FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-08-2007, 10:48   

mara napisał/a:

Niestety

Spoiler: pokaż / ukryj
Shaoran wyjeżdża


Jesli czytałas mange Tsubasa Reservoir Chronicle, to istnieje teoria, ze...
Spoiler: pokaż / ukryj
Shaoran z TEGO swiata "wyjezdza" i jakoś wpada w ręce Fei Wong Reeda w swiecie Tsubasa Reservoir Chronicle, gdzie tenze go przechowuje, potem cała bajka z klonem itp. bo teoretycznie w jednym równoległym swiecie istnieje jeden Shaoran i jedna Sakura do pary, a tu są dwaj, wiec jeden musi miec gdzieś indziej swoja Sakurke - i tu własnie naszła taka mysl. A Clamp tak crossoveruje, ze to całkiem mozliwe.


Nie ogladaj anime, wez sie za mange ^^ Ewentualnie czekaj do listopada, wychodzi OAV-ka i zapowiada sie super :))

A jeszcze co do potencjalnego zakonczenia Seirei no Moribito - ja chce zobaczyć płaczącą Balsę!

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-08-2007, 12:50   

Żeby zrozumieć OAVkę TRC to najpierw warto raczej przeczytać mangę. ;)

Ookiku Furikabutte 8 - że niby Haruna to najgorszy pitcher według Abe? A taki przystojny... *khę* znaczy się - a tak dobrze rzuca piłki!
Trochę spokojniejszy odcinek, ale nie narzekam. Wręcz przeciwnie - jak już wspominałam mecz z Mihoshi mnie wykończył. Chociaż 9ty epizod będzie jeszcze ciekawszy - przeszłość Abe? Super!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-08-2007, 21:07   

/me zabrał się za Higurashi. Muszę powiedzieć, że w domu, w ciszy ogląda się to zupełnie inaczej, niż w większej grupie. Powalający nastrój.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2007, 21:43   

W kolejności zaległości:

Zombie Loan 5-7 - zagęścili, zaangstowali i trochę odpuścili w ostatnim odcinku. Nadal lubię tę serię, ale martwi mnie trochę to, że ona dalej jest na etapie "rozkręcania się". Pewnie ma mieć więcej niż 12 odcinków, ale trochę się boję, że będzie jak z Rozen Maiden, gdzie pierwsza seria dłuugo się zaczynała, żeby zaraz potem zacząć się kończyć. Mam nadzieję, że tutaj dadzą trochę "mięska" na środek. No i grafika... Równie przedziwna jak clampowska, cholera wie, czy zła. Bo postaci ruszają się nieanatomicznie, ale przy takiej kresce nie mogą ruszać się inaczej, więc jakoś to nie razi.

La Corda d'Oro ~Primo Passo~ 17-18 - o jak ślicznie się poangstowali wszyscy i siedzą ponadymani jak żaby! Ale należy węszyć Powrót Nadziei, przecież nie skończy się na tym, że wszyscy się obrażą i pójdą swoimi drogami, nie? Poza tym albo mam majaki, albo kreska się lekko zmieniła, bo na przykład Shimizu wydał mi się mniej dziecinnie wyglądający, a i paru innych jakoś lekko pozmieniało rysy.

Mononoke 1-2 - za grafikę instant 10. Fabuła... po jednej historii trudno powiedzieć. Ja się domyśliłam w miarę sprawnie, ale mimo wszystko klimat to to ma niesamowity. Twórcy dobrze odrobili lekcję: dowolny potwór pokazany (a szczególnie narysowany) zacznie wyglądać jeśli nie śmiesznie, to w każdym razie dziwacznie, ale nie przerażająco. O wiele lepiej straszyć tym, czego nie widać, zmianami w grafice, muzyce, dźwiękach. A taka eksperymentalna grafika jest do tego idealna i chyba umieją to wykorzystać. Podejrzewam też, że pan Sprzedawca Leków będzie kolejną postacią piskogenną dla coponiektórych...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 12:02   

Romeo x Juliet - kolejne "upojne" anime, przy którym lepiej się nie zastanawiać (i nie sięgać do dramatu Szekspira). Bardzo lubię takie produkcje - akcja, romans, wszystko znakomicie narysowane, dobra animacja. Obawiam się tylko, czy aby nie zadziała "klątwa Studia Gonzo", ale ostatecznie tym razem dostali gotowy scenariusz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 12:05   

Kono Minikuku mo Utsukushii Sekai aka. This Ugly Yet Beautiful World 1-9 - W mojej opinii trochę dziwne. Sam fakt iż jest to dzieło GAINAXu (na dodatek tych samych ludzi co Mahoromatic) powoduje u mnie mieszane uczucia.

