FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 00:19   

Cytat:
Uff dzisiaj miałem naprawde cyberiadę. W 2 dni zakończyłym Ergo proxy. Nie potrafie sie do polskiego przyzwyczaić, więc przerzuciłem sie na angielskie subsy. Anime bedzie wysoko stało u mnie na półce.

Z podobnych klimatów polecam Texhnolyze. W mojej skromnej opinii nawet lepsze. :]

Co do tematu:

Code Geass, 1-2
Hm...Z tego co mi powiedział kolega krótko wprowadzając w fabułę, to mała zrzynka z Death Note się szykuje (żeby nie było, jeszcze nie wiem), więc w takim razie...Oglądamy na całego! ;D
Seira wygląda jak dotychczas ładnie, Lelouch jest świetny. Cóż mi pozostało - idę odpalić kilka odcinków!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-08-2007, 12:06   

mikolajp napisał/a:
Z podobnych klimatów polecam Texhnolyze. W mojej skromnej opinii nawet lepsze. :]

Dawno temu obejrzałem. Bezwątpienia zgadzam sie z twoją opinią:P.

Zero 5- Mam wrażenie że drugi sezon coś zatracił z pierwszego, albo mój gust sie wyewoluował przez te miesiące.

Lovely Complex 17- Za dłogo sie wlecze ich zabawa w romansik. Może w następnym odcinku wyskoczy filip z konopi.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 17:36   

Porównanie death nota z Code Geassem mija się z celem, całkiem inne realia.

Terra e (2007) - 18 - coraz ciekawiej nareszcie zaczynają robić to co powinni znacznie wcześniej, i będzie coraz ciekawiej.
ZNT S2 - 5 - No cóż seria pierwsza zdecydowanie była mniej echi, na ale trudno też jest fajnie, chociaż klimat w pierwszej był bardziej porywający.
Touka no gettan 16 - Shoujo Ai, hehe.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-08-2007, 18:03   

wa-totem napisał/a:
Kolejny dla Ciebie, czyli który...?

Miałam na myśli właśnie szósty odcinek, poza tym czekam na pojawienie się pana z kosą - to może być interesująca postać.

Wracając do fanserwisu, cała postać Yomi to jedno wielkie LOL - sposób na jej przebudzenie i fakt że najlepiej potrafi to zrobić Michiru...
wa-totem napisał/a:
No, przypomina, ale NA RAZIE tak nisko nie upadło.

I mam nadzieję że tak pozostanie, bo jako komedia to się całkiem nieźle sprawdza.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 19:58   

moshi_moshi napisał/a:
Miałam na myśli właśnie szósty odcinek, poza tym czekam na pojawienie się pana z kosą

też oczekuję pana z kosą.... ;P słabość do "kosiarzy" posiadam od przeczytania książki Pratchetta pt:"Mort". ^^

a co do kolejna odcinbka, to jestem bardzo ciekawa jak to rozwiążą. Ujawniając już w piątym odcinku aktualnego "Zuego" ryzykują.... ale kto wie, może to wyjdzie na dobre serii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 20:38   

Lovely Complex 17 - przez ponad połowę odcinka wiało niesamowitą NUDĄ! A potem..
Spoiler: pokaż / ukryj
ta scena, w której Otani i jego zespół poznali swoich rywali była chyba jedyną, jaką warto obejrzeć^^ No i nareszcie coś drgnęło! Może akcja ruszy? Marzenie nie do spełnienia?:P
Przynajmniej następny odcinek pysznie się zapowiada :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-08-2007, 21:47   

cintra napisał/a:
a co do kolejna odcinbka, to jestem bardzo ciekawa jak to rozwiążą. Ujawniając już w piątym odcinku aktualnego "Zuego" ryzykują.... ale kto wie, może to wyjdzie na dobre serii.

Istnieje duże prawdopodobieństwo że szybko pokaże się kolejny, jeszcze gorszy "Zuy" i wcale się nie zdziwię jeżeli to będzie właśnie pan z kosą...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 07-08-2007, 22:07   

Death Note 1-2 pierwszy mnie jakos specjalnie nie wciagnał, choc sama koncepcja wydaje mi sie bardzo oryginalna, przed chwila drugi odcinek - zdecydowanie lepiej. To wciaga :-)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2007, 23:55   

moshi_moshi napisał/a:
Istnieje duże prawdopodobieństwo że szybko pokaże się kolejny, jeszcze gorszy "Zuy"

mi to nawet nie przeszkadza (oby tylko było na przyzwoitym poziomie)- żeby to tylko nie doszło do takiego stopnia jak w Sailorkach - co kilka odcinków nowy zuy, a za nimi stoi bardzo bardzo Zuy...

