FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-05-2007, 09:09   

Caladan napisał/a:
Seirei No Moribito (...)Dziwi mnie fakt że nikt tego nie oglada prócz mnie.

Jak to nikt?! Ja! I bardzo sobie tą serię cenię, od początku pierwszego odcinka! A 7 w kolejce, cholerne przerwy w dostawie prądu...


Wszczebrzeszyn, nikt nie jedzie. Po prostu stwierdzamy, że nam się nie podoba. A to różnica.
(fm, wybacz, że napiszę za ciebie)
Wiesz co? Surprise! Recenzentowi nie muszą podobać się wszystkie podobne do siebie serie. Dlaczego? Bo tak!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2007, 11:12   

GoNik, po pierwsze to nie są podobne do siebie serie. Wiedziałem, że gdy użyję sztandarowego sformułowania „aaa dostało tylko 6, a bbb daliście 7!” to ktoś się odezwie, ale bynajmniej nie miałem na celu prowokacji, lecz chciałem zwrócić uwagę, że fm chwilę wcześniej zrobił dokładnie to samo, tzn. zakwestionował ocenę Filipiarza z Azunime.

Wracając jednak do tematu.
Rumbling Hearts 1-10
Jeden z nielicznych dramatów, które byłem w stanie obejrzeć, całkiem całkiem, ale na pewno już do tego anime nie wrócę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-05-2007, 11:20   

Caladan napisał/a:
Seirei No Moribito Dziwi mnie fakt że nikt tego nie oglada prócz mnie.
Ogląda cała masa ludzi, ze mną włącznie, ale cóż... seria jest na tyle dobra że jeszcze nie pozbierałem szczęki z podłogi by coś sensownego powiedzieć ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 29-05-2007, 13:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-05-2007, 11:49   

pssyt, thotem-tan, złe cytowanie....

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-05-2007, 11:49   

Mój komentarz z 8 przyznanym Claymore należy przeczytać we właściwym kontekście. Crofesima pisała tam, że wszystkim seriom dałaby takie same oceny, podczas gdy Claymore ją odrzuciło. Tak więc nie była to próba kwestionowania oceny, tylko pełnej zgodności gustów. Przepraszam za nieporozumienie i wprowadzanie zamętu.
------
Seirei no Moribito oczywiście też oglądam, a poza tym:

Sci-fi Harry 01-02 - brzydkie projekty postaci, ale nie jest to chyba coś co ogląda się ze względu na wartości estetyczne. Póki co ma klimat opowieści z dreszczykiem. O ile nie zmieni się to w psychokinetyczne gore, to może być w miarę dobre.

Magical Lyrical Nanoha StrikerS 01-07 - jako fan Nanoha A's jestem mocno zawiedziony. 26 odcinkowa formuła chyba nie służy serii, bo na 1 w miarę interesujący odcinek przypadają 2 nudnego treningu. Jeśli tendencja zostanie utrzymana, to nie zasłuży na więcej niż 5/10.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 29-05-2007, 15:55   

Cytat:

Ogląda cała masa ludzi, ze mną włącznie, ale cóż... seria jest na tyle dobra że jeszcze nie pozbierałem szczęki z podłogi by coś sensownego powiedzieć ^^;

skąd ja znam ten problem. Większości przypadków moich dociekań nad odcinkami pisze co mi na jezyk popadnie. Mam świadomość że czasem sie powtarzam się:)

Koniec Oftopu
DeatH NoTe 32- skonsumowane z zadowoleniem, ale nie bliskim do wcześniejszych dan z tego anime. Czegoś mi brak :)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-05-2007, 17:18   

Wróciłam do oglądania S.E.Lainale jednak, ta przerwa od tego anime sie przydaje, nie bardzo da sie je obejrzec na 1 rzut...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2007, 18:14   

Wszczebrzeszyn napisał/a:
Dokładnie, czemu nie dali 10 ? A tak na poważnie to nie wiem czemu tak jeździcie po Claymorze. Najwyraźniej anime to nie jest dla wszystkich, podobnie jak Berserk (który na Tanuki dostał bardzo marną ocenę).


10 należy się jedynie wybitnym pozycjom. Claymore 8 spokojnie wystarczy. Nikt nie jeździ. Po prostu się nie znają :P

Claymore 8
- Walka nie jest taka zła jak w TJTG tego samego studia, tu przynajmniej błyski itp. są usprawiedliwione bo walka toczy się na miecze. Mogłoby być lepiej i czytelniej, ale mogło być też duuuużo gorzej. Przyzwoity
Priscilla vs Teresa:

Spoiler: pokaż / ukryj
Rozegrane podobnie jak w mandze. Nie ma takiego ładunku emocjonalnego jak ktoś już czytał wcześniej, ale i tak kopie.

Guren Lagann 9 -
Spoiler: pokaż / ukryj
Simon zwariował i stał się emo:( Poza tym Nia trochę namieszała, chociaż nie było to zbyt nieprzewidywalne, że jest córką Spiral Kinga.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-05-2007, 18:24   

Ohohoh... rozpętałam letką burzę. No, może zawieję...

fm napisał/a:
Mój komentarz z 8 przyznanym Claymore należy przeczytać we właściwym kontekście. Crofesima pisała tam, że wszystkim seriom dałaby takie same oceny, podczas gdy Claymore ją odrzuciło.

Ależ sama Claymore'owi dałabym 7 lub 8. To jest całkiem niezła seria, ale stanowczo nie dla mnie. Czasami się tak zdarza ;] Podobnie mam z GitS'em.
Po prostu zdziwił mnie fakt, że zgadzam się z ocenami Azunime dla siedmiu-ośmiu serii.
No ale kończąc temat...

