FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-07-2007, 15:41   

Avellana w recenzji Demonbane napisał/a:
(...) Al (bo tak Kurou nazywa swoją księgę, nadając nowe znaczenie pojęciu „bibliofilii”), która wygląda jak dziewuszka mocno nieletnia i niedojrzała (Necrololicon?). Nie znaczy to, że nie otrzymamy fanserwisu z jej udziałem, począwszy od ujęć białych majteczek (Pantsunomicon?), a kończąc na zgrabnych kocich uszkach, niezbędnych do pilotowania Demonbane'a (Necronekomimicon?).
ROFLMAO! No i teraz sam nie wiem, może jednak toto spróbuję dziabnąć...
Ja sam ostatnio zajmuję się głównie Potterem, i ocenianiem różnych wersji Higurashi S2.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-07-2007, 15:43   

Cytat:
Ja sam ostatnio zajmuję się głównie Potterem

O, tej serii nie znam, możesz przybliżyć?
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-07-2007, 16:58   

Grisznak napisał/a:
O, tej serii nie znam, możesz przybliżyć?

*zastanawia się, czy Grisz aby jest w pełni władz umysłowych*


Kurczę, a Demonbane sobie po screenach i artach odpuściłam... Może jednak warto? Dla pośmiania się?



EDIT: szlag, znowu cytowanie selektywne się sypnęło >.<

_________________


Ostatnio zmieniony przez GoNik dnia 20-07-2007, 19:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-07-2007, 17:20   

GoNik napisał/a:
Nanami napisał/a:
O, tej serii nie znam, możesz przybliżyć?

*zastanawia się, czy Grisz aby jest w pełni władz umysłowych*

Goniu, nie bardziej niż zwykle...
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 20-07-2007, 18:04   

Goniś, ale to nie mnie cytujesz XD

A tak w ogóle to równiez Seireri no Moribito 14 ^____^ Ciekawie, ciekawie. Ja wiedziałam, ze ten młody mag jest guuuut ~~ A ten stary jest ZUY!


Spoiler: pokaż / ukryj
Po wiekszej dawce akcji z poprzedniego odcinka teraz ciut spokojniej i o szamance Torgai, wyprawa do drugiego ciekawego swiata. Aa akcja z królikiem bezcenna - takie fajne zwierzątko, no. W sumie to, ze coś tu nie tak z faktami historycznymi i ze to pewnie nie jest potwór wodny mi juz dawno zaczeło switac, gdy rozwodziłam sie nad tytułem. Ciekawe co Balsa zrobi, by jednak Strażnik czyli Chagum nie zginął?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2007, 21:28   

Co do Demonbane - gdyby nie wykorzystanie Lovecrafta, byłaby to typowa papka przygodowa, nie odrzucająca daleko od ekranu, ale niewiele bardziej treściwa od papierowej pulpy na obiad... Natomiast jeśli ktoś w miarę jest w kwestie Lovecraftowe wprowadzony, to może mu to faktycznie dostarczyć niezapomnianych przeżyć. 12 odcinków to się jeszcze da przetrzymać, z dłuższą byłoby cienko...

Ja skończyłam pierwszy sezon Neo Ranga - maaatko, żeby ta seria wiedziała, o czym chce być. Bo na razie jest całe mnóstwo scen, które z osobna mają sens, ale nie układają się w całość. I to nawet nie tak, że mam poczucie, że bohaterowie zachowują się nierealistycznie, czy że są dziury w scenariuszu - to po prostu nie działa jak zwykły scenariusz przyczynowo-skutkowy z takim uporem, że zaczynam podejrzewać świadomy zamysł scenarzystów. Ale co chcieli osiągnąć - na razie nie potrafię powiedzieć.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-07-2007, 22:39   

Lovely Complex, właśnie zaczęłam oglądać 10 odcinek. Już jakiś czas temu niecierpliwie zaczęłam oczekiwać pocałunku. Jestem makabrycznie wręcz ciekawa jak oni to zrobią technicznie. Weźmie stołek...?


No dobrze, po 13 odcinku... Ja się nie nadaję do shojo. Przechichotałam wszystkie od 10 w górę... Nobu i jej darling mnie powalają na ziemię. Ciągle nie mogę się przestać śmiać... Strasznie mi się spodobało to anime.


