FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 02:30   

Kenichi 39-40 - No cóż, wygląda na to, że seria powoli (chyba) zbliża się ku końcowi. Kenichi już jest niezłym fighterem, znane są "tajemnice" z jego przeszłości, a poza tym do pokonania zostały tylko 3 (góra 4) "złe charaktery". Co nie zmienia faktu, że dalej przyjemnie się ogląda to anime. :)

Darker Than Black 15-16 - Dwa naprawdę bardzo "mocne" odcinki. Akcja zdecydowanie nabiera tempa, a co najważniejsze pojawiła się tajemnicza Amber. Tak przy okazji...zakochany kontraktor, zazdrosny kontraktor i wściekły kontraktor...a podobno mieli być oni tacy "nieludzcy"..taa....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ronin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 07:28   

Zabralem sie za Munto (OAV), nawet nawet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-07-2007, 09:57   

Teukros napisał/a:
Cytat:
Jeśli po poznaniu tej Kanako zmienię zdanie, to już będzie koniec świata.

Obawiam się, że zmienisz zdanie... Nie przepadam za Touko, ale jedno muszę jej przyznać: że w porównaniu do Kanako to wyjątkowo sympatyczna dziewczyna. Chociaż kto wie, w powieści dzieją się ciekawe rzeczy.

Przyznam, że ja chyba jednak Kanako lubię bardziej - może dlatego, że nie wygląda tak...irytująco jak Touko (te wiertła na głowie...), poza tym jest jednak bardziej fanserwiśna. Jak rozegrali to w powieści - przyznaję, że nie wiem, ale zapowiedziany czwarty sezon daje nadzieję, że dowiemy się szybciej.
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 10:36   

Powiem tak: w powieści...

Spoiler: pokaż / ukryj
Kanako staje się taką "nieoficjalną" soeur - wykonuje właściwie wszystkie obowiązki Rosa Chinensis en bouton petite sœur, nie będąc oficjalnie członkinią Yamayurikai. Wyraźnie przy tym stwierdziła, że nie zostanie soeur Yumi. Co ciekawsze, Yumi złożyła oficjalną propozycję Touko... i została spławiona. Jak widać, historia lubi się powtarzać :)


Niestety, Erika przestała razie tłumaczyć powieść, więc nie wiem co dalej :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-07-2007, 11:15   

Tak własnie myślałem...nie powiem, gdzieś tak w połowie miałem brzydkie wrażenie, że Oyuki Konno zacznie powtarzać pewne schematy. I słowo ciałem się staje...Na dodatek po tym jak Sei odeszła, brakuje takiej postaci.

Umisho 3 - coraz więcej ecchi, coraz mniej sensu. Na dobrą sprawę już mógłbym pisać recenzję, ale recenzencka uczciwość nakazuje poczekać i sprawdzić czy z komediowego ecchi nie zmieni się toto w angstowe ecchi (Onegai Teacher, anyone?).
Powrót do góry
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 11:28   

Lovely Complex 15 - w tym anime coraz mniej się dzieje. W kółko powtarzany jest ten sam schemat w każdym odcinku. Można go przewidzieć z łatwością, choć oczywiście coś też czasem zaskakuje. W tym odcinku bardzo spodobało mi się jak wyglądał Otani (scena w klasie o zachodzie słońca), wyglądał nieszczeniacko, a przystojnie :P
Romeo x Juliet 10 - im dalej, tym nudniej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2007, 11:45   

Nadal Lagann:

Spoiler: pokaż / ukryj
Amarth napisał/a:
Wracając do Kaminy - chociaż on przypuszczalnie wolałby teraz żyć to sądzę, że ucieszłby się wiedząc, że ma pomnik, miasto nazwane swoim imieniem i że w tym mieście w telewizji leci pierwszy odcinek Gurren Laganna :>



Spoiler: pokaż / ukryj
Te elementy być może by go ucieszyły, ale rząd i polityka... już nie. Zastanawiam się co on by zrobił w takiej sytuacji... uciekł niczym Yoko? Razem z nią by się gdzieś zaszył?... Czy zostawił ją w mieście (które kto wie jakby się nazywało..) w ramach "tutaj jest bezpieczniej", a sam ruszył w podróż jak niegdyś jego ojciec?

A najbardziej w tym momencie mnie dręczy jedno: czego chce nasz trubadur Viral?

