FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 18:13   

Crofesima napisał/a:
Nadal Lagann:

Spoiler: pokaż / ukryj
Te elementy być może by go ucieszyły, ale rząd i polityka... już nie. Zastanawiam się co on by zrobił w takiej sytuacji... uciekł niczym Yoko? Razem z nią by się gdzieś zaszył?... Czy zostawił ją w mieście (które kto wie jakby się nazywało..) w ramach "tutaj jest bezpieczniej", a sam ruszył w podróż jak niegdyś jego ojciec?
A najbardziej w tym momencie mnie dręczy jedno: czego chce nasz trubadur Viral?



Spoiler: pokaż / ukryj
Jak to co by zrobił Kamina? Sam poleciałby na księżyc go rozwalić (Jak Kamesenin w DB,lol), a potem dalej w kosmos. Pierce the heaven with your drill! Dokładnie to samo robi Simon. Podczas gdy Rossiu stał się marnym pionkiem (inni w mniejszym stopniu) nazistą i idiotą on od razu bez namysłu poszedł rozprawić się z najeźdźcą i jako jedyny nie przyzwyczaił się zbytnio do pokoju. Z drugiej strony Kamina za takie zachowanie zapłacił życiem, a Simon rozwalił pół miasta... BTW zauważyliście że dziecko Dayakki i Kiyon było milionowym człowiekiem, a Simon miał pióro w kształcie wiertła? Co do 4chana. Czytałem właśnie spoilery z 20 epizodu.

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2007, 18:26   

Hah, nadal Lagann. Odczuwam potrzebę konwersacji, bo rozmawiać z fanami na 4chanie to jak rozmawiać ze ścianą.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak a propos: Dla Gurren Lagannowców 4chan to niemalże niebo. I tak najśmieszniejsze są te cotygodniowe bitwy fanów LS z fanami GL! Niezapomniane.

Co do dziecka - no ba. Przecież jak tylko dowiedziałam się, że 'Biuściata' jest w ciąży, to od razu zaświeciło mi się w głowie: "to będzie 1.000.000GET. Bankowo." Motywu z piórem natomiast nie zauważyłam, chociaż odcinek oglądałam 3 razy (miałam swoje powody przynajmniej!).

Właśnie przed momentem również widziałam spoilery dwudziestki.

Spoiler: pokaż / ukryj
Uwaga, rodzi się Captain GARlock. OH YES. No i naprawdę chcę zobaczyć Virala i Simona współpracujących... razem pilotujących Gurren Laganna. Myślałam o tym od momentu, w którym Viral przeciwstawił się Cytomander'owi w obronie własnego honoru.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-07-2007, 20:24   

Toward Terra 3 -mam nadzieje że nie pójdzie drogą Heroic Age. Dobrze sie ogląda.
Przed serią znałęm prawdziwe znaczenia nazw Mu( zaginiona cywilizacja na pacyfiku. starsza od atlantydy) i Shangril La( mistyczne miasto gdzieś himalajach). Przez 3 odcinki staram sie doszukać w książkach czegoś o Antaraxia. Mam zagwostkę. Może nazwa jest wymyślona, a nie związana z żaden sposób z mitologią. W dodatku Lemur symbolizuje inną zatopioną wyspę, gdzie podobno narodził sie człowiek, czyli Lemurię.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 09:54   

Caladan napisał/a:
Przez 3 odcinki staram sie doszukać w książkach czegoś o Antaraxia. Mam zagwostkę. Może nazwa jest wymyślona, a nie związana z żaden sposób z mitologią.

