FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-07-2007, 21:36   

Witch hunter Robin- najlepszy dubbing jaki w życiu słyszałem. Naprawde przyjemnie oglądało. Może zmienie zdanie o angielskiej ścieżce dzwiękowej. do ulubionych
Berserker- ostatni odcinek jest jakby wyjęty z kiepskiego hentai. Może skupię kiedyś na mandze. do ulubionych
Innych grzechów nie pamietam

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-07-2007, 22:24   

Trigun póki co pierwszych piec odcinków... Miejscami smieszne, ale ogólnie póki co nie powala na kolana na pewno, ot taki pacyfista ^.^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 15:34   

Lovely Complex, odcinek 14

Trochę mi się dłużyło oczekiwanie na niego, ale w końcu go dorwałam. Ech, zaczął się trzeci rok liceum, a postacie wyglądają dokładnie tak, jak w poprzednim roku. Wszystkie. Trochę mnie to dziwi, ale nie zamierzam czepiać się bardziej.
Pierwszy raz podobało mi się, jak Risa została narysowana. W kilku scenach miałą tak wyraźnie i pięknie nakreślone rysy twarzy, że wprost nie mogłam przestać jej podziwiać. Szczególnie oczy zrobiły na mnie wrażenie.
A poza tym - Maity! Co za gość. Jak wyjęty żywcem z Ourana!

_________________


Ostatnio zmieniony przez Tsunami dnia 16-07-2007, 16:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2007, 15:53   

Cytat:
A poza tym - Maito! Co za gość. Jak wyjęty żywcem z Ourana!

Oglądałam tylko wersję live action, ale miałam te same skojarzenia :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-07-2007, 18:41   

Touka Gettan 14 - wizyta trójki przybyszów z innego czasu/ery - wojowniczki w fuku, gotyckiej lolity i zboczonego ptaszydła. Wydawać by się mogło, że to taki nastrojowy filler, a tu pod koniec mamy całkiem znaczącą scenę. No i metody podróży tychże, które wyjaśniają nieco odnośnie fabuły samej historii. Nie, żeby wszystko stało się jasne, co to to nie, ale przynajmniej znowu jakieś 2-3% całości stało się czytelniejsze.
Wadą a jednocześnie zaletą tego cyklu jest to, że jest on zbyt pokręcony, aby spodobał się szerszej publice. Oby tak było do końca, bo do mnie to przemawia.
Powrót do góry
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-07-2007, 20:00   

Gravitation - podchodziłam do niego z rezerwą jak zwykle do shounen ai. Pomyślałam że skoro tyle o nim słyszałam to wypadałoby w końcu zobaczyć co to. Byłam mile zaskoczona, fabuła mnie wciągnęła, i chyba po raz pierwszy trzymałam stronę uke (zwykle owi osobnicy wywołują u mnie politowanie). Bardzo podobała mi się muzyka, szkoda tylko że w kółko puszczali tą samą piosenkę. A cały OST jest warty przesłuchania. Jeśli chodzi o zakończenie to domyśliłam się go dużo wcześniej.

OAV - nie zachwyciła mnie, moim zdaniem dużo słabsza od serii TV

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 12:22   

Darker Then Black 1 do 14 - całkiem interesująca seria, kojarzy się mi z "Piknikiem na skraju drogi" Strugackich i Witch Hunter Robin, tyle że więcej jest motywów komediowych (przy odcinku z zaginionym kotem się nawet nieźle ubawiłem :) ).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
antico Płeć:Mężczyzna
Follower of Bushido


Dołączył: 17 Lip 2007
Skąd: Kyoto
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 13:11   

Gundam Seed Destiny - stary wyjadacz gundamów (UC obejrzałem cały) ze mnie to i najnowsze dziecię Bandai trza obejrzeć, ładna kreska, ciekawe rysy bohaterów, tylko na dłuższą metę irytuje mnie te podprogowe wtłaczanie idei pacyfizmu, zbyt często się to po prostu powtarza, i odnoszę wrażenie że, schemat głównego wątku to protoplasta swojego pierwowzoru GS

jak narazie w moim prywatnym rankingu gundamów GSD plasuje sie na na 3 miejscu zaraz po swoim pierwowzorze

EDIT for Avellana
nie lubie pisać zbyt wiele, jeśli tego ode mnie nie oczekują...

_________________
武士道と云ふは死ぬ事と見つけたり

葉隠聞書


Ostatnio zmieniony przez antico dnia 17-07-2007, 13:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1881210
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 13:17   

Że tak powiem: fascynująca wypowiedź! Jestem pewna, że forumowicze po prostu umierali z niecierpliwości, chcąc poznać tytuł aktualnie oglądanej przez Ciebie serii!

Poważniej: to nie jest temat wymagający pisania wypracowań, ale jeśli nie jesteś w stanie napisać niczego oprócz samego tytułu, powstrzymaj się od postowania... Bo następne tak fascynujące wypowiedzi zostaną usunięte jako spam.

