FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Tsunami Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2006
Skąd: z wybrzeża
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2007, 19:58   

Elfen Lied do drugiego odcinka.
Zdaje się, że w tym punkcie zakończę oglądanie tegoż tytułu. Nie jestem szczególnie cierpliwa ani wyrozumiała dla takiej szmiry. W momencie, w którym zobaczyłam dziewczynkę_ze_szczeniaczkiem i jej interesującą reakcję na widok mężczyzny bez ręki, wybuchnęłam pustym śmiechem. Zresztą, nie był to jedyny raz. I jeszcze to bogactwo ścieżki dźwięwkowej.
Prawie rozpływam się z zachwytu.

Haibane Renmei, całość.
Bardzo dobra seria, daje do myślenia, bo stawia o wiele więcej pytań, niż daje odpowiedzi, pozwalając widzowi na własne interpretacje. Zachwyciła mnie także muzyka oraz oprawa graficzna.

Sayonara Zetsubou Sensei 4
Jakoś tak od drugiego odcinka jest trochę mniej śmiesznie. Dziwactwa bohaterek tego epizodu jakoś mnie nie porwały, może poza
Spoiler: pokaż / ukryj
zabawną maniaczką yaoi
, o której jednak niewielepowiedziano.
Poza tym, powala nowa wersja openingu. Co prawda widziałam go już kilka dni temu, ale zrobił na mnie nie mniejsze wrażenie, niż za pierwszym razem. Wbrew temu, czego spodziewali się ludzie na 4chanie, a.f.k. nie przetłumaczyło (?) tych wszystkich znaków.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7189608
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-08-2007, 23:03   

Utawarerumono specials: małe, a cieszy. Zawiera kilka perełek prawdziwego, dobrego humoru i jedną biegunkę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2007, 23:05   

Uh miałem dość długą przerwę w oglądaniu anime i zacząłem nadrabiać zaległości.
W końcu obejrzałem Monster'a.
74 odcinki i praktycznie brak fillerów. Nawet w ostatnim odcinku seria potrafiła zaskoczyć. Świetna intryga, świetne postaci. Seria prawie idealna. Prawie bo jednak w paru aspektach kuleje. Jednak nie ma co sie czepiać za bardzo.

Black lagoon
Miałem obejrzeć "tylko jeden albo dwa odcinki". Skończyło się na 19. Akcja, akcja, akcja. I tego mi było trzeba. Ciągle coś się dzieje, jest czasem śmiesznie, niektóre dialogi są hmm... ciekawe. Krótko mówiąc ogromna ilość zabawy i frajdy z oglądania bez zbyt dużej ilości myślenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-08-2007, 23:28   

Zegarmistrz napisał/a:
Utawarerumono specials: małe, a cieszy. Zawiera kilka perełek prawdziwego, dobrego humoru i jedną biegunkę.


Ja to już kiedyś pisałam. Warto było obejrzeć serię dla tych odcinków. Cały odcinek z lalką Touki był jak dla mnie genialny. Glue transformation ! Retreat ! xD "Hakuoro-kun", sposób w jaki lalce odpadły nóżki... reakcja Touki...

Kanon 1. Nie podoba mi się bardzo sposób rysowania oczu. Bardzo mi się nie podoba. Reszta, reszta w porządku zobaczymy jak dalej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-08-2007, 23:48   

Salva napisał/a:
Ja to już kiedyś pisałam. Warto było obejrzeć serię dla tych odcinków. Cały odcinek z lalką Touki był jak dla mnie genialny.


O tak... Lalka była genialna. Biedny Oboro. Nie zasłużył sobie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-08-2007, 23:57   

Ja tam go za bigamię nie lubiłam. Dobrze mu tak... Co tam zresztą Oboro, biedna Touka. Taka trauma...

Powiem Ci że to był mój ulubiony z wszystkich. Chociaż jak oglądałam pierwszy to kontrast z serią (zwłaszcza drewniany zwykle Hakuoro) był tak duży, że nawet on mi się spodobał. Aż mam ochotę znowu je sobie obejrzeć.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-08-2007, 00:31   

Cytat:
Ja tam go za bigamię nie lubiłam. Dobrze mu tak...


A wiesz, że to ponoć chłopcy byli, a nie dziewczynki?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-08-2007, 08:22   

Zegarmistrz napisał/a:
Cytat:
Ja tam go za bigamię nie lubiłam. Dobrze mu tak...


A wiesz, że to ponoć chłopcy byli, a nie dziewczynki?


O cholera. Ale wyglądało to to i zachowywało się jak płeć żeńska.


