FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 14:53   

Salva napisał/a:
Fate Stay 13. To jest regularna haremówka. Ale podoba mi się ! Sytuacja w parku jak Saber proponowła żeby sobie odpoczął na jej kolanach... Chociaż Shiro doprowadza mnie do szaleństwa. To profanacja dawać TAKI głos TEJ postaci...

Dokładnie. Aktor ma dobrą dykcję, a jego intonowaniu nic nie można zarzucić, ale barwa głosu kompletnie nie pasuje do postaci. Ostatnio coraz częściej zauważam, że Japońce nie starają się przy dobieraniu aktorów, biorą słynnych seiyuu, ale ich głosy nie pasują .
Rocket Girls 1-6
Zaskakująco dobre anime. Powiedziałbym wręcz, że nie ma wad. Tutaj widać mistrzostwo w dobraniu aktorów, postaci są bardzo interesujące i wiarygodne, a fabuła ciekawa i oryginalna. Szkoda, że nie zdobyło popularności jest to jedno z najlepszych krótkich anime jakie widziałem
(postawiłbym je na równi z Melancholy of Haruhi Suzumiya). Polecam obejrzeć pierwszy odcinek, na pewno się na tym nie skończy :).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-07-2007, 14:58   

Wrzszczebrzeszyn (zabójczy nick ^^) wiesz tu nawet nie chodzi o to czy sławny czy nie, on do TEGO bohatera nie pasuje. Ja uwielbiam ten głos, tego seiyuu ale w innych rolach (co będę owijać w bawełnę, Ishida i Sasuke), jak usłyszałam pierwszą kwestię Shiro w pierwszym odcinku (ohayo Sakura) spadłam z krzesła. Dla mnie to czysta profanacja, bo Shiro nie znoszę w stopniu imponującym.

A zapomniałam napisać o Claymore 17. Potworne anime. Teraz nagle z Clare wychodzi superbohaterka, no ja przepraszam ale co to ma być ? I ta mała zołza taka litościwa...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-07-2007, 15:17   

LoveCom 15 i 16:

Spoiler: pokaż / ukryj
Córcia, ja czasami się zastanawiam, dlaczego Otani cały czas tak Risie przypomina o tym, że ona go kocha.
Co do sceny, w której zobaczył ją w ramionach Maityego, to ja wolę myśleć, że po prostu zdał sobie sprawę, jak bardzo ją zranił, tak, że aż się rozszlochała (w sumie to znowu się rozszlochała, ale mniejsza z tym) i może lekko zakłuły go wyrzuty sumienia. Mysleć o tym, że się wycofał z ich pola widzenia i nie interweniował dlatego, że poczuł się zazdrosny lub rozżalony przez tą "zdradę" też mi się zdarzyło, ale tylko trochę, coś jakby nadzieja, że Otani poczuje złość i może szybciej zacznie myśleć...chociaż jak widać po najnowszym odcinku, nawet zazdrość to jeszcze trochę za mało...chyba, że on naprawdę zaczyna sobie uświadamiać "swoje uczucia", ba, nawet trochę na to wygląda (i ja też chcę tak myśleć - chcę jakiś postęp!). I też byłam zawiedziona, że nic nie odpowiedział, miałam nadzieję, że jak pokaże się zielone swiatło to on dalej będzie stał i wreszcie się odezwie, a drań wziął i pojechał. Koizumi też...co to było? mówi po raz setny, że rezygnuje, a zaraz potem opiera sie o jego plecy...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 15:25   

D.Gray-man 41, po co ja to oglądam. Gdybym nie oglądała w odstępach 2-3 tygodniowych, nigdy nie przebrnęłabym przez te 41 odcinków. Ech, gdyby ktoś mi dał mangę do łapki, pewnie przeczytałabym z przyjemnością, ale to... moja cierpliwość się kończy i niedługo nawet Kanda nie będzie w stanie mnie zmotywować do dalszego oglądania, bo ile można czekać.

Zombie Loan 4, Shita wciąż u mnie punktuje. Może nie jest tak przystojny jak Chika (mam słabość do białowłosych bohaterów), ale przebija go pod względem charakteru. Potrafi być tak samo złośliwy i dziecinny jak Chika (scena w barze sushi, ROFL), ale ma też te swoje napady troski (?), kiedy robi się podejrzliwy, zaczyna prawić kazania albo jest wręcz niewiarygodnie miły. W samym odcinku niewiele się działo, ale dowiedzieliśmy się co nieco o relacjach obu panów, mam też pewne podejrzenia co do Shiby, coś mi koleś nie podchodzi.

