FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2007, 17:40   

Grisznak napisał/a:
Ech Totem, apetyt robisz, a tłumocze się op***ją...

Wyszedł już dziś piąty epek :D Wieczorem trza obejrzeć...

Darker than Black 04-06, robi się coraz ciekawsze. Główny bohater mnie intryguje, mogliby uchylić jeszcze trochę rąbka tajemnicy o nim.
Grafika, muzyka (Yoko Kanno, Rie Fu :3), wszystko piękne, BONES odwala kawał dobrej roboty. Polecam, jak ktoś jeszcze nie widział.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-05-2007, 17:59   

O, to ja się biorę za szukanie...

Saint Seiya: Legend of The Crimson Youth - czyli cała kolejna seria upakowana do postaci filmu kinowego. Dzięki temu bardziej zwięzła i konkretna. Atena ginie, niestety nie ostatecznie. Wrogiem jest Apollo (w wersji japońskiej...Abel), zaś w międzyczasie zmartwychwstaje kilku złotych - Camus, Saga itp. Jako bonus mamy trzy megabizony służące Apollowi i całkiem ładną muzykę.
Powrót do góry
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2007, 20:21   

hmm co ja to ostatnio oglądałem:
- Ichigo 100% - 1 - łał super, bardzo podoba mi się klimat
- Lucky Star - 6 - Hehe niech żyje Konata, odcinek bardzo fajny,
- Kaibutsu oujo - 6 - Ciekawie ale bez rewelacji.
- Dennou Coil - 1 - Takie inne, ładna kreska i animacja, może być ciekawa.
- Ikkitousen DD - 12 - Z porównaniem do pierwszej Sonsaku Hakufu wymiata, a Kan'Uncho i jej drużyna beznadziejna, I zakończenie takie dziwne.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-05-2007, 21:36   

Ouran High School Host Club 1-5: uśmiałam się jak nigdy, świetne po prostu^^

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2007, 07:58   

Gintama 28
Jeden z najlepszych odcinków jakie widziałem, pomimo prawie braku występu Gintokiego i jego ekipy. Bardzo dużo odniesień do innych anime (chyba w żadnym epizodzie jak dotąd nie było ich tyle) m.in. do Yattamana :). Końcówka genialna, a następny odcinek zapowiada się równie ciekawie. Radzę zassać. Warto było tyle czekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-05-2007, 09:50   

Skonczlam wlasnie Bleach 126 wczoraj... Jestem zachwycona :D Nie moge sie doczekac 127...

Zabralam sie za S.E.Lain. Wyglada zachwycajaco. Lekko mozna oszales ogladajac to, ale jestem dopiero po pierwszym odcinku :D

Rowniez, zabralam sie za obejrzenie pierwszego .Hack//SIGN Czy jak kolwiek to sie nazywa. Narazie nie bardzo zalapalam o co w tym chodzi... To jest o grze komputerowej rozumiem?
Spoiler: pokaż / ukryj
Czyli ten glowny Bohater ktory nie moze sie wylogowac zabil ta dziewczynke w Real zabijajac tego rycerza?
Bedzie cos wiecej wytlumaczone w nastenych odcinkach? czy to tak do konca juz tak niewytlumaczone i super tajemnicze?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-05-2007, 16:17   

W .hacku będzie wszystko mniej więcej wytłumaczone dalej.
Mimo to, odpowiedź na Twoje pytanie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie, nie zabił jej. Sprawił tylko, że zapadła w śpiączkę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-05-2007, 18:59   

Romeo x Juliet 07 - Oglądając pierwsze minuty, mogłem podejrzewać, że tytułowy Roman przestał w końcu być takim wymoczkiem. Okazało się, że to był ktoś inny z podobnym projektem postaci. Zważywszy na przemiany jakie przechodzi twarz R. (w jednej ze scen przypomina hobbita), miałem prawo się pomylić. Mieszkańcy Neo-Verony gdzieś się pochowali i zamiast nich na ulicach stoją kukły z głupim wyrazem twarzy.

Seto no Hanayome 07 - dla jednych najlepszy odcinek, dla mnie najgorszy. Pewnie dlatego, że osobowość Nagasumi coraz bardziej zmierza w kierunku typowego bohatera haremówek(TM). Nowa bohaterka to wykapana Akira z Lucky Star.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 23-05-2007, 19:57   

fm napisał/a:
Romeo x Juliet 07 - Oglądając pierwsze minuty, mogłem podejrzewać, że tytułowy Roman przestał w końcu być takim wymoczkiem. Okazało się, że to był ktoś inny z podobnym projektem postaci. Zważywszy na przemiany jakie przechodzi twarz R. (w jednej ze scen przypomina hobbita), miałem prawo się pomylić. Mieszkańcy Neo-Verony gdzieś się pochowali i zamiast nich na ulicach stoją kukły z głupim wyrazem twarzy.


No proszę, miałam identyczne odczucia:)

Spoiler: pokaż / ukryj
Kiedy to Tajemniczy Wybawca(TM) pojawił się aby ocalic niewiastę w potrzebie, byłam skołonna nawet sądzic, że Romuś sobie jakimś dziwnym sposobem zbobrzył nieco głos, aby byc mężniejszym. Zwłaszacza, że ja tą postac rozróżniam głównie po kolorkach, a to się zgadzało. Druga teoria jaka powstała, że jest to zaginiony, wydziedziczony brat bliźniak Romcia, czy cos w tym guście.
No, ale gdy przedstawił sie jako Tymbark (tia, wiem jak to było) z mhrocznym i tró jednorożcem na zapleczu, odrzuciłam te myśli.