Lucky Star 2. Po pierwszym odcinku zdecydowanie lepiej. Zresztą przetrwałam ten pierwszy odcinek bo czytałam tutaj że dalej jest lepiej. Ale okaże się później czy mi sie podoba. Na razie podoba mi się opening. Oglądałam sobie opening Death Note z muzyką z Lucky Star i vice versa. I najlepsze, one PASOWAŁY...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2007, 17:55   

D.Gray-man 35-42 - po niemałej porcji tego anime, ciekawi mnie, co też się mogło stać z okiem Lavi..
Spoiler: pokaż / ukryj
A nowy ending jest prawie w całości poświęcony Lenalee. Czyżby to właśnie ona była posiadaczką Innocence Heart?
Seria utrzymuje się na tym samym poziomie, choć w dużych ilościach nie należy tego oglądać - troszeńkę zanudza.


Ostatnio zmieniony przez longerowa dnia 06-08-2007, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-08-2007, 20:41   

Zombie Loan 1-5, czyli wprowadzenie i pierwsze dwa łuki fabuły. Okazuje się że jest to bardzo udana wariacja na temat Ghost Hunt. Ne, cofam - nie wariacja - bezczelnie z GH zrzyna! Ale co z tego - jest niezłe! Kreska mi się nieco mniej podoba, i całość jest przesunięta na razie bardziej ku makabrycznej komedii, ale nie szkodzi - ogląda się przyjemnie.

SALVA SŁYSZYSZ?! xD

Poza tym, Bokurano. W dużych ilościach - do 16 na rawach. Niestety, coś mnie zdezorienotwał reżyser....

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-08-2007, 20:50   

Makabryczna komedia zrzynająca z Ghost Hunt...

*___*

/me pędzi zaopatrzyć się we wskazany tytuł.../

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2007, 20:55   

School Rumble + Nagasarete Airantou
I jedno i drugie ciekawe. Do School Rumble przekonała mnie recenzja mówiąca iż przebija Girls Bravo... czy tak będzie... muszę się sam przekonać.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-08-2007, 21:28   

Salva nie wiem czy Ci się spodoba, do Ghost Hunt to się nie umywa i jak na razie najważniejszy jest fanserwis, chociaż kolejny odcinek zapowiada sie ciekawie. Zastanawiam się czy to nie pójdzie w stronę Tokyo Majin Gakuen Kenpucho, moim zdaniem Zombie Loan zdecydowanie je przypomina...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-08-2007, 22:43   

moshi_moshi napisał/a:
chociaż kolejny odcinek zapowiada sie ciekawie
Kolejny dla Ciebie, czyli który...? Dla mnie dopiero po 5 całość się rozkręciła... A jeśli masz na myśli szósty, to tak, zgadzam się zdecydowanie - będzie ciekawie!

Co do fanserwisu - fakt, Bisze są tu wielce fanserwiśne, niemal równie fanserwiśne jak panienki... odcinek z motylami i "przypadkowym" przyodzianiu w stroje gothloli był bardzo LOL.

moshi_moshi napisał/a:
Zastanawiam się czy to nie pójdzie w stronę Tokyo Majin Gakuen Kenpucho, moim zdaniem Zombie Loan zdecydowanie je przypomina...
No, przypomina, ale NA RAZIE tak nisko nie upadło.
I wiem, Ghost Hunt jest o klasę wyżej, ale gdy się nie ma co się lubi... ~_~

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-08-2007, 23:08   

Uff dzisiaj miałem naprawde cyberiadę. W 2 dni zakończyłym Ergo proxy. Nie potrafie sie do polskiego przyzwyczaić, więc przerzuciłem sie na angielskie subsy. Anime bedzie wysoko stało u mnie na półce.

Dzisiaj byłem na czymś tam związane z animacją SCI-fiction
Cable- Czarna Uma THurman w Cyberpsychodelicznej opowieści grozy. Naprawde trzyma w napieciu i warto obejrzeć. Dawno nie widziałem tak dobrego S-Fiction.
CodeHunters- miałem wrażenie że oglądam trailera z gry typu final fantasy.
Było za krótkie , aby cokolwiek powiedzieć tego typu przedsiewziecie.
Zero degree- po 20 sekundach skumałem o co chodzi. Początek ostry.
Maestro- hihihi
Mintus(chyba)- Czarna komedia z robotami w tle.
Night Shift- nie skumałem
Shopenfrott- Jak ratować małżęnstwo państwa zegarków

Odpadam z Zombie Loan i School Days(spaprali) serie nie dla mnie. Zamiast nich biorę sie za Baccano(ma potencjał). Dalej bede oglądał

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 206 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group