FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-08-2007, 09:05   

Dragon Drive czyli Zeg dalej ogląda gnioty z czasów dinozaurów. Tym razem anime jest o smokach. Ludzie hodują w nim smoki, za pomocą których walczą w wirtualnym świecie. Jest to tym bardziej emocjonujące, że - gdy taki smok zostanie pokonany - to się (uwaga, uwaga) respawnuje.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-08-2007, 10:38   

Death Note 18-30 WTF gdzie sie podział klimat serii po około ~26 odcinku? Po prostu chyba uleciał. Zawiało nuda, brak juz tego napiecia, które towarzyszyło poprzednim odcinkom. A to wszystko przez
Spoiler: pokaż / ukryj
zabicie L, zabili również klimat, bo ja miałam największą radochę sledząc zabawe w kotka i myszke w wykonaniu Lighta i L, a teraz... >< Wciskaja na siłe jakies nowe postaci.
Juz dokoncze serie, moze mi sie zdązą jeszcze zrehabilitować. W sumie mogliby skonczyc na 26 odcinku, ale wtedy i tak by było zle i tak jest zle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-08-2007, 10:55   

Zeg, a doszedłeś już do momentu, w którym Główny Rywal bohatera łazi za nim i powtarza jak katarynka 'walcz ze mną'? TO dopiero było głupie!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-08-2007, 11:08   

GoNik napisał/a:
Zeg, a doszedłeś już do momentu, w którym Główny Rywal bohatera łazi za nim i powtarza jak katarynka 'walcz ze mną'? TO dopiero było głupie!


Nie. Jestem na trzecim odcinku.

Problem jest niestety taki, że to seria dość średnia, więc pewnie nawet nie będę miał jak jej zbluzgać. Ech, życie jest ciężkie i pełne zasadzek.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-08-2007, 12:47   

Wprost kocham zaległości po długiej przerwie... na dodatek muszę czekać jeszcze (ponoć) tydzień nim będę miała dostęp do internetu u siebie. No ale na załatwienie zaległych odcinków zawsze znajdę sposób ;)
Nadrabianie zaczęłam od Gurren Laganna (a jakże!). Obydwa odcinki (18,19) uznaję za udane, ale nie należą one do moich ulubionych. W osiemnastym grafika postaci nieco kulała (Rossiu, co oni Ci zrobili?...), ale i tak oglądało się przyjemnie. Nie nudziłam się ani przez chwilę.
No a na 20tkę czekam. CZEKAM. Viral w samym ręczniczku?! Ohohoho, fanserwis, fanserwiiiiis. [Twórcy pewnie mieli dość tych wszystkich fanartystów, którzy wyobrażali sobie Virala z włochatą klatą...] Tylko przez ten jeden element odcinek dwudziesty może stać się moim ulubionym... XD; A poza tym od dawna marzyła mi się przyjaźń między Simonem a naszym kochanym moe beastman'em.
Co do Rossiu & co. - w siedemnastce jeszcze szukałam dla nich usprawiedliwienia, ale teraz LEKKO przegięli. Co absolutnie nie zmienia faktu, że Rossiu nadal darzę sympatią. Ot dzięki niemu jest przynajmniej emocjonująco.

Następnie sięgnęłam po Code Geass 24 i 25. Najpierw opening - jakoś nigdy nie mogłam się przekonać do tej piosenki (a słyszałam ją jakieś 10 razy), jednakże w zestawie z animacją Geassową prezentuje się wręcz doskonale. Jest idealna. Tak a propos - ten opening wyglądał zupełnie jak jakiś MAD (czy może tylko ja odnoszę takowe wrażenie?). Trochę... średni MAD.
Co do odcinków - whoah, działo się naprawdę DUŻO. Cliffhanger na końcu zabija (na szczęście wiedziałam o nim już wcześniej, więc zareagowałam dość łagodnie - tj. tłukłam pięściami w biurko).