On-topic: zaczęłam coś, co nazywa się Neo Ranga. Dziwne toto, silnie nawiedzone i po sześciu (czternastominutowych) odcinkach nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy dobre, czy złe. Wszystko zależy od tego, czy zostawią mistykę dla mistyki, czy coś ciekawszego pokażą. Z plusów: pokazanie, jak na zachowanie daje osoby może wpływać to, że ma w ogródku i na swoje rozkazy wielkie mechopodobne bydlę. Z minusów: poszarpana fabuła skacząca w przód i w tył, okraszona wyjaśnieniami narratora, które na razie głównie zaciemniają obraz. Od groma wątków i elementów wyciąganych z kapelusza, ale nie wykluczam, że to się ułoży w jedną całość - po prostu seria ma styl "wrzućmy widza w sam środek wydarzeń, potem się połapie".

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 14:32   

Claymore 15(lekko się pomyliłem) - Całkiem ciekawie sie zaczął, Clare fajnie wyglądała, to będzie niezłe.
ZNT S2 1 - HEHE okulary^^.
Shigurui 1 - nie wiem co o tym myśleć.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.


Ostatnio zmieniony przez Azariel dnia 19-07-2007, 18:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-07-2007, 15:38   

Shigurui - aż szkoda, że nie lubię serii o samurajach i tym etapie historii Japonii, do dla znawców i fanatyków tego wszystkiego to anime będzie prawdziwą gratką. Coś mi mówi, że Totemo się za to weźmie. Ja podziękuję, choć nie mówię, że złe, po prostu nie w moim stylu (i wcale nie dlatego, że nie ma w tym yuri, wbrew pozorom).
Powrót do góry
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 16:54   

Tsunami napisał/a:
A poza tym - Maity! Co za gość. Jak wyjęty żywcem z Ourana!

Dokładnie! ^^ ciekawam on co tam wykombinuje w kolejnym odcinku, o bardzo obiecującym tytule.... :P

Darker than black ep. od1 do 10
Ajajaj.... jakiż cudowny ma to klimacik! podoba mi się tu animacja, fabuła też całkiem całkiem. Charaktery postaci ciekawe - ale ta muzyka! Znać rękę mistrza.... CUDO!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-07-2007, 18:38   

Shigurui 1 - wszystko, co mogłabym powiedzieć o tej serii było już powiedziane w temacie o tytułach lata 2007. Cóż, zapowiada się niesamowicie. Chociaż lepiej niech twórcy pamiętają, że hektolitry wylanej krwi automatycznie nie czynią serii wspaniałej. Dobra?...
Aczkolwiek sekwencje z owadem (i tą muzyką w tle) mnie oczarowały.

Ah... ciągle czułam pewien niepokój w sercu oglądając to. Było to miłe uczucie.

Sayonara Zetsubou Sensei 1 - ObysięniestałoharemówkąObysięniestałoharemówkąObysięniest-... Przynajmniej nie TOTALNĄ haremówką. Proszę?...
Ale po pierwszym odcinku jestem zadowolona. Lekka psychodela, nawiązania, dziwaczne napisy na tablicy i ciekawa alternatywa cenzury (wie ktoś kim jest ten gość?... reżyserem?)... mniam! No i główny bohater jest mimo wszystko conajmniej interesujący.
Już widziałam screencap'y z następnego odcinka. No i wspaniale! Jeszcze więcej nawiązań. Między innymi do Code Geass'a i Lucky Star (pierwsza seria nawiązująca do LS'a?...).

Zombie Loan 1 - uuum..... nie. NIE.

Tengen Toppa GARran Lagann 16 - odcinek recap, ale jak ładnie zrealizowany. Spodobał mi się. Miło było jeszcze raz zobaczyć... *sniff*
I brawo dla endingu. Zrobił na mnie wrażenie. Jak ktoś stwierdził - "Gdyby Lagann był choć w części tak dojrzały i zapierający dech w piersiach jak na zaprezentowanych szkicach, to byłoby to istne MISTRZOSTWO." Zgadzam się. No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Ale już za tydzień.... już za tydzień... oh Rossiu! Oh Viiiiral....~

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2007, 19:28   

Ghost Hunt 5 odcinków hmm średnio jak na razie nikogo specjalnie nie lubię, ale też nikogo jeszcze nie cierpię. Za opowieściami o duchach już nie przepadam, ale miło się ogląda. Ta melodia z openingu z każdym razem, kiedy ją słyszę przypomina mi o oglądanym kiedyś serialu Czy boisz się ciemności?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-07-2007, 13:57   

Lucky Star 14 (tak, wiem że mam opóźnienia)

Wszystko co wymieniła GoNik parę stron temu, z tym że mi wysoka, zielona i cicha osobniczka skojarzyła się bardziej z Sakaki z Azumangi.

Poza tym... może ja ciemna jestem, ale GDZIE niby była ta kwestia Akiry w odcinku? Jakoś mi umknęło.

I jeszcze: Minoru Shiraishi, God of karaoke and choreography. Nuff' said.

Higurashi no naku koro ni 1-11

Niahahaha. Słusznie wszyscy chwalą, dobre jest. Dla mnie im dalej im lepiej, pierwszy rozdział mi aż tak nie podszedł (tzn. oglądało się fajnie, ale jakoś wtedy bym nie przyznała temu anime statusu "genialne"), teraz jestem w trakcie trzeciego i mnie skręca z ciekawości, co będzie dalej (a kto oglądał ten wie, na jakim okropnym cliffhangerze się skończył odcinek 11 - przejażdżka samochodem w deszczu i niewygodne pytanie od podejrzanej pani za kółkiem...). Niech ten 12 odcinek się szybciej... no wiecie ;P
Nie zaspoileruję się, choć raz twarda będę, o.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 195 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group