FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ewan Płeć:Mężczyzna
8th Fallen Angel


Dołączył: 29 Maj 2007
Skąd: Białysotk
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 14:09   

Korzystając ze zbliżających się wakacji planuję sobie zafundować hardkorowy maraton animowy. Obiecuję raporty składać na bierząco, ale czy się wyrwę z "pętli", to już nie powiem XD. A konkretnie widzę sobie coś takiego:
- Gundam Seed + GS Destiny: w sumie 102 odcinki do "skatowania". Jedna z wielu historii w świecie kultowego już Gundama. Jak zwykle zaczyna się niewinnie, a potem to już jedna wielka batalia na podłożu ideologiczno-filozoficzno-psychologicznym z nutka troszkę niemożliwego, ale i tak dochodzącego do skutku zwiazku (czyli to co zawsze w "Gundamie"). Za pierwszym podejściem dobrnąłem do 34 epka bodajrze, ale teraz maniac-mode on i jadziem 24 epy dziennie XD... No dobra nie przesadzam, dość, że po takiej ilości Evangeliona miałem niezłe schizy...
- Full Metal Panic, FMP Fumoffu, FMP The second Raid: te trzy serie skłądają się na FMP. najkrócej mówiąc, bo serię mam zamiar sobie tylko odświerzyć, anime jest zbliżone do gundama, tyle, że to taki... Shoujo dla shonenów XD Nie umiem tego inaczej nazwać, bo to nie jest ni mniej ni wiećej tylko takie "cuś". Raporty będą na bierząco, co 3 epki (wyłanczając Fumoffu, bo jaz jakie tam są, opisać się nie da).
- Full Metal Alchemist: niewiele o tym Anime powiem, bo nie obejrzałem go do końca (ale dobrnąłem do połowy XD), za co pewnie znaczna cześć z Was mnie ukrzyżuje (hej mara XD, Avi z resztą pewnie też XD). Raporty , pozwólcie, że sobie odpuszczę.
Hmmm... Ostrzegam teraz lojalnie: moje raporty będą cholernymi spojlerami, więc jeśli ktoś chce w.w. anime obejrzeć, to tylko TERAZ, zanim zacznę pisać streszczenia epków XD

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8954474
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-05-2007, 14:11   

Bleach 127 - odcinek poświęcony Inoue=Nuda.

Claymore 09 - koniec retrospekcji. Bez jakichś większych zwrotów akcji (ot Claymore będą musiały pokonać kolejnych silniejszych wrogów) dalej spora część odcinka tonie w ciemnościach, za to poprawiły się sceny walki. W pierwszych odcinkach to były rozbłyski w ciemności i fontanna fioletowej krwi. Teraz widać trochę więcej, ale ze względu na och nadludzkie prędkości Claymore wygląda to jakby gdzieś w pobliżu była lampa stroboskopowa. Duży plus - w następnym odcinku najprawdopodobniej nie będzie występował Raki.

Edit: Do autora postu nade mną: Istnieje specjalny tag do spoilerów. Jeśli go nie będziesz używał w streszczeniach odcinków, możesz liczyć na nieprzychylne komentarze ze strony moderacji. Miłego maratonowania :-)

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 14:39   

Szczera prawda, tag "spoiler" jest absolutnie niezastąpiony w takich tematach jak ten...

Sakura - ja niestety z Ayashi miałam ten problem, że mnie się styl rysowania ni diabła nie podobał (mam na myśli panów, że bohaterka będzie krowa to można przeżyć). Z tego powodu alergicznie reagowałam na każdy pomysł pokazania mi Fushigi Yuugi - podobnego romansu rozsmarowanego na 52 odcinki bym nie wytrzymała.

A ma to tyle do tematu, że przekopuję się dzielnie przez serię telewizyjną Haruka Naru Toki no Naka de (tak, krótsze tytuły się skończyły), czyli kolejną bizonologię stosowaną. Wygląda podejrzanie na klon Fushigi Yuugi właśnie, więc to będzie pewien problem przy pisaniu recenzji... Sama fabuła ma tam nie zasłaniać bishounenów i jest w sam raz dla nastoletnich wielbicielek opowieści w stylu Mary Sue - bohaterka ma Zbawić Świat i w związku z tym jest aktywnie chroniona (oraz wielbiona) przez ośmiu bizonów przed Głównym Złym (chowa się pod maseczką, ale już pokazali, że śliczny jak cholera) oraz jego Generałami (bizony again). W rolach drugoplanowych bizony i kawaii panienki (te ostatnie słabo reprezentowane i głównie w wersjach evil). W rolach trzecioplanowych Bezimienny Tłum Identycznych Wieśniaków. I tak, to jest takie głupie, na jakie wygląda, ale jako "patrzydło" ma pewne zalety (konkretnie: stado bizonów).