Ale jeśli chodzi o ten odcinek Romuś nie denerwował mnie tak jak zwykle. Wreszcie wykazał odrobinę inicjatywy w miejsce ciągłego: *jęęęęęęk* Juuiiettooo!! *jęęęęęk*


Darker Than Black ep6 - czyli dwie rzeczy mnie naprawdę uciszyły:

Spoiler: pokaż / ukryj
1) że to jednak nie Li zabił Harwoc; na to jakby wskazywała zapowedź
2) po tym, jak się zdenerwował (i to bardzo) nie stał się nagle super potężny i nie pokonał nagle wszystkich swoich wrogów. ; był świetny w tym co robił... jak zwykle

Auu... nie zepsujcie mi tego__^__

Mushishi ep1-4 - może jesze na to zawcześnie, ale juz mnie kusi, żeby wpisac to anime na listę moich ulubionych . Genialne.

Iii... jescze trochę tego było, ale nie będę nikogo zanudzac^^ .

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-05-2007, 21:47   

fm napisał/a:
Seto no Hanayome 07 - dla jednych najlepszy odcinek, dla mnie najgorszy. Pewnie dlatego, że osobowość Nagasumi coraz bardziej zmierza w kierunku typowego bohatera haremówek(TM).
oj zgadzam się...
Ale szansę jeszcze dam.
Przyjemnie się ogląda, nie aż tak odjechane jak Hayate no Gotoku.

Claymore 8 po co ja to jeszcze oglądam? Świerzbią mnie paluchy, ręka sama do [del] się wyciąga...

Terra he 7 wow... takie przyjemnie oldskulowe, strasznie fajnie się to oglądało, ale... w dziwną stronę to idzie. Już trójkąt ze Sweną widziałem, a tu na razie nici~~
BTW. Space Whale. ROFL! Rzeby zrozumieć, trzeba zobaczyć....

El Cazador de la Bruja 1 hmm. Coś jak kiddy grade: gonzo, i bez sensu, guma do żucia...

Kaze no Stigma Shana ripoff, anyone? Ale projekty ładne.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-05-2007, 22:15   

wa-totem napisał/a:
El Cazador de la Bruja 1

Opening! Ending! Savage Genius! FictionJunctionYUUKA! (i tyle dobrego jeżeli o tą serię chodzi). Swoją drogą... ciekawe czy ten szajs będzie miał normalny encode do końca. *tak, nadal jest zła o 14 Tokyo Majin*

nadgoniłam Yamanade do 23 o mój borze... czemu oni się nie trzymali mangi?! No czemu?! Te przeskoki od SD Sunako i dowcipów z krwotokiem i rozpływaniem się do Poważnych Życiowych Problemów (jak tłumy fanek latające za Kyou) przerywane okazjonalnie wrzaskami Sunako w trybie SCARY. I nawał białych palcoludków... Ta seria powinna dostać wyróżnienie w kategorii Niekonsekwentne Prowadzenie Akcji oraz drugie w kategorii Przesadzonych Dowcipów.
Obejrzę do końca i załamię się nad tym, jak zepsuli dobrą, niekonwencjonalną shojo mangę. A to nawet nie jest Gonzo...

Darker than Black 5-6 heh... niech mi tylko tego nie zepsują, niech mi nie zepsują... (yup, Momoko, zgadzam się z tobą)
Gromadka postaci sukcesywnie się powiększa, in plus. November, July i April są świetni, Havoc też mogła być interesująca, szkoda... Ciekawi mnie Yin - mało się odzywa, wydaje się mieć zadatki na typ autystyczny, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć, nie taka seria...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Galakar Płeć:Mężczyzna
Archmage Assasin


Dołączył: 22 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2007, 22:36   

W tej chwili oglądam Magister Negi Magi, choć przez te dwa tygodnie, gdy mnie nie było sporo się tego nazbierałem. Magister jest genialny :D Kolejny powód, aby po studiach zostać nauczycielem :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-05-2007, 14:54   

Saint Seiya: Heated Battle of Gods - czyli Ragnarok wg Saint Seiya, przezabawny film, w którym Odyn ma obydwoje oczu, Loki jest jego dobrym kumplem, a Frej wrogiem. Dobry, bo krótki - 45 minut i z całkiem przyjemną, staroświecka ale ładnie wpasowaną w nastrój muzyką.
Co ciekawe, ta produkcja jest całkiem alternatywna z serią Asgard i nie ma z nią nic (poza bohaterami) wspólnego.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-05-2007, 16:06   

Darker Than Black 7- Az sie prosi sie żeby puścić Bluesa w tym odcinku. Miałem wrażenie że oglądałem ala Cowboy Bebop. Odcinek jest parodią starych filmów detektywistych. Scena z
Spoiler: pokaż / ukryj
czyszczeniem uszu mnie ogromnie rozbawiła. w dodatku pokój nodame nie jest juz najbrudniejszym, co ten typ ma to woła o pomstę do nieba.
. Bardzo podoba mi sie że akcja skupia sie wokół otoczenia głownego bohatera

Skull Man 2-Zapowiada sie naprawde niezła seria. Znowu trudno zweryfikować cokolwiek. Ciąg dalsza dziennikarskiego rozeznawania sie sprawie skeletona przez głownego bohatera.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 24-05-2007, 19:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
PiccoloPL Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2007, 18:35   

Darker Than Black narazie tylko 2 odcinki ale zapowiada się dobrze.
Death Note 31 a dzisiaj może juz 32 zależy jak szybko sub wyjdzie. Moje ulubione anime. Lubie je głównie za to że porusza problem "czy gdyby człowiek miał moc pozbycia sie przestępczości, wszyskich złodziei i bandytów jak daleko byłby się w stanie posunąć". Oprócz tego lubie walke dwóch głównych postaci na zasadzie kto kogo pierwszy znajdzie a każdy z nich zastanawia się nad każdym ruchem jak w parti szachów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6711294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 168 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group