FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 14:18   

Skończyłem Air <łezka> i zabrałem się za Black Lagoon - pierwszy sezon dosłownie mnie zassał - seria jest genialna - póki co najlepsze sensacyjne anime jakie miałem okazje obejrzeć - jeśli czas pozwoli to dzisiaj zacznę drugi sezon :))

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-07-2007, 16:11   

Umisho 1 - coś pomiędzy Green Green a Onegai Teacher, czyli komedia romantyczna z wątkami ecchi, której akcja rozgrywa się na basenie. Chłopak, który ma lęk przed wodą i syrenka. Do tego sporo najróżniejszych biszodziów i przeciętny humor. Da się oglądać, aczkolwiek nic szczególnego.
Powrót do góry
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-07-2007, 20:35   

Skończyłam "Berserk'a" .Pozostał zdecydowany niedosyt. Powinien być jeszcze jeden odcinek.
Teraz zabrałam się za "Samurai Champloo". Na razie (4odcinek) wydaje się być całkiem dobre i niebanalne (aż do bólu zębów jak 90%seri)

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 21:44   

Death Note 1 - obejrzałam tak tylko, żeby mniej więcej zorientowac się z czym to się je (póki co jestem nadal pochłonięta Darker Than Black). Ale do rzeczy, przyzwoita kreska, muzyka jakoś mnie nie oczarowała zbytnio, fabuła oryginalna, główny bohater ma ambitne plany, ale już teraz wiem, że nie będzie tak łatwo je zrealizowac.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 22:55   

Love Com 5. Uwielbiam Otaniego. Podoba mi się w nim wszystko. W LC postacie żyją, naprawdę żyją. Poza tym scena na końcu... Najpierw złapanie, a potem... Urocze ^^ Bardzo mi sie spodobało. Chociaż strasznie mnie irytują te SD, są potworne. A czasem Koizumi potrafi być naprawdę ślicznie narysowana.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2007, 00:31   

ByTheWay napisał/a:
fabuła jest dosłownie zerżnięta z mangi

A z czego ma być zerżnięta? Inwencja twórcza autorów anime kończy się tragicznie.
Cytat:

Jedyne co mnie w tej serii czasem dobija to muzyka, po prostu większość kawałków nie pasuje do sceny / klimatu.
IMO jest OK. Pojawia się kilka charakterystycznych, łatwo rozpoznawalnych i odróżnialnych motywów. Nie ma zbędnych fajerwerków i dźwięk nie przytłacza tego co dzieje sie na ekranie.

Claymore 16 - Kolejny dobry odcinek. Po kilku średnio zrobionych odcinkach animacja od przygody z Ofelią wróciła na niezły poziom. Chyba tyle. Galatea jest fajna, Jean i Riful podobnie. Następny odcinek będzie dobry.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-07-2007, 00:44   

LoveCom 9... Ja jestem cierpliwa, ale to przechodzi wszelkie granice... Im dłużej na nich patrzę tym bardziej lubię Nobu-chan i jej Darling... Zresztą oni mi się od początku podobali, ale jak patrzę na Otaniego i Koizumi. Zbyt dużo realizmu to też przesada... Zaczyna mnie to męczyć.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-07-2007, 09:29   

Umisho 2 - komedie ecchi dzielą się zasadniczo na takie, które stawiają wyłącznie na majtki i takie, które dodatkowo usiłują jeszcze być śmieszne. Ta należy do tych drugich. Może dlatego, że jest lżejsza od szkolno - romantycznych eroge sprawia, że nawet w miarę sensownie da się oglądać. Pytanie, do ilu odcinków?
Powrót do góry
Ayumka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lip 2007
Skąd: Nowy Targ
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2007, 11:37   

Samurai champloo - nie wiem dlaczego akurat to wybrałam... Kumpela mi polecała i jakoś tak wyszło :) obejrzałam 3 odcinki i jeszcze nie mam zdania o tym anime... ale zapowiada się nawet dobrze :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6917796
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-07-2007, 12:05   

Wreszcie obejrzałam 13 i 14 Darker Than Black... O mruuuu~ Jakie to śliczne było i melancholijne. 'Lalki i Kontraktorzy nie mają uczuć' jaaasne. Tu mi kaktus.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-07-2007, 12:06   

Sayonara Zetsubou Sensei 1-2 - Kreska! Animacja! Kolory! OMuaaaaa~~~~ *o* Następne anime, kóre bedę regularnie oglądać. Świetne, kreska kojarzy mi się z xxxHolic (na plus, duuuuży plus). Skarbnica screenshotów, przepiękne (albo conajmniej ciekawe) kadry trafiają się przez cały odcinek. Barwne to to, a przy tym elegancke, stonowane, mimo żywej kolorystyki (cudowne wypełnienia, na ubraniach, włosach, to jest takie przyjemne dla oka). Ujęcia i ruch "kamery" - ładne, czasami wywołują efekt humorystryczny (oczywiście wraz z tym, co mówią lub robią bohaterowie:
Spoiler: pokaż / ukryj
"What if I had died?" xD).


Spoiler: pokaż / ukryj
/me padła przy Death Note, a później się dobiła przy "bunch of stalkers" xD


Higurashi no Naku Koro ni 1-5 - notatka dla siebie: NIGDY NIE oglądać W NOCY. Jest dzień, a mnie i tak ciarki przechodziły...nie chcę sobie wyobrażać jakim strzępkiem bym była, gdybym się zabrała za to w godzinach nocnych... w każdym razie pierwsze 4 odcinki, bo o co chodzi w piatym - nie mam pojęcia i jak na razie nie jest strasznie. Tylko tyle, że jest cofnięcie w czasie. Chyba. I klamra - pierwsze cztery odcinki tworzą ładną całość. Sądząc po poczatku piątego - teraz też tak będzie.
Ładne, kreska tego typu co prawda, niezbyt mi się podoba, ale może sie przyzwyczaję.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-07-2007, 12:22   

Melmothia napisał/a:
w każdym razie pierwsze 4 odcinki, bo o co chodzi w piatym - nie mam pojęcia i jak na razie nie jest strasznie. Tylko tyle, że jest cofnięcie w czasie. Chyba. I klamra - pierwsze cztery odcinki twoprza ładną całość. Sądząc po poczatku piątego teraz też tak będzie.