A o tyle prycham, że ten sam producent kilka lat później wypuścił La Corda d'Oro, które też nie jest serią głęboką i też zawiera głównie bizony, ale ma dość wdzięku, by dało się to oglądać z naprawdę dużą przyjemnością. Ale niestety Corda się ślimaczy z subowaniem, więc recenzja będzie nieprędko.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-05-2007, 15:56   

Hayate no Gotoku 8 - waaah~~ crossdressing!
Spoiler: pokaż / ukryj
Na widok Hayate jako catgirl ómarłam, zwyczajnie ómarłam! I nie, on wcale i absolutnie NIE przypominał mi bohatera Lovelessa, ani trochę.


Darker Than Black 7 - dziewczynka i detektyw tacy sobie - ot, element komediowy. Za to Hei występujący epizodycznie i w odpowiednich ujęciach: mraukh~~ bizon, nyoro~
Poza tym odkryłam, że wyjątkowo bawią mnie sceny z dręczeniem kota.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 17:11   

Claymore 09 - hmmm o ile sprawa walk się poprawia to kreska ulega ciągłej degeneracji, że tak powiem. W porównaniu z mangą to jest ok. 2x słabsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 17:35   

Scrapped Princess - Całość taka sobie .. (przysypiałem na paru odcinkach :p chyba obejrze to wszystko jeszcze raz :] )

Midori no Hibi - Bardzo fajne anime :] główny bohater od razu mi sie skojarzył z Harima ze School rumble :] jak i spora część fabuły ..
co do samej "ręki" to tak sobie mi sie podobało ... troche zbyt dziwaczne :]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 31-05-2007, 17:44   

Avellana napisał/a:
W rolach trzecioplanowych Bezimienny //CR+LF
...zobaczył totem, i się zakrztusił

A teraz czas nadrobić zaległości:

GoNik napisał/a:
bizon, nyoro~
Poza tym odkryłam, że wyjątkowo bawią mnie sceny z dręczeniem kota.

Im dłużej patrzę, tym bardziej stwierdzam że z Ciebie naprawdę jest Konata, żywa i prawdziwa ;D

Właśnie, wczoraj wieczorem zdążyłem z Lucky Star 8. Genialne...
Bo Tatuś Konaty.
Bo Tsukasa i bieg przez płotki.
Bo Przyczynek do zwycięstwa Miyuki w sztafecie.
Bo komentarz Konaty do zdarzenia na ulicy... LOL!
Bo LUCKY CHANNEL... i Akirowe "NE?!" i "pero p-pero pero"... _^_

GoNik napisał/a:
**** jako catgirl ómarłam, zwyczajnie ómarłam!
O tak. A zwłaszcza reakcja gadającego tygrysa... o_O;

A poczekaj do Hayate 9, tam się nabijają z Yamato Nadeshiko...

Claymore 9Uh... właściwie straciłem nadzieję. Niby troszkę lepiej, bo ta cała retrospekcja się skończyła, i coś nowego powiedzieli o Claire, ale wciąż jest to co najwyżej patrzydełko w stylu Bleach, tyle że na mHHroczno-poważnie.Jedyne co mnie trzyma przy tej serii to ciekawość, co będzie dalej...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2007, 18:11   

Claymore to ja chyba sobie daruję nic specjalnego w tym nie widzę. Po selekcji wygląda na to że zostanę jedynie przy Bokurano, Seirei no Moribit i Darker Than Black. Może jeszcze przejrzę Lucky Star jak będę miała czas.


Wszczebrzeszyn napisał/a:
Ano im więcej fanów tym większe szanse na pojawienie się tego tytułu w Polsce.


Wiesz nie wiem jaki sens miałoby sztuczne nabijanie popularności tytułowi który nie specjalnie się podoba. Pewnie każdy by wolał żeby została wydane to co mu się podoba.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2007, 00:24   

Claymore 9 - kolejny dobry odcinek. Dobrze zrobiona walka Miria/Clare. Chyba najbardziej dynamiczna spośród dotychczasowych. Dalej bardzo dobrze trzyma się mangi i utrzymuje przyzwoite tempo pół tomu na odcinek. Można zakładać, że zakończy się na
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierci wszystkich 24 Claymore tak jak to się odbyło w 11 tomie w starciu z przeważającymi siłami demonów na północy. Pozostaje opcja kontynuacji (jak w mandze) i całkiem zgrabne zakończenie.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-06-2007, 02:26   

fm, właściwie cały odcinek polegał na rozmowach. Ale, o dziwo, nie jest przegadany - co mnie niezmiernie cieszy, bo seria jak na razie utrzymuje tendencję zwyżkową. I tak, bonus w postaci ćwiczeń Balsy był uroczy (a Chagum i Tanda siedzący na ławce dopełniali obrazu). Poza tym świetna jest rozmowa Balsy i Chaguma o przesądach arystokracji :}

Hm, a mówiłam, że to moja ulubiona seria z sezonu wiosennego?
(avatar jest mylący, mylący... komedie rozpatrujmy w osobnej kategorii)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-06-2007, 13:26   

Wczoraz zdołałem tylko 2 rzeczy obejrzeć...

