FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 11:19   

Odkopuje starocie których nie udało mi się jeszcze zaliczyć: Tenchi In Tokio. Jestem obecnie między 14 a 15 odcinkiem.

Pierwszy odcinek – Czarna rozpacz i zwątpienie, od razu darowałem sobie serie na dobre dwa tygodnie. Dopiero głód sprawił że wróciłem do oglądania i… przez pierwsze kilka odcinków wcale nie jest lepiej, wprowadzono masę głupkowatych zagrywek które miały prawdopodobnie śmieszyć, niestety powodują jedynie zmieszanie.

Dalej na szczęście robi się lepiej, no, nawet całkiem, całkiem. Chociaż są sceny przy których wolałbym walić łbem o ścianę niż je widzieć w tej serii, to są też motywy bardzo pozytywne, zaś motywów tych jest coraz więcej więc mimo iż seria jest gorsza od poprzedniczek to może nie okaże się totalną klęską.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-07-2007, 11:21   

Tokko

Czy ktokolwiek potrafi zrozumieć heroiczne poświęcenie, jakie ponoszą redaktorzy Tanuki.pl by tylko napisać kolejną recenzje?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 12:42   

Zero no Tsukaima 2nd 1 - Powracają stare dobre klimaty, chociaż muszę się zgodzić z opiniami innych - Saito jest chyba trochę za bardzo...hm...zboczony ? Wydaje mi się, że w pierwszej serii postać ta była bardziej zbilansowana, Saito miał w sobie więcej powagi, to zdecydowanie bardziej służyło nie tylko tej postaci, ale i całej serii. Obawiam się żeby autorzy czasem nie przesadzili z całym tym "zboczeniem", bo to anime może przez to stać się nie śmieszne, ale strasznie nużące. Zobaczymy jak będzie dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2007, 12:45   

Ja obejrzałem ostatnio Paranoia Agent...
Nie zawiodłem się na tej serii. Wciągnęła mnie tak, że w jeden wieczór obejrzałem wszystkie odcinki. Pozdro dla Maromi.

Wczoraj (właściwie to na przełomie wczoraj z dzisiaj :)) miałem okazję zapoznać się z tytułem Cat Soup. Najbardziej w serii podobały mi się dialogi, a właściwie ich brak. Naprawdę to anime daje do myślenia i na pewno jeszcze sięgnę po ten tytuł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-07-2007, 13:24   

eLuke napisał/a:
Saito jest chyba trochę za bardzo...hm...zboczony ?
Heh. To zaskoczenie tylko dla tych, którzy nie czytali książek ;D

A u mnie świeżo po dwóch filmach z KyotoAni - Munto, i Munto II. Oba wyśmienite i w najwyższym stopniu warte zainteresowania, tak razem jako część większej całości, jak osobno. Aż mam ochotę machnąć Alt-a. I dołączam do stadka fanów czekających na jakiekolwiek słowo o kontynuacji ze studia. Inna rzecz, że od dwójki już upłynęły 3 lata. Cóż, może właśnie dlatego już wkrótce...?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-07-2007, 13:56   

Tokko 3 odcinek.

Nic tak nie buduje nastroju grozy, jak dowcip o majtach.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-07-2007, 15:51   

Cytat:
Nic tak nie buduje nastroju grozy, jak dowcip o majtach.
o_O;;

A ja właśnie stwirdziłem, że ostatecznie uwolniłem się od Bleacha.
Ostatnie fillery ostatecznie przelały czarę goryczy, niech te ****** ze studia Pierrot spadają na drzewo. Mam dość, a poza tym na tym polu pojawiła się konkurencja - Claymore. Może trochę bardziej gore, ale z pewnością świeższe a więc i atrakcyjniejsze.

Sayonara, Truskawo z towarzyszami...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2007, 16:50   

Code Geass - 1 do 23 - całkiem niezłe, tyle że teraz musze czekac na 24 25...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-07-2007, 17:32   

Utawarerumono

Ciekawe. ciekawe. Bardzo ładne piosenki. Fabuła...fabuła. Hm ciężko ocenić ze względu na połączenie czegoś "nowego" i oklepanych motywów. Same wrażenia z seansu bardzo dobre. Wciąga, przez taki "egzotyczny" klimat i tempo. Co dziwne jedna z niewielu serii, w której podobało mi się zakończenie.

Romeo x Juliet 15


Spoiler: pokaż / ukryj
Julia mdleje w drodze do Mantui... Romeo zostaje lokalnym bohaterem kopalni, po uratowaniu kogoś Bardzo Złego Kto Mu Dokuczał (bo tak!)... Hurra!! Nareszcie mnie zaakceptowali! -że czuję swąd "armii" przeciwko tatusiowi? Ech... Wrażliwa Hermiona przeżywa to, że ma rywalkę...


fajnie, fajnie. Ciekawe czy zakończenie zmienią? Pewno tak...

Darker than BLACK 15


Spoiler: pokaż / ukryj
Ał... Ten wybuch taksówki był naprawdę zaskakujący. Coś czuję, że Amber nieźle namiesza i ciekawe co wspólnego ma z tym Yin?


Jak narazie seria trzyma bardzo wysoki poziom i jest ciekawa. Mimo osobnych epizodów, wszystko się tak płynnie ze sobą łączy. Muzyka... Bardziej podobał mi się pierwszy zestaw op + end, ale drugi również jest w porządku. Oby tak dalej, a wyjdzie jedna z najlepszych serii roku.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-07-2007, 20:01   

A co do Darker than BLACK 15...


