FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-08-2007, 15:43   

moshi moshi miałam identyczne wrażenia co do Lovely Complex.
Spoiler: pokaż / ukryj
On się wreszcie odważył. Nareszcie... Ale jak to uroczo załatwił, na siedząco... Wiedziałam że coś będzie, to się dawało wyczuć. Strasznie dziwnie reagował na te zaczepki Nobu-chan i Darling. Jakby to ująć, zachowywał się normalnie ! Chyba sobie faktycznie zdał sprawę z kilku rzeczy po tym meczu. Nie spodziewałam się tylko, że dwa razy (rozczuliła mnie jej reakcja, najpierw te oczy, a potem pytanie "Znowu masz gorączkę?" xD) i faktycznie fakt, że chciał to załatwić po cichu świadczy... o kilku rzeczach. I Nobu i Darling byli uroczy ^^ jak zwykle zresztą, fantastyczna z nich para. Nareszcie mi się odcinek podobał i ruszyło do przodu. Co prawda trochę to było znikąd... pewnie twórcom też się znudziło i trochę nagle to wyszło. Nie było jakiegoś płynnego przejścia ale podobało mi się. Taki strasznie ciepły odcinek.


Darker than black... taaak te kontraktory i ten brak uczuć... Im dalej tym bardziej mi się podoba to anime, chociaż wiem coraz mniej. Ale i tak makabrycznie mi się podoba. Przeurocza była scena jak tamten chłopak biegł trzymając za rękę swoją doll, a Hei biegł z Yin.


Kanon... Jestem bezwzględnie zakochana w Yuuichim. Pierwszy NORMALNY chłopak (przecież to było prześliczne jak kazał kupić Makoto "gazetki"), no po prostu normalnie się zachowuje. Dla mnie Kyona bije na głowę. Nayuki też jest zabójcza, strasznie ją polubiłam. Bezwzględnie i na amen zakochałam się w klimacie Kanon.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-08-2007, 19:41   

Salva napisał/a:
Dla mnie Kyona bije na głowę.
Mnie on się wydał bardzo z-Kyonowacony w porównaniu z starszą adaptacją Kanon. Zresztą z znakomitym efektem. Poza tym, ten sam seiyuu!
Salva napisał/a:
Bezwzględnie i na amen zakochałam się w klimacie Kanon.
Witaj w klubie ^^;
A jakbyś wpadała częściej na IRC, to byś już rozumiała czemu niżej podpisany tyle czasu wisiał na nim jako Minase_Nayuki albo Kawasumi_Mai xD

Bieżące releasy. Zaraz siadam do podwójnej porcji Lucky Star.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 20:29   

Darker than Black 16 - Kontraktorzy nie mają uczuć, taaaak? Kolejny b. dobry odcinek.
Code Geass 2-8 - no nie wiem, nie zachwyca mnie ta seria. Jest tak jakby zlepkiem kilku innych. Oglądam i wydaje mi się, że już to gdzieś widziałam.
No i dostałam totalnego świra, bo nie wiem który raz oglądam Lovely Complex 18 :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2007, 01:08   

oczywiście Lovely Complex 18 :P

Spoiler: pokaż / ukryj
Nareszcie! Nareszcie! Nareszcie! te słowa obijały się w mojej pustej mózgoczaszce po obejrzeniu tego odcinka. Co za ulga, że nareszcie poszło to wszystko do przodu (bo chyba można tak powiedzieć). Otani się spisał - wszystko wypadło przeuroczo i tak... hm, naturalnie? Aż sama byłam zdziwiona, że tak im to ładnie wyszło.
Ale tytuł najsympatyczniejszej pary na razie przypada ich przyjaciołom. Nobu i Darling są świetnie dobrani pod względem charakteru na zasadzie przeciwwagi. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2007, 11:33   

Czas nadrobić zalegości z Lucky Star, dokończyć pierwsze Higurashi (zuo ostatnich dwóch tygodni) i Basilisk. Oj, będzie co oglądać, będzie ^__^.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-08-2007, 13:47   

Ja tez sie wziełam teraz za Code Geass i po 4 epkach tez mam wrazenie, ze gdzies juz to widziałam i srednio mnie ta seria wciaga, no ale obejrze sobie dalej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-08-2007, 14:28   

Oczywiście, że widziałaś, pytanie brzmi, czy widziałaś przyrządzone w ten sposób;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-08-2007, 20:26   

Salva napisał/a:

Kanon... Jestem bezwzględnie zakochana w Yuuichim. Pierwszy NORMALNY chłopak (przecież to było prześliczne jak kazał kupić Makoto "gazetki"), no po prostu normalnie się zachowuje. Dla mnie Kyona bije na głowę. Nayuki też jest zabójcza, strasznie ją polubiłam. Bezwzględnie i na amen zakochałam się w klimacie Kanon.


(Głębokie odetchnięcie). Bałem się, że od tego odpadniesz. Prawdę mówiąc nie myślałem, że jesteś do tego targetem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-08-2007, 21:16   

Zeg zdaje się, że wiem co masz na myśli (zresztą nigdy bym tej serii sama z siebie nie zaczęła, gdyby nie mój brat któremu się spodobała kreska). Ale Yuuichiemu daleko do jakichkolwiek bohaterów haremówek, a i harem jest całkiem niezły /dwie sztuki szalenie lubię/.Na początku też nie myślałam, że mi się spodoba. Ale jest jedna rzecz, która jest mnie w stanie przekonać do wszystkiego, poczucie humoru bohaterów ^^ i takie drobne małe nic nie znaczące gesty (np wymienione wcześniej przeze mnie puszczenie oka przez Nayuki), takie szczegóły, które sprawiają że postać ma własny charakter.


