FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-07-2007, 11:42   

Jaaaa~ Wyjątkowo w tym tygodniu co dobre odłożyłam sobie na koniec i L☆S15 oglądam dopiero teraz.

Konata leżąca pod drzewkiem sakury... Kanon? Dziewczęta na śniegu?

'Is that interesting?'
'Unique.'
Jakbym widziała Yuki... chociaż tatuś Konaty stanowczo Kyonowi do pięt nie dorasta XDD


wa-totem napisał/a:
Konata zrobiona na Typową Bohaterkę Eroge(TM) w Typowej Reklamie Eroge(TM) była porażająca xD

o TAK. (a teraz tylko czekać wektorów z kadrów z tego fragmentu...)

Mi-mi-mirakuru Minorun-run!
Bezsprzecznie - L☆S ma najlepsze endingi ever...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-07-2007, 12:43   

SkyGirls 2 - evangelionovatopodobny Witch z biszodziami. Gdyby nie projekty mechaniczne, pewnoe dałbym spokój, ale może się okazać sensowniejsze, niż się zapowiada.
Powrót do góry
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2007, 13:16   

LoveCom 15

Otani posiada niesamowitą właściwość sprowadzania Koizumi na ziemię w brutalny sposób. Z kolei ona wywołuje w nim palące wyrzuty sumienia, w takim stopniu, że poprostu jest zły sam na siebie, że nie potrafi zmusić się do kochania jej. Oczywiście zamiast poważnie, spokojnie ze sobą porozmawiać, oni robią to, co widać.

Nobu-chan jest moją mistrzynią w tym anime. Jej darling też jest ok. MAITY< Jak przypuszczam, jest przybyszem z innej planety.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-07-2007, 13:48   

Tsunami napisał/a:
Nobu-chan jest moją mistrzynią w tym anime.

Ototo! Jest najsensowniejszą postacią serii, mimo napadów agresji (podejrzewam, że też bym reagowała podobnie na takie kretyńskie zachowanie najlepszej przyjaciółki) i robi wszystko z myślą o Risie. Czasem nawet myśli za Risę...


Żeby nie było tak pięknie - ostatni Yamanade w końcu wyszedł. O. Mój. Boże. Kumulacja wrzasków, krwotoków z nosa, Goth Loli sisters w natarciu, wyjątkowo paskudnych, nawet jak na tą serię, SDków (szczytem jest Kyouhei z normalną głową i tym typowym białym ludkiem zamiast reszty ciała, spacerujący sobie na czterech nóżkach) oraz dawka Dhramatyzmu mogąca sięgnąć szczytów góry Fuji. Mamy również z sufitu wzięte zakończenie zawierające rozchwianą emocjonalnie ciotkę i śliczną scenkę rodzajową z Kyouheiem i Sunako zepsutą zaraz przez fontannę krwi. Nigdy więcej.
Ave, ładnie cię proszę - zniszcz to w recenzji, zgnieć, podepcz, daj kotu na pożarcie. Chociaż może lepiej nie, niestrawności biedactwo dostanie.
Po tym badziewiu nawet nie będzie mi się chcialo wracać do mangi. A to było DOBRE SHOUJO! To było naprawdę DOBRE SHOUJO! ARGHHH~!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2007, 13:56   

O, dzięki za info... A to znaczy, że zrobię przetasowanie w grafiku recenzji, żeby puścić moją priorytetem :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2007, 15:24   

Ghost Hunt 1 do 25, całkiem przyjemna seria, niektóre historie były wciągające, zwłaszcza te ostatnie, a do tego cała seria ma troche momentów przy których sie można pośmiać.

Death Note 6 do 13, seria mi sie podoba, ale niewiem, jakoś nie mogę strawić za dużo odcinków naraz, tak że troche mi zejdzie zanim do konca ją zmęcze...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2007, 22:08   

Ghost Hunt ostatnie historie okazały się najciekawsze, niektóre wątki co prawda nie zostały rozwiązane, a szkoda bo z chęcią bym się dowiedziało dlaczego Mai widywała miłego Naru w snach, ale i tak zakończenie było niezłe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2007, 00:36   

Lovely Complex 15
no ej, noo... Odczuwam pewne wzburzenie po obejrzeniu tego odcinka... i to nawet nie to, że nauczyciel chce się wziąć za swoją uczennicę (tja, kto zwraca uwagę na jakiś zawodowy kodeks etyczny, to przecież anime :P), ale to w jaki sposób ona "czci" pana "Majty" jest tak przerysowane, że jeszcze trochę, to się zacznę za nią wstydzić - tak jak Nobu-chan. ;P

