraj "Adolescence of Utena". Który już raz, nie liczę, ale okazja była, bo przyszło polskie wydanie DVD. Jakość dobra, lepsza od AG, jedynie polskie napisy mogłyby być ciut wyraźniejsze.
A film? Cóz tu pisać, toż to arcydzieło kinematografii, i nie ma sie tu nad czym dywagować. Przepiękna i na swój sposób uniwersalna historia (dowodem choćby to, ze oglądaliśmy cała rodziną i choć tylko ja znałem Utenę, to reszta podstawowe wątki filmu wyłapała), oparta o pewne archetypy. Bogata w symbolikę i wieloznaczna. Do bólu kobieca, ale nie łzawa i melodramatyczna. No i ta muzyka...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 167 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group