FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Teknometalman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 04:15   

Ergo proxy
Naruto - od 40 w zwyż
Elfen Lied
NGE
Erementar Gerad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-08-2007, 10:29   

19 odcinek Lucky Star - tyle wczoraj zdołałem wcisnąć... i ZOMG LOL już pierwsza strona jest MORDERCZA!!! Wiedziałem, wiedziałem, wiedziałem że Tsukasa w którymś momencie tej serii powie "cincin" x3 Nawet jeśli dodali dla niepoznaki jakieś dzyń-dzyń w sfx... A potem było jeszcze "Yaoi-tte nani?" xDDD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-08-2007, 10:43   

Naprawde warto obejrzeć 19 odcinków Seto, aby zobaczyć 20. Opluty monitor jest murowany. Swoją droga już odechciało mi się oglądać wszystko co jest związane z Eroge na jakiś czas. Biedna Runa i San chan Nya. Siara maxymalna. Odcinek bardzo Moe Moe.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2007, 10:48   

wa-totem napisał/a:
Ugh. Do Honey x Honey Drops widzę tylko KissSub, i to sprzed roku, a OVA2 wyszła już dawno. Możliwe że nie skończą...


Czyli argumenty za nierecenzowaniem są nieodparte. Może to nawet i lepiej. Seria ta jednak pozostawi trwały ślad w mej psychice.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 12:00   

Tokimeki Memorial Only Love - Cała seria w dwa dni. Całkiem dobry przerywnik podczas oglądania Haremówek.

Magikano - Tylko pierwszy odcinek.... no zapowiada się ciekawie.

A w kolejce czeka jeszcze Mahou Sensei Negima.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 12:17   

wa-totem napisał/a:
A potem było jeszcze "Yaoi-tte nani?" xDDD

O taaaak, reakcja Tamury była świetna XD. W ogóle ona jest niezła (upadek - LOL) i równie zakręcona, co Konata, tylko w troszkę inną stronę.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 12:26   

Ja ostatnio miałem mały maraton...

Cowboy Bebop - no tej serii chyba nie musze nikomu specjalnie polecać, niesamowita muzyka, świetny klimat i zakończenie które mi sie bardzo sposobało.

Gasaraki - Jak dla mnie bardzo interesująca pozycja, ciekawe połączenie mechów, mistycyzmu i thrillera politycznego, co niektórych może odrzucić to fakt że ponad połowa czasu poświecona jest pokazywaniu wydarzeń z tła politycznego i wymaga to troche uwagi jeżeli chce sie mieć obraz całości.

Seikai No Senki II - trzyma poziom poprzednich serii, jak już pisałem jedna z przyjemniejszych serii SF jakie miałem okazje oglądać.

Darker Than Black 17, 18 - coraz bardziej podoba się mi ta seria, mam nadzieje że nie zepsują nic pod koniec :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Co do braku uczuć lalek i kontraktorów... wiekszość ludzi uważa ich za zagrożenie a wroga wygodnie jest odpersonifikować...



Chevalier do 14 - hmm, jakimś cudem zapomniałem o tej serii jak jeszcze wychodziła (nawał pracy itp) i teraz nadrabiam, fabuła rozwija się interesująco, trzeba przyznać że nawet całkiem nieźle przedstawiają europejska historie a z tym u Japończyków różnie bywa :) Mam nadzieje skończyć tą serie niedługo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
voyager Płeć:Mężczyzna
I'm a men of the NERV


Dołączył: 29 Gru 2006
Skąd: Rogoźnik
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 17:17   

Praktycznie przez wakacje mam bardzo mało czasu na te rzeczy aczkolwiek nie moge sobie darować oglądniecia jakiego anime, i nawet znalazłem takie którego oglądniecie zajeło mi prawie całe wakacje a jest to Initial D, zostało mi już tylko 6 odcinków fourth stage, a juz z niecierpliwościa czekam na fifth stage, mam nadzieje ze powstanie, aha i jeszce ostrzegam jeżeli któs lubi szybko jeżdzic samochodem to nie radze wsiadać do niego nabuzowanym po kolejnym odcinku Initial D, bo skoro 18 letni Takumi tak potrafi to czemu ja nie(a jednak tak jest:() W kolejce na czas po wakacjach czekaja GTO oraz Suzuka, a także zasatnawiam sie nad Video Girl Ai, ponieważ ostatnio wpadła mi w rece manga, szkoda że tylko jeden pierwszy tom, ale cóż może sie postaram o nastepne.

