FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 11:10   

Zeg, ale może jednak przemyśl tę rezerwację? Jesteś łagodnie mówiąc bardzo daleko od targetu, więc nawet jeśli wierzę w Twoją ocenę idiotyzmu fabuły, to nie jestem pewna, czy powinieneś to pisać.

Sayonara Zetsubou Sensei 1-3. Zdecydowany przerost prześlicznej formy nad treścią. Owszem, ładne, stylowe i z czarnym humorem, ale żebym w trzecim odcinku doszła do wniosku, że motywy się nadmiernie powtarzają - to już coś nie tak. Popatrzę dalej, ale jednak obawiam się, że seria będzie jechała na zestawie dyżurnych gagów, dodając tylko nowe łebki do galerii osobliwości. A marudzę, bo to ma potencjał, tylko na razie z niego nie skorzystało.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-08-2007, 12:07   

Avellana napisał/a:
Zeg, ale może jednak przemyśl tę rezerwację? Jesteś łagodnie mówiąc bardzo daleko od targetu, więc nawet jeśli wierzę w Twoją ocenę idiotyzmu fabuły, to nie jestem pewna, czy powinieneś to pisać.


Przemyśle... Choć moja ocena idiotycznej fabuły będzie opierała się na tym, że 1) kobietami nie należy handlować 2) facet, który bije dziewczynę po twarzy, stosuje wobec niej finansowy szantaż nie jest zwykłym i próbuje zrobić z niej swoja seksualną zabawkę nie ani materiałem na dobrego partnera, ani nawet zwykłym, zepsutym młodzieńcem z bogatej rodziny 3) rodzicami, którzy zgodzili się, żeby ich córkę spotkał taki los (bo nie mogą wyjść z długów) powinna zająć się prokuratura. Nie, to nie jest spoiler. To zawiązanie fabuły.

Przemyśle też 5 centimeters by second. Może okazać się, że oglądanie tego w jakości, jaką mam (czyli normalna z plusem) jest grzechem. Wygląda na to, że to ma niesamowitą kreskę.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-08-2007, 12:11   

Cytat:
Wygląda na to, że to ma niesamowitą kreskę.


Biorąc pod uwagę zachwyty GoNik - raczej ma...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 12:31   

Widziałem na razie tylko zwiastun, ale to niewątpliwie MA świetną grafikę. Oprócz tego tworzy świetny klimat.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2007, 12:51   

Znaczy.... projekty postaci jak projekty postaci - dopasowane do reszty, inne by się gryzły. Ale TŁA to MA.
Mam ochotę zrobić sobie seans Shinkaiów, zwłaszcza, że wszystko, co na Tanuku było recenzowane - mam...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 13:52   

Lovely Complex 19 - ostatnie moje nadzieje pokładam w Mimi... Seria byłaby naprawdę dobra, ale góra na 13 odcinków. Teraz już się wszystko powtarza, te same sytuacje, schemat. LovCom jest po prostu niesamowicie przewidywalne!:/
Spoiler: pokaż / ukryj
Choć podobały mi się 2 sceny: kiedy Risa wyznaje miłość Otaniemu, on przytakuje, a po chwili pojawiają się na telebimie^^ I gdy Otani mówi "I think my heart was just stolen a little" i płacząca (znowu!!!!:/) Koizumi obok:P To było.. urocze (tak, tego słowa mi brakowało)


NANA 18-23 - Ilu tu bishonenów! o_O

Oij, mam teraz chrapkę na Byousoku 5 Centimeter :D


Ostatnio zmieniony przez longerowa dnia 21-08-2007, 21:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2007, 15:58   

Umisho 5 - 6 - oj, będę mógł się wyżyć pisząc recenzję tego "cudu".
Powrót do góry
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 16:55   

Gurren Lagann 5-do...21 ;P
ach ach... usiłuję sobie teraz przypomnieć, dlaczego przerwałam oglądanie tej serii i nie moge sobie przypomnieć ^^' głupia byłam - ot co! Ja normalnie nie jestem miłośniczką mechowych historii, ale to mi się podoba jak jasny gwint! ^^ Zaczynam rozumieć fanki Virala - jakoś tak mnie zaczyna ten typ rozczulać - choć to chyba nie było zamierzeniem jego twórców. ;) Yoko jest absolutnie moją ulubioną bohaterką żeńską, nie tylko tego anime, ale wogóle (na dzień dzisiejszy, jak mawia moja nauczycielka historii).
Co mi się szalenie podoba
Spoiler: pokaż / ukryj
pokazali życie po zwycięstwie, i to takie jakie najprawdopodobniej by było, oraz, że często bohaterowie czasów wojennych, nie musza radzić sobie dobrze z zarządzaniem i polityką. Co by nie mówić o Rossiu (choc oczywiście zachował się mało koleżeńsko, delikatnie mówiąc), zrobił to, co rozsądny dowódca mógł uczynić - ratował tylu ludzi ilu to było możliwe.