*points na T-Anime* Recenzja Seriki, recenzja...
Opowieść jest podzielona na 4 epizody 'zagadki' i 4 'odpowiedzi', każdy ma po kilka odcinków. W pierwszej serii są wszystkie zagadki oraz dwie z czterech odpowiedzi, pozostałe zostaną umieszczone w zaczętej właśnie drugiej serii (ciekawostka: anime ma swój własny rozdział, którego w grze nie było - porządkuje on wszystko, co wiemy z pierwszego sezonu).
I tak, tworzą ładną całość. Logiczną, spójną całość, a przyjemnością jest odkrywanie coraz to nowych powiązań między zdarzeniami. W dodatku naprawdę spora część historii nie jest tym, na co wygląda...


Melmothia napisał/a:
Ładne, kreska tego typu co prawda, niezbyt mi się podoba, ale może sie przyzwyczaję.

Raz: niezbyt duży budżet (ale po sukcesie pierwszej, druga seria anime startuje z wielką pompą, więc i projekty postaci są milsze dla oka).
Dwa: wzorowanie się na designie z gier (w porównaniu obu anime wypada o niebo lepiej XD)
Trzy: Rena z maczetą? Osiągnęli wspaniały kontrast między kreską, a tym, co dzieje się na ekranie.
Cztery: (co wychodzi po obejrzeniu anime/zaspoilerowaniu się na śmierć) to NAPRAWDĘ pasuje do Hinamizawy. NAPRAWDĘ.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-07-2007, 12:43   

Grisznak napisał/a:
Błagam, niech to się zamknie w 12 epach!

ANN powiada, że 12 odcinków Sayonara ma mieć. Wątpię, żeby to zmienili. Na drugą serię raczej nie liczę.

Brighter than Wh-...tfu, Darker than Black 13,14 - nie mam pojęcia czemu, ale jak bardzo kocham tę serię, tak ta opowieść jakoś średnio przypadła mi do gustu. Yin lubię. Naprawdę. Jednakże jej przeszłość uznałam za niezbyt...hm, odkrywczą, a momentami wręcz nielogiczną i przedramatyzowaną.

Spoiler: pokaż / ukryj
W motyw z potrąceniem przez ciężarówkę coś trudno mi uwierzyć.

Zresztą chyba nie tego spodziewałam się po 'odcinkach poświęconych Yin'. Bardziej ciekawi mnie jak została 'Doll' i dołączyła do Organizacji.
Jeszcze jedna rzecz mnie zafascynowała:

Spoiler: pokaż / ukryj
Huang zabił tego jednego contractor'a z pistoletu. A w całym odcinku nie widziałam ani kropli krwi. Hm, co się twórcom stało? Czyżby dostali od tych 'z góry' za odcinanie dłoni policjantom?... oh noes. Nie żebym była żądna krwiiii~, ale właśnie po tym pamiętnym incydencie z policjantami liczyłam na coś więcej.


A za tydzień nowy.. *khe khe khe* faaaajny opening. Chyba jednak wolę "NOW I'VE LOST IT."

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-07-2007, 13:57   

GoNik napisał/a:
'Not Casserole! Katsura da!'

Przy tym autentycznie spadłam z krzesła.
Seria parodiująca serie parodiujące inne serie?... OHO, już się boję tytułów z jesieni 2007.

Dobra, wracam do Ookiku Furikabutte 4.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 20-07-2007, 15:26   

Darker than BLACK 15 i 16 RAW są niezaprzeczalnie swietne! Choc jak zwykle wiecej pytan niz odpowiedzi! Ale są niezłe zwroty akcji i przeplatanie się postaci z poprzednich arców. Chyba juz nikt nie uwierzy w kit, ze Marionetki i Kontraktorzy nie mają uczyć ;)


Spoiler: pokaż / ukryj
Amber porywa Yin. Wreszcie Amber i Hei sie spotykają! Juz na początku 16 jak zobaczyłam ten liscik z podpisem Amber i serduszkiem na koncu było wiadomo, co ona czuje do Hei'a. A on ją tak potraktował i nie ma zamiaru wybaczyc jej zdrady, to jest lepsze niz brazylijski serial, tak odtrącic jej pomoc a potem dac w twarz XD Z jednej strony rozumiem Huanga, bo boi sie Syndykatu (ohoho, Hei ma u nich przerypane równo za pójscie wbrew ich woli i spotkanie Amber o_o) a z drugiej strony... Nienawidze takiej postawy. Ma u mnie plusa, ze nie zestrzelił Yin, ale chciec zabić Hei'a... A ten jeszcze dał mu fory i tylko go oszołomił i zwiał do Amber. Na dodatek Amber uzywa swojej mocy... Zatrzymuje czas na całym swiecie z wyjątkiej Hoshimi-sama o_o Ale jej kolega ją ostrzega, ze jej zapłata jest ograniczona. Mozna po screenach wyczuć, ze... jej zapłata jest odmładzanie sie? Jakas taka nizsza. I ten pocałunek we łzach zatrzymanego w czasie Hei'a... I hate her, aaaa XD Historia nabiera rozmachu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 197 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group