FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2007, 23:29   

Blue Dragon Fajny :p Ale dopiero 5 odcinek.
Najlepiej zrobieni wściekli bohaterowie dla mnie to teraz Song(DBZ) naruto(naruto)
Boss Mafii w Seto no Hanayome i teraz doszedł shu(Blue Dragon).
Jakby ktoś znał jakąś ciekawą wściekłą postać i mniejwięcej odcinek serii w którym występuje chętnie bym obejrzał. :P

Ma ktoś jakieś info czemu bleacha nie ma w tym tygodniu?
Hayate No gotoku - Ostatni odcinek mnie rozwalił :D Jak ktoś oglądał to chyba wie o co chodzi Ładniejszy od Hayate był chyba tylko Haku :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-05-2007, 23:30   

Interstella 5555 - przyjemnie się oglądało, przypomniały mi się lata dzieciństwa.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-05-2007, 16:31   

Ouran do 21- seria jest po prostu genialna^^ ale to zaraz ostatnie odcinki...
Lucky Star 5 i 6- w końcu się udało obejrzeć. Oba odcinki naprawdę fajne, chociaż przyznam szczerze, że w poróznaniu do równolegle oglądanego Ourana nie wypadają już tak dobrze
Air in Summer 1 i 2- odcinki utrzymane w lżejszym klimacie niż seria, żałuję tylko, że nie mogłam ich obejrzeć tuż po zakończeniu oglądania samego Air.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-05-2007, 10:41   

Ouran 22-26

Spoiler: pokaż / ukryj
Tamaki nieco nie jest sobą, chociaż nie wygląda to źle patrząc na sytuację, jaka zaistniała podczas festiwalu. Poza tym zakończenie jest dla mnie nieco niepewna, bo tak do końca nie wiadomo, czy na pewno OHSHC został zamknięty, czy też Tamaki odwołał swoją decyzję.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-05-2007, 10:59   

mara, z zakończeniem anime Ourana jest taki problem, że manga jeszcze wychodzi... W chwili, kiedy zaczęto ekranizację, mieliśmy osiem tomów - 8 kończy się historią Bossanovy, a festiwal jest w tomie bodajże szóstym. Pomińmy fakt, że pewne ważne szczegóły wyglądają zupełnie inaczej (jak reakcja ojca Kyouyi czy końcowa rozmowa panów Ootori i Suou, której w mandze zwyczajnie nie ma, również urocze dziewczę z Francji jest pomysłem scenarzystów, nie rysowniczki...) - autorzy anime potrzebowali na zakończenie czegoś mocnego, co zamknie sezon z hukiem. Więc nie, to stanowczo NIE jest koniec.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bzyk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2007, 13:13   

E ja tu jestem nowy i zacząłem interesować sie kreską ja kończe oglądać Naruto w original dajcie jakieś nazwy fajnych serii. Jak skończe oglądać naruto to zacne Hellsing.
Obejrzałem już pare fajnych serii np. Full Metal Alchemist, Fate Stay Night,Golden Boy,Green Green, Ragnarok the animation,Shaman king i inne, wszystkie mam po Japońsku oprucz Ruchomy Zamek Hauru. Teraz bede mial Naruto Shipuden ale wyszło tylko 15ep. wiec jeszcze troche poczekam na ukonczoną serię i do tego musze obejrzeć kinówki.

_________________
Jestem kolekcjonerem anime i nic tego nie zmieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2007, 16:59   

Bzyk napisał/a:
E ja tu jestem nowy i zacząłem interesować sie kreską ja kończe oglądać Naruto w original dajcie jakieś nazwy fajnych serii. Jak skończe oglądać naruto to zacne Hellsing.
Obejrzałem już pare fajnych serii np. Full Metal Alchemist, Fate Stay Night,Golden Boy,Green Green, Ragnarok the animation,Shaman king i inne, wszystkie mam po Japońsku oprucz Ruchomy Zamek Hauru. Teraz bede mial Naruto Shipuden ale wyszło tylko 15ep. wiec jeszcze troche poczekam na ukonczoną serię i do tego musze obejrzeć kinówki.

