FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 24-05-2007, 19:13   

Hayate no Gotoku ep8 - momentami trzęsłam sie ze smiechu, ale niektóre sceny mogliby sobie darowac. Przecież i tak wiadomo o co chodzi^^

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie, zebym miała jakiejs wspaniałe zdanie o bohaterce tegoż anime, ale taki sadyzm? U~uu... dużo tego jak na jeden odcinek. Przebieranie chlopców w damskie ciuszki wbrew ich woli jest be i niedobre. No tak...
I kiedy już myślałam, ze scenka dobiega końca (całkiem zabawna, ja nie przeczę), kolejny szok. Maria??
No, ale muszę przyznac, że efekt powalający. Hayate jako anthro, bije rekordy słodyczy^^
Jeszcze bym się uczepiła tygrysa, ale może innym razem^^.

Podsumowując - odcinek naprawdę baardzo komediowy... Ale proszę, niech pojawi się jakaś postac, którą naprawdę polubię (główni bohaterowie przyprawiają mnie o dreszcze)

edit:
Zupełnie zapomniałam... jak mogłam O TYM zapomniec...?
Mushishi ep5-7 Uoroczyście ogłaszam, że to anime jest boskie i proszę, zeby nikt się nie sprzeczał:). Jest wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju, po prostu jestem użeczona.
A poza tym - opening! Sora Feet Song - /me to chce i to bardzo (bardzo, bardzo)

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dante Seraphiel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2007, 19:23   

A mnie nikt nie lubie, ale pochwale się, że nie wiadomo po co ogladam Ergo Proxy.

p.s.
PiccoloPL napisał/a:
Death Note 31 a dzisiaj może juz 32 zależy jak szybko sub wyjdzie. Moje ulubione anime. Lubie je głównie za to że porusza problem "czy gdyby człowiek miał moc pozbycia sie przestępczości, wszyskich złodziei i bandytów jak daleko byłby się w stanie posunąć".


Wydawało mi się, że to raczej ukazanie zbrodni dokonanej przez jednostkę wybitnę w imię emmm no właśnie czego? dąży do boskości i zaspokaja swoje żądze. cała ta gra głównych bohaterów to podniecające ich działanie, nie liczy się już kreowanie lepszego świata tylko ten pojedynek i wylonienie ostatecznego zwycięzcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiccoloPL Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2007, 19:50   

Fakt faktem robi to by stać się "bogiem", władcą ale chce stworzyć lepszy świat bez zbrodni i do czego nadal dąży. Pozatym na pewno nie można go uznać za postać pozytywną więc nie można mu zarzucić że podczas zmieniania świata nie poświęci paru zwykłych ludzi na początku zakłada że będzie nawet musial to zrobić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6711294
Dante Seraphiel Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2007, 20:33   

PiccoloPL napisał/a:
Fakt faktem robi to by stać się "bogiem", władcą ale chce stworzyć lepszy świat bez zbrodni i do czego nadal dąży.

Tak, chce być Bogiem, ale wyzwanie L pochłonęło go tak bardzo, że marzeniea o lepszym świecie raczej porzuca. Może nie jestem na bieżąco, ale taka jest jego psychika. Konfrontuje swoje racje z kimś kto może mu dorownać i tylko to może świadczyć o słuszności jego działania. Zmieni świat, ale kiedyś, kiedy już nie będzie nikogo kto będzie lepszy niż reszta. ^^
PiccoloPL napisał/a:
Pozatym na pewno nie można go uznać za postać pozytywną


czemu? Nie podoba Ci się to, że filary świata, do którego dąży są aż tak nasiąknięte krwią?
Jest zły, bo chce dobra kosztem ludzkiego życia? Nie wydaje mi się... Jeśli śmierć jednego człowieka ma zmienić świat, to należy go zabić ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-05-2007, 20:36   

(pssst, zapraszam do dyskusji tutaj: Temat o DN'ie )

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-05-2007, 21:16   

Ouran 6-9: nie zawiodłam się, kolejne odcinki coraz bardziej wciągają, obejrzałabym więcej, ale wolę nie przesadzać z dzienną dawką x_x

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2007, 00:59   

Eureka Seven 1-50 - Pochłonąłem w niecały tydzień. Po prostu miód i orzeszki, mniam ! Od teraz jest to jedna z moich ulubionych serii. Początek IMO trochę niemrawy, ale z biegiem czasu jest coraz lepiej. Ciekawe postacie, niezła fabuła, kilka zaskakujących momentów na koniec, czyli jest bardzo dobrze. Szkoda, że nie ma kolejnej serii albo przynajmniej jakiejś OAV-ki, chętnie obejrzałbym jeszcze trochę przygód Eureki i spółki...