Spoiler: pokaż / ukryj
Nie wiem czemu, ale jak tylko Amber pojawia sie na ekranie, to mam ochote ją rozerwac. Wybitnie ta postac działa mi na nerwy ;p Stttrrrasznie mi sie nie podoba, ze ma jakis interes do Yin, o nie. Coś czuje, ze w nastepnym odcinku wreszcie Hei spotka sie z nią bezposrednio. Poza tym akcja Hei vs samochód była niezła, hyhy, tylko czy da sie tak przeskoczyc rozpędzony samochód? Eee... Ale seria nadal trzyma poziom, a wejsie nowego openingu... :}

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-07-2007, 01:14   

14 Raki☆Suta~!

Yutaka! Moe~! Różowe! Z kokardką!

Zielone moe! (swoją ogólna prezencją kojarzy się mi z Yuki Nagato)

Walking Pillar of Turn-ons, czyli tok myślenia Konaty.

'This really is a different environment!'

'Whyistherealreadyanewitem!?' oraz cały monolog.

'I really want to tell him something! - Man, i'm jealous!'

O byciu starszą siostrą.

AKIRA!!!!! Mina Akiry w tym odcinku bije na głowę to, co pokazała w poprzednich 13!

I ZNOWU ending. Niesamowicie wykonany układ choreograficzny. Za to dzięki wokalowi tego pana dopiero w refrenie zorientowałam się JAKA to piosenka. Stanowczo wolę ją w oryginale.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2007, 11:25   

longerowa napisał/a:

-D.Gray-man- nabrałam ochoty na kolejną dawkę egzorcystów! W sumie anime przypomina trochę "Chrno Crusade".


heh, a wiesz.. mi przypomina bardziej FMA - dlaczego? no może dlatego, że w FMA poszukiwany był kamyczek.. a w przypadku Gray Mana mamy na celu odnalezienie serca wszystkich innocence.. Poza tym główna postać jest bardzo podobna do Eda.. zresztą, im dłużej będziesz to oglądać tym więcej powiązań znajdziesz.

Co obecnie męczę na swoim kompie?
RahXephon 01-26
Bardzo ciekawe anime, jestem dopiero na piątym odcinku ale muszę przyznać, że podoba mi się tak bardzo jak NGE - ciekawa kreska, dobra muzyka, nieprzewidywalna fabuła.. wiele przesłań i zagadnień, ahh.. viva la mindfucker ; )) jutro pewnie dokończę oglądanie serii bo wciągnęła mnie i to straszecznie .. więc na pewno rozwinę swoją wypowiedź ; )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2007, 11:53   

Podczas nocki anime, jaką sobie sama zafundowałam pochłonęłam, co nieco :) Yay! Jak ja to lubię!
- Lovely Complex 2-9 Hmm...
Spoiler: pokaż / ukryj
Czy Koizumi musi w każdym odcinku ryczeć z kilkadziesiąt razy?:/ Właśnie tym narzuca się trochę i wymusza u Otaniego, żeby z nią był, choć jej wola walki jest naprawdę godna podziwu!

- D.Gray Man 2-9 Ogólnie mi się podoba, ale momentami denerwuje fakt, że przez dobrych kilka minut powtarza się ten sam tekst i scena, np.
Spoiler: pokaż / ukryj
Gdy Lala chciała do końca zostać przy Guzolu, prosiła o to Allena tak długo, aż się nudno zrobiło.

Ech... idę oglądać dalej :P


Ostatnio zmieniony przez longerowa dnia 27-07-2007, 16:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eskel Płeć:Mężczyzna
zv

Dołączył: 16 Cze 2007
Skąd: wonderland
Status: offline
PostWysłany: 15-07-2007, 15:27   

Claymore 1-10 - wciaaaaagaa : P Pierwsze epy wydawaly sie przecietne, ale od 5tego jest niebo ciekawiej: ) Jedyne co mnie irytuje/dziwi
Spoiler: pokaż / ukryj
to fakt, ze za kazdym razem gdy Claymore zabija Yoma w miescie, pada formulka "po pieniadze zglosi sie czlowiek ubrany na czarno, jemu przekazcie wynagrodzenie" ; )
ale to nic : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2704428
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-07-2007, 19:35   

Mononoke - ep.1. Nie mogłam się powstrzymać. Stęskniłam się za tym lisopodobnym kolorowym bizonem, ot co!
Spodziewałam się, że nic kompletnie nie zrozumiem z tego RAWa, a tutaj taka niespodzianka... oczywiście 90% dialogów to dla mnie nadal jedna wielka zagadka, ale ogólny zarys fabularny jest łatwy do pojęcia. No ale prawda jest taka, że historia w Mononoke bardzo przypomina tę z Ayakashi.

Spoiler: pokaż / ukryj
Kolorowy Bizon znów musi odkryć 'makoto' i 'kotowari' mononoke zamieszkującego pewien dom. Tym razem jest to Zashikiwarashi (xxxHolic się kłania...). Cóż, osobiście nie narzekam.

Klimat nadal jest niesamowity, eksperymentalna grafika mnie absolutnie nie zniechęca i CHCĘ WIĘCEJ! (i proszę sub'y... ładnie proszę?).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 194 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group