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko do jednego mam pretensje - czemu nie zabili kogoś z istotniejszych bohaterów?... Być może Cornelia i Orange-kun (biedak, ma pecha) kopną w kalendarz, ale i tak mnie to nie pociesza. Darlton? Dziewoja z Order of Black Knights?... Zlitujcie się. Przynajmniej Lloyd mógł paść trupem od Suzakowego liścia. Nie żeby mnie jakoś specjalnie irytował, ale ja po prostu znieść nie mogę jego głosu
.
Zadowolona pierwszą serią jestem. Czekam na drugą, żeby odkryć czemu
Spoiler: pokaż / ukryj
C.C. zgodziła się być zakonnicą w poprzednim życiu ... ;)


A na koniec Dennou Coil (8). Ależ się zdziwiłam, że ktoś tutaj o tym wspomniał! (GoNik bodajże?) A po powrocie z urlopu to ja miałam wszystkich zachęcać do sięgnięcia po tę cudowną serię. Grafika jest naprawdę świetna, klimat niesamowity (jak ktoś stwierdził - "Ghibli meets Lain"), a do Isako mogłabym się modlić gdyby miała jakieś 10 lat więcej. Na chwilę obecną mogę ją jedynie podziwiać coraz bardziej.
Więc...gorąco polecam!!! Ja zakochałam się w tej serii po pierwszych sekundach pierwszego odcinka (opening i ending zwalają z nóg... bądź krzesła, jak kto woli).
Moim ulubionym epizodem pozostanie chyba jednak czwórka. Pojedynek między hakerami na trzy fronty? I jeszcze Isako siedząca na 'tronie' na dachu szkoły ze swoimi kudłatymi służącymi. Niesamowite.
(a "BOKU SATCHII" mnie przeraża. I mówię to całkiem serio...)

A teraz...hm, co tam się nagromadziło... Brighter than White, Baccano!, Mononoke (whoah, sub'y... co Wy tutaj robicie?!), Sayonara Zetsubou Sensei, Shigurui, Seirei no Moribito, Romeo x Juliet, LoveCom... tyle jeszcze do nadrabiania, EH! Nie wspominając o mangach.... Jakie to życie jest ciężkie ;]~

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-08-2007, 13:41   

Crofesima napisał/a:
(a "BOKU SATCHII" mnie przeraża. I mówię to całkiem serio...)

Tak. Oraz ten jego UŚMIECH.


Higu-Kai 3-4. Wojna psychologiczna na... ciastka?! Keiichi, ur ivil...
Spoiler: pokaż / ukryj
'What's wrong with guys being perverts?' i szalony błysk w oku. Keiichi, ur so IVIL!

Zaczyna być widoczne jak na Rice odbija się cała sytuacja. To BOLI. Dziwne, że jeszcze nie popadła w szaleństwo. Zwłaszcza, że Hanyuu NIE pomaga - wyraźnie się boi i nie ma pomysłu co dalej robić. 'Just wait, something will get us out of here someday. Something will.'
Yeah....


SPOILERY ukryto na podstawie Ustawy z dnia 31 lipca 1981r. o kontroli publikacji i widowisk (Dz.U. Nr 20, poz.99) oraz Ukazu GTW FT z dnia 17 stycznia 2006r. o utrzymaniu porządku i cenzurze (FT, Temat 32, poz.1855).

GAAAAAAAAAAAAARRRRHHRHRGHGHGHGGHHH!!!!
Ja oglądam, Ty oglądasz, ale IKa jak wróci, to nas zaŁYPa!! >_<
Bój się Bo-- ...IKi, znaczy się!