Prawdopodobnie dlatego, że źle szukałeś. Właściwa nazwa to Ataraxia lub Ataraksja.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-07-2007, 09:59   

Znowu Lagann.
Crofesima:

Spoiler: pokaż / ukryj
Ja wiem, że pomysł ojcostwa jest bezdennie głupi i właśnie dlatego tak mnie to wkurza, że pomyślałam o tym, jako o czymś prawdopodobnym. Na dodatek pomysł zrodził się z równie głupiego powodu, a mianowicie powodem jest fakt, że zarówno wtedy, gdy GARlock!Simon pojawił się w pierwszym odcinku, jak i wtedy, gdy we śnie Kaminy jego ojciec odchodził dał się słyszeć ten sam odgłos dzwonienia. To pewnie tylko zbieg okoliczności, albo po prostu obaj lubią nosić te same dzwoniące akcesoria (w przypadku ojca Kaminy to chyba była ta jego bransoletka z czaszką). Ale dosyć o tym. Jak już napisałaś, pomysł jest głupi i typowo 4chanowy.
Idąc dalej - wiwat Captain GARlock! Oto coś, na co czekałam od dawna! No, chciałabym jeszcze zobaczyć tego beastmana, który pojawił się z GARlock!Simonem na początku pierwszego odcinka, ale mogę poczekać.
A co do momentu, kiedy Viral przeciwstawił się Cytomander'owi - ależ ja miałam wtedy nadzieję, że Cytomander "niechcący" zabije Yoko! Wiem, jestem nieznośna >_< Cóż, lubiłam Yoko - przez pierwsze cztery odcinki, a potem moja sympatia do niej malała stopniowo i w dwunastym odcinku już jej szczerze nie znosiłam. Czemu? A temu, że zaczęła się z niej robić taka stereotypowa, irytująca pannica. Jedyne żeńskie postacie, które naprawdę lubię to Reite i Adiane :>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 10:22   

D.Gray Man 10-13 - no, no, no :) pozytywnie zaskoczona. Może nie jestem tą serią nie wiadomo jak zachwycona, ale miło się ogląda. Przeżyłam mały szok, gdy doszło do mnie, że Allen ma tylko 15 lat (gdzieś mi to umknęło). Tak czy siak, zabieram się do reszty odcinków, bo ciekawa jestem, co się stanie, np. z Mirandą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-07-2007, 10:45   

mara nie będą przez 70 odcinków zbierac kart, bo seria składa sie na 2 arce z przełomem odcinki 46/47. Ja skonczyłam jakis czas temu pierwszy arc i zaczełam drugi, ale narazie utknełam, ale nie z powodu znudzenia tylko technicznych ^^ Taka fajna, lekka seria.

A poza tym ogłaszam wszem i wobec, ze daruje sobie Romeo x Juliet az skoncza serie i wezme reszte za jednym zamachem. To samo z Yamato Nadeshiko, utknełam na 19 odcinku i nijak mi sie chce dalej ogladac. Jak skoncze Pottera, to dalej Trigun i Ginga Nagareboshi Gin :P No i oczywiscie Darker than BLACK, jak dla mnie najlepsza seria sezonu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-07-2007, 14:29   

Rock Musical Bleach-Dark Of The Bleeding Moon - ci co widzieli Seien pewnie sięgną i po to. Moim zdaniem ciekawsze. Lubię czasem pooglądać musicale, a takich egzotycznych jak na podstawie mangi/anime nie odpuszczam jak mam okazję

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-07-2007, 15:47   

Utena the movie. Anime Virtual to strasznie śmieszne wydawnictwo. Rozczuliło mnie, że w dodatkach jako "napisy" rozumiana jest lista twórców. No i ta boska książeczka z interpretacją... (o, i dali obrazek z Akio z serii TV...)

A film jest dobry. Zakręcony jak świński ogon, pełen metafor i dziwnej symboliki. I z cycem, a nawet parką. Ale wbrew pozorom tu JEST przesłanie, takie prawdziwe, nie bełkot.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 16:09   

Właśnie sobie obejrzałem króciutkie On Your Mark. Przyznam, że spodziewałem się czegoś trochę innego, ale to miło zawieść się w ten sposób ^^. Pierwsze skojarzenie - Good Morning Vietnam (podobny kontrast muzyki i obrazu :P), potem trochę pokręcona fabuła, a wreszcie klasycznie piękne zakończenie.
Jak na niecałe siedem minut to świetna produkcja, a możnaby z tego zrobić dobrą pełnometrażówkę. Dla mnie bomba *__*.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 16:10   