Spoiler: pokaż / ukryj
Przez pierwsze odcinki wszystko jest OK. Pojawiają się dwie kosmitki, zamieszkują z facetami obdarzonymi jakimiś tam mocami.... W miarę oglądania wszystko się zmienia i prawdopodobnie (ach ta moja dedukcja) zostanę uraczony takim zakończeniem jak w Machoromaticu.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-08-2007, 12:54   

Reideen 22 i 23...
Z serii o mechach i kosmitach mamy... przygodową serię o ratowaniu księżniczki?! wth?! Muszę przyznać, że dopiero mój drugi pomysł dlaczego taka zmiana settingu okazał się poprawny XD
Za to w 23 wraca Roxell! Yeah! Rogaty bizon! I dostaje od Kobayakawy plasterek z króliczkiem! Bu-ha! A jaką przy tym minę robi... To będzie baaardzo pozytywny pairing, baardzo mru - tylko niech Roxell uratuje dziewczęta z tego gruzowiska.
Poza tym atmosfera się zagęszcza i coraz większa ilość osób chce zrobić Saidze wodę z mózgu. Pur Junki.

Czemu nikt tego nie ogląda, to taka fajna seria o błyszczącym mechu jest >.<

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 13:49   

Teukros, najwyraźniej nie oglądałeś jeszcze 16. odcinka Romeo x Juliet:P

Romeo x Juliet 17 - kreska się trochę poprawiła w porównaniu do poprzedniego odcinka, ale i tak mi się już to wszystko nie podoba. Dobrze, że chociaż tym razem Tybalt się pokazał :P

NANA 5-14 - świetna seria, uwielbiam kreskę :) Choć Nana Komatsu mnie czasem drażni.
Spoiler: pokaż / ukryj
Zawiodłam się niesamowicie na Shoujim. Sachiko, kiedy była jeszcze "wirtualna" mnie nieźle rozśmieszyła. A on? Zachował się za przeproszeniem jak skończony gówniarz. Ciągle powtarzał, że chce z Naną wziąć ślub, a nie potrafił spojrzeć prawdzie w oczy jak przystało na mężczyznę. Po scenie, w której bezczelnie mówi, że to Sachiko jest jego dziewczyną, miałam ochotę go porządnie sprać. Nie mówię, że nie było w tym winy Nany, ale omG zachował się jak szczeniak.


Darker than BLACK 20 - co tu dużo mówić? Po raz 20. jestem zmuszona stwierdzić, co następuje: kolejny świetny odcinek. Seria mnie urzekła i wkręciła, tyle;P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 13:54   

Cytat:
Teukros, najwyraźniej nie oglądałeś jeszcze 16. odcinka Romeo x Juliet:P

Nie oglądałem, doszedłem do 5 odcinka. W 16 zmiana na lepsze, czy na gorsze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-08-2007, 14:50   

Jeszcze nie otrząsnęłam się do końca po seansie Byousoku 5 Centimeter - godzina spędzona bez wydania z siebie żadnego dźwięku, inaczej wyłabym z rozkoszy patrząc na grafikę... Shinkai jest LEPSZY i LEPSZY z każdym filmem. Dwie sceny: początek drugiej części i ptaki lecące na tle nieba przy szalonej jeździe kamery oraz start rakiety.
Nawet typowe japońskie zakończenie było dobre. Pasowało. Nie lubię japońskich zakończeń, alergicznie wręcz nie lubię. To było idealne. Każde inne zepsułoby efekt całego filmu.
JA_CHCĘ_SHINKAIA_W_KINIE! Basta! Mniejsza o to, że po kilku pierwszych minutach rozpłynęłabym się z wrażenia.

