FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-07-2007, 21:52   

Seirei no Moribito ep. 12 całkiem fajna seria ^^


Spoiler: pokaż / ukryj
Nadal spokojnie, zdecydowanie bardziej wolałam odcinki pełne akcji, choc poczynania Chaguma wsród pospolitego tłumu są ciekawe ^^ A juz w następnym odcinku mamy szanse na wiecej akcji. Chyba kazdy był pewien, ze Chagum zwieje mimo zakazu Balsy, ale nie spodziewałam sie, ze Balsa sie czynnie włączy do rozwiązania sporu. Całkiem dobry odcineeeek.


Claymore ep. 1 ot tak, bo wiedźmina lubie ^^ Całkiem podobna koncepcja. Szkoda tylko, ze muzyka psuje nastrój. IMHO kompletnie ta dopasowana do pierwszego epka nie współgrała. A fabularnie cóz, moze sie skusze na kolejny odcinek.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 01:56   

Nanami napisał/a:
Claymore ep. 1 ot tak, bo wiedźmina lubie ^^ Całkiem podobna koncepcja.

o, jak miło, że nie ja jedna uważam, że te dwa dzieła sa podobne...;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gotenks Płeć:Mężczyzna
010101010101

Dołączył: 29 Sty 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 03:19   

Ja obecnie ogladam z kaset video Dragon Balla, po raz ktorys z kolei :P
Jestem dopiero na koncowce pierwszej serii, ale jakos idzie, kiedys skoncze.
A ogladam, by sobie przypomniec to anime, bo niedawno tez przeczytalem mange. Szkoda tylko, ze Francuzi tak to tlumaczenie spaprali :|

Aha, i pare dni temu ogladalem jeszcze film Fullmetal Alchemist, co na Hyperze lecial.
Serii nie znam za bardzo, to niewiele z filmu zrozumialem, ale podobal mi sie, ladny wg mnie.

_________________
cytaty z anime mang
| DragonBall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-07-2007, 07:50   

Mnie się Claymore nie podoba, rzeźnia, która nie wywołuje we mnie chęci sięgnięcia po następny ep. Kreska też mi się bardzo nie podoba. Przyzwyczaiłam się, ale mi się nie podoba. Poza tym zachowanie tych wszystkich psychopatek mnie zdecydowanie odpycha.

Darker than black, całkiem niezła seria. Spodobała mi się. I ta grafika... !!!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-07-2007, 12:04   

Widzę Salva że mamy podobne odczucia, Claymore rzuciłam w kąt, za bardzo drażniła mnie główna bohaterka, że o tym dzieciaku nie wspomnę, do rzeźni akurat nic nie mam, ale nie w tym wydaniu.

Za to Darker than Black znakomite, grafika wspaniała i nie zapominaj o endingu!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2007, 12:26   

Ja się dołączam do moshi_moshi i Salvy. Claymore jest może i dobre, ale stanowczo nie dla mnie. Natomiast Darker than Black - jak najbardziej! Swoją drogą wprost WSPANIALE, że Ameryka kupiła licencję na DtB...

Tengen Toppa Gurren-Lagann do 14. TO.JEST.GENIALNE.
Potrzebowałam czegoś łatwiejszego do przełknięcia...i proszę bardzo. Anime, które nie wymaga od widza myślenia. A ile się w tym dzieje! I z jaką prędkością! A te widowiskowe wybuchy! A ten fanserwis! A te postaci! Powiem, że mi się podoba. Niby takie głupie, ale jednak... coś mnie w to wciągnęło. Ja chyba lubię serie abstrakcyjne i nielogiczne.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale nadal mam focha za śmierć Kaminy. Dlaczego on?!...

Moim ulubieńcem jest Viral. Jest... uroczy. I nawet mi go żal.


A teraz tylko zacieram ręce i czekam na 16 odcinek. OJ CZEKAM.

Spoiler: pokaż / ukryj
GARlock! Znaczy...khę, dorosły Simon!

PS. Ilość fanartów z GL: ponad 3,600. No ale powtarzają się (niestety).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-07-2007, 16:16   

moshi_moshi napisał/a:
Za to Darker than Black znakomite, grafika wspaniała i nie zapominaj o endingu!