Po 14 odcinku, czy tylko mnie ten czarny facet odrzuca ...? Nie przeczę, budzenie było... szalenie efektowne, ale...

Rany boskie jaki opening... Wolałam poprzedni, chociaż ten też jest niczego sobie...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 01:44   

Zombie Loan 2-3
No i naszej panience się

Spoiler: pokaż / ukryj
umarło

Jakże lubimy te postacie bez zobowiązań. Rodzice nie żyją, dziewczyna (w związku ze spoilerem) nie ma nic do stracenia, więc yay! można dać się ponieść fali fanserwisu. Gonik miała rację, fanserwis jest głównym czynnikiem napędzającym fabułę w tej serii. Scena z macaniem w 3 odcinku tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Ale co tam, nadal dobrze się ogląda, odpowiada mi ten cmentarny klimacik. Brzydcy bishoneni? Oh well.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2007, 09:51   

Lucky Star i Claymore niestety tylko po jednym odcinku. Lucky Star średnio przypadło mi do gustu, może jednak potem się rozkręci. Claymore natomiast ma coś, czego nie widziałem już dawno: ładną kreskę. Prócz tego: cóż, pierwszy odcinek znowu nie wywarł na mnie szczególnego wrażenia. Choć rzeczywiście, skojarzenia z Wiedźminem są nieodparte.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2007, 10:33   

Zeg - miałem tak samo z LS. Ba, nawet gorzej, bo pierwszy odcinek przestałem oglądać w połowie i dopiero po zapewnieniach, że naprawdę później będzie lepiej, zacząłem oglądać dalej. I nie żałuję ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-07-2007, 14:10   

Wangan Midnight 1- O wyścigach samochodowych w Tokio. Może coś z tego sie wyksztusi pozytywnego. Narazie dobrze sie ogląda. Samochody jak z trailera z gry z Need for Speed.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 15:45   

Ghost Hunt 17 odcinków nadal średnio i nic specjalnego historie różnie jedne mniej drugie bardziej ciekawe jak do tej pory za najsłabszą uznaję tą


Spoiler: pokaż / ukryj
w którym była ta dziewczyna co zginała łyżki, rozpoznanie że za wszystkim stoi nauczycielka było banalnie proste


historia z psem jest jak dotąd dla mni najlepsza.

Honey and Clover do odcinka 04 nieźle, nieźle ale mogłoby być lepiej gdyby Hagumi faktycznie wyglądała na swój wiek i gdyby nie pachniało od niej loliconem. Nie zanosi się na to żeby miało być lepsze od Nodame ale wygląda dość obiecująco.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 17:49   

Zombie Loan ep 1-2
hm, no nie wiem... coś mnie to anime nie przekonuje - ni fabułą, ni wykonaniem... Animacja siada, kreska mi osobiście raczej nie odpowiada (podobnie jak kolorystyka). Ale drugi odcinek był trochę lepszy od pierwszego - przy założeniu, że tendencja ta ma się utrzymać, to może jeszcze obejrzę kilka odcinków...

Chobits ep.1-16
Unikałam teg tytulłu jak ognia - bałam się, że będzie bezlitośnie przesłodzone, a tu miły zaskok. :) na razie mi sie podoba - choć to-nie-koniecznie-to co lubię najbardziej. :) a Chii faktycznie jest urocza i mimo to ją lubię :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 18:10   

Lucky Star 15

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, czy rodzina Izumich jest normalna, to po Wielce Poważnej Rodzinnej Rozmowie Ojca Z Córką (TM) już ich raczej nie ma.

Najlepsza scena: Konaty rozmyślania o sensie wiosny. AIR, AIR!!! (I pewnie Kanon też - tego wprawdzie nie oglądałam, ale sądząc po screenach... ^_^)

Plus oczywiście the one and only Minoru Shiraishi. Still the god of karaoke and choreography.


Poza tym Utena 32

Anthy z maczetą. Tak, wiem, że ona tylko kroiła lód. Niemniej po seansie Higurashi skojarzenia nasuwają się same.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-07-2007, 18:49   

Doreen napisał/a:
Lucky Star 15
Oh yes. Konata zrobiona na Typową Bohaterkę Eroge(TM) w Typowej Reklamie Eroge(TM) była porażająca xD

Poza tym, Mi-mi-mirakuru Minorun-run! xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 198 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group