2 tematy nizej jest odpowiedni temat (jakie anime obejrzeć )

---
A jakiś konkretny gatunek ?? bardziej komedie/dramaty/romanse/przygodowe itd. ??
mozesz ogladnąć np :
School rumble - komedia
Cowboy Bebop - akcja sf
Air - dramat/romans

no bo tak wymieniać to można dlugo ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Kazia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2007, 17:46   

Z ostatnio oglądanych...
wróciłam do seed'a kochanego, i jak zazwyczaj popełniłam błąd ciągnąc go destiny, ponownie załamałam się debilizmem kontynuacji i zarzuciłam gundamy. przjrzałam kilka słodkich romansideł, młodszych i starszych, np. "good witch of the west"... sweet, ale do obejrzenia raz i długa przerwa, bo brzuch może rozbolec...
i nie wiem co mnie podkusilo, ale zauważyłam Kaze no Stigma... i wpadłam. nie wiem, czemu - tak szczerze, to ani kreska, ani muzyka, ani pomysł na kolana nie powalają, a bohaterka zachowuje się jak Shana 2... ale. jest sobie main hero, który jest z gatunku tych " pięknych wrednych" i nie wiem, czemu mi tak przypadł do gustu tak charakterem, jak i wyglądem... dośc, żebym wyczekiwała kolejnych odcinków... czy ja jestem jakaś inna???

_________________
Ghost Hunt - aktualnie jedno z ulubionych anime...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4614113
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2007, 18:49   

Cytat:
Lucky Star - 1. Wszyscy się w tym zakochują, więc i ja postanowiłam z ciekawości sprawdzić pierwszy odcinek. I cóż mam rzec?

Może ja jestem po prostu za głupia na całe to moe?


Ja też z ciekawości tą obejrzałem bo koleżanka mnie namawiała ale, też jakoś mnie nie wciągneło. Chociaż OP mi się spodobał jakiś taki inny :P

Sola 8 - Nono robi się już naprawde ciekawie, przyśpieszyło strasznie to anime.
Ale niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi w tych powrotach do przeszłośći.
Bo może coś przeoczyłem gdyż jednym okiem musze się do sesji przygotowywać :P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-05-2007, 20:13   

Czuje sie bardzo niedobrze, wlasnie ogladam ( koncze ) Mahou Sensei Negima

Sciska mnie w brzuchu, mam lzy w oczach i chce mi sie krzyczec. Poswiecasz wiecej czasu na Anime, ogladajac je nie w swoim jezyku. Musisz sie bardziej skupic, zrzyc z Anime by je rozumiec... Pisze to przez lzy... wlasnie mam zrzucone na pasek odcinek gdzie

Spoiler dotyczy Mahou Sensei Negima, Chrno Crusade oraz Mai Hime!

Spoiler: pokaż / ukryj
Asuna nie zyje... dla czego... to nie jest peirwsze anime gdzie ktos umiera, zabija sie itp. Placze za kazdym razem:

Gdy w Chrono umarla Rosette, gdy w Mai Hime dziewczyny zaczely zabijac sie nawzajem oraz teraz, ale chyba teraz najbardziej boli, bo nie wierzylam, ze taka osoba jak Asuna moze zginac... jak ona mogla... czemu !!


Wiem, moze i to chore, za bardzo sie zrzywam z Anieme ktore ogladam :( przepraszam.


Dodałam info, do czego te spoilery... == Mai

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-05-2007, 20:20   

[offtop mode on]
Ciągnąc temat Lucky Star: Ooo... jaka odezwa narodu ^^; Oczywiście zgadzam się, że ta seria nie jest dla każdego. Najwyraźniej nie dla mnie. Cóż, chyba nie przemawia do mnie ten, khm, specyficzny design postaci...

Nie chciałam oczywiście nikogo urazić swoimi spostrzeżeniami!

(PS. Claymore też mnie odrzucił).
[offtop mode off]

A teraz a propos serii z wiosny 2007:
Chyba powinnam zgadać się z ludźmi z Azunime. Dzisiaj odkryłam u nich 'Zajawki' (nie ma to jak refleks..), w którym to dziale są 'Pierwsze wrażenia' dot. najnowszych serii. Oceny tam znajdujące się są dokładnie takie, jakbym je własnoręcznie wystawiła. Hm, ciekawe, wybrałam sobie takie animki, które są bardzo wysoko oceniane... ah ta moja kobieca intuicja ;D~ (nie żebym się sugerowała czyimiś opisami. To tak w ramach, uh... ciekawostki >.>;)