No ba ! Ending naprawdę świetny. Ogólnie cały klimat mi odpowiada, fabuła też mnie wciągnęła od samego początku. Tylko muzyka towarzysząca mnie trochę irytuje, ale zasadniczo w ogóle jej nie zauważam, jako wzrokowiec napawam się grafiką.


Co do Claymore, mnie TAKA rzeźnia nie odpowiada. W pewnych momentach to się robi groteskowe
Spoiler: pokaż / ukryj
jak Clare czy jak jej tam, przyczepiała sobie nogi odcięte przez Ophelię... Albo jak łapała swoją rękę... Albo motyw z Teresą, która wyglądała makabrycznie aż do przesady z tymi uciętymi rękoma (pominę jak bardzo naciagnięta była jej śmierć), ewentualnie Clare troskliwie nosząca jej głowę, ja się dziwię że ona jej nie nosi do teraz...
Tylko ending mi sie szaleńczo podobał. Lubię taka muzykę. Nic poza tym mnie z tego anime nie interesuje. Po prostu nie lubię czegoś takiego. Żeby jeszcze główna bohaterka była sensowna, ale nawet i to nie... A ja tego stada psychopatek oglądać masochistycznie nie chcę.


Naruto... Bratu na studiach wybitnie się nudziło i teraz mnie tym męczy... Potworne... Przez to jeszcze bardziej zaczęłam doceniać Death Note.


Hayate no gotoku. Na początku nawet sympatyczne, ale teraz podoba mi się coraz mniej. Nie podoba mi się kierunek w jakim idzie to anime. Ani jeden raz się nie roześmiałam podczas oglądania. Mnie jest ciężko rozśmieszyć, ale przy Ouran się udało. Tutaj, porażka.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
oglądający anime
Gość
PostWysłany: 02-07-2007, 16:52   

Claymore- do 5 odcinka było nudnawe, ale później tak się rozkręciło że teraz z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Muzyka według mnie jest niczego sobie (szczególnie ending :)), to samo tyczy się grafiki. Co do postaci to strasznie wkurzał mnie Raki- tak głupiej postaci dawno nie widziałem,
Spoiler: pokaż / ukryj
ale na szczęście od 5 epa nie było go zbyt wiele, a w dodatku teraz zdaje się, że w końcu mamy go z głowy :P
. Anime cenie przede wszystkim za bardzo szybką akcje i brak jakichkolwiek dłużyzn (w końcu walki nie są rozwalone na kilka odcinków + brak zbędnej paplaniny!).

Darker than black- bones jak zawsze niezawodny :). Bardzo fajna seria jak na razie. Ciekawa muzyka, postacie, świetna muzyka (ładny ending), no i ta grafika- strasznie mi odpowiada.

Monster- może i niezbyt nowe, ale dopiero teraz miałem przyjemność zapoznać się z tym tytułem. Co ja tu dużo będę pisał- jeżeli ktoś chce obejrzeć świetną serię kryminalno-sensacyjno-thrillerowatą :) to powinien po monstera jak najszybciej sięgnąć. Seria wyróżnia się genialną fabułą i postaciami (gratis dostajemy jeszcze b. dobrą grafikę i niezłą muzykę). Od razu ostrzegam że nie znajdziemy tutaj żadnych nadprzyrodzonych zjawisk, które jednak przy tej serii są całkowicie zbędne.

Bleach 131- napisze krótko- nuda!!! (fillery górą ;/).

Azumanga Daioh- świetna komedia, w sam raz do oglądania po jakiejś cięższej serii- nic tylko polecić :).
Powrót do góry
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2007, 20:13   

Crofesima napisał/a:
Ja chyba lubię serie abstrakcyjne i nielogiczne.

wychodzi, że ja też.... zaczęłam to oglądać i nie żałuję - faktycznie wciąga! ;P

Spoiler: pokaż / ukryj
Kamina ginie? Nieeee! <no i po co czytałam ten spoiler?;)>


A "Darker than black" nie chce mi się uruchomić... jaki ja dramat przeżywam mając to anime i nie mogąc go obejrzeć. ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-07-2007, 20:19   

cintra napisał/a:
faktycznie wciąga! ;P

Wciąga potwornie.