Poza tym ta kreska... Co prawda oczy mi sie nadal nie podobają, ale ta kreska... te postaci na dalszym planie które nie przypominają lalek... ta kreska...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-08-2007, 21:25   

No to moge powiedziec, ze przebrnęłam Code Geass 1-5 i w sumie całkiem fajny ten misz-masz, ale dopiero sie rozkreca. Za to najbardziej moja sympatie zyskała C.C. póki co :) Lelouch ma podstepy i aspiracje godne Raito z Death Note, jego przyjaciel Suzaku nie dość, ze wygladem, to jeszcze charakterem jak Syaoran z Tsubasa Chronicle, sama C.C. oczywiscie do Amber z Darker than Black... Z początku opening i ending taki niezjadliwy był, ale powolutku sie przekonuje. Niezłe ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2007, 22:01   

Code Geass 9-12 - bardzo interesująca jest postać Leloucha. I to nie dlatego, że
jest głównym bohaterem, ale ze wzgędu na jego osobowość. Przypomina mi swoim zachowaniem Lighta z Death Note (zgadzam się w tym z m.in. Nanami:). Cieszy mnie, że nie jest w 100% dobry. Potrafi być opiekuńczy i bezwzględny. Intryguje swoją nieprzewidywalnością. Wiele odcinków, sytuacji, było dla mnie zaskakujących. Coraz bardziej też doceniam opening.
Spoiler: pokaż / ukryj
A scena w jaskini podobała mi się :) I mimo swej dumy, Lelouch podziękował za uratowanie życia przez C.C. Ciekawa jestem o co chodzi z jej imieniem.
A z każdym odcinkiem coraz bardziej mi sie podoba ta seria. Napięcie i zadowolenie rośnie;P

Darker than black 17 -
Spoiler: pokaż / ukryj
Scena w restauracji mnie nieźle rozbawiła :) Ach ta "walka" Li-kuna:P
Zresztą cały odcinek był znowu świetny. Denerwuje mnie tylko wszechobecna Pizza Hut:/ i to też dotyczy Code Gess.


Ostatnio zmieniony przez longerowa dnia 13-08-2007, 18:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-08-2007, 12:47   

SkyGirls - odcinki 3-4. Po trzecim byłem nawet pozytywnie zaskoczony, bo trening lotniczy, sceny latania i wygląd egzoszkieletów zachęcają do dalszego oglądania, mimo loliconu. Niestety czwarty był "osobisty", w związku z czym wynudziłem się zdrowo. Jeśli jednak będzie w tej serii więcej latania i walk, to może nawet na średnią ocenę w okolicach 5/10 się załapie.
Powrót do góry
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-08-2007, 12:52   

Skończyłam wreszcie Utenę. Nie powiem, mocne to było i interesujące, ale jednak to nie moje klimaty. Wszechobecny symbolizm mnie jednak trochę przytłoczył (chociaż brawa dla serii, że tam naprawdę był prawdziwy symbolizm, a nie kilka pseudo-symbolicznych wybuchów w kształcie krzyża *wbrew pozorom ja bardzo lubię Evangeliona, ale nie aa to ;)*)
Poza tym nie mogę się pozbyć wrażenia, że nie zrozumiałam przynajmniej połowy tego, co się działo na i poza ekranem. Czuję podskórnie, że tam było jakieś Przesłanie (poza tym oczywistym, o wartości przyjaźni), które mi umknęło.
W tym momencie najbardziej nurtuje mnie to, dlaczego właściwie

Spoiler: pokaż / ukryj
Anthy była wiedźmą (bądź czarownicą, jak kto woli). Na początku myślałam, że to chodziło tylko o to, że "samolubnie zabrała światu księcia". Ale potem Akio mów coś w rodzaju "Ona sama wybrała ten los, a teraz podoba się jej bycie wiedźmą", na co Utena odpowiada "To ty zrobiłeś z niej wiedźmę i to przez ciebie jest teraz taka." I tego szczerze mówiąc nie zrozumiałam - odniosłam wrażenie, że Utena nie ma na myśli tego, co się stało dawno temu (bo wtedy to był Dios a nie Akio), tylko sytuację obecną. Anthy aniołkiem nie była (choćby ten dzwonek dla Nanami - to chyba była jej sprawka) ale ja byłam pewna, że Utena sobie z tego kompletnie nie zdawała sprawy do momentu, aż dostała mieczem w plecy.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-08-2007, 12:57   

Weź poprawkę na jedno - Utena to w tym całym burdelu jedyna osoba, którą od biedy można nazwać pozytywną (może jeszcze Miki, ale...). Dlatego też zawsze będzie dopatrywała się pozytywów, dopóki ktoś nimi nie przywali jej po łbie. Stąd też takie podejście do Aten...znaczy się Anthy. Fakt, rzeczywistość dotarła do niej dość późno.
Polecam mangę, tam jest to wyjaśnione bardziej łopatologicznie.
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-08-2007, 13:13   

Darker than Black 19 RAW bardzo pozytywny, choć seria sie niby skłania ku końcowi, ale końca nie widać i nic go nie zwiastuje.


Spoiler: pokaż / ukryj
Hei wślizgujący sie do sekty, moc Amagiri kontra Hei, przeszłość Huanga i jego uczcia, które spowodowały, ze kobieta o która sie troszczył została pochwycona przez wroga podczas misji w sekcie *^^*

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 210 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group