Aaa, i jeszcze na temat Darker than Black 7 - usłyszawszy "odcinek 7 i 8 będzie długo wyczekiwaną przez fanów komedią!!!" się leciutko... przeraziłam. Taka nagła zmiana mogła być dla tej wspaniałej serii... tragiczna. Sprawę pogorszyły 'spoilery' na końcu 6-ego odcinka, w których wyskoczyła różowowłosa dziewoja... (natychmiastowa reakcja: OH NOES.)
Jednakowoż... wcale źle nie było. Wręcz całkiem zacnie. Nie zawiodłam się jednak na Bones'ie.
(Chociaż nadal sądzę, że bez tych odcinków seria by sobie jakoś poradziła...).

edit: Lila, mogłaś napisać czego dotyczy spoiler... zawarłaś w nim dość istotne informacje dotyczące _3_ serii. Niektórym osobom mogłaś w ten sposób... pokrzyżować plany. Khm. (jak.mnie.to.denerwuje.)

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grimlock Płeć:Mężczyzna
Me no bozo, me King


Dołączył: 28 Maj 2007
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2007, 21:43   

Ostatnio obejrzalem Busou Renkin i jest to seria bardzo hmmm ... dziwna. Niby typowa naparzanka, a jednak niektore momenty to dla mnie istna parodia jest. Wyglad i zachowanie "glownego zlego" pierwszej czesci chociazby. Co nie zmienia faktu, ze w dalszej czesci, rozkreca sie na tyle, ze czlowiek nie moze sie oderwac :P Wszystkie 26 epow lyknolem od 14 do 2 w nocy, co jak na mnie jest niespotykane, gdyz do tej pory oprocz School Rumble i KGNE nic mnie tak nie porwalo. A BR nie jest cudem.

Kilka tygodni wczesniej przekasilem Afro Samurai. Kreska, troche dziwna, muzyka cudowna, seria za krotka. Brakuje troche rozwiniecia walk. Rach, ciach, pach i po krzyku. Niedosyt nieziemski. Gdyby moze dodali z 2-3 epy, byloby lepiej, a juz napewno ciekawiej i bardziej wciagajaco.

_________________
"I am the man who walks alone" ... "Living on the razors edge"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3535008
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-05-2007, 21:43   

Crofesima napisał/a:

Chyba powinnam zgadać się z ludźmi z Azunime. Dzisiaj odkryłam u nich 'Zajawki' (...) Oceny tam znajdujące się są dokładnie takie, jakbym je własnoręcznie wystawiła.

Claymore dali 8 i jest też parę innych kwiatków.

Gundam 0083 01-05 - patrząc na wykonanie nie widać, że seria ma już 2 krzyżyki na karku. Główny bohater wykazuje cechy emo-dzieciaka, ale poza tym jak nie ma większych przeszkód w oglądaniu.

Skullman 01-02 - póki co to trochę takie Darker than black z perspektywy nie-Kontraktorów.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-05-2007, 22:19   

Bokurano 8. No i historię Chizu mamy z głowy... http://forum.tanuki.pl/tematy10/3000.htm

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 26-06-2007, 17:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-05-2007, 22:22   

Oto skutki z ostatnich 4 dnich ogladania
Seirei No Moribito 7-Biesiadny odcinek. Dziwi mnie fakt że nikt tego nie oglada prócz mnie. Po za tym z chęcią przeczytałbym ksiązkę na której bazuje to anime. musi być niezła.
Skull man 3-4- Nie powiem, coraz większą mam rozkwinę. pod wzgledem fabularnym i spiskowym Skull Man przebija Darker Than Black. akcja w tych odcinkach bardziej poszła z kopyta.Uwielbiam jak mnie cos zaskakuje
Spoiler: pokaż / ukryj
czyli pojedynek w 3 odcinku. doszedłem do wniosku, że jest 2 skull menów. Jeden mściciel, a drugi morderca, co powoduje mały rozgardiasz, bo nie potrafie do końca pozbierać puzzle. Na pewno wszystko dzieje sie wokół nowej religii i firmy farmaceutycznej.Odkryłem amerykę chyba:)


Od dziś odpoczywam od anime przez jakieś 2-3 tygodnie. Jedynie może skusze sie na nowe odcinki Death Note.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 170 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group