Właśnie zacząłem ostatnią serię oav'ek JUNGLE...
Zbliża się wielki big end...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2007, 22:18   

skończyłem - drugi sezon Black Lagoon i naprawdę dawno nie widziałem czegoś tak wciągającego i dynamicznego - przy okazji odcinki z bliźniakami są naprawdę chore jeśli chodzi o poziom przemocy i sadyzmu - chociaż dla mnie idzie to na plus ;)

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 00:11   

Claymore 17 - kolejny dobry odcinek. Jean/Jeanne wygląda dużo lepiej niż w mandze. Chyba będę musiał zmienić avatar bo to ona a nie Clare używa "Doriru no pawaaaaa" :/ Riful jest świetna, ma bardzo fajny głos, takiej dziewczynki, której ktoś ciagle rozrzuca klocki. Lubię postacie dla których wszystko co się dzieje to gra/zabawa. Pod tym wzgledem Ofelia też była fajna, ale trochę zbyt szalona. Flora była w zwiastunie 18, kyaaaa! Zaczynam bać się zakończenia. Zostało 9 odcinków, a fabuły już niewiele. Pominięto fakt, że Riful zauważyła, że jest obserwowana przez kogoś, więc na
Spoiler: pokaż / ukryj
wątek z bliźniaczkami nie ma co liczyć (i chyba dobrze patrząc na całość fabuły anime). W następnym odcinku będziemy mieli przygotowanie do walki w Piecie + początek potyczki z trójką przebudzonych, 19 - koniec tej walki, 20 - chwila relasksu+pojawienie się "Króla Lwa" 21 - koniec walki, przebudzenie Clare 22 - pogrom, wszyscy giną i zostają 4 odcinki z którymi nie ma za bardzo co zrobić. Chyba, że pogrom jednak uda się dziewczętom jakoś przeżyć, wpadnie Isley, Priscilla z Rakim na doczepkę i będziemy mieli ostateczny pojedynek(TM), wszyscy giną (albo żyją długo i szczęśliwie). Drugie wyjście to pokazanie Walki Isley vs Wschód+rozwój fabuły jak w mandze, pokazanie, że jednak 7 Claymore przeżyło, przeskok 7 lat, the search continues i mamy bardzo otwarte zakończenie. Oba wyjścia są dość głupie. Zawsze można walki w Piecie przeciągnąć na 2-3 odcinki więcej i zakończyć tym, że wszystkie zmarły, ale pozostaje pytanie czy Madhouse ma budżet na narysowanie 6-7 odcinków wypełnionych rozwałką nie nużących widza.



Hokuto no ken 2 1-4 (110-114)
- schemat znany z początku pierwszej serii. Kenshiro znowu wędruje samotnie przez pustkowie i napotyka nowych 'złych', którzy pod jego nieobecność postanowili zawładnąć światem. Widać nie dane mu było żyć w spokoju z Julią na północy. Potem jest dużo eksplodujących głów, wrzasków i odcinanych kończyn. Napotykamy nowy styl, który pragnie zniszczyć Hokuto, czyli to co już było. Dziwne, że po ponad 100 odcinakch dalej mnie to bawi i chce mi się to oglądać. Bart/Lynn podrośli i nie są denerwującymi dzieciakami. OPowi daleko do genialnego "You wa Shock!" z połowy pierwszej serii, ale i tak jest dużo lepszy od większości tych z dzisiejszych anime.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Chihiro-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 11:22   

Obecnie: bleach, Shakugan no shana, Cardcaptor Sakura i Naruto

_________________
Soshite kono sora akaku somete.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chemik Płeć:Mężczyzna
Time does not exist...


Dołączył: 20 Mar 2007
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 13:37   

Mononoke Hime :]
tak omijałem ten tytuł .... nie lubie anime "Ludzie &/vs Przyroda" .
ale .. :]
To naprawde udany film ;)
ładna muzyka (troche przypomina mi tą z BraveHeart :P )
kreska, no i wciągajaca fabuła :p

ale przesłanie jak zwykle w tego typu anime brzmi " Żyj w zgodzie z naturą " :]

jedno lepiej prezentujących się anime-Baśni jakie widziałem :]

_________________
"What isn't remembered never happened. .... "
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7016003
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 201 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 200, 201, 202 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group