Nanami napisał/a:
To wciaga :-)

i to niebezpiecznie szybko i co gorsza-mocno trzyma...;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ByTheWay Płeć:Mężczyzna
???


Dołączył: 27 Mar 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 02:03   

Zero no Tsukaima 2nd 4-5 - seria stanowczo bardziej kładąca nacisk na relacje między bohaterami ( co wydaje mi się dobrym posunięciem, bo seria pierwsza w praktyce nie zwracała na to wiele uwagi ).
Spoiler: pokaż / ukryj
4 odcinek, zaraz po OP, "They're there. They're there. They aren't" + miny bohaterów, spadłem z krzesła prawie i o mało się nie zadławiłem:p Wydaje mi się tylko, że pobyt w domu Louise był za krótki, jeden odcinek to za mało. Odcinek piąty w sumie nic szczególnego, mogli się trochę bardziej postarać + zapowiedź następnego odcinka daje do zrozumienia, że będzie to zboczony filler z Henriettą. Mam nadzieję, że będzie śmieszny, bo to jedyne co może mieć do zaoferowania chyba.


Element, który mi się szalenie podoba w drugiej serii to piosenka z endingu, prawdę powiedziawszy to ending mi się ogólnie podoba ( ściągnąłem sobie tą piosenkę i wrzuciłem na mp3:D ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9180270
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-08-2007, 16:53   

Iblard Jikan 1- Miałęm wrażenie że byłem w muzeum. Oglądam piękne pastelowane obrazy, które są w ciągłym ruchu. W trakcie ogląda słyszę spokojną muzyczkę i szum od nich(ćwierkanie). Bardzo awangardowy pomysł. Uwaga może nudzić.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 18:40   

Seikai no Senki - seria trzyma poziom z Crest of The Stars, osobiście bardzo się mi spodobała, teraz juz sobie ostrze zeby na Seikai no Senki 2....

Noein - kolejna seria do której podchodziłem z pewną niesmiałością (znowu nastolatki ratujace świat itd) ale po kilku początkowych odcinkach seria kompletnie mnie wciągnęła, świetna fabuła, muzyka która mi osobiście bardzo spasowała i interesujące postaci.

Planetes 1 do 16
- całkiem ciekawe sf, może nie ma zawrotnie szybkiej akcji, ale jeżeli masz ochote obejrzeć coś przyjemnego, ciekawego i co cie nie zdołuje do ta seria jest w sam raz (przynajmniej jak na razie). Do tego wszystkiego trzeba dodać interesujące postaci które zdążyłem już polubić...

mikolajp napisał/a:
Cytat:
Uff dzisiaj miałem naprawde cyberiadę. W 2 dni zakończyłym Ergo proxy. Nie potrafie sie do polskiego przyzwyczaić, więc przerzuciłem sie na angielskie subsy. Anime bedzie wysoko stało u mnie na półce.

Z podobnych klimatów polecam Texhnolyze. W mojej skromnej opinii nawet lepsze. :]

Ja właśnie skończyłem Texhnolyze, faktycznie seria jest niezła, ale myśle że będę musiał obejrzec ją jeszcze raz za jakiś czas żeby wychwycić niektóre szczegóły bo nie wszystko jest dla mnie jasne... A co do porównania Ergo Proxy i Texhnolyze to u mnie na razie wyżej jest EP, ale z prozaiczego powodu - mimo wszystko ta seria jakoś nastrajała mnie optymistycznie, Texhnolyze raczej przygnebiające jest...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
youna Płeć:Kobieta
Grzechu warta!


Dołączyła: 07 Maj 2007
Skąd: Wlkp
Status: offline
PostWysłany: 08-08-2007, 20:44   

no cóż ja jestem na przedostatnim odcinku Nany i muszę wyznać, ze zakochałam się w tym anime, polecam gorąco:)

_________________
Rozmyślanie o śmierci - jest rozmyślaniem o wolności..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9385387
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-08-2007, 21:35   

Zabralam sie za Hellsinga TV, ale nie wiem czemu...

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-08-2007, 21:53   

Death Note 3-18 no to rzeczywiście wciaga. Juz nie wiadomo w sumie co jest co... Ani jak to sie moze skonczyc ^^ Fabuła naprawde zakrecona jak ruski termos!

Ale zdecydowanie wolałam jak
Spoiler: pokaż / ukryj
Light był Kira, mam nadzieje, ze jednak to jego nawrócenie przez porzucenie Death Nota to jakas przykrywka i jeszcze powróci jako Kira ^^ A scena, jak Light skuty z L sie okładaja nawzajem... Swietna :)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 08-08-2007, 22:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 207 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group