Lovely Complex 15 - eh, gdyby nie Maity, to właśnie w tym momencie zrezygnowałabym z oglądania tego... czegoś. Nuda. NUDA. Aż przykro mi się robi widząc tą telenowelę... chociaż prawda jest taka, że nawet te brazylijskie seriale są lepsze. Przynajmniej jest więcej bohaterów.
Co do Maity'ego... mam dziwne wrażenie, że on jest żonaty/ma swą dziewoję. W openingu pojawia się dwukrotnie z jakąś blondyną. Na dodatek ta wymijająca odpowiedź na pytania fanek... EH. Wszyscy sparowani. Co za szkoda.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-07-2007, 12:12   

Grisznak napisał/a:
Umisho 3 - coraz więcej ecchi, coraz mniej sensu. Na dobrą sprawę już mógłbym pisać recenzję, ale recenzencka uczciwość nakazuje poczekać i sprawdzić czy z komediowego ecchi nie zmieni się toto w angstowe ecchi (Onegai Teacher, anyone?).

Ale Ecchi jest. Gorzej byłoby gdyby tego nie było:). Na wakacje sam raz. Nie spodziewałbym sie czegoś wiecej.

Kenshin 13 z dubem strasznie podobnym do Love Hina- hmm wole Battosaia niż Ruroniego.

Tetsuko no Tabi 1- kiepska jakość subów. Trochę nudnawe. Humor nie wszedł do mojego gustu. Poczekam jak jakaś grupa zajmię na powaznie z przetłumaczaniem i po 3 odcinkach sie osądzę czy bede oglądał dalej.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 24-07-2007, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2007, 12:51   

Mnie się nadal LovCom podoba (Lovely Complex 15). Być może ja po prostu uwielbiam lekkie, wzruszające komedie romantyczne shojo. I od tego gatunku właśnie takiej atmosfery i takiego obrotu wydarzeń oczekuję, więc anime nie rozczarowuje mnie (na razie ^^). Ha! i pomyśleć, że za telenowelami "brazylijskimi" nie przepadam. Jest wiele anime, które lubię, a które należą do gatunku ogólnie przeze mnie niestrawnego lub po prostu mało lubianego (np. w filmach czy książkach).

Melancholy of Haruhi Suzumiya 1-2 - przez pierwszy odcinek ledwie przebrnęłam. I to tylko dlatego, że wiedziałam mniej wiecej co będzie dalej ^^ I już jest lepiej. Chociaż jeszcze mnie nie wciągnęło. Oprócz narracji Kyona *_*

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2007, 13:27   

Amarth:

Spoiler: pokaż / ukryj
Gdyby Kamina żył, to najprawdopodobniej Rossiu by nie działał w tak drastyczny sposób. Simonowi jednak brakuje tego, co miał niemal w nadmiarze jego 'Aniki' - siły przebicia. A taki Kamina załatwiłby sprawę z 'WielkoCzołowym' w łatwy sposób (tj. pięść + twarz), powiedziałby parę swoich cennych uwag ('Don't believe in yourself! Believe in me, who believes in you!') i stwierdził, że co to za różnica, że ludzi będzie milion. Przecież i tak Dai Gurren-Dan rozprawi się z każdym przeciwnikiem!
Na dodatek powiedziałby to w tak przekonujący sposób, że dosłownie KAŻDY by mu uwierzył.
A z tym ojcostwem... JEJUŚ! Skąd się wzięło takie przekonanie?! Na 4chanie swojego czasu ludzie szaleli...a ja nadal nie wiem kto to wymyślił. Ale niespecjalnie mi się podoba ten pomysł. To już by było ZBYT pomieszane.

Melmothia - bo ja wewnętrznie jestem chyba tomboy'em. Tyle we mnie romantyzmu ile w orzeszku, który przed chwilą zjadłam. Obroty wydarzeń (na dodatek bez przerwy te same...) mnie nie zaskakują. I wszystko wydaje mi się zbyt sztuczne i wymuszone.