Love Hina 1
Dobra, tak naprawdę to na razie jakoś mnie to nie porwało... Żal mi tylko chłopaka - ale jak nie potrafi się bronić, to tylko jego wina (swoją drogą agresja wobec chłopców u dziewczyn w anime jest wprost zastraszająca...^^')Ale obejrzeć wypada, więc spróbuję tę serię pociągnąć - może się rozkręci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-07-2007, 14:35   

MariMite OAV - odcinek pierwszy, czyli Yumi i Sachiko na miłych wakacjach tylko we dwie...
Spoiler: pokaż / ukryj
Przynajmniej z założenia, bo zaraz pojawiają się jeszcze trzy rozwydrzone panienki OPRÓCZ Touko, czyli sceny zazdrości murowane _^_
Do tego śliczne plenery, niespodziewanie dynamiczny, wesoły ending i fazowe omake w wersji SD. Mniam!
Ciekawi mnie ta wysoka dziewoja, która pojawia się w openingu - Kanako, jeśli dobrze kojarzę - i w ogóle chce mi się więcej, więcej :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2007, 14:57   

Cytat:
Ciekawi mnie ta wysoka dziewoja, która pojawia się w openingu - Kanako, jeśli dobrze kojarzę - i w ogóle chce mi się więcej, więcej :D

Przestanie cię ciekawić jak ją poznasz bliżej. To druga, po Touko, kandydatka do petite soeur Yumi i tylko niewiele mniej od tamtej denerwująca.
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-07-2007, 15:02   

Grisz, ujmę to tak: wszystko, tylko nie Touko!!!
Jeśli po poznaniu tej Kanako zmienię zdanie, to już będzie koniec świata.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-07-2007, 17:13   

Ukończyłem Nodame Cantabile. Świetna seria, tacy sami bohaterowie i szczególnie zwróciła moją uwagę muzyka w serii, bo faktycznie sporo na nią było przeznaczone czasu. I nie był to zmarnowany czas. Mimo to nie mogę powiedzieć bym był bardziej zachwycony niż jak po obejrzeniu Hachimitsu to Clover, ale szczerze przyznam, że nie widzę jakiejś obiektywnie przemawiającej racji za tą oceną. Z chęcią za to zabiorę się za kolejny sezonik NC, jeśli powstanie.

Porco Rosso, jak zwykle po Ghibli można się spodziewać mile spędzonych chwil, choć mocno mnie ten film nie wciągnął. Trochę ma u mnie minus brak szczególnego poruszenia tajemnicy wokół głównego bohatera, która jest właściwie trzonem anime.

Darker than Black sądząc po opisach innych użytkowników to najnowszy hit. I wg mnie takim też anime pozostanie, jeśli dalej będzie trzymało klasę. Obecnie najciekawsza z ukazujących się serii moim zdaniem.

Sayonara zetsobou sensei - nawet śmieszne i niezły motyw ze "zdesperowanym samobójcą". Tak sensejowi zależy, że chyba zacznę mu kibicowaćXD

Claymore do 15. - niezła sieczka, ale wciąga:P:). Są jak nic podobieństwa do Wiedźmina i Berserka, ale nie jest to raczej minus.

Zombie Loan, Lucky Star, Mushiuta, Guren Lagann to serie, które na razie nie mobilizują mnie do kontynuowania przeglądu.
Powrót do góry
marezek_65
Gość
PostWysłany: 23-07-2007, 20:27   

teraz bęę się wypowiadal na temat death noteprosze nie krzyczec bo slowa beda mocne.fajne anime ale nic takiego zeby nazwac ja najlepsza sezonow.tak podtsumowujac inteligentna rozrywka nic więcej
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2007, 20:57   

Cytat:
Jeśli po poznaniu tej Kanako zmienię zdanie, to już będzie koniec świata.

Obawiam się, że zmienisz zdanie... Nie przepadam za Touko, ale jedno muszę jej przyznać: że w porównaniu do Kanako to wyjątkowo sympatyczna dziewczyna. Chociaż kto wie, w powieści dzieją się ciekawe rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kobold Deekin
Gość
PostWysłany: 23-07-2007, 21:26   

Właśnie skończyłem oglądać Shingetsutan Tsukihime ;( Jakie to smutne ;(
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 199 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group