[-]
Egzekutor GTW FT
Moderatorus Rex

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-08-2007, 14:07   

Crofesima napisał/a:
A na koniec Dennou Coil (8). Ależ się zdziwiłam, że ktoś tutaj o tym wspomniał! (GoNik bodajże?)
"Jam ci to, nie chwaląc się, uczynił!" xD
Od dłuższego czasu spokojnie propaguję, a wizytę na zjeździe wykorzystałem do zarażenia GoNikonaty i Cracka... po jednym odcinku byli ułowieni, a słyszę że i GoNik potem kontynuowała mój wysiłek.

Ja jestem już po Dennou Coil 9. *___* pikantnie się robi, już widzę te doujiny!

A poza tym, kolejna sztampowa głupiutka seryjka z grupy "licealistki w kosmosie" - Rocket Girls. Bezczelnie zerżnięte ze Stratos4, z akcentami tropikalnymi a'la Macross Zero. 12 odcinków, w sam raz żeby nie zanudziło, ale wybitnie dla wielbicieli gatunku.

Będzie recka, oczywiście.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2007, 16:30   

Fruits Basket 26 - no i koniec.. Dziwne to zakończenie.. Siedziałam osłupiała :P
Darker than Black 14-15 - Grr:/ Jakoś tak, nie mogę patrzeć na nowy opening i ending :/
Lovely Complex 18 - AAAA! Nareszcie znowu dobry odcinek! Nie wiem, może ja mam dziś dobry humor, ale nieźle się uśmiałam! ;D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-08-2007, 17:49   

Death Note 30-37 jakoś specjalnie mnie nie zachwyciło. Końcówka do przewidzenia.
Spoiler: pokaż / ukryj
W sumie nawet Lighta było mi szkoda ;p Bo ten Near wogóle nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie wraz z zabiciem L (szkoda, ze nie wyjawnili jego imienia i nazwiska) zabili cały klimat. Potem były flaki z olejem, a potem około 30 zaczeło sie znów coś ciekawego dziać. W sumie zaskoczył mnie Matusuda, ale nie dziwie mu sie, ze tak zareagował. Jest troche dziur w fabule - Kira urósł do rangi guru jakiegos sekciarskiego kultu, wiec jakby teraz ogłosili, ze nie zyje - tabuny przestępców by wyskoczyły na ulice :-) A sami sie predko dowiedza, ze cos nie tak, skoro nagle urwa sie masowe zgony. No, ale ogólnie przyjemne anime. Dobro wygrywa XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2007, 19:48   

Nanami napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
W sumie nawet Lighta było mi szkoda ;p Bo ten Near wogóle nie przypadł mi do gustu. Jak dla mnie wraz z zabiciem L (szkoda, ze nie wyjawnili jego imienia i nazwiska) zabili cały klimat.


Nanami imię L to

Spoiler: pokaż / ukryj
L Lawliet



Crofesima napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko do jednego mam pretensje - czemu nie zabili kogoś z istotniejszych bohaterów?... Być może Cornelia i Orange-kun (biedak, ma pecha) kopną w kalendarz, ale i tak mnie to nie pociesza. Darlton? Dziewoja z Order of Black Knights?... Zlitujcie się. Przynajmniej Lloyd mógł paść trupem od Suzakowego liścia. Nie żeby mnie jakoś specjalnie irytował, ale ja po prostu znieść nie mogę jego głosu



Spoiler: pokaż / ukryj
Fakt mogliby kogoś ukatrupić
ale co zrobić to Sunrise będzie dobrze jak nie spartaczą końcówki tak jak przy My-HiME i Gundam Seed Destiny.

Co do tematu:
Seirei no Moribit 17 jak zwykle, dobry odcinek.
Higurashi no Naku Koro ni Kai 5 jak na razie to nie specjalnie rozjaśniło sytuację
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-08-2007, 22:34   

Lovely Complex 16 - 18, OMG, ostatnie odcinki bardzo mnie nudziły, ciągle ten sam schemat, płacząca Risa, niezdecydowany Otani, który zawsze odzywa się w najmniej odpowiednim momencie - jednak po dzisiejszej sesji cieszę się niesamowicie, że nie zrezygnowałam z tego anime i że ostatnie trzy odcinki obejrzałam pod rząd.