Poza tym miło popatrzeć jak dzieciaki wyrosły - kto by pomyślał, że
Spoiler: pokaż / ukryj
z Simona wyrośnie takie fajne... *khem* - "pacholę";)

Ale i tak ósmy odcinek rozczulił mnie, a zwłaszcza ten pairing (bulwaaa, jak oni do siebie fajnie pasowali!)
Idę przeżywać w ciemnym kącie.

Zaintrygowana dyskusją w tym temacie, obejrzałamGintamę 1,2...
i wpadłam. ^^ Juz wiem, że to będę oglądać. Faktycznie, świetnie się to ogląda (choć jak patrzę na to od strony graficznej *kolory, kolory, nie po oczach, ghaaa! ;)* to mną trochę wstrząsa) i jest baaardzo pozytywnie zakręcone. :)

Ach i ryzykuję, ale biorę się za Romea i Julię. Zaczęłam też Dennou Coil (o, to jest baaardzo obiecujące, patrząc po pierwszym odcinku...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-08-2007, 18:51   

Salva napisał/a:
Jestem zachwycona ! A ta grafika... !!! I muzyka... !!!!!!
Witaj w klubie. Jusz wiesz czemu na IRCu sporo czasu używałem nicka Minase_Nayuki?
Zegarmistrz napisał/a:
Bogu dzięki, że to ma tylko dwa odcinki.
Ugh. Do Honey x Honey Drops widzę tylko KissSub, i to sprzed roku, a OVA2 wyszła już dawno. Możliwe że nie skończą...

Od Mononoke odpadłem z gwizdem, a grafikę oceniam jako obrzydliwą. Jak bym koniecznie chciał obejrzeć coś tego typu, wystarczy włączyć cartoon network. Tam to się chyba Ed, Edd and Eddy nazywa, albo jakoś tak. Tylko setting się różni - amerykańska suburbia zamiast japonii. Niewiele to zmienia...
Avellana napisał/a:
Zdecydowany przerost prześlicznej formy nad treścią.
Nie zgadzam się :) Z Sayonara Zetsubou Sensei jestem na bieżąco, seria jest świetna, ale trzeba poświęcić sporo uwagi na rozmaite złośliwe nawiązania do innych serii (tablica! czytajcie tablicę!). Ostatnio seria wybitnie złośliwie zabrała się za standardowe "tematy" poruszane przez "szkolne" anime...

Korzystając z "przebudzenia" sudo kontynuuję Darker than Black. Obecnie, obok Seirei no Moribito i Dennou Coil to jedna z 3 najlepszych serii sezonu.

Co do Byousoku 5cm widziałem pierwszą część w webcaście. Teraz mam w łapkach wersję DVD, ale wahałem się poważnie, bo niezadługo pewnie wyjdzie wersja BD i to dopiero będzie widowisko. 1280x720p nie do wszystkiego jest niezbędne, ale przy Shinkai'u "to jest to" :) Tylko to zakończenie... mou~~ x_X
Spoiler: pokaż / ukryj
nie mógłby choć RAZ zrobić po hamerykańsku?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2007, 19:09   

wa-totem napisał/a:
Mononoke 1 odpadłem z gwizdem, a grafikę oceniam jako obrzydliwą

Czy to ma coś wspólnego (poza tytułem) z Mononoke Hime Miyazaki'ego? ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-08-2007, 19:17   

Cytat:
Nie zgadzam się :) Z Sayonara Zetsubou Sensei jestem na bieżąco, seria jest świetna, ale trzeba poświęcić sporo uwagi na rozmaite złośliwe nawiązania do innych serii (tablica! czytajcie tablicę!). Ostatnio seria wybitnie złośliwie zabrała się za standardowe "tematy" poruszane przez "szkolne" anime...

Totem, zostawić to do recenzji? Bo choć miałem zabukowane, to mogę odstąpić, jeśli lepiej to rozszyfrujesz.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-08-2007, 19:35   

Nie, Mononoke TV ma dużo wspólnego z Ayakashi - Samurai Horror Tales
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=7890
a konkretnie, jest jego sequelem.