.... a do szoku pourazowego pasuje mi głos Maayi Sakamoto.... i opening do RahXephona...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-08-2007, 16:04   

Teukros napisał/a:
Cytat:
Teukros, najwyraźniej nie oglądałeś jeszcze 16. odcinka Romeo x Juliet:P

Nie oglądałem, doszedłem do 5 odcinka. W 16 zmiana na lepsze, czy na gorsze?

Podejrzewam, że ci, którzy są teraz na -nastych odcinkach, trwają przy serii tylko po to, by zobaczyć jak bardzo efektowną katastrofą się okaże. W skrócie - jest źle.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-08-2007, 21:09   

fm napisał/a:

Podejrzewam, że ci, którzy są teraz na -nastych odcinkach, trwają przy serii tylko po to, by zobaczyć jak bardzo efektowną katastrofą się okaże. W skrócie - jest źle.



A dokładniej, żeby zobaczyć zakończenie. Co też GONZO wymyśli...

a z rewelacji na temat RxJ


Spoiler: pokaż / ukryj
Tybalt mieszańcem?! To się robi coraz bardziej dziwaczne... i głupie. I Julia z kamiennym wyrazem twarzy. "Nie nienawidzę Montekich, bo kocham jednego z nich" Doprawdy żądza zemsty przechodzi tak łatwo? A jeszcze w 9 odcinku Żuliet gotowa była poprowadzić "swoich" do Walki na Śmierć i Życie... To jest po prostu śmieszne... I Romeo + ruch oporu?


Czy nie mogli po prostu zrobić ubarwionej fantastyką oryginalnej wersji? Nie... bo to Japończycy...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2007, 21:15   

Moim zdaniem, tylko jeśli ktoś ma nadmiar wolnego czasu i NAPRAWDĘ nie ma co ze sobą począć, to może sięgnąć po Romeo x Juliet.. Zawsze gdy anime mi się nie podobało, wymiękałam już po 1 odcinku, ale tu początek był obiecujący, więc teraz muszę się męczyć i dotrwać do końca.. Z całej tej beznadziejności można się czasem nieźle uśmiać. A 16. odcinek to po prostu dno.

NANA 15-17 - to narkotyk! Uzależniłam się o_O
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-08-2007, 00:05   

Kanon 13 TO JEST PIĘKNE. Zakochałam się w Nayuki bez pamięci ! Żeby nie Mai to już bym miała śpiącą Nayu-chan na avku i sigu, zresztą waham się czy sobie jej jakoś nie dokomponować. No przecież ona jest przeurcza. Zeg jak mogłeś wątpić czy nadaję się do Kanon ?! Przecież to co oni tam wyprawiają jest po protu piękne... Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam i ja idiotka kiedyś nie chciałam tego oglądać... Wiem, że to nie o to chodzi w tej serii ale humor mnie głównie nastawia do niej szalenie pozytywnie... Jestem zachwycona ! A ta grafika... !!! I muzyka... !!!!!!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 00:18   

Tengen Toppa Gurren Lagann 21 - Pierwsza połowa raczej nudnawa, ale potem rządzi. Brakowało mi Yoko. Fanserwis w granicach rozsądku jest jak najbardziej wskazany. Zresztą Yoko i tak jest najlepszą postacią w tym anime. :)

Claymore 21 - Za dużo gadania, ale mam nadzieje, że jutrzejszy nam to zrekompensuje. Z Flory zrobili zimną sukę. Rosną szanse na spieprzenie zakończenia.
http://img119.imageshack.us/img119/1840/1187288576162ee4.jpg - RAki po 7 latach. Best shop ever :)

The Boondocks 1-10 - 2 małoletnich czarnych wraz z dziadkiem przeprowadza się do dzielnicy zamieszkałej przez bogatych i głównie białych. Śmieszne, świetnie animowane, z drugim dnem (wypadałoby się orientować w popkulturze zachodu i relacjach czarni-czarnuchy-biali), świetny OST (Kanye West, chyba Notorious B.I.G też się gdzieś przewinął, bardzo fajny OP). Jakby ktoś się jeszcze nie domyślił - nie jest to anime.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 215 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group