Seirei no Moribito
Caladan napisał/a:
Dziwi mnie fakt że nikt tego nie oglada prócz mnie

...NIE?!
Swoją drogą mądre słowa Totem-san...
wa-totem napisał/a:
seria jest na tyle dobra że jeszcze nie pozbierałem szczęki z podłogi by coś sensownego powiedzieć ^^;

Popieram!

Jedna z moich ulubionych serii tej wiosny. CU-DO-WNA. Czegoś takiego się nie spodziewałam. W 7 odcinku bardzo podobał mi się motyw poznawania świata zwykłych, prostych ludzi przez Chaguma. Ah ten jego końcowy wniosek ;]

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-05-2007, 15:26   

Touka Gettan 7-8 - no nie, okazało się, że ta seria będzie miała 26 epów, czyli pewnie stanie się pieruńsko nudna. Ale póki co nie dzieje się nic istotnego, widać już wyraźnie, że Momoka i Touka będą oficjalną parą (chyba, że Touka jednak bedzie wolał swoją matkę). Poza tym dużo biszodzio i mało sensu.

Gedo Senki - nieeeeeeeee!!!!!!! Nie sądziłem, że Totorowcy zrobią słaby film. Nie wierzyłem, że zrobią beznadziejny film. Zrobili.

Saint Seiya: Warriors of the Final Holy Battle -Szatan!!! Znaczy się Lucyfer. A reszta jak zwykle.
Powrót do góry
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2007, 18:40   

Claymore 4-7, jednak nie dla mnie. Postanowiłam się nie zrażać na początku i pociągnąć oglądanie jeszcze trochę, ale moje odczucia nie zmieniły się.
Jeszcze mi na kompie zalega 8 odcinek, obejrzę i skończy się pewnie na tym, że wyrzucę^^;;

Bokurano, kolejny, piąty odcinek. Ta grupa subująca stanowczo za rzadko wydaje te odcinki T_T

wa-totem napisał/a:
LOL, właściwie wychodzi na to że bloguję tu Bokurano ^^;

I rób to dalej, ja z chęcią poczytam;>

Darker than Black 7, oj zajechało mi Bebopem... Ta dziewczynka i ogólny klimat odcinka, małe deja vu miałam. Nie zmienia to faktu, że odcinek świetny, odpoczynek od głównego bohatera na krótki czas dobrze działa;]

Karin 1-5, główna bohaterka ma dość nietypowy problem i dziwne sposoby na jego rozwiązywanie. Anime śmieszne, kilka razy mnie naprawdę rozbawiło. Ale to + kreska, która się dość ładnie prezentuje, to w gruncie rzeczy jedyne plusy tej serii. No i muzyczka znośna jest.
Tak czy tak, to pewnie obejrzę do końca, nawet jeśli okaże się gorsze niż na początku przewidywałam.

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2007, 22:25   

Claymore 9
Jeśli po tym odcinku stwierdzicie, że was nudzi to już naprawdę się poddam i przestanę "nawracać" ludzi na to genialne anime. Jak dla mnie rewelacja, gdybym nie czytał mangi to nie wytrzymałbym do następnego odcinka ;).
GoNik, fm, Crofesima, Juri, wa-totem i inni dajcie ostatnią szansę temu anime. Już chyba sam fakt, że tak usilnie staram się przekonać Was do oglądania Claymore'a powinien być wystarczającym powodem do spełnienia mojej prośby. Czemu mi tak zależy? Ano im więcej fanów tym większe szanse na pojawienie się tego tytułu w Polsce. Skoro zabraliście się za nie to powinniście chociaż dobrnąć do miejsca, od którego zaczyna się prawdziwa akcja, a będzie coraz lepiej. Jeśli nie, to jaki sens miała strata tych 3 godz. w Waszym życiu, po co podchodzić do anime z gatunku zupełnie odległego własnym upodobaniom? Dlatego ja nie zabieram się za romanse ani dramaty, z góry znam bowiem moją reakcję.
Rozpisałem się, sorry za offtopa.

Gintama 29
2 w 1 tym razem. Dwie historie, z czego pierwsza została lepiej przedstawiona w mandze (w anime cenzura zrobiła swoje), a druga może niektórych odrzucić, szczególnie przy jedzeniu, chyba że ktoś ma upodobania entomologa. Mimo to polecam, zwłaszcza że zakończenia tych historii są rewelacyjne :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 31-05-2007, 00:38   

Co oglądałam przed chwilą:
Lucky Star ep8 - lepiej, lepiej coraz lepiej. Odcinek moim zdaniem zabawniejszy od ostatnich. Teksty Konaty utwardzają mnie w przekonaniu, że zostając animowcem obrałam słuszną drogę^^ (tak jabym miala kiedykolwiek jakieś wątpliwości). A Luchy Chanel był po prostu... to trzeba obejrzec^o^

No i Nodame odcinek 18...nareszcie~. Zachowanie Chiakiego coraz bardziej mi się podoba. Ale ja zawsze go lubiłam. Inna sprawa, czy bym z nim wytrzymała, gyby zaczął mi wytykac moje liczne błędy:)

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-05-2007, 10:41   

Naruto Shipunden - jestem już na 15 odcinku! xd

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-05-2007, 12:25   

Ayashi No Ceres 1-10-chciałam coś na odmóżdżenie i to jest idealne. Głupie i shoujowate. Myślałam że będzie gorzej ale nie jest chyba aż tak źle skoro nadal to oglądam. Denerwuje mnie Tooya, jakoś mi nie pasuje

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 171 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group