Gintama 10-25, strasznie lubię ten przemielony świat Gintamy. Nie wszystkie odcinki są równie śmieszne, ale jak na tak bzdurną serię, to anime ma naprawdę fajne przesłania, ale naprawdę FAJNE. Odcinek parodiujący Death Note był powalający, mój drugi ulubiony to ten z duchami w siedzibie Shinsengumi, i oczywiście cała masa drobnych gagów, jak na przykład ta scena, gdy poszczególni bohaterowie wsiadają do taksówki (Zura: to Japan's new dawn! xD). Mój ranking ulubionych postaci, to w tym momencie: Hijikata (z jego atakami wściekłości i miłością do majonezu), Gintoki (jak dla mnie wyjątkowa postać w anime) i Zura (ekstremista ze słabością do wszystkiego co śliczne xD).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 19:02   

Lucky Star 16

C...
C-c...
C-ccosss...
<wdech>
COSPLAY CAFE!!!

Przepraszam, na bardziej konstruktywny komentarz mnie w tym momencie nie stać (COSPLAY CAFE!!!)
A endingi do tego mnie kiedyś zabiją (COSPLAY CAFE!!!) Chyba że wcześniej zejdę przez COSPLAY CAFE!!!

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-07-2007, 12:34   

Umisho 4 -dalszy ciąg totalnego idiotyzmu. Uwaga teraz w wiekszej dawce. Nie wiem czemu w trakcie ogladania tego anime dowartościowuje sie intelektualnie:P. Mam pomysł na nowy temat. Który odcinek z Umisho jest najgłupszy( bedzie ankieta nawet). U mnie stanowczo prowadzi 4 część narazie.
Samurai X TV 13-46- Od 26 odcinka zaczęło sie coś sie dziać. Cud że przebrnełem do tego czasu.
Ciesze mnie że ktoś sie zabrał za Iblard Jikan. Jestem ciekaw co to jest właściwie

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Cerber Płeć:Mężczyzna
lol

Dołączył: 18 Kwi 2007
Skąd: lol
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2007, 17:30   

Gurren Lagann 18

Moja zasada oglądania Anime wzięła w łeb...


Spoiler: pokaż / ukryj
A cała akcja zaczyna się porządnie rozkręcać. Podobno Nia nie może stać się już człowiekiem gdy zostały aktywowane geny anti-spiral. Czyżby szykowała się kolejna tragedia w życiu Simona? Rossiou to naprawdę dziwny człowiek... Co powiecie na odtworzenie głowy Lorda Genome i wypytanie go o całą tą Anti-Spiral rasę (baaa! okazało się, że Genome "chciał" dobrze)? Rossiu załatwi. Swoją drogą odcinek pokazał niewdzięczność społeczeństwa. Jest kolejna bitwa z 2 wrogimi maszynami, która nie zakończyła się zniszczeniem żadnego budynku, ale i tak pod presją niezadowolonego społeczeństwa <fanfary> Rossiu aresztował Simona : /

tak btw to mogliby wskrzesić Kaminę, a nie głowę Lorda Genome, ale to raczej życzenie fanboya ;p

_________________
lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1121734
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-07-2007, 19:47   

Doreen napisał/a:
Lucky Star 16

C...
C-c...
C-ccosss...
<wdech>
COSPLAY CAFE!!!
Deshou? Deshou? xD

Genialne...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-07-2007, 11:13   

Dwie serie: paryskie nowelki Sakura Taisen i Murder Princes. O ile MP wygląda na serię niezłą i przyjemną w odbiorze, to Sakury wypadają dużo gorzej od poprzedniczek. Fabuła z jednej strony przegadana, z drugiej nazbyt skrótowa, brakuje też tej iskierki taktycznego geniuszu, która tworzyła klimat poprzedniczek (Sakura Taisen to była ta seria, w której do rozwałki Wielkiej Fabryki Zła sprowadzili sobie niszczyciel).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 13:53   

Blue Gender Seria całkiem fajna jeżeli ktoś lubi s-f i nie odstraszają go mechy, tyle że... główna bohaterka momentami mnie denerwowała...