_________________
All around me are familiar faces
Worn out places
Bright and early for their daily races
Going nowhere
Their tears are filling up their glasses
No expression
Hide my head I want to drown my sorrow
No tomorrow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4200846
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2007, 21:39   

Lovely Complex 20 - bardzo szybko doczekaliśmy się kolejnego odcinka:O Moje wrażenia? Ogólnie fajnie, było śmiesznie! Powrót do starych dobrych czasów :)

NANA 24-36 - anime, które na początku było optymistyczne, teraz wpędza w depresję. Same negatywne sytuacje.. Trochę zaczyna to wszystko przytłaczać, bo po obejrzeniu każdego odcinka, wyssana zostaje ze mnie jakakolwiek radość.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2007, 22:42   

Shining Tears X Wind, ep 01

Kto mi powie, o co chodzi w tym odcinku dostaje czekoladę.

Obłęd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-08-2007, 16:21   

mikolajp napisał/a:
Shining Tears X Wind, ep 01
Kto mi powie, o co chodzi w tym odcinku dostaje czekoladę.

W tym odcinku chodzi o to, żeby widz stracił czas patrząc na niskobudżetową animację i nonsensowną fabułę. Poproszę o czekoladę.

Higurashi 2 08 - jak dla mnie to jest póki co najlepszy łuk z dotychczasowych.
Spoiler: pokaż / ukryj
Rika ma psychotyczne odchyły, ale dzięki Keichiemu bohaterom udaje się ominąć kolejny ślepy zaułek. Tylko Hanyuu ze swoim zrzędzeniem staje się coraz bardziej irytująca (a niby miała dodawać otuchy Rice). Najwyraźniej boi się, że happy end będzie kresem jej istnienia (zważywszy jednak na tytuł tej części historii ma pewne prawa do sceptycyzmu).


Zero no Tsukaima 2 06-07 - spora część bohaterek stała się na tyle zdzirowata, że już nawet Louise ze swoimi skłonnościami do S&M wydaje się normalną dziewczyną. O ile w pierwszej serii lubiłem Siestę, to tutaj trudno mi zaakceptować jej zachowanie.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-08-2007, 18:46   

Dawno mnie tu nie było. Pora na Crofesimowy Giga Post.

Romeo x Juliet 18 - chyba jest coś ze mną nie tak, ale ten odcinek... spodobał mi się. I nie wsypywałam nic dziwnego do herbaty.
Animacja była...po prostu świetna. Oczywiście nadal nie jestem skłonna wybaczyć Gonzo tego 16ego odcinka (może wersja DVD będzie lepsza), ale mimo wszystko trzeba przyznać, że tym razem się postarali. Wszystko było bardziej dynamiczne i 'żywe'. Na dodatek brakowało mi chyba takiego sielskiego nastroju... Zresztą po Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto mam sentyment do wszelkiego rodzaju sztuk teatralnych, które mają GŁĘBIĘ.
Oczywiście, jak to w RxJ bywa, nie obyło się bez błędów (Czyżby Julia i Curio zaopatrzyli się w radar naprowadzający na Romeo?...). Mogę im je jednak wybaczyć. Wyjątkowo.

Lovely Complex 19 - mając wyrzuty sumienia, że tak bardzo skrytykowałam ten tak bardzo uwielbiany przez innych odcinek 18ty, postanowiłam tym razem częściej przymykać oko na 'drobne' błędy twórców (co się dzisiaj ze mną dzieje?!). Prawie mi się udało. Prawie robi wielką...
Dlaczego ta Risa musiała znów tyle płakać?! Gdyby nie ten jeden mały element, to uznałabym dziewiętnastkę za naprawdę niezły epizod. Nawet kreska okazała się być niczego sobie.

Spoiler: pokaż / ukryj
Nowy Wróg Risy mnie lekko zainteresował. Być może zmuszę się i dam radę sięgnąć dzisiaj jeszcze po dwudziestkę...


Mononoke 4 - całkiem ciekawy odcinek. Dowiadujemy się przynajmniej kto stoi za złym pokierowaniem statku oraz troszeczkę więcej o samym Sprzedawcy Leków.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jego odpowiedź na "Czego boisz się najbardziej?" była bardzo interesująca. A jeszcze bardziej fascynująca była iluzja, w której znikał...

Jeszcze piątka przede mną. Siedzi i się do mnie słodko uśmiecha.

Seirei no Moribito 19 - BMK. Brak Mi Słów. Chyba powinnam zacząć używać takowego skrótu do opisywania odcinków Serka. OH BALSA. Mogę Ci postawić pomnik?... I czy tylko mi się wydawało, że gdy w górach rozmawiała z Chagumem , to zaczął się jej głos lekko trząść?
Ja nie chcę, żeby ta seria się skończyła!