Spoiler: pokaż / ukryj
I to całkiem szybko ginie. Twórcy są odważni. Wątpię, żeby jakikolwiek widz się tego spodziewał.... w końcu w openingu Kamina jest jednym z najważniejszych elementów. Więc co GAINAX zrobił? Troszeczkę zmienił opening. Wyciął Kaminę.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2007, 19:38   

Samurai Champloo 1-6 - tym razem w doskonałej jakości DVD, z lektorem. Nie żebym była jakąś maniaczką tego anime (... no dobra, jestem ^^), ale ku mojej wielkiej radości udało mi się przekonac ojca do jego obejrzenia. Miłe zaskoczenie po moim niewypale z Ergo Proxy (zbyt skomplikowana fabuła go zniechęciła, ale w sumie na dobre wyszło, bo SCh obejrzał jednym tchem).
Szczerze obawiałam się polskiego tłumaczenia, ale wyszło całkiem sprawnie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 04-07-2007, 20:01   

Po pierwsze, co najważniejsze:
Nodame Contabile ep. 23

Spoiler: pokaż / ukryj
Chyba powinnam ułożyć listę moich ulubionych ostatnich odcinków. W takim przypadku, Nodame na pewno by się pojawiła w tym zestawieniu. Na sam koniec zaserwowano mnóstwo pięknej muzyki, w dodatku bardzo podobał mi się spokój w tym epizodzie. Nie było gorączkowego upychania wydarzeń (zawsze się tego boję w okolicach końca), wszystko było jakby to powiedzieć... harmonijne
A Chyaki dalej jest Chyakim^^:
Ojciec Nodame: You love her this much?
Chyaki: Eh?
Ale przy tym był bardzo słodki i uroczy. Dziękuje.

Hayate no Gotoku ep14
Moim skromnym zdaniem jeden z lepszych, jakie się dotychczas pojawiły (poprzedzającego go co prawda nie pobije, ale...). Inna sprawa, że główny bohater momentami mnie dobija, bo coraz bardziej mi przypomina pewną shoujo bohaterkę^^"

Niedawno skończyłam Cardcaptor Sakurę. Podchodziłam do tej serii piekielnie sceptycznie, ale po pewnym czasie całkiem ją polubiłam. Po tych 70 epach przywiązałam się do bohaterów i ciężko mi było się z nimi rozstać <snif>

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-07-2007, 21:30   

Um, też oglądałam Sakurę, ale parę epów przed końcem wymiękłam. Wykończył mnie pewien wątek...

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2007, 21:41   

Odświeżyłem sobie Neon Genesis Evangelion ;] 1-26odc
Jeszcze lepiej mi się ogladalo niz za 1 razem ;] i musze przyznac że bije fabułą większosć anime które ogladalem :] z tym Rehax-czymstam nawet nie ma co tego porównywać ;) NGE jest pod kazdym wzgledem lepsze ;] oczywiście IMO :]

tym razem odc 21-24 oglądałem w wersji reżyserskiej - dochodzi kilka niezłych scen ;p a tego nigdy za mało ;] wersje ON AIR mozna sobie wlasciwie darowac :]

dobra dzis jeszcze sobie obejrze reszte filmików NGE ;]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 04-07-2007, 21:48   

DeadJoker napisał/a:
Um, też oglądałam Sakurę, ale parę epów przed końcem wymiękłam. Wykończył mnie pewien wątek...

Ciekawe, czy to ten sam, który mnie utrzymał^^.

Btw, zapomniałam o jednej serii.
Irya no Sora, UFO no Natsu, dzisiaj ostatni odcinek. Raczej nie mój typ głównego bohatera, ani głównej bohaterki. Ale też nie irytowali mnie, dlatego całość oglądało mi się dobrze. Krótkie, jak to OAV i całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie tej serii w większej liczbie epizodów. Choć podobno wyobraźnia ludzka nie zna granic...
Miłe, momentami wzruszające, więc rozpatruję raczej pozytywnie.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 188 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 187, 188, 189 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group