Spoiler: pokaż / ukryj
ciągłym powtarzaniem imienia głównego bohatera "Yuji..." , połowa jej dialogów jak nie lepiej sie do tego sprowadzała :)


Texhnolyze do 11, klimat podziemnego miasta jest po prostu świetny, fabuła też zrobiła się interesująca, chociaż teraz jakby troche wyhamowała...

Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda mi tylko "Turysty", rozkręcał ostro akcje, ale mam nadzieje ze i bez niego będzie się działo :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-08-2007, 09:06   

Sakura Taisen: Ecole d Paris:

Twórcom udała się rzecz niesłychana: 3 odcinkowe anime, które - mimo wielkiej skrótowości - pełne jest dłużyzn. Na uwagę zasługuje natomiast jego grafika, zwłaszcza ta komputerowa. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem takie efekty. Są trochę podobne do pierwszego Quake, ale nie mają tej jakości.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 09:21   

Maria Sama Ga Miteru - Haru. Chyba nigdy tak nie upajałem się anime. Haru to taka Maria Sama Ga Miteru, tylko bardziej; więcej melodramatu, więcej uczuć, konfliktów i tragedii, a za to jeszcze mniej realizmu. Oglądanie takiej serii jest czymś w rodzaju raczenia się winem na dobranoc - najpierw miły wieczór, a później poranek z bólem głowy (od gapienia się w ekran). Anime zdecydowanie dla fanów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sayak Płeć:Mężczyzna
KKAT Leader


Dołączył: 01 Wrz 2006
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 14:52   

Ja własnie sobie ogladam Zero no Tsukaima Futatsuki no Kishi (2nd season) ^_^
nawet niezle im to wyszlo.

_________________
Call Me Sayak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2449772
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-08-2007, 15:07   

Saiunkoku Monogatari po pierwszym odcinku. Strasznie sympatyczna seria ! Podoba mi się już na starcie niesamowicie. Główna bohaterka robi sympatyczne wrażenie. Co prawda spokojnie sobie można dośpiewać całą fabułę (aczkolwiek mam nadzeję, że coś mnie może zaskoczyć) ale i tak bardzo mi się podoba. Reakcje głównej bohaterki na opis cesarza strasznie mi się spodobały ^^ Na razie wrażenia bardzo pozytywne, aczkolwiek panowie mogliby bardziej przypominać płeć męską, i włosy to w tym momencie najmniejszy problem... Pierwsze skojarzenia były nieodparcie z Fushigi Yuugi. Gdzieś już widziałam identyczne spotkanie jak cesarza i naszej głównej bohaterki, giermka, sam klimat... Aczkolwiek to mi się podoba zdecydowanie bardziej. Co prawda mój brat pierwsze skojarzenie miał z Juuni kokki, ale on nie oglądał FY, a ja JK. ^^

Strawberry eggs 3 i 2/3 odcinka. O rany kota co za koszmarek. Ciekawe nieścisłości, nie pozwalają im ćwiczyć w spodenkach ale spódniczki od mundurków mogą być aż TAKIE krótkie. Ciekawa logika. Nie podoba mi się motyw uczennicy zakochanej w nauczycielu i vice versa. Problemy jakie mają uczniowe są... Nie, nie podoba mi się to anime. Ale jako że krótkie spróbuję dociągnąć do końca.

Fate Stay Night. Znowu Assasin... (jedyna postać dla której oglądam to anime jeszcze). Haremówka ecchi... Niedorzeczność decyzji Shiro mnie powala na kolana, ale ciekawa rzecz, ciągle go jeszcze toleruję... Saber już nie. Już od dawna nie. Reszty haremu też. Co miłość do głosu robi z człowiekiem. W normalnych warunkach dawno bym porzuciła tą serię. Co mnie przy tym jeszcze trzyma ?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 15:32   

F/SN ecchi? Nigdy bym tego anime nie tak nie ochrzcił. ;D

Za to Shirou mnie dobijał od pierwszego epka. Miałem nadzieję, że nie będzie głównym bohaterem, ale niestety. Szybko prysła. A do Sejbarki nic nie mam, choć oczywiście nie dorównuje ona Archerowi i Rin. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 203 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 202, 203, 204 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group