Tengen Toppa Gurren Lagann 21 - Yomako-sensei!... Nie spodziewałam się, że historia Yoko jako nauczycielki tak bardzo mnie pochłonie. Żal mi potwornie tej dziewoi (szczególnie smutno mi się zrobiło podczas rozmowy na szczycie drzewa).
Mimo wszystko prawdziwym gwoździem tego odcinka był jednak występ Simona z Viralem. To było WIELKIE. Czekałam na to... od 11 odcinków? I nareszcie mogłam usłyszeć ich TypowoKaminową przemowę uwieńczoną "WHO THE HELL DO YOU THINK WE ARE?!". Tę scenę mogę oglądać w kółko bez końca.
Czyżby dzisiaj w nocy wychodził odcinek numer 22?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2007, 19:23   

Romeo x Juliet 18 - nic ciekawego..

NANA 37-45 - Może jestem dziwna, ale ja naprawdę lubię Takumiego.
Spoiler: pokaż / ukryj
Choć faktycznie na początku pokazał, że jest draniem i nie zasługuje na Hachi. Ona swoją drogą b. mnie denerwuje. Zachowuje się jak szczeniak!:P W związku z tym kibicowałam Nobu, ale to on okazał się niedojrzały. Przestraszył się w momencie, gdy wyszło, że Nana jest w ciąży. Rozumiem jego szok, ale przecież był cień szansy, że mogłoby to być jego dziecko. Widocznie nie kochał Hachi tak bardzo, jak deklarował. W innym przypadku zaadoptowałby dziecko, nawet jeśli byłoby Takumiego. Choć bardziej mnie cieszy właśnie taki scenariusz - wątpię, czy Nobu spełniłby się jako właściciel sieci hotelów. Mimo wszystko, dobrze się stało. Hachi będzie moim zdaniem szczęśliwa. Takumi na pewno okaże się świetnym ojcem. Sam takiego nie miał, więc wie, co to za ból. Czy będzie wiernym małżonkiem, to się jeszcze okaże:P Myślę jednak, że pod tą skorupą drania kryje się wrażliwy człowiek, który chce być kochany.


D.Gray-man 45 - podobał mi się odcinek :) I opanowanie Marshalla Tiedolla, i irytowanie się Kandy. Śmiesznie, choć czekam już na zakończenie serii.

Bokura ga Ita 1-5 - KAWAII!!!! Boże, jak mi się ta seria podoba! Ma coś z Lovely Complex i Kare Kano, ale jest o wiele lepsza! Chociaż mamy tu wiele podobieństw, zaczynając choćby od wyglądu (Otani i Yanu), kończąc na
Spoiler: pokaż / ukryj
pierwszym pocałunku przy fajerwerkach.
Bokura ga Ita jest .. delikatna, urocza. Ta słodycz mi nie przeszkadza :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2007, 20:53   

longerowa napisał/a:
Może jestem dziwna, ale ja naprawdę lubię Takumiego.

Witam w klubie dziwaków lubiących Takumiego :-)


Spoiler: pokaż / ukryj
longerowa napisał/a:
Choć faktycznie na początku pokazał, że jest draniem i niezasługuje na Hachi.

Na mój gust obje byli siebie warci
longerowa napisał/a:
Czy będzie wiernym małżonkiem, to się jeszcze okaże:P

Oto może być faktycznie trudno :-) Ale tego można dowiedzieć się z mangi
longerowa napisał/a:
W związku z tym kibicowałam Nobu, ale to on okazał się niedojrzały. Przestraszył się w momencie, gdy wyszło, że Nana jest w ciąży. Rozumiem jego szok, ale przecież był cień szansy, że mogłoby to być jego dziecko. Widocznie nie kochał Hachi tak bardzo, jak deklarował. W innym przypadku zaadoptowałby dziecko, nawet jeśli byłoby Takumiego.

To że Hachi skończyła z Takumim wydaje mi się raczej jej wyborem, nie bardzo pamiętam ale Nobu chyba deklarował że mógłby uznać dziecko. Chociaż przyznaję że jego zachowanie nie zachęcało do zostania z nim.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-08-2007, 02:32   

Byousoku 5cm - wreszcie mogłem obejrzeć 2 kolejne rozdziały. O ile grafika to dzieło mistrza i automatyczne 10/10, to fabuła nie wydała mi się specjalnie poruszająca:
Spoiler: pokaż / ukryj
1 część. Bohater angstuje, bo jego ukochana przeprowadziła się. Nie odwiedza jej przez rok, bo ich stacje dzieli aż 2 godziny drogi (nie robi to na mnie wrażenia, bo tyle czasu spędzam w dni robocze w autobusach i metrze). Najwyraźniej czekał na najgorsze możliwe warunki pogodowe.

2 część. Dziewczyna idealizuje bohatera tak bardzo, że postanawia nie zdradzać się z uczuciami - pozbawia go w ten sposób szans na potencjalny romans, choć nie wydawał się niechętny. On z kolei walczy z telefonem komórkowym i przegrywa.

3 część. Wcześniejsze wydarzenia ukształtowały trwale charakter bohatera, więc staje się on emocjonalnym wrakiem i rzuca pracę.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 217 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 216, 217, 218 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group