Seto no Hanayome 8 Lol. Podobnie jak Hayate, wciąż mnie bawi - nawet jeśli to zwyczajna, głupawa komedyjka której daleko do Lucky Star. Nie szkodzi :)

Seirei no Moribito 8 *________________*
.
..
...
<ciiisza>
Genialne.
A wiecie co jest najlepsze?
Tego nie było w oryginalnej powieści.
Niewiarygodne, studio dodało coś od siebie - i nie zrąbało sprawy.
I dalej ta muzyka... no ale to Kenji Kawai, więc mniejsza niespodzianka.

Z trudem powstrzymuję się od sięgnięcia po rawy.

KyoAni trzyma poziom, ale patrząc na progresję Blood+ --> Chevalier d'Eon --> Seirei no Moribito, to wkrótce będzie miało konkurenta do korony "najlepszego producenta".

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ganossa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2007, 15:31   

801 T.T.S. Airbats 1 i 2 odcinek - zaspokajam swój fetyszyzm względem sprzętu wojskowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2007, 17:04   

Touka Gettan 1-4............... tak właściwie to o co w tym chodzi? XD Jakieś shoujo-ai się przewija, magia, demony i to wszystko w świecie współczesnym. Grafika przesłodzona, ale pasuje do serii, muzyka ładna, bohaterowie dziwni.
Ogólnie to ja tego jeszcze za bardzo nie ogarniam, może z dalszymi odcinkami to się zmieni. Ale ogląda się dość dobrze, zaciekawiło mnie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Rozwaliła mnie scena, gdy najpierw kobieta powiedziała chłopakowi, wyglądającemu jak dziewczyna, że jest jej synem. A zaraz potem podeszła, i wyznając miłość, pocałowała jakąś kobitkę... yeah xD

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-06-2007, 18:08   

Cytat:
Touka Gettan 1-4............... tak właściwie to o co w tym chodzi? XD Jakieś shoujo-ai się przewija, magia, demony i to wszystko w świecie współczesnym. Grafika przesłodzona, ale pasuje do serii, muzyka ładna, bohaterowie dziwni.
Ogólnie to ja tego jeszcze za bardzo nie ogarniam, może z dalszymi odcinkami to się zmieni. Ale ogląda się dość dobrze, zaciekawiło mnie.

Shoujo -ai tam za bardzo nie ma, bo Touka to facet i jest zakochany w Momoce. Bardziej mnie dziwi, że dobiera się doń mamusia. Owszem, Makoto wzdycha do Momoki, a Shoko do Makoto, ale to fanserwis. Weź poprawkę, że to aniem na podstawie eroge.
Całość geberalnie oscyluje wokół krainy Kamitsumihara, w której mity żyją i mają się w miarę dobrze. Wszystkiego ma pilnować rodzina Kamizuma, której członkiem i spadkobiercą jest Touka. Nie wiem jeszcze dokładnie (bo jestem na ósmym epie), jaką rolę odgrywa mamusia, która jest wcieleniem czegoś tam jeszcze.
Powrót do góry
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 01-06-2007, 21:04   

Ja sobie właśnie zakończyłem oglądanie Full metal alchemist łącznie z filmem, musze przyznać że mi się podobało zakończenie, ale wiadomo pewien niedosyt pozostał ale to normalne dla mnie mam tak po każdej seri co mi się spodobałą. Teraz zaczołem oglądać Rahxephon i od razu po zaledwie trzech odcinkach stwierdzam że będzie to bardziej schiźnięte niż Evangelion. A poza tym jestem na 23 Bleach bardzo mi się podoba, chce wiedzieć co dalej ^^ i na 9 Ai yori aoshi enishi krutsza seria ale nie wiele więcej się dzieje niż w pierwszym sezonie i jednak troszke zaczyna być to monotonne, ale koniec już blisko więc wytrzymam ;]. Skończyłem Onegai Twinsw sumie jak się spodziwałem gorsze od Techer ale tez dosc fajne. Dziś również zaczołem Girls Bravo w sumie coś jak Dears, nie przeciętnie zabawne ;D.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 172 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group