Darker Than Black 1-6 - Nieźle, naprawdę ciekawie się zapowiada ta seria. Można powiedzieć, że ma znamiona dobrych serii anime. Zobaczymy jak dalej się potoczy akcja, póki co in plus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2007, 08:47   

Lovely Complex 7 - niezłe, niezłe, ale szkoda, że przeciągnęli moment kluczowy na odcinek następny >_>
Lucky Star 1-5 - genialne, po prostu genialne... Patrząc na zachowanie Konaty cały czas mam wrażenie, jakbym to ja tam był _^_
Przez chwilę myślałem nawet, czy by sobie jej przypadkiem na avatar nie wrzucić :>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 25-05-2007, 09:21   

Lovely complex ep7

Keii napisał/a:
niezłe, niezłe, ale szkoda, że przeciągnęli moment kluczowy na odcinek następny >_>


Awrr...no właśnie. Przecież ja przez ten tydzień rozważę wszystkie możliwe warianty wydarzeń, łącznie z lądowaniem ufoludków._^_


Spoiler: pokaż / ukryj
[color=purple]Przyszło mi do, głowy, że właściwie Otani nie jest wcale taki tępy jak na shoujowego bohatera. Prawda, sprawia wrażenie jakby wiedzę należąło wbijac mu młotkem, ale jesteśmy dopiero przy siódmym odcinku, wiec jak to się ma do niektórych artystów pozosytających w błogiej nieświadomości przez (dajmy na to) piędziesiąt epizotów? Jest dla niego nadzieja^^
A Koizumi jest świetna. I niższa ode mnie o centymetr:)

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 25-05-2007, 17:06   

Yey !! Jestem zafascynowana, ogladam nadal S.E.Lain To jest Chore i boskie za razem !! Yay !!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2007, 19:32   

Grove Adwenture Rave: japończycy ponownie mnie zaskoczyli. Nie potrafie pojąć jakim cudem tak denne anime sprzedało się w wystarczającej ilości kopi, żeby nakręcono aż 50 odcinków.

Generalnie ktoś próbował zrobić anime podobne do Naruto albo może nawet bardziej One Piece, ale zabrakło mu pomysłów na scenariusz i kasy na grafików. Jak ja zmęcze 50 odcinków nie wiem.

Wydzielono offtop o armii japońskiej. Mai

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-05-2007, 13:27   

Saint Seiya: Legend of the Golden Apple pierwsza i najsłabsza chyba z Saint Seiyowych kinówek, tym razem may boginię Eris i to samo co w pozostałych. Nic nowego ani tym bardziej interesującego.
Powrót do góry
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 20:45   

Lady Oscar po 36 odcinkach. Już dawno nic mnie tak nie wciągnęło, bohaterowie są świetnie przedstawieni. Główna bohaterka szalenie mi się podoba, co chyba widać po avatarku, zresztą do wszystkich czuję sympatię. Ach miło obejrzeć shoujo gdzie nie ma bohatera na widok którego żałuje że nie mam death note :) Co do fabuły nie mam jakiś wielkich zastrzeżeni chociaż czasami pewne rzeczy rozwiązują się zbyt łatwo, ale tylko ze dwa razy miałam takie wrażenie więc nie przeszkadza mi to za bardzo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 22:40   

Blue Dragon 1-2 - Tyle było szumu o tą serię, ale na razie nie jest zbyt ciekawie. Może gra jest dobra (nie wiem, nie miałem okazji zagrać), ale już samo anime (póki co) nie powala na kolana. Schematycznie, bez przebłysków...kolejny shonen jakich wiele(i to w dodatku raczej dla młodszych widzów).
Największy plus to "kreska Toriyamy" (i postacie z "szablonu Toriyamy" - Shu=Goku, Jiro=Vegeta, Kluke=Bulma itd.), ale to i tak tylko dla fanów tego twórcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-05-2007, 22:56   

Ookiku Furikabutte 1-3 - Nigdy nie przypuszczałabym, że spodoba mi się seria o baseball'u. I na dodatek z taką kreską...
Wykonanie jest naprawdę przyzwoite (no, do wspomnianej kreski należy się przyzwyczaić), postaci bardzo przyjemne, fabuła... no, taka jak zazwyczaj bywa w sportowych animkach. Ale jest jedna rzecz, która psuje cały efekt... GŁÓWNY BOHATER. Nie dość, że jego design jest conajmniej średniawy (gigantyczne oczy, dziwaczne kacze usta oraz te częste i nieco podejrzane SD'ki..), to jeszcze ma okropny charakter. Shinji z NGE może się schować.
Licealista płaczący z byle powodu?... ja rozumiem, że miał ciężką przeszłość, traumatyczne wspomnienia... no ale...
Pozostaje mi wierzyć, że jest to zabieg celowy. Aby przedstawić widzom jak bardzo ten bohater się zmieni. Tak, to musi być to. Oczywiście. *nod nod*

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 169 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group