Seirei no Moribito 14 - trochę więcej informacji o naszej szamance... i bardzo dobrze! (chociaż sposób w jaki momentami traktuje swojego królika jest po prostu okrutny). No i znów wracamy do Shugi. Nie mam pojęcia czemu, ale ja tego gościa bardzo polubiłam. Taki... sympatyczny...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 15:03   

Yamato Nadeshiko Shichi Henge 25
Koszmar zakończony w najgorszym stylu - dokładnie tak, jak spodziewałam się po tej okropnej serii. Rany boskie, te SD'czki były tak paskudne, że ledwie dało się na nie patrzeć. Cóż, pozostaje mi mieć nadzieję, że Avellana naprawdę zmiażdży ten tytuł swoją recenzją.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Cerber Płeć:Mężczyzna
lol

Dołączył: 18 Kwi 2007
Skąd: lol
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 15:36   

Crofesima:


Spoiler: pokaż / ukryj
I za to polubiłem Kaminę :] A co do 4chana... W zależności od działu w jakim pojawiła się ta informacja, to jest ona mało prawdopodobna, albo jeszcze mniej prawdopodobna. Chyba, że jest to TA chwila (prawdopodobieństwo jak... w dzieleniu przez zero), że anon ma rację. Ale kolejne odcinki ściągam bo jestem z tych, co nieważne jak zła i brzydka wyda im się książka/film/cokolwiek, to i tak przeczyta/obejrzy ją do końca. Bo jednak dla mnie najfajniejsze było pierwszych 6 odcinków (aż do przygody w "łaźni"), gdzie wszystko było dość szaloną przygodą.

_________________
lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1121734
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 15:38   

cintra napisał/a:
Zombie Loan ep 1-2
hm, no nie wiem... coś mnie to anime nie przekonuje - ni fabułą, ni wykonaniem... Animacja siada, kreska mi osobiście raczej nie odpowiada (podobnie jak kolorystyka). Ale drugi odcinek był trochę lepszy od pierwszego - przy założeniu, że tendencja ta ma się utrzymać, to może jeszcze obejrzę kilka odcinków...


Jak na razie w ep 3 ta tendencja się utrzymuje: bohaterka pokazuje się z lepszej strony, pojawiają się nowe postacie, dalej rozwija się wątek firmy od pożyczek, dowiadujemy się czegoś więcej o jej szefie i ich metodach działania, pojawia się również coś, co się zwie Akademią i chyba powoli zarysowuje się główna fabuła - prędzej czy później musi pojawić się antagonista, w zasadzie już można zacząć snuć podejrzenia. Do tego, co mi osobiście bardzo odpowiada, dalej mamy elementy horroru/thrillera
Spoiler: pokaż / ukryj
brutalne morderstwo, dziwne nagrania, szprycowanie środkami uspokającymi, rozdwojenie jaźni

przeplatane mangowym humorem, który nie psuje moim zdaniem efektu. Poza tym, przyznaję, zaciekawił mnie Shita (czarny shounen) swoim zachowaniem wobec Michiru, wszystko to można sobie zinterpretować jak zachowanie kogoś, komu zależy...

Do kreski już się przyzwyczaiłam i zaczyna mi się podobać, a może ten odcinek był po prostu staranniej zrobiony, nie wiem. Poza tym seiyuu/muzyka/cisza tworzą fajny nastrój, chwilami dość nieprzyjemny. Przy czym, trzeba zaznaczyć, że to nie jest jakieś ambitne anime, raczej coś lżejszego w stylu, bo ja wiem, D.Gray-mana, tyle że bardziej shoujowate, choć to podobno shounen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-07-2007, 17:53   


Card Captor Sakura 26-30(?)

Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie było nieźle, fajnie, leciutko. Lubię Sakurę i coraz mniej nie lubię Shaorana. Ale zniesmaczyła mnie nieco karta zwana Słodką, która posiadała moc słodzenia. Świetnie. Wyglądało tak, jakby im się pomysły na karty kończyły a przecież ma być tego 70 odcinków...

Poza tym nadal mam wrażenie, że ludzie są tak mili iż znając świat rzeczywisty jestem tą idealnością wręcz zniesmaczona. Ale kontynuuję, ta seria to spełnienie marzeń z dzieciństwa(kiedy czytałam o tym artykuł w Kawaii i byłam bardzo mała)

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2007, 18:11   

Magical Lyrical Nanoha StrikerS 14 - nie od dziś wiadomo, że anime to zgnilizna moralna. Tym razem propagowany jest alternatywny model rodziny z 2 matkami. Poza tym nudy. Do tej pory były chyba ze 3 w miarę ciekawe odcinki. Już nie liczę, że seria odzyska dawna chwałę (Nanoha A's się niezle prezentowała), ale jakoś dotrwam pewnie do końca.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 200 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group