OGROMNY SPOILER
Spoiler: pokaż / ukryj
18 odcinek jest świetny, genialny i w ogóle, jestem w ciążkim szoku bo nie spodziewałam się tego... On ją wreszcie pocałował, dwa razy i to w pełni świadomie, na dodatek fajerwerki i to chowanie się po kątach (ja się łatwo nie rozczulam, ale to mnie zwaliło z nóg, to było bardzo romantyczne, urocze, śliczne...łii), opłacało się czekać, cholernie mi się ta scena podobała... oby tak dalej.


Zombie Loan 06 - spodziewałam się czegoś lepszego,
Spoiler: pokaż / ukryj
Motylek ubity, przynajmniej na razie, pan z kosą wreszcie miał swoje pięć minut/ sekund, ale mam nadzieję że od tej pory będzie pojawiał się częściej, oczywiście fanserwis wylewa się z ekranu... Rozłożyła mnie scena w której Chika prosi Michiru czy może spać u niej w pokoju, po czym o to samo pyta Shito i mimo odmowy bezceremonialnie ładuje mu się do pokoju...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2007, 23:24   

Claymore 19 - Vardzo fajna akcja, i taa walka, a propo Fory nie zauważyliście że ona dość młodo wygląda, głos całkiem pasuje nie ma na co narzekać, a i jeszcze jedno będzie coraz ciekawiej i niechybnie seria zmierza ku końcowi.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 01:23   

IGPX - naprawdę warte obejrzenia.
Jeżeli podobało wam się Planetes - czyli obyczajowa seria o kosmosie - to czemu nie miałaby się wam spodobać obyczajowa seria o wyścigach mechów??
Gorąco polecam

Mój tekst do tej serii już wkrótce... :)

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-08-2007, 12:03   

Argh! Każdy w tym temacie przez swoje posty namawia mnie do czegoś innego... z jednej strony Dennou Coil, z drugiej LoveCom, z trzeciej Darker... aż trudno się zdecydować.
A tymczasem...

Baccano! 1 - YHM. Być może jakoś wyjątkowo skomplikowane to nie jest, ale wątków i postaci jest tak mnóstwo, że można się pogubić. W jednym odcinku wprowadzono chyba WSZYSTKICH bohaterów (no, może prócz konduktora...). Po pierwszym epizodzie trudno mi wystawić jakąkolwiek ocenę dot. fabuły, muszę poczekać na następne. W każdym razie spodobało mi się i z pewnością oglądam dalej.
(nie ma to jak pociąg o nazwie 'Flying Pussyfoot' i bohater Czeslaw...)

W Oofuri 5 nie działo się raczej nic godnego uwagi. Ot miło, że Kanou-kun potrafi docenić siłę Mihashiego.

Seirei no Moribito 16, 17 - o, ciekawie, ciekawie się zrobiło. Shuga w ostatnich odcinkach odgrywa dość znaczącą rolę ( i dobrze!) oraz powraca nasza ukochana grupa zabojców. Mam nadzieję, że niedługo będziemy świadkami jakowej walki (ślicznie są one w tej serii zrobione, chociaż trwają troszeczkę za krótko).

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-08-2007, 13:25   

Seirei no Moribito ep. 17 właśnie liczyłam na walke Balsy z zabójcami, ale nic z tego. Za to podoba mi sie jak załatwiła Shuge :) Muzyka! Kreska! Chmurki! Trzyma nadal poziom seria, oj trzyma.

Ginga Nagareboshi Gin 1-21 no wreszcie dokonczyłam, w sumie trudno okreslic grupe docelowa tego anime - juz dosyc stare jest, niby dla dzieci, dobro wygrywa i w ogóle, ale krew tez sie niezle leje ;-) W sumie z miłosci dla psów obejrzane, nie takie złe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 209 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group