Co do grafiki - mnie się podobała szalenie. Powiedziałabym, że eksperymentalna jest trochę, ale tła! Te koguty na mnie łypały! Niekoniecznie musi się podobać wszystkim, tak samo jak niekoniecznie się muszą podobać wszystkim typowe panienki animowane, albo bizony, ot rzecz gustu. A nie zapominajmy, że oprócz grafiki tam jest jeszcze (uwaga!) fabuła. Jestem po dwóch pierwszych odcinkach (które i tak należy oglądać razem, ponieważ tworzą jedną historię) i zamierzam oglądać dalej, o. Świetnie rozwiązany motyw przedstawienia krwi i
Spoiler: pokaż / ukryj
aborcji z przymusu
. No i oprócz tego jest tam jeszcze Medicine man... MRU!

Zeatsubou Sensei 1-3 obejrzane drugi raz. O ile za pierwszym razem miałam za plecami GoNik, która palcem pokazywała "o tu!", to jednak oglądając samej trudno by sie mi było połapać we wszystkich smaczkach i odniesieniach - nie jestem aż tak "obryta", a oglądanie tablicy ze stopklatkę mi przeszkadza ;). Chwilowo najlepsze z tego są "panienki z obsesją", przy czym jedna mi się notorycznie myli... == Nie wiem, jak będzie dalej, się zobaczy.

A z nie-animowych:
House M.D. z genialnym Hugh Laurym. Cynizm, Ironia, Sarkazm w dużych ilościach, wprost się wylewa z ekranu - tygrysy to lubią! - i bardzo ciekawe przypadki, że tak powiem, skrajne. Dr. Gregory House jest wredny, genialny, sarkastyczny, złośliwy i zrobi wszystko, żeby uratować pacjenta. Aha. I nienawidzi świata. Najprawdopodobniej dlatego, że świat nie lubi jego. (*Pisk 'fangirlsa z podziemi' po obejrzeniu skeczu szpitalnego z Saturday Night Live na YT* Choroba! On umie chodzić w szpilkach! A jakie ma nogi *_*)

/me myzia Xenipha za pokazanie palcem "Masz to obejrzeć! o!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-08-2007, 19:45   

wa-totem napisał/a:
Tylko to zakończenie... mou~~ x_X

Spoiler: pokaż / ukryj
nie mógłby choć RAZ zrobić po hamerykańsku?

Tya. Tuż po tym, jak zaczęły się przewijać napisy końcowe, zrobiłam głośne BU! Ale wyjątkowo w tym filmie nie było to BU! z pretensją do twórców. Japońskie zakończenie nie raziło AŻ TAK.
Wersja HD... szlag, złapię sobie kadr i zrobię tapetę! Tylko teraz problem który kadr >.<


IKa napisał/a:
O ile za pierwszym razem miałam za plecami GoNik, która palcem pokazywała "o tu!"

Gdybyś miała Totema, pokazywałby częściej... Wiesz, ja też nie łapię wszystkiego - połowa zależy od znajomości stereotypów i mentalności japońców, druga od ilości obejrzanych serii (w szczególności tych nowych). W pierwszych trzech odcinkach najbardziej rozłożyło mnie 'Zeroooo! I'm not Orange!' - na co ty byś nie zwróciła większej uwagi, bo nie oglądałaś Code Geass.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-08-2007, 20:10   

totem napisał/a:
Witaj w klubie. Jusz wiesz czemu na IRCu sporo czasu używałem nicka Minase_Nayuki?


Wiem... i dziwię się że przestałeś używać ! Nayuki jest fantastyczna !

Lovely Complex 19. Nieco lepszy odcinek. Mam wrażenie że przypominał te pierwsze, które były dla mnie zdecydowanie najlepsze. Mnie dobiło pytanie ile masz serc ^^ Chociaż ta końcowa scena na ławeczce też była niezła. Dziwi mnie tylko jak mu się nagle odmieniło. Najpierw zrobił awanturę o nomenklaturę a potem dwa razy użył słowa o które się awanturował... Ale racja, to by było zdecydowanie lepsze jakby było serią 13 odcinkową.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cerber Płeć:Mężczyzna
lol

Dołączył: 18 Kwi 2007
Skąd: lol
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 01:02   

lol... Naruto 1-170.

Po tylu odcinkach i przebrnięciu przez te cholerne fillery... Stwierdzam, że to wszystko było stratą czasu <_< Chciałem obejrzeć coś lżejszego, ale to jest przegięcie... Nie będę dalej oglądał tych fillerów, i nawet zastanawiam się czy dalej oglądać Shipuudeny (a mam w zwyczaju oglądać wszystko do końca). Bah, znowu trzeba zacząć rozglądać się za jakimś wypełniaczem czasu...

